1000 ile 1500 tl arası sağlam donanımlı telefon önerir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

EmreK_34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
LG G4 alma G4 ün üzerinde çay ısıtanları gördüm :/

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
reeder p10s i tavsiye ediyorum inceleme videolarını izledim ve yeni özelliklerle geliyor 1500 tl bandın da param boşa gidmedi dedirtecek kullanıcılarına

Aynn Bende Öyle Düşünüyorum O Parayı Veripde Kolay Kolay Pişman Olcak Gibi Durmuyor GM 5 Plus Alıcaklara Söylüyorum Sonunuz GM 4G gibi olmasın İyi Seçim Yapın

huseyin.15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş reeder p10 veya p10s öneririm.p10 kullaniyorum cok güzel tasarımda 10 numara

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
kardeş GM 4G de Sıkıntıdan başka bişi yok kullandığım için söylüyorum aldığıma bile pişman olmuştum ekranda sararmadan tut donmaya kadar telefonun kapanması kendiliğinden bu sıkıntılar tek bende yok onuda belirtim gm 4g kullnan kaç tane arkadaşım var onlardada aynı sıkıntı oldu

ve şuan ben reeder p10s siparişini verdim 2 veyada 3 gün içerisinde evime ulaştırcaklar teknosa

Anqen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei g8 öneririm 1200 lira civarında çok iyi bir telefon özellikle kasası çok sağlam ve kaliteli. Kamerası da renk doğruluğu konusunda başarılı, gündüz çekimleri fiyat seviyesinde fakat gece çekimleri ilginç bir şekilde çok çok iyi. Grensiz ve net fotoğraflar çekiyor. Kamera gece çekimi konusunda bayağı uğraşılmış. Performans olarak aşırı güçlü bir telefon değil fakat çok akıcı çalışıyor ve kaliteli oyunları orta-yüksek ayarda akıcı oynatır. Yazılımda uzun süreli kullanma sonucunda oluşan şişmeler olmuyor ve çok fazla kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Pil ömrü de ortalamanın üzerinde fakat yavaş şarj oluyor. Ben genel olarak memnunum. 1200 lira civarında daha iyisi yok bence

OzanTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler bişey sorucam, bende g3 var ve cpu z yi indirdim. Cpu z de bataryasına lityum polimer diyor ama internette falan g3 ün bataryasına lityum ion deniyor. Telefonun arka kapağını açınca da bataryanın üstünde lityum ion yazıyor. Bataryasının ne olduğunu bilen biri varmı? Şimdiden teşekkür ederim:rolleyes:

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
s6 tavsiye ederim. Donanım, kamera, tasarım, malzeme kalitesi olsun çok iyi bir telefon. Hepsiburada ithalatçı garantili 1500 tl civarında.

harun6636

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bulunmuyor ya piyasada. Adam da Hint Kumaşı zannediyor demekki.

crazy0611

Finest Сasual Dating - Verified Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy j7 alabilirsin. Hem fiyatı uygun hem işini görür. Bataryasıda gayet iyi gider. Tek kötü yanı rami o da 2 gb olsa tam olurdu ama 1,5 gb. Yeni touchwiz arayüzü vs kurtarır bence bir bak. Şimdi baktımda galaxy A8 var tam 1500e. Kamera olsun işlemci olsun tasarım olsun 10 numara tavsiye ederim.

faruk segmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de daha canlı olarak inceleme fırsatım olmadı . Tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz ?
tasarımı birazcık kaba gibi ama ele oturuyo begenen çok begenir begenmeyen acayip nefret eder.
yakınlarında teknosa ,vatan vs gibi magazalar varsa orda stantlarda inceleeybilirsin. incelemeden kesinlikle almamanı tavsiye ederim pişman olma sonra