1000-1300 TL arası telefon önerir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Kimblee15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta da belirttiğim gibi 1000-1300 TL arası bir telefon arıyorum. Telefonda hem oyun oynarken hem de internette gezerken takılma donma olmaması gerekiyor. Asphalt 8 vb. oyunları takılmadan açarsa benim için iyi olur. Aklımda LG G2 var ama diğer telefonlara da bir göz atmak istiyorum şimdiden teşekkürler :biggrin:

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Başlıkta da belirttiğim gibi 1000-1300 TL arası bir telefon arıyorum. Telefonda hem oyun oynarken hem de internette gezerken takılma donma olmaması gerekiyor. Asphalt 8 vb. oyunları takılmadan açarsa benim için iyi olur. Aklımda LG G2 var ama diğer telefonlara da bir göz atmak istiyorum şimdiden teşekkürler :biggrin:
1300 tl ye lg g3 32 gb alabilrsin internetten alırsın ama teknosa gibi zincir mağazalarda bulamassın o fiyata daha yüksek oralarda 2. el bakarsan note 3 alırsın n9005 modeli ne bak ama o daha iyi htc one m8 e bakabilrsin 2. el xperia z2 ye bakabilirisin sıfır olarak....

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Z2/g3/desire eye

Bu üçünden farklı bir tercih yapmanı önermem.

Ama beklerim dersen Xperia M5 ile Meizu MX5'i beklemeni öneririm.

Z2

Artısı

Uzun batarya ömrü.

Stamina mod'un çok başarılı olması.

-'leri.

Sarj girişi kapaklı olması. Bu da kapakta kullanıma bağlı olarak zamanla aşınmalara sebebiyet verebilmesi.

Bir de z3'e kadar akıllı kapak yok Sony için.

G3

Artısı.

Knock code.

Lazer otofokus özelliği

Özellikle arka kamerada başarılı sonuçlar elde etmesi.

-'leri

Üçü arasında eğer sizin için önemliyse suya dayanıklılığın olmaması.

Seriye ve ısınma çeşidine bağlı olarak kasa çatlama sorunu.

2K ekran ile batarya performansındaki kayda değer düşüş

Bir de UX 4.0 ile ses tuşuna çift tıklayıp resim çekme özelliği gelerek buna çözüm bulunacak ama Z2 ve D. Eye'da fiziksel kamera tuşu var. Yani şu anlık G3'de fotoğraf çekmek için o kilit ekranını açıp kısayolu ile fotoğraf cekmel şart.

D.eye

Artıları

Ön kameranın 13 mp olması ve ön kameranın flaşlı olması.

Gizlenmiş boomsound hoparlörler

-'leri

Diğer iki cihaza nazaran sense arayüzünün depolamada daha fazla yer kaplaması.

Sense arayüzünün Touchwiz'den sonraki en çok bloatwareye sahip arayüz olması.