Counter Strike 1.6 wall hack yardım lütfen

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

extrapmax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.Counter Strike 1.6 sxe 15.2 fix 4 duvar arkası gösteren hack ihtiyacım var.Bilgisayarım windows 8 64 bit. 2 gündür arıyorum ama bulamadım yardımcı olabilecek olan var mı?

dreamfree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ama su an dışarıda olduğum için en yakın zamanda yardımcı olacağım..

dreamfree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aşağıdaki adreste Wallhack programı eklidir eğer herhangi bir sorun olursa yardımcı olurum..

....öyle bi adres yok...(mod. notu)

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
adam gibi oyna oynayacaksan ya da hiç oynama üçkağıtçılık yapma yalan dolandan uzak dur daha bir oyunu oynarken bile hileye hurdaya başvuruyorsunuz yazık ayıp

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Hileci lere laf söyleyenlere bi çift laf da ben söyleyim acaba kendileri gerçek hayatta cokmu durustler cokmu adamlar

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Merak ediyorum cevap versin adam gibi oynayin diyenler

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
10 sene wolfteam oynadım ilk 5 senesini adam gibi hilesiz oynadım peki noldu sonun da oyun içi satın almalar başladı dünya yine parası olan zengin bebelerin dünyası yada kişilerin oyunda parası olan karakter aldı onu güçlü yaptı en iyi silahları ve zırhları aldı parası olmayan bu oyunun oynadığı güne lanet etti ve bide üstüne küfür yedi şimdi sen şöyle napalm benim param yok oynamasam mi oyunu

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Kore'de 2007 de çıkmış (Kapalı beta test ) oyunu 10 yıl oynamanız gerçekten şaşırtıcı doğrusu. Diğer konuya gelirsek F2P oyunlar her zaman Pay to win olmuştur CS bu kulvardan farklı bir yerdedir para ile yapabileceğiniz bir şey yoktur.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Wolfteam oynamış ve uzun süre para vermemiş biri olarak söylüyorum , yeri geldi hilecilere sövdük yeri geldi hesabın engellenmesini sağladık. F2P oyun oynuyorsan az çok oyun içi ödeme olduğunu bilirsin isteyen alır isteyen almaz. Birileri alamıyor diye hile kullanmak nasıl bir mantıktır Allah aşkına ?

dreamfree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Herkes kendine göre haklı, sonuçta her beyin ayrı fikirler üretir ve uygular.. Kimileri kendi menfaatine, kimileride diğer şahıslara faydalı olmak baybına..

UmutKaranci007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hile kullanınca ne anlıyorsunuz ki ? Oyun mu basitleşiyor yoksa tatmin mi oluyorsunuz ? Ne kullanırım nede yakınımdakilere kullandırırım.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Crossfire oynayanlar da bu hileden muzdaripler arkadaş. Bir de vip bozuntuları var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...