Bilgisayarım USB yi görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

The Famous

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar elimde 8 gb lik toshiba usb var başka bilgisayara taktığımda çalışıyor ama kendi bilgisayarıma taktığımda bilgisayarımda gözükmüyor aygıt yöneticisinde düzgün çalışıyor yazıyor bu sorunu nasıl çözebilirim
şimdiden teşekkürler

Rossen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayari kapatip ac ya da toshiba driver indir

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ön girisimi arka girisimi görmuyor yoksa ikisidemi ?

kenji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
usb sürücüleri kaldırıp tekrar yükleyerek sorunu çözebilirsin bir ihtimal, bende de aynı sorun var usb portlarından bazıları usb belleği tanıyamıyor ve bende farklı bir usb portuna takıyorum.

aygıt yöneticisi / disk yönetimi bölümüne bak orada disk görünüyor ama sürücü harfi atanmamış olabilir. veya bazen sürücü harflerinde çakışma olabiliyor, eğer burada diski görüyorsan sürücüye harf ata veya sürüyücü harfini değiştir.

The Famous

Asistan
Reaksiyon puanı
7
usb sürücüleri kaldırıp tekrar yükleyerek sorunu çözebilirsin bir ihtimal, bende de aynı sorun var usb portlarından bazıları usb belleği tanıyamıyor ve bende farklı bir usb portuna takıyorum.

aygıt yöneticisi / disk yönetimi bölümüne bak orada disk görünüyor ama sürücü harfi atanmamış olabilir. veya bazen sürücü harflerinde çakışma olabiliyor, eğer burada diski görüyorsan sürücüye harf ata veya sürüyücü harfini değiştir.
Tüm portları denedim farklı usblerle tüm portlar çalışıyor

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
işletim sistemin windows 8 mi?

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Bilgisayarın adı ile ve USB driverın adı ile Internet'te aramalar yap, benzer sorunlar yakalarsın çözümü ararsın, ama İngilizce gerekir. Bu nedenle bunları buraya yazarsan ben ya da başka biri bakabilir.

The Famous

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bilgisayarın adı ile ve USB driverın adı ile Internet'te aramalar yap, benzer sorunlar yakalarsın çözümü ararsın, ama İngilizce gerekir. Bu nedenle bunları buraya yazarsan ben ya da başka biri bakabilir.
Bilgisayarım toplama usb toshiba 8gb

Pardus Topluluk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarının USB portlarının kontrol etmenin en kolay yolu Live DVD bir pardus işletim sistemi ile aç ve USB belleği tak, sistem çalışıyorsa, yüksek ihtimal güvenlik duvarı veya antivirüs programı engelliyor olabilir.

The Famous

Asistan
Reaksiyon puanı
7
USB belleği recuva ile tarattım dosyaları vb. herşeyi gördü ama bilgisayarımda gine gözükmüyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

olabilir W7 iken çalışıyordu

[MENTION=49916]kenji[/MENTION]
Sürücü Harfi veya yolu değiştir dediğimde sistem belirtilen dosyayı bulamıyor diyor disk yönetiminde biçimi boyutu gözüküyor ama sürücü adı ve harfi yok

[MENTION=49916]kenji[/MENTION]

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Disk sürücü harfi almamış. Bşr harf ata

The Famous

Asistan
Reaksiyon puanı
7
harf atayamıyorum sistem belirtilen dosyayı bulamadı diyor.

harf atayamıyorum sistem belirtilen dosyayı bulamadı diyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba; Sorununuzun çözümü %90 bu uygulama olabilir driver güncellemesi ve atama. uygulayınız zarar gelmez
denetim masası\donanım ve ses/aygıtları ve yazıcıları görüntüle kısmına girin
usb girişine bir aygıt bağlayın aygıtlar kışmında belirlenmemiş veya belirtimemiş gii bir başlık altında gelecektir.
aygıta sa tıklayıp özelliklere basın donanım sekmesine gelin özelliklere basın/ayarları değiştir butonna basın burada aygıtınızı güncelleyin veya sorun giderin gibi bir buton olabilir kullandıgınız işletim sistemine bağlıdır ikisinden biri olur tıklayın ve güncellenmesini bekleyin daha sonra %90 çözüm bu olabilir reset atmanıza gerek yoktur.