LG G2 Root + TWRP + Custom Rom+ Stock Rom'a dönüş.

Bu konuyu okuyanlar

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle anlatayım hocam. Tot ile 4.2.2 yaptım sonra pcsuiteyi açtım oradan rom dosyasını indirdi tam kuruyordu %49'da kaldı yeniden başlat dedi defalarca tekrar dene yaptım olmadı. :(

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Offline olmaz beyler dosyaları silip antivirüs güvenlik duvarını kapatıp tekrar indirip deneyin.

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Offline olmaz beyler dosyaları silip antivirüs güvenlik duvarını kapatıp tekrar indirip deneyin.
Denedim olmadı hocam ya. Şimdide salaklık ile yanlışlıkla internal storage ye de format attım telefon recovery modda kaldı rom yükleyemiyorum olmuyor hiç birşey.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Baska flash dene bide doğru klasore girdiğine emin misin ve mount ettiğine

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Yüklersin hocam kitkat yükleme rehberi mevcut forumda

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Lg Pc Suite ile imei ni yzarak stock romu indir sonra flashlamayı dene biri işe yaradığını yazmış

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Host dosyasına yazdığın satırı sil kaydet lg support toolu aç ek özelliklerden yükseltme hatası kurtarmaya bas imei yi seç imei ni yazıp indir

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
OTG kablosuyla olması lazım. Ben sorunsuz flashlıyorum OTG kablosu ile.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
[MENTION=397389]Sucrofe[/MENTION] bi sen dönemedin gitti :D

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Parçalayacağım telefonu en sonunda. :hammer:

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Sucrofe bi sen dönemedin gitti :D
Çok tesadüf oldu benimkisi hocam, 2 ay önce orijinal romdayken yükseltme hatalarını geri yükle yapmıştım öyle yapınca orijinal kdz dosyasını indirip windowsta saklıyormuş oradan buldum onu 2014 flashtool ile flashladım oldu. :clap:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Ben birkaç gün uğraşıp stock ROM'a dönemedim, sen şansına dönmüşsün. :hammer:

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben birkaç gün uğraşıp stock ROM'a dönemedim, sen şansına dönmüşsün. :hammer:
Biraz öyle oldu valla tesadüfen döndüm az önce bütün rom dosyalarını sildim bir daha bulaşmayacağım böyle kullanacağım herşeyin orijinali iyidir dediğim gibi deneyin hocam sizde, flashtool2014'ü kullanın. Ama ben herşeyden önce full wipe yapmıştım yanlışlıkla internal storage format data falan yaptım o yüzden denedim ve oldu belki olay full wipe yapmaktadır.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Belki de ama internal storage dahil wipe yapmama rağmen [MENTION=404707]Liquido[/MENTION] ile stock ROM atmaya çalıştık ve maalesef %2'de takıldı her seferinde. Olmadı mı olmuyor. :hammer:

ordulum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki de ama internal storage dahil wipe yapmama rağmen @Liquido ile stock ROM atmaya çalıştık ve maalesef %2'de takıldı her seferinde. Olmadı mı olmuyor. :hammer:

bende az önce başarmış bulunmaktayım. 10c yükledim önce %48 te kaldı.20b denedim %2 de kaldı. xda dan baktım bi tanesi crack dosyası olarak atılan LGMOBILEAX ın içinde Phone dosyasını silin demiş. o işlemden sonra %95 te kaldı. 20c yükledim ardından sorunsuz bir şekilde kuruldu. hangisinin faydası oldu bende nalamadım ama önemli olan sonuç. flashtool 2014 ile

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son bir sorum daha olacak forumdaşlar. :D
Download modda rooted yazıyor güncellemeleri almama engel olur mu bu yazı?

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Olur güncelleme almak için orjinal rom kurmalısın

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir sorunu çözüyorum bambaşka bir sorun çıkıyor. :D ama pc suite ile yükseltme hatalarını geri yükle yapabiliyorum bu hali ile. Türkiye romu var 20c son güncellemesi bu di mi türkiyenin?

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Bir sorunu çözüyorum bambaşka bir sorun çıkıyor. :D ama pc suite ile yükseltme hatalarını geri yükle yapabiliyorum bu hali ile. Türkiye romu var 20c son güncellemesi bu di mi türkiyenin?

Yükseltme hatalarını gider dersen olmaz flash tool ile flashlican türkiye 20c yi :)

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yükseltme hatalarını gider dersen olmaz flash tool ile flashlican türkiye 20c yi :)

Tüh ne güzel düzenlemiştim telefonumu, keşke kontrol etseydim düzenlemeden önce. :biggrin: Tek yapmam gereken flashtool ile 20c yi flashlamak di mi o zaman gider o yazı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam flashtool ile yükleme yaparken dil ekranı geliyor ya republic korea yazıyor altı boş onun altına Türkiye'yi işaretleyip mi devam edeyim onunla alakalı olabilir mi rooted yazısı?

ordulum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dil seçmen önemli değil ben seçmedim. zaten tr eomu kuruyorsun. yazı gitmiyor farklı yöntemleri var rooted yazısını gidermek için. daha bi karışık bende cesaret edemedim daha :D

bende bi forum sitesnde okumuştum. mesela 10c yüklü 4.2.2. 20c ye kendi güncellediği zaman rooted geçiyor diyorlar. 10c yüklesem güncelleme merkezinde 20c yi görür mü ve rooted geçer mi