1500 TL Üstü Akıllı Telefonlar [2014]

Sizin tercihiniz hangisi?

• LG G3

Kullanılan: 15 23.8%
  • Sony Xperia Z2

Kullanılan: 12 19.0%
  • İphone 5s

Kullanılan: 11 17.5%
  • Nokia Lumia 1520

Kullanılan: 5 7.9%
  • HTC One M8

Kullanılan: 6 9.5%
  • Samsung Galaxy S5

Kullanılan: 4 6.3%
  • Samsung Galaxy Note 3

• Xiaomi Mi4

• Kullanılan toplam oy
    63

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar merhaba:) ben bir telefon alacağım fakat aşırı kararsız kaldım sizlerden fikir almak istiyorum.İphone 5S Note3 ve Nokia lumia 1020 arasında kararsız kaldım. Benim istediğim şeyler hız ve telefonun uzun müddet kullanılabilir olması ve en istediğim şey de kamerasının iyi çekmesi.Cevaplarınız için şimdiden cok tesekkürler. :)

Uzun süre kullanım + Kamera = İphone 5s.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Arkadaşlar merhaba:) ben bir telefon alacağım fakat aşırı kararsız kaldım sizlerden fikir almak istiyorum.İphone 5S Note3 ve Nokia lumia 1020 arasında kararsız kaldım. Benim istediğim şeyler hız ve telefonun uzun müddet kullanılabilir olması ve en istediğim şey de kamerasının iyi çekmesi.Cevaplarınız için şimdiden cok tesekkürler. :)
Siz resmen İphone 5S 'i söylediniz :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar konuya anket eklenmiştir isteyen oy kullanabilir.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Öncelikle şunu söylemek istiyorum iphone taraftarısın ama z2 ile 5s kıyaslanmaz bile ancak iphone sevmen ile ilişkilendirilebilir bir durum bu.

Herneyse ben Yeni telefon alacağım büyük ihtimal yurt dışından getireceğim.Kuzey ıraktan teyzemin yakın arkadaşı varmış o alacak ve aklımda 3 telefon var biri n9005,sony z2 ve lg g3 . şuanlık aklımda bu 3 telefon var ama z2 ağır basıyor bende fakat pek ısınamadım nedense n9005 de güzel telefon ama z2 son cıkan telefonlardan biri olduğu için fikrim yine bu yönde bi arkadaşımda bana iphone 6 getirebileceğini söyledi kuzey ıraktanda getirebilirim ama orda daha pahalı oluyor iphone yani birazda zaman meselesi daha önce adam akıllı telefon almadığım için sağlam bi tane almak istiyorum ilk olacak çünkü hani note 4 de cıkıyor eylülde ve iphone 6 da cıkıyor eğer zaman olursa fiyatlarda uygunsa 2sinden birini almak isterim ama şuanki düşüncem bu tavsiyeleri beklerim arkadaşlar.

M4dn3ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ilk önce heppinize selamımı iltemek isterim.
Ben Lg G3, Oppo Find 7 ve Note 3 arasında kaldım üniv.'ye başlamadan önce almak istiyorum bildiginiz üzere birkac hafta kaldı. 3 ü arasında süphelendigim yerler var. ilk olarak ilk tercihim Lg g3; Teelefonda yazılımdan kaynaklanan sorunlar var. Aniden kapanyor şarja takılmadan acılmıyor ekran mor mor çizgi oluyor.

Oppo Find 7; Çin merkezli oldugu için bekledigimden dandik cıkar diye düşünüyorum ve bisey olsa parca da getirmesi zor olur.

Note 3; Note 4 cıkacagı tarih cok yakın, paraya yazık olur diye düsündüm, ve LG G3 yanında ezildi note 3, note 4 le yarısacak tek telefon.
Önerilerinizi belkiyorum...

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Ben Lg G3, Oppo Find 7 ve Note 3 arasında kaldım üniv.'ye başlamadan önce almak istiyorum bildiginiz üzere birkac hafta kaldı. 3 ü arasında süphelendigim yerler var. ilk olarak ilk tercihim Lg g3; Teelefonda yazılımdan kaynaklanan sorunlar var. Aniden kapanyor şarja takılmadan acılmıyor ekran mor mor çizgi oluyor.

Oppo Find 7; Çin merkezli oldugu için bekledigimden dandik cıkar diye düşünüyorum ve bisey olsa parca da getirmesi zor olur.

Note 3; Note 4 cıkacagı tarih cok yakın, paraya yazık olur diye düsündüm, ve LG G3 yanında ezildi note 3, note 4 le yarısacak tek telefon.

Valla hocam 2-3 aydır araştırıyorum hobi olarak sana ilk tavsiyem oppodan uzak durman hani bi kore olsa eyvallah ta çin yapımı çoğu şeyden müzdaribim.Lg g3 de güzel telefon ama bildiğiniz üzere sorunları var ayrıca telefon piyasası yok satmak isterseniz zor satarsınız.Yine bu durumda her türlü note 3 derim bazı özellikleri belki diğerinden düşük olabilir veya yüksek ama size tercihim note 3 heleki n9005 modeliyse kesinlikle kacırmayın

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

Oppoyu buldun da satin alacaksin. [emoji1] note 3 ve lg g3'u toplasan oppo find 7 eder mi diye arastir bence.

Valla hocam 2-3 aydır araştırıyorum hobi olarak sana ilk tavsiyem oppodan uzak durman hani bi kore olsa eyvallah ta çin yapımı çoğu şeyden müzdaribim.Lg g3 de güzel telefon ama bildiğiniz üzere sorunları var ayrıca telefon piyasası yok satmak isterseniz zor satarsınız.Yine bu durumda her türlü note 3 derim bazı özellikleri belki diğerinden düşük olabilir veya yüksek ama size tercihim note 3 heleki n9005 modeliyse kesinlikle kacırmayın

Bahsettigin discovery olsaydi neyse de oppodan bahsediyorsun [emoji2]

bykl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler lg g3 almayı düşünüyorum ama kredi kartı olmadıgından dolayı bi türlü kavuşamadım tarife ile alabilme imkanı varmı kontrat ile taksitlendirme yapılabilirmi yardımlarınızı bekliyorum

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
beyler lg g3 almayı düşünüyorum ama kredi kartı olmadıgından dolayı bi türlü kavuşamadım tarife ile alabilme imkanı varmı kontrat ile taksitlendirme yapılabilirmi yardımlarınızı bekliyorum

Ödeyebilecekseniz operatörden alabilirsiniz çünkü çok pahalıya geliyor.

bykl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ödeyebilecekseniz operatörden alabilirsiniz çünkü çok pahalıya geliyor.

Turkcell'den almayı düşünüyorum ama faturalı hat kullanmadım aveadan turkcell geçip 12 ay kontratla faturaya ek ücretle alınabilirmi bu şekilde olursa kredi kartı kullanmadan taksitleyip aydan aya ödeyebilirim böyle bir kolaylık oluyormu ???

ylmz_bulent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
z2 kullananlar arkadaşlar acaba gelen güncellemelerle ısınma sorunu çözüldü mü

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
herşey sayısal rakam değil stabillik ve ömür çok önemli.

dirlik95

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bende g3 ile z2 arasında kaldım. Tasarım,dayanıklılık ve güncelleme desteği öncelikli seçimim olacak.Siz hangisini önerirsiniz?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] Lumia 930 u ekleyebilirsin konuyu 1500-2000 tl arasina cevirelim 2000 ustu icin yeni bir konu gerekli artik one m8 xperia z3 note 4 iphone 6 ve iphone 6 plus o konuda olsun

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings Lumia 930 u ekleyiobu konuyu 1500-2000 tl arasina cevirelim 2000 ustu icin yeni bir konu gerekli artik onw m8 xperia z3 note 4 iphone 6 ve iphone 6 s o konuda olsun

İphone 6-6plus z3 ve note 4 zaten bu konuda yok bir tek m8 var, yeni açıcağımız konuya burda ki M8'in incelemesini kopyala yapıştır yapalım burdan kaldıralım o zaman.

fnd1944

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben Türkcellden telefon alacağım nakitim olmadığı için oradan almak zorundayım. Şimdiye kadar ehp büyük ekran kullandım iphone5s kullanabilir miyim bilmiyorum note 3 ve onun arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz. Bayan olduğum için ellerimde küçük :)) ama büyük ekran takıntısı neden var bilmiyorum işte.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar ben Türkcellden telefon alacağım nakitim olmadığı için oradan almak zorundayım. Şimdiye kadar ehp büyük ekran kullandım iphone5s kullanabilir miyim bilmiyorum note 3 ve onun arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz. Bayan olduğum için ellerimde küçük :)) ama büyük ekran takıntısı neden var bilmiyorum işte.
Sorunuzu yanitlayalim oncelikle note 4 ya da Iphone 6 alabilme durumunuz varsa onlari dusunun derim eger alamiyorsaniz buyuk ekrana alismisiniz o yuzden note 3 alabilirsiniz ancak iphone 5s almak icin iphone 6 gelene kadar bekleyin fiyatlar dusecektir biraz

fnd1944

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim sanırım note 3 alıcam bazı arkadaşlarım Z2 BAZILARI G3 diyor kafam iyice karıştı ama alımda hep note3 var nedense hep samsung kullandığım için sanırım :)

mebuer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Carrefour'da 5s 1800 liraya koymuşlar.
Acaba garanti bakımından güvenilir midir carrefour?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
İphone 6 ve 6 Plus konuya eklenmiştir arkadaşlar, bükülme gibi sorunlardan da bahsettim.

İlerlediğimiz günlerde Note 4, Z3 gibi son zamanlarda çıkmış telefonlar eklenecektir.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
3200 lira hangi telefon yav :D dostum ara cok fazla oldu iste 1500-2000 2000+ diye iki konu iyiydi

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
3200 lira hangi telefon yav :D dostum ara cok fazla oldu iste 1500-2000 2000+ diye iki konu iyiydi

Hani iphoneların ve diğer ekleyeceğim telefonların depolama alanının en fazla olanının fiyatına göre başlık ayarladım işte :) bu fiyat aralığında yani :D

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hani iphoneların ve diğer ekleyeceğim telefonların depolama alanının en fazla olanının fiyatına göre başlık ayarladım işte :) bu fiyat aralığında yani :D

Bence 2000 TL veya üstü harcama yapabilecekler için 3200 TL üst sınır olamaz. "2000 lira vermişken 1200 lira daha ekle daha iyisini al" :biggrin:

Tagedhon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer 1500 TL nin üzerine fazla açılmak istemiyorum ve iyi bir telefon istiyorum diyorsan Galaxy note 3 daha iyi.