Konsol mu PC mi?

Konsol mu Pc mi

• Kullanılan toplam oy
    30

Bu konuyu okuyanlar

hasanfb2001

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hani resimleri ve adım adım bi anlaımı yokmu

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Öyle değil. Sen al resimleri sayfa da paylaş ben detaylı şekil de anlatacağım :)

Siparişi hemen geç. Yarın gelir

hasanfb2001

Asistan
Reaksiyon puanı
0
search

search

search

search

- - - Mesaj Güncellendi - - -

iyimi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

abi bu fotolar iyimi

omer_909

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yeni pc almayı düşünüyordum sonra dedimki boşver Pcler çok sorunlu oluyor 2500 TL 3000 TL vermek gerek en fazla çok iyi pc için bende PS4 kara verdim 2000 TL bütçe var PC mi 1200 1100 satıcam gidip PS4 alıcam birde Kalan parayada Oyun veya Telefon alıcam

hasanfb2001

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abi bişey soracam teknosa ya gitdim orada dedilerki amerikadan aldığın ps 4 ün oyunlarınıda oradan almam lazımmış buradaki oyunları çalışdırmazmış aynı şey çin içinden geçerlimi

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
abi bişey soracam teknosa ya gitdim orada dedilerki amerikadan aldığın ps 4 ün oyunlarınıda oradan almam lazımmış buradaki oyunları çalışdırmazmış aynı şey çin içinden geçerlimi

:) Öyle birşey yok. Bunu önceki mesajlarda da defalarca söyledim. Amerikadan alacağınız cihaz ntsc olur ve buradan alacağınız pal filmleri oynatmaz. Ayrıca garantisi Ülkemizde geçerli olmaz. Oyunu ister amerikadan alın ister başka ülkeden farketmez her yerde çalışır.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
2 tip PS4 var. Pal ve Ntsc. Pal, ülkemizde satılandır. Senin Ntsc oyun arayıp bulmanız lazım.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
2 tip PS4 var. Pal ve Ntsc. Pal, ülkemizde satılandır. Senin Ntsc oyun arayıp bulmanız lazım.

Öyle birşey yok. Pal cihaz Ntsc oyunları da çalıştırır aynı şekil de Pal cihaz da Ntsc oyunlarını. Tüm oyunlar region free dir yani bölge kilidi yok. Sadece buradan alınan bluray filmleri çalıştırmaz.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Ben oyun çalıştırma bazında xbox ile karıştırdım, kusra bakmayın.

hasanfb2001

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abi bide ben vga girişli bir monitöre nasıl bağlayabilirim ps 4 ü bişeyler lazımmış max 100 liraya falan ne alabilirim onunu için bide monitöre bağlarsam ben capture card da kullanacam ama capture cartd ı kullandığımız konsolamı bağlama mız lazım yoksa hem tv (monitöre vga) ye mi hem konsola mı monitörüm philips 227EL

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
abi bide ben vga girişli bir monitöre nasıl bağlayabilirim ps 4 ü bişeyler lazımmış max 100 liraya falan ne alabilirim onunu için bide monitöre bağlarsam ben capture card da kullanacam ama capture cartd ı kullandığımız konsolamı bağlama mız lazım yoksa hem tv (monitöre vga) ye mi hem konsola mı monitörüm philips 227EL

PS3 de dönüştürücü ile bağlamak mümküm ancak PS4 de bu dönüştürücüler işe yaramıyor. Bağlasanız bile çamur gibi görüntü alırsınız. Capture kartta hdmi girişi ile bağlanır.

http://www.vatanbilgisayar.com/sl-hv5-hdmi-dan-vga-cevirici.html

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/hdmi-to-vga-donusturucu-gold-kablo-1-5-metre-117311080?keyword=&gclid=CPmt0Ovmxr8CFQIYwwodsBsAeg&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

hasanfb2001

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abi hiç olmazmı ya saolnda çok zor olur oyun falan ailen televizyon izler bir anda kaldırırsın hiç bir yolu yokmu

Mertcan_190700

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler sunu rahatlıkla dıyorum pc de ps4 ten ıyı goruntu kalıtesı alabılırsın ama yaklaşık 7 milyar onun yerine 1.5 milyar ps4 e verip geri kalan parayı tv almak için kullanmak daha iyi değilmi efsane bir tv artı ps4 mu yoksa efsane bir pc mi bu arada artık pc parcaları hızlı gelısıyor yanı 2 yada 3 sene gecırırsın hadi diyelim 4 sonucta 7 mılyar 2 yıl olmazda :D her neyse ben kesınlıkle tercıhımı ps4 ten yaparım zaten yenı ps4 alındı bana dogum gunu hedıyesı yarın gelcek inş kesınlıkle onerım ps4 yanı

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
Devir öyle bir devir ki, paran varsa, 7-8k yatırım yaparsan seni 5-6 sene götürecek üst seviye bir bilgisayar toplayabilirsin. Fakat paran yoksa gidersin 2000 tl ye alırsın ps4 yada xbox fifa,pes,klasik combat oyunları, sayamayacak kadar hikaye oyunları, fps seversen ve alışmak istersen tonla fps oyunları falan seni baya götürür. O yüzden bu oylama saçma. Kısacası paran varsa PC yoksa konsol

Kroston

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Konsol almak daha mantıklıdır çünkü oyunlar konsolun sistemi için yapılıyor bu nedenle de bir sınırı var ama pc de yok o yüzden cebinizi yakan bir ekran kartı alıp onun bir kaç sene sonra eski hissettirir ve yani bir ekran kartına falan ihtiyacınız olur konsol öyle değil bir kere alırsınız gönlünüzce alırsınız oyunları acaba kaldırır mı diye düşünmeden.Ama konsolun da kötü yanı oyunların pahalı olması eğer gücünüz iyi bir bilgisayar almaya yetiyorsa konsol alın yoksa benim gibi pc aldığınıza pişman olabilirsiniz.