LG G3, Galaxy S5, Xperia Z2, HTC One M8, Discovery Elite | Sizce hangisi daha iyi?

En iyisi hangisi?

• Samsung Galaxy S5

Kullanılan: 12 5.9%
  • Sony Xperia Z2

Kullanılan: 84 41.0%
  • HTC One M8

Kullanılan: 54 26.3%
  • General Mobile Discovery Elite

Kullanılan: 29 14.1%
  • LG G3

Kullanılan: 26 12.7%

• Kullanılan toplam oy
    205

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hepsi de birbirinden kötü. Fiyatlarına göre özelliklerinin en az 2-3 katı daha yüksek özelliklerde olmaları gerekiyordu. Herkes alıştı 2.000 lira üzeri (ya da 700$) fiyatlara. Ben bu telefonları bu fiyatlara alacaksam her şeyiyle mükemmel olmasını isterim ama ne yazık ki hepsi fiyatına göre çok dandik.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Herkes gördü Z2'yi şimdi. Dereyi görmeden paçayı sıvayanlar Z2'ye abanmış. Şimdi ısınma sorununu gören kaçıyor. Üstelik yazın 40 derece sıcağında telefonu nasıl tutacaklarını da merak etmiyor değilim. :mrgreen: Cihazlar piyasaya çıkmadan açılan anketler oldukça gereksiz.

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu fanboylara tek cevabım: Yav he he.
Son zamanlarda diyecek birşeyi kalmayanların çok sık kullandığı bir kelime bu "yav he he" neya göre çıkardınız fanboyluk meselesini anlamadım veya nerde yaptım fanboyluk bende bilmiyorum boş boş seninlede tartışmam önce okuduklarınla alakalı cevaplar ver öteye beriye çevirme konuyu tarışma benle senin gibilere laf anlatsan da gene bildiğini okur

Bu anlamsız cevaplarına asıl: Yav he he.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
ya ne diyorsunuz arkadaşım siz ? Oldu 5 gb ram snapdragon 8000 koysun 500 tlye satsın en iyisi olsun varmı böyle bişey ? Fiyatına neden laf ediyorsunuz ? Nexus 5 S5ten daha iyi çalışmıyormu diğer çoğu amiral gemisinden daha iyi değil mi ama fiyatı donanımı ortada ? Bide laf sokup durmuşssunuz hayırdır arkadaşım derdiniz nedir ? 3 GB ramin varda kaç tane uygulama açık tutabiliyorsun aynı anda ? Nexus mu bu telefon ? M8de aynı şekilde 30-40 tane açık tutamıyor. Bi tutarsa nexus tutar. Yok şöyle yok böyle. Kullanmıyorum arkadaşım araştırdım bu sonuca vardım.Ne sanıyorsunuz kendinizi siz ? Aaa z2de 3 gb ram var diğerlerinden 1 gb fazla ve 4K çekim yapıyor o zaman bu en iyisi hemen savunalım. Ya bi yürüyün gidin ne insanlarla uğraşıyoruz ya siz htc için çin malı diyen tayfadansınız heralde. Ne komik insanlarsınız Allah size akıl fikir versin.

Evet bizim köy yeni zelandada okyanus var napacan ?

Duyanda m8 kötü sanacak kulaktan dolma haberlerleymiş babababababababa.Neyi kanıtlıcam git araştır bak gör. 2500müş. Sizin övdüğünüz telefon 2 binin altındamı da konuşuyorsunuz bi gidin işinize ya. 20 mp var diye sony diye hemen önyargı bunun kamerası en iyisi bak bak bak. 3 gb ram var en iyisi bu. Bırakın arkadaşım bana cahil diyenlere bak dinime küfreden müslüman olsa. Allah akıl fikir versin size.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Ya sen diyon anlamadımki hala boş yapion m8 in hangi özelliğini savunuyorsun yazmıyon ki hepsini okuyamadm ama fiyat olarak bana m8 savunma ki ben telefona 2000 vermem 1000 liraya paralel g2 ler var alır keyfime bakarım

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ya sen diyon anlamadımki hala boş yapion m8 in hangi özelliğini savunuyorsun yazmıyon ki hepsini okuyamadm ama fiyat olarak bana m8 savunma ki ben telefona 2000 vermem 1000 liraya paralel g2 ler var alır keyfime bakarım

Gelipte z2 falan savunmucaksınız arkadaşım o zaman ? Sen vermezsen verme. Veren veriyor ve telefon performans olarak lider gibi bişey şuan. Müzik olarak zaten üstüne çıkan yok. Dün kullandım telefonu biraz. Hangi özelliğini söylememi bekliyorsun ? Samsung gibi salak saçma elli tane sensör yokki bunda. Knock on tarzı açılışta var müzik kaliteside var performansıda en üst düzeyde kasası metal dicem laf ediceksiniz en azından plastikten daha iyi. Tasarımı gayet iyi. Tuşlar ekrana gelmiş nolmuş telefon birden dünyanın en kötü telefonu oldu öyle mi ? Z2'nin ne özelliği var ? 4K mı çekiyomuş ? 4K tvn yok nası izlicen o kaliteyi sen ? Ayrıca sonynin arayüzün hiç bir zaman beğenmemişimdir senelerdir hep aynı tasarım falan.

G2ye lafım yok şarjı iyi performansı iyi tasarımı arayüzü falan iyi güzel telefon fiyatıda iyi. AMA Bİ M8 DEĞİL. Z2de öyle. Rakip olabilirler. Ama bi 4K var diye 1 gb ram fazla diye aha bu kral diyemezsin. İP5S hepsinden kötü o zaman önemli olan donanım diyosanız ?Müzik, performans,stabilite,tasarım,arayüz m8 hepsinden iyi. Ha kamerası 4 megapiksel.Boyut sorunları oluyor evet ama 4mp olması kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor. Kalite olarak çok iyi bi kamerası var.Xdada falan filan gene demeyeceğim anlamıyorsunuz.Siz z2yi üstün görün ben m8i. Ne desem anlamıyosunuz çünkü.

Ha bu arada. sizin o çok övdüğünüz xperiaların neredeyse alayında ahize sesi çok düşük. Arkadaşta z var hoparlöre alıyorda kulağına koyuyor telefonu.Ve ben ne hikmetse hoparlörde olduğu halde kısık bi ses duyuyorum... Neyse z2 kral evet size göre öyle.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Gelipte z2 falan savunmucaksınız arkadaşım o zaman ? Sen vermezsen verme. Veren veriyor ve telefon performans olarak lider gibi bişey şuan. Müzik olarak zaten üstüne çıkan yok. Dün kullandım telefonu biraz. Hangi özelliğini söylememi bekliyorsun ? Samsung gibi salak saçma elli tane sensör yokki bunda. Knock on tarzı açılışta var müzik kaliteside var performansıda en üst düzeyde kasası metal dicem laf ediceksiniz en azından plastikten daha iyi. Tasarımı gayet iyi. Tuşlar ekrana gelmiş nolmuş telefon birden dünyanın en kötü telefonu oldu öyle mi ? Z2'nin ne özelliği var ? 4K mı çekiyomuş ? 4K tvn yok nası izlicen o kaliteyi sen ? Ayrıca sonynin arayüzün hiç bir zaman beğenmemişimdir senelerdir hep aynı tasarım falan.

G2ye lafım yok şarjı iyi performansı iyi tasarımı arayüzü falan iyi güzel telefon fiyatıda iyi. AMA Bİ M8 DEĞİL. Z2de öyle. Rakip olabilirler. Ama bi 4K var diye 1 gb ram fazla diye aha bu kral diyemezsin. İP5S hepsinden kötü o zaman önemli olan donanım diyosanız ?Müzik, performans,stabilite,tasarım,arayüz m8 hepsinden iyi. Ha kamerası 4 megapiksel.Boyut sorunları oluyor evet ama 4mp olması kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor. Kalite olarak çok iyi bi kamerası var.Xdada falan filan gene demeyeceğim anlamıyorsunuz.Siz z2yi üstün görün ben m8i. Ne desem anlamıyosunuz çünkü.

Ha bu arada. sizin o çok övdüğünüz xperiaların neredeyse alayında ahize sesi çok düşük. Arkadaşta z var hoparlöre alıyorda kulağına koyuyor telefonu.Ve ben ne hikmetse hoparlörde olduğu halde kısık bi ses duyuyorum... Neyse z2 kral evet size göre öyle.
Z nin ahize sesinden z2yi yorumlamak ilginç olmuş :)
HTCnin Sense arayüzünün akıcı olduğu bir gerçek sen Timescape arayüzünü sevmeyebilirsin ama daha premium ve şık bulanlarda var
Aynı şekilde Sense arayüzünüde sıkıcı ve nostaljik bulan bir kitlede var
Yani Tasarım ve arayüz gibi konulardan girersen konuya tamamen kişiden kişiye dönüşen bir konuya dönüşür
Müzik performansına gelince z2 ile aralarında 3-4dblik bir fark var bunun nedenide m8de ampflikatör bulundurması m7dende zaten iyi
Kulaklığa gelirsek hem mh750 hem de mdr31 htcnin verdiği kulaklıktan daha iyi bass ve tiz veriyor ve ses seviyesi daha yüksek kalitesiz kesinlikle demiyorum ama daha iyi.
Fazladan 1gb ram tabiki daha fazla performanslı çalışmasına etki edecektir. 1gb ram i bence küçümsememelisiniz.
Zaten akıcılık konusuna gelirsekte birçok teknoloji sitesi bloglar phonearenaden gsmarenaya XDAya herkes saf androide en yakın arayüzünün Timescape olduğu belirtiyor.
Bu arada ekranın boyutunu artırmasınında hiçbir faydasını olduğunu düşünmüyorum HTCnin
Ha m8i almışsın 4.7'' alan kalmış ha m7 almış yine 4.7'' alan kalmış
Bence kapasitif tuşlardan devam etmeliydi.
Kameraya gelirsek zaten z2 ile yarışması imkansız
Birinin sensör boyutu 1/3''(m8) diğerinin 1/2.3''(z2)
Diyaframlarda aynı şekilde f/2.2(m8) f/1.8-2.0(z2)
Aldığı ışık belli pozlaması belli aynı kulvarda olduklarını bile düşünmüyorum
Yazılım konusuna gelirsenizde aynı şey geçerli z2nin kamera algoritmaları daha gelişmiş
Ayrıca m8de sarı noise sorunu , ışık patlaması ve kameranın exposure ayarlarının sıkıntılı olması gibi bir dizi sorun mevcut.
Fiyatına yorum yapamam ikiside yüksek fiyatlar biri 2200 biri 2500 arada 300lira fark var diye biri çok ucuz biri çok pahalı denilmesi beklenemez

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120

M8 i dün kullandım diyorsun arayüz çok hızlı diyorsun tamam stabil olmasına stabil de bu kadar abartı fazla bugün nexus 4 optimus g nin arayüzdede kasma yok özellik diyince aklına sensör gelmesi de ayrı bir facia işlemci ram arayüz kameradan bahset işlemci aynı ram arayüz kamera daha iyi bunu inkar etme bir facia da g2 den iyi olduğunu kanıtlama uğraşın g2 ile arasın 1000 lira fark var ki g2 nin iyi olduğu konularda var z2 yi incelemeden yok m8 kral yok m8 insan üretimi değil ya kardeşim kaç para veriyosa htc paranı sonuna kadar hakedion ben kefilim 5 dk incelediği telefonu kral yaptı ya la :p

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
M8 i dün kullandım diyorsun arayüz çok hızlı diyorsun tamam stabil olmasına stabil de bu kadar abartı fazla bugün nexus 4 optimus g nin arayüzdede kasma yok özellik diyince aklına sensör gelmesi de ayrı bir facia işlemci ram arayüz kameradan bahset işlemci aynı ram arayüz kamera daha iyi bunu inkar etme bir facia da g2 den iyi olduğunu kanıtlama uğraşın g2 ile arasın 1000 lira fark var ki g2 nin iyi olduğu konularda var z2 yi incelemeden yok m8 kral yok m8 insan üretimi değil ya kardeşim kaç para veriyosa htc paranı sonuna kadar hakedion ben kefilim 5 dk incelediği telefonu kral yaptı ya la :p

Nasıl bir m8 karşıtısın la sen ? Bak senden önceki adam güzel güzel söylemiş. 5 dk kullandığı telefonu kral yapmışmış. Sende m8in karşısındaki bütün telefonları övdün hepsine sahipsin sanırım ceplerin telefonla dolu heralde. Nesinden bahsedicem arkadaşım donanımı belli arayüzü belli kamerası belli sen inkar ediyorsun karşı geliyorsun bilim adamları inceleyip en iyisi bu dese sen yine yok z2ninki şöyle bununki böyle diyeceksin sana laf anlatmaktan yoruldum hani anlamıyorsun baride böyle de zıt gitme. Ne cahil insanlarsınız varya

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Nasıl bir m8 karşıtısın la sen ? Bak senden önceki adam güzel güzel söylemiş. 5 dk kullandığı telefonu kral yapmışmış. Sende m8in karşısındaki bütün telefonları övdün hepsine sahipsin sanırım ceplerin telefonla dolu heralde. Nesinden bahsedicem arkadaşım donanımı belli arayüzü belli kamerası belli sen inkar ediyorsun karşı geliyorsun bilim adamları inceleyip en iyisi bu dese sen yine yok z2ninki şöyle bununki böyle diyeceksin sana laf anlatmaktan yoruldum hani anlamıyorsun baride böyle de zıt gitme. Ne cahil insanlarsınız varya

Istediğim telefonu istediğim heran incelerim arkadaşım telefoncu ben telefona kötü demiyorum şuan en iyi 3 telefondan biri ki daha önce de uzun yıllar htc hd 2 kullandım m8 2000 2200 arasında olsa bisi demicem ama z2 nin bariz üstünlükleri var belki 100 kere anlattım ama bu kafayla sen zor anlarsın bana z2 ye göre üstün olduğu özellikleri söyle diyorum konuyu saptırıyosun neyse daha alıntı yapma istediğin cevabı önceki postlarda bulabilirsin inş. (Bu kafayla zor ama :D )

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Istediğim telefonu istediğim heran incelerim arkadaşım telefoncu ben telefona kötü demiyorum şuan en iyi 3 telefondan biri ki daha önce de uzun yıllar htc hd 2 kullandım m8 2000 2200 arasında olsa bisi demicem ama z2 nin bariz üstünlükleri var belki 100 kere anlattım ama bu kafayla sen zor anlarsın bana z2 ye göre üstün olduğu özellikleri söyle diyorum konuyu saptırıyosun neyse daha alıntı yapma istediğin cevabı önceki postlarda bulabilirsin inş. (Bu kafayla zor ama :D )
E cahile laf anlatamazsın arkadaş.Ben z2ye kötü demiyorum. M8den kötü diyorum. Saf androide yakınmış arayüzü. İnsanlar saf android istese rom kurarlar ya da nexus alırlar arkadaşım.Saf androide yakın diye savunamazsınki bi kere bu sebepten.Z2 2 binden ucuz mu ?

Yahu arkadaşım adam kasayı metal yapmış daha fazla istiyor sony samsung metal kasa yaptıklarında aynı fiyata satacaklarını mı sanıyorsun sen ? Bataryası daha yüksek mesela z2nin. Kabul tamam ama bi bak bakalım forumlara m8 için ne diyorlar bataryası hakkında ? Ayrıca 3gb ram daha performanslı çalışır diye bişe yok unut bunu. Z2de dene bakalım oyunundan videosuna kadar aç bakalım kaç tane program açık tutabileceksin aynı anda kapanmadan ?

Nexus 5 ile z2yi al eline bunu dene bakalım . Demek istediğim ram 3 gb olunca daha kral olmuyor telefon. G2 için geçen biri menüde lag var dedi. Nolcak bu iş ? 3 gb ram ile daha performanslı diye bişe yok arkadaşım. Nexus 5tede 2 var hadi onu geçtim nexus 4. Kaç yerde okudun kastığına dair ufak bişey ? Nexuslarda kasma diye bişe duydun mu yok ? Demekki neymiş ram az olsada performans olabiliyormuş.Arkadaşta iphone 5 vardı.Kral telefondu ilk çıktığında falan. Sana yemin ediyorum ben o telefonu başka uygulamalar açık değilken appstore kastırdım. İstemeden. Aşağılara inip dururken birden kaymadı ekran 4-5 saniye algılamadı hiç bişeyi sonra düzeldi. Stabil kasmaz dedikleri iphone kendi marketindeyken kastı ?

Sana diyeceğim şu. Sen o z2ye z3e z4e bilmem neye 3 değil 300 gb ramde koysan snapdragon 8000 de koysan iş yazılımda bitiyor.2600 mah pil ile şarjı iki güne yakın dayanabiliyorsa donanım olarak daha üstü varken bile piyasanın en performanslı cihazı olabiliyorsa(inkar edip duruyorsun üstelemicem anlamıyosun ama böyle) bi düşün donanımdan başka bişelerde var bi düşün. Ayrıca kamerası 4 megapiksel olmasının dışında diğerlerinden hiç bir farkı yok. Şimdi bi tane baktım.Kapkaranlık bir ortamda sokakta m8 ve z2 ile video kaydetmişler. Z2 inan bana azıcık farkla daha iyiydi. Ama 4k olarak kayıt yapıyordu ! Sen 20 megapikseli 4kyı m8e koyup dene bakalım. O zaman durum biraz daha eşitlenince görelim hangisi daha iyi çekiyormuş. M8 bu halde neredeyse aynı kalitede çekiyorsa vay anasını sayın seyirciler.

Şimdi sen bunu okumadan bile geçebilirsin beklerim. Ama uzatmaktan vazgeç. Susmaya başlamalısın. Senin bencelerinle iyi olmuyor z2. Kağıt üstündede iphone 5s en kötü telefon olmalı donanım diyeceksende.

Pİyasadaki en iyi telefon şuan m8dir. Uzatma. Sus .

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence şu en iyisidir demek yanlış. Çümkü bu telefonlar farklı kesimlere hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Samsung'un ısrarla plasstik Htc'nin de metal yapması gibi. Bence M8 gereksiz pahalı. M7'den pek farkı yok üstelik tasarımı gerilemiş. Ve benim dikkatimi en çok çeken daha uygulama menüsünde arka plan yok karanlık. :/ Z2 bana gereksiz pahalı geliyor. Ve kullanıcı dostu özellikleri özellikle g3 ve s5 yanında zayıf kalıyor. S5 ilk başta teknik özellikleri falan çok kötü dedirtmişti bana. Ama arkadaşlarımdaki S5leri (ortalama 2 3 aylıklar) görüdküçe görüşüm değişiyor. Yeni touchwiz falan eskisine göre çok daha stabil ve hızlı. Baya yazılım iyileştirmeleri ve optimizasyonlar var. G3 kağıt üstünde tam bir bomba zaten. Her şeyiyle üstün. G2 sayesinde daha bir sıcak bakılacak telefon. Ama önelemelerdeki kasılmalar gözümü korkutuyor. Ve o işlemci ve ekran kartı 2k ekranı kaldırabilecek mi falan mevzuları var. Ama bunların cevaplarını tester olmayan telefonlar gelince alacağız.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Bence şu en iyisidir demek yanlış. Çümkü bu telefonlar farklı kesimlere hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Samsung'un ısrarla plasstik Htc'nin de metal yapması gibi. Bence M8 gereksiz pahalı. M7'den pek farkı yok üstelik tasarımı gerilemiş. Ve benim dikkatimi en çok çeken daha uygulama menüsünde arka plan yok karanlık. :/ Z2 bana gereksiz pahalı geliyor. Ve kullanıcı dostu özellikleri özellikle g3 ve s5 yanında zayıf kalıyor. S5 ilk başta teknik özellikleri falan çok kötü dedirtmişti bana. Ama arkadaşlarımdaki S5leri (ortalama 2 3 aylıklar) görüdküçe görüşüm değişiyor. Yeni touchwiz falan eskisine göre çok daha stabil ve hızlı. Baya yazılım iyileştirmeleri ve optimizasyonlar var. G3 kağıt üstünde tam bir bomba zaten. Her şeyiyle üstün. G2 sayesinde daha bir sıcak bakılacak telefon. Ama önelemelerdeki kasılmalar gözümü korkutuyor. Ve o işlemci ve ekran kartı 2k ekranı kaldırabilecek mi falan mevzuları var. Ama bunların cevaplarını tester olmayan telefonlar gelince alacağız.

G3 oyunlarda sıkıntı yok testlerde düşük almasının sebebi 2k ekran olması testler fhd çalışsa 36 37 k alır gibime geliyo bide 2k ekran da kasa ısınacak mı onu merak ediyom

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Herkes gördü Z2'yi şimdi. Dereyi görmeden paçayı sıvayanlar Z2'ye abanmış. Şimdi ısınma sorununu gören kaçıyor. Üstelik yazın 40 derece sıcağında telefonu nasıl tutacaklarını da merak etmiyor değilim. :mrgreen: Cihazlar piyasaya çıkmadan açılan anketler oldukça gereksiz.
ısınma sorunu eski de değil ki. :D Geç çıkmasının sebebi buydu. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

G3 oyunlarda sıkıntı yok testlerde düşük almasının sebebi 2k ekran olması testler fhd çalışsa 36 37 k alır gibime geliyo bide 2k ekran da kasa ısınacak mı onu merak ediyom
biliyorum hatta yazacaktım ama üşedim biraz. Tester cihazlarında zaen şu ana kadarki incelemeler. :) Farkındayım yani. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herkez 4k demiş 8 dk den fazla çekemeyen 4k mı bunların içinden tabikide m8 hem z2 alırsan 2-3 ay sonra z3 çıkar teleonun eskir htc öyle mi yılda bir tane amiral gemi çıkarıyor tam çıkarıyor. ama m8 in 2gb ramı var diyenlerede zaten sense ara yüzünü kullanıyor yani 2 gb ram fazlasıyla yeter hemde htc yazılımsal olarak telefonunun arkasında dururuyor ben bu yüzden htcy tercih ettim sanada bunu öneririm.

tolga9009

Doçent
Reaksiyon puanı
0
HTC One M8 diyorum başkada birşey dememe gerek kalmadığını düşünüyorum.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Normalde metal kasayı da m7 yi de sevmezdim ancak bugün m8 gold gördüm tek kelime ile şahane tasarım yani sadece tasarımı için bile alınır.

12kfy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alıp da pişman olmayacağın telefon m8 veya g3 dir. her gün bir daha gaza gelirsin. tasarım önemli. z2 kaliteli ama nasıl telefon satılır sony bunu bilmiyor. gerçi m8 de 2500 ama çok önemli bir artısı var.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
S5 i mağazada inceledim makine yan sanayi gibi geldi bana neredeyse bilmiyorum ama yaramaz S5 bence. G3 alınır ama,

Sametdnmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biri bana Z2nin neresi iyi olduğunu anlatabilir mi? Tüm fabboylar toplanmış yeminle.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sony bir gün kazığa oturtacak ama asdfghj :D

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Pil ve kamerada amiral gemileri arasnda rakipsiz arayüz güzel bide kasa çok kaliteli su geçirmiyor vs. Sony fanı değilim ama z2 nin sorunu fabrika ve yazılım hataları kasa açklığı lens kayması ısınma gibi sorunları var bu sorunlar olmasa süper telefon ön yargılı davranıyorsunuz her ne kadar m8 in pil kamera ve ramı yetersiz görsemde htc ye helal olsun tek problemsiz telefon o gözüküyor..

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Pil ve kamerada amiral gemileri arasnda rakipsiz arayüz güzel bide kasa çok kaliteli su geçirmiyor vs. Sony fanı değilim ama z2 nin sorunu fabrika ve yazılım hataları kasa açklığı lens kayması ısınma gibi sorunları var bu sorunlar olmasa süper telefon ön yargılı davranıyorsunuz her ne kadar m8 in pil kamera ve ramı yetersiz görsemde htc ye helal olsun tek problemsiz telefon o gözüküyor..

Isınma problemi 2 fix güncelleme ile düzeltildi, yeni üretimlerde kasa açıklığı ve lens kayması yok.