Iphone 5s almayı düşünüyorum 3 sene sonra kasma olur mu?

onurer453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar sorum belli android ten ios a gecmeye karar verdım daha onceden s3 üm vardı ve 2 senelik olmasına ragmen tık kasma yoktu ip 5s daha fazla gider mi ben bi 3 veya 4 sene hiç değiştirmeden kullanmayı dusunuyorum kasma derken 4 sene de kullanılmıcak hale gelir mi teşekkürler.

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hesabı iPhone 4S ve 4 üzerinden kurabilirsin. iPhone 4S'in 3.senesi iPhone 4'ün 4.senesi. 4S kasmıyor,4 kasıyor fakat öldürtecek biçimde kasmıyor.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bu nasil bir mantik ya . 3 sene sonra kasma olur muymus. :))

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Benim üc senelik S2 kasmiyor da o mu kasacak?

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu nasil bir mantik ya . 3 sene sonra kasma olur muymus. :))

Benim mantıkta yanlış bulduğum birşey yok.Teknolojik aletler her an bizim gibi yaşlanır,performansı düşer.Biz bunu farketmeyiz ama düşer.3 sene belki kısa bir zaman ama mantıkta yanlış birşey görmedim.Bilgilendirirsen sevinirim :)

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
aga 6 yı bekle bende ole yapıyom m7 kullanıyorum suan

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İPhone'u tercih etmekte doğru bir karar verdin bende İPhone 5S alacağım 64 bitlik işlemci sayesinde hiçbir zaman takılma donma olmaz kafana takma

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Kardeşim iPhone'lar en uzun ömürlü telefonlardan biridir 3 sene sonra takılma olur mu demek yanlış kimse bilemez neyin ne olacağını ama takılma istemiyorsan iOS'u bir dene derim.

bandem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uç sene sonra kim aynı kalıyor allasen

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
benim 5'in 1.5 yılı oldu, hala canavar gibi maşallah.

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone 5S Apple'ın Devrim telefonu niteliğinde apple tarihindeki biçok yeniliği bu cihaza yükledi değil 4-5 sene pil ömrü yeterse 10 sene bile götürür kafanız rahat olsun ��

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim galaxy mini 2 aralık 2012 de almıştım telefon hızlıydı internette oyunda falan ama takılmıyordu aradan aylar geçince takılmaya donmaya kasmaya başladı özellikle youtubeda bu yüzden İPhone'a geçmek istiyorum çok pahalı bir telefon ama aldığı parayı hakediyor

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphoneun olayı zaten bu tamam belki piyasadaki en pahalı telefonları üretiyor ancak kuruşu kuruşuna hakediyor ama pil konusunda da ilerleme gösterseler tam olacak , bakalım :)

onurer453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler arkadaşlar bilgi sahibi oldum tek amacım aldıktan sonra uzun ömürlü kullanabılmem

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
iphone 5S Apple'ın Devrim telefonu niteliÄŸinde apple tarihindeki biçok yeniliÄŸi bu cihaza yükledi deÄŸil 4-5 sene pil ömrü yeterse 10 sene bile götürür kafanız rahat olsun í*½í¸Š

10 sene çok abartı olur ama haklısın 64 bitlik işlemci ilerde farkını gösterecektir.

onurer453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani 16 gb almayı dusunuyorum 32 gb bütçem yetmez peki ileride güncelleme 10 falan olunca bunun kaplıcagı yer ne kadar olur yanı yeter mi 64 bit olması bişey ifade etmez gibime geliyor

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ne kasması yav::) 4 yıllık cihaz bile iyi durumda hangi kasmaymış bu?:)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
paran yoksa hiç iphone alma zaten haketmiyor o parayı .
hiç belli olmuyor ne olacağına
benim ilk iphonum iphone 3gs idi 11 ay sonra bataryası şişti ekranı patlattı çöp oldu.
sonra iphone 4 aldım düştü kırıldı.sonra sıkıldım gittim s3 aldım

5s çıkınca gittim birde 5s aldım ama memnun değilim açıkçası.ekran küçük ve soluk kalıyor s3e göre bataryası dayanmıyor parmak isi falan okuması huzuri inan 3 defa kullanıyon sonra ennoying geliyor sıkılıp kapatıyorsun.
5 para etmez anlacan
şimdiki aklım olsa lumia yada htc alırdım

genciletisimci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 5S kullanıyorum git al ya 6 filan bekleme. çok uçuk fiyatlı olabilir ama parasını sonuna kadar hak eder. donma kasma duymamış olim :thumbup:

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hangı 4 yıllık cihaz adamlar ıphone 4 kullanılmaz halde diyolar

Neyi kullanılmaz halde? ios 7.1 ile gayet iyi duruma geldi tabikide bir 2012-2013 yıllı bir android cihazı performansı veremiyor ama yaşına göre şu an gayet kullanılır bir cihaz ama alınır mı? kesinlikle alınmaz eğer Allah başına bir şey getirmezse telefon 10 yıl bile kullanılır

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Neyi kullanılmaz halde? ios 7.1 ile gayet iyi duruma geldi tabikide bir 2012-2013 yıllı bir android cihazı performansı veremiyor ama yaşına göre şu an gayet kullanılır bir cihaz ama alınır mı? kesinlikle alınmaz eğer Allah başına bir şey getirmezse telefon 10 yıl bile kullanılır

Aynen öyle arkadaşlar iPhone 4 e kötü demeden önce o kadar yaşayan bir Android cihaz ve iPhone 4 den daha iyi durumda olan bir telefon söyleyin?

VasiF Quluzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
evet arkadaşlar sorum belli android ten ios a gecmeye karar verdım daha onceden s3 üm vardı ve 2 senelik olmasına ragmen tık kasma yoktu ip 5s daha fazla gider mi ben bi 3 veya 4 sene hiç değiştirmeden kullanmayı dusunuyorum kasma derken 4 sene de kullanılmıcak hale gelir mi teşekkürler.

Gönül rahatlığıyla ala bilirsin kardeşim.
Üç yıl sonra bile kasma olmayacaktır ;)

berat28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır tamam ios kaliteli ama Apple eski nesli öldürme politikasıyla giden bir şirkettir iphone 6 gelsin 4 ü bitirirler ...

VasiF Quluzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hayır tamam ios kaliteli ama Apple eski nesli öldürme politikasıyla giden bir şirkettir iphone 6 gelsin 4 ü bitirirler ...

Öyle olsa da bi sorun yok çünkü bu zaman da dört yıl olacak. Arkadaşımız üç yıl diyor burda. Ayrıca en fazla üç yıl sonra her kes telefonunu değişiyor eskisi ile kalmıyor. Hal böyleyken bitirmelerinde bi sakınca görmüyorum. Ayrıca Apple herşeyin en iyisini sunmak için bu politikayı izliyor. Benim bi şikayetim yok açıkçası...

onurer453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen öyle arkadaşlar iPhone 4 e kötü demeden önce o kadar yaşayan bir Android cihaz ve iPhone 4 den daha iyi durumda olan bir telefon söyleyin?
bak ardaşım adam ne demiş iPhone 4 ,2012-2013 yıllı bir android cihazı performansı veremiyor demiş yanlış anlamış ve kendi tezini çürütmüşsün.