Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alnair Alsad

Profesör
27 Ocak 2011
4,543
29
228
Çayı kahveyi de bardak kendi yapsın istersen..:D
Sanki ben bir şey mi dedim? :p
Uzatırsak sindirim sisteminden çıkarız. Uzatalım mı? :devil2:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ofiste meraklı çok, geldiğinde haberim yokmuş gibi davranıcam. bu neymiş ya, aa forumdan göndermişler, iyi bari dursun masamızın bir kenarında. halbu ki burada ne çingenelik yaptık :D

Kesin masanın kenarında durur o. Savunmasız, yalnız başına bırakma bardağı. :sleep: Ben de kuştan nasıl korurum hesabını yapıyorum. :D

Dikkat et müdür bardagina el koymasin :D

Müdüre değil de derste isek müdür başyardımcısına teslim ediyorlar. O da ilallah diyecek benim kargolarımdan. :D Kargoyu onlardan önce ele geçirmeliyim. :)

Ay Parçası

Profesör
9 Şubat 2009
3,821
27
0
oley göndermeye başlamışlar hadi bakalım bende adres bilgilerimi verdim nihayetinde şöyle şöminenin dibinde sıccak bir kahveyi hakettim yani :laugh:

hamza5806

Profesör
17 Ağustos 2012
3,671
22
218
Bir kere daha yanlışlık yaptım ama sonra tam ve eksiksiz olarak doldurdum
çok sorun olmaz dediler ama ben yinede özür dilerim

cheleby

Profesör
8 Mayıs 2009
2,716
227
243
[MENTION=107289]by_slmz[/MENTION] sen nasıl bir arkadaşsın.Ben adresi yazarken beni izledin il ve ilçeyi yazmayı unutmuşum söylemedin bana ha :D

cheleby

Profesör
8 Mayıs 2009
2,716
227
243
bu işlemi [MENTION=107289]by_slmz[/MENTION] nin üzerine yıkacam.Gözü kaldı bardağımda :D

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Formumu doldurdum bekliyorum :)

Beyler yeni bir Harici HDD üzerinde çalışıyorum SDN için hep, bekleyin :p

Bandın arkası görünüyormuş ama anladınız yani böle bir şeyler çıkarabilirsiniz :)
UJMbRhQ.jpg

Ben sadece fikir verdim :p

Turk_ST@Rs

Asistan
16 Ağustos 2008
304
1
18
ya şimdi ben çoğu zaman üye girişi yapmaya üşeniyorum :D küçükken kazanada düşmedim avcumuzu yalamaya devam edelimmi :D

3D-Clan

Profesör
29 Nisan 2012
1,567
1
0
Bugün mesaj geldi banada çıkmış o bardaklardan sevindim artık çayımı bu bardakla içerim :) Teşekkürler SDN :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...