Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Formu doldurduk, gelince bardağı da doldururuz :)
O değil de arkadaş bunca yıl bardak için yapmadığım kalmadı. Sonunda bardağıma kavuşuyorum derken Cumartesi günü uzun bir süre çalışmak için Antalya'ya gitme ihtimalim var. Evi de kapatıyorum. Gideceğim yerin adresi belli değil. 1-2 yıl dönmeme ihtimalim var. Arkadaş kavuşamıyacağım heralde bu bardağa ben. :(

Bir akrabanın adresini verseydin keşke. Ya da C.Tesi gittiğinde adresin belli olursa. Yönetime mesaj atıp tekrar doldurursun formu. Yeni adresin ile birlikte. Kim bilir belki o zamana kadar senin bardak daha kargolanmamış olur.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Bir akrabanın adresini verseydin keşke. Ya da C.Tesi gittiğinde adresin belli olursa. Yönetime mesaj atıp tekrar doldurursun formu. Yeni adresin ile birlikte. Kim bilir belki o zamana kadar senin bardak daha kargolanmamış olur.

Ben biraz dışlanmış biri olduğum için akraba işi yaş. Bakalım tam kesin değil gideceğim. Öneriler için sağol, olmazsa dediğin gibi yaparız. Pesimist sever beni kırmaz :P

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Şimdi bu mesaj atılanlar bardak kazandı mı demek oluyor ben çözemedim ? :D

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Üyelik tarihine baktım da, keşke günde 1-2 mesaj yazsaydın :( O zaman 1000 'i geçebilirmişsin.
Haklısınız :( o an kafam nerdeydi die düşünüyomda nasip diyelim.Başka bardak çekilişlerine inşallah bardakları arkadaşlara bide mesaj vereyim o bardaktan içtiğiniz herşey şifa olsun size :D ayrıyetten [MENTION=67699]cheleby[/MENTION] sen hariç sana çektireceklerim var bittin sen :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben biraz dışlanmış biri olduğum için akraba işi yaş. Bakalım tam kesin değil gideceğim. Öneriler için sağol, olmazsa dediğin gibi yaparız. Pesimist sever beni kırmaz :P
Hocam banada bırakabilrsiniz yani sorun değil ben bakarım bardağa :D

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
[MENTION=107289]by_slmz[/MENTION] bardağımla döverim seni :D

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Yeni geldi taze taze :)
Hemen bir kahve yapayım :)

JS0Bh5T.jpg

muratflash

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bardağın maddesi nedir??.. Burdan pek belli olmuyorda.:D Tahta diyenler çıkar şimdi..:D

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
[MENTION=107289]by_slmz[/MENTION] ben gayet iyi bakarım bardağa merak etme, öyle ya da böyle o bardak benim olacak :D

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bardak nedir ki ben [MENTION=48615]ReDo[/MENTION]'nun telefon nosunu vercem bu mesajımdan sonra yorum yazan ilk 5 üyeye :D:D:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...