Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Alia'yı kızdırmayın Uçurur...:p

Seni de severim bak. İyi bir arkadaşsın. Ama lütfen konuyu sulandırma. Ne uçuruyor? Kuş mu? [MENTION=19025]AliA[/MENTION] dan büyük [MENTION=376]pesimist[/MENTION] [MENTION=376]pesimist[/MENTION]ten büyük [MENTION=2]Troy[/MENTION] [MENTION=2]Troy[/MENTION]dan büyük Allah var.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
:) Yetkiler itibariyle bizim elimizde iğne, modlarda ise çuvaldız var. Modların ellerindeki çuvaldızı sürekli üyelere batırdığı da bir gerçek olarak önümüzde duruyor.

Bizim elimizdeki iğneler de sizlerin çuvaldızınızdan sonra gıdıklama etkisinden öteye gidemiyor.

Bu durumda o atasözü sizin için daha uygun olmuyor mu ne dersiniz?

Kaldı ki o atasözü "empati" yapılması amacıyla söylenir ve insanların buradaki eleştiri karşısında yaptığınız garip savunmalarla aslında empati yoksunu olduğunuzu göstererek bizleri hayal kırıklığına uğratıyorsunuz ne yazık ki :(

Sorunumuz aslında sizin de "bir an olsun" acaba hata mı yaptım, objektif yaklaşmadım mı şeklinde empati/özeleştiri yapmanız. Üyelerinde elbette bunu yapması iyi olur fakat onların böyle bir yükümlülüğü yoktur. Modlar olarak sizlerin ise yürüttüğünüz görev, elinizdeki güç gereği böyle bir yükümlülüğunuz olduğu düşüncesindeyim.

Gücün makamın, insanları nasıl değiştirdiğini unutmamanız dileğiyle hayırlı cumalar:)

şu yorumu sadece futbol konusu olarak değil genel manada düşünürsek altına imzamı atarım.

10 numara yorum, tabi anlayana.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Fenerliler yine avatarından dolayı @AliA yı linç kampanyası başlatmışlar. Akşam benim de iki tane tane mesajımı sildi. Sordum neden diye. İşte verdiği cevaplar.
@AliA affına sığınarak yayınlıyorum mesajları.

Niye mesajımı sildin diye sordum özelden, işte @AliA nın cevabı :

AliA dedi ki:
Dedim ya sataşma olmasın diye.

Ondan sonra mesele uzayıp gidecek millet ceza alacak boş yere.

Şike olaylarına bir gönderme yaptım, baktım o mesajımı da silmiş, dedim bunu niye sildin, @AliA nın cevabı:

AliA dedi ki:
Şikeyle bu konunun ne alakası var?

Siz de sataşmaya yer arıyorsunuz.

Ceza versem daha mı iyi?

Cevaben dedim ki adamlar destan yazıyorlar, biz iki kelime yazınca siliyorsun. ona cevabı da bu:

AliA dedi ki:
Destan yazmıyorlar, onların da gereksiz mesajlarını sildim.

Tükürdü tükürmedi olayını kim sataşmaya çevirirse siliyorum mesajını.

Sonra birşey yazmadım ben de.

Son cümlesi sanırım herşeyi anlatıyor, gördüğüm kadarıyla herkese de adaletli davranıyor. Ben Galatasaraylıyım, benim 2 mesajımı sildi, diğer Galatasaraylı arkadaşların mesajlarını da sildi. Ben @AliA yı ne tanırım, ne bilirim. Daha önce özelden ya da forum üzerinden konuşmuşluğumuz da yoktur. Avukatı da değilim lakin adama böyle yüklenildiğini görünce haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır sözü aklıma geldi. Fenerlilere duyurulur.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Başkasıyla aranızda geçen özel mesajların paylaşılmasını pek etik bulmuyorum...!!! @Quickly

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Başkasıyla aranızda geçen özel mesajların paylaşılmasını pek etik bulmuyorum...!!! @Quickly

Sizden etik dersi istemedim, ayrıca bu konuda bana söz söyleyecek insan @AliA dır, siz değil. Adama yüklendikçe yükleniyor fenerliler sanki adam fener düşmanıymış gibi, sırf avatarından dolayı. Kusura bakmayın susamazdım.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Tamam arkadaşlar, burada kendi aranızda da münakaşaya girmeyin... Ben gereken neyse yapacağım merak etmeyin. Konuyu anladım. Uzatmayalım artık.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Son aldığım uyarıda kimin huzurunu bozduğumu öğrenmek istiyorum? [MENTION=376]pesimist[/MENTION]

Kime göre neye göre? Uyarı verenin keyfine göre mi?

Son aldığım uyarının kaldırılmasını ve son aldığım 3 uyarının incelenmesini, kim tarafından verildiğinin de göz önüne alınmasını talep ediyorum. Adeta eller tetikte ceza vermek için fırsat kollanıyor. Hayırlı günler.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
İnceleme öncesi küçük bir not düşeyim.

Huzur bozmamış olabilirsin militarist.

Ben o uyarıyı sadece sana değil. Selçuğun adamlığı hakkında laf edenlerin hepsine verdim. Burada kişi önemli değil. Birinin adamlığını ölçmek, ne benim, ne sizin, nede başkasını işi.

Ayrıca vermeden önce de sordum üst yönetime. Ceza veya uyarıyı ne sebeple vereyim diye. Mavi arkadaşlar şahit. @mr_rain , [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION]

Kimseden gizli saklı bir şey yaptığımız yok. Elim tetikte de beklemiyorum.

Saygılarımla.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bozdum mu bozmadım mı?

Uyarının kaldırılmasını talep ediyorum. @pesimist

Militarist,

Tekrar söylüyorum. Bir uyarı veya ceza alacaktın. Dediğim gibi, kimsenin adamlığı hakkında fikir üretmek bizim haddimiz değil.

Üst yönetim, huzur bozucu tartışmadan dolayı vermemi söyledi.

Bu kadar net.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Uyarı, ceza ya da ban konusunda eller tetikte beklemiyoruz. Bundan keyif de almıyoruz ayrıca. Bölüm moderatörü, REDFOKS ve benim de görüşümüzü alarak gerekli cezaları verdi.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Ben de üst yönetiminin üst yönetiminden tekrar incelenmesini ve sonucunun bana bildirilmesini talep ediyorum.

vaas

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben baska bir sey soracagim ceza almadan evvel uyari vermek gerekmiyor mu ?

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Ben baska bir sey soracagim ceza almadan evvel uyari vermek gerekmiyor mu ?

Evet,

Ceza vermeden önce kişinin geçmiş cezalarına bakarız. Eğer uyarısı var ise, ceza veririz. Herhangi bir uyarısı yok ise uyarı veririz.

vaas

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet,

Ceza vermeden önce kişinin geçmiş cezalarına bakarız. Eğer uyarısı var ise, ceza veririz. Herhangi bir uyarısı yok ise uyarı veririz.

cevabiniz icin tesekkur ediyorum. ama bu durum bende boyle gelismedi ilk hamlede kirmizi 10 puan ceza verildi

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Üyeliğimin silinmesini talep ediyorum.

Herkes kendine iyi baksın.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Spor bölümünden dolayı ceza aldık diye ortalığı ayağa kaldırmayın. Bütün takımların taraftarları hepiniz kendiniz kaybediyorsunuz sonrada haklıymışsınız gibi yöneticiler bize ceza verdi vs.

Uyarı - ceza olayına gelince önce uyarı sonra ceza verdiğimiz doğrudur ama burada moderatör insiyatifi her daim vardır.Gerektiğinde uyarı vermeden cezada verebilir.

[MENTION=312953]vaas[/MENTION] iki mesajını sildim o konu yetmedi söyle rahatlaya gittin cezayı hak ettin.

vaas

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] o iki mesajda hakaret amacim olsa cekinmeden soylerdim zaten. ki basit kelimelerle hakaret edecek kadar da degilim. orada yapilanlari cocukca gordum ve ergen dedim gayet dogal bir tepkiydi bu. iki mesajimi silersen haliyle sinirlenirim ki ceza aldigim mesajda su ifade vardi "neyin pesindesin?"

ben halen neye ceza verdigini anlamadim.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
@REDFOKS o iki mesajda hakaret amacim olsa cekinmeden soylerdim zaten. ki basit kelimelerle hakaret edecek kadar da degilim. orada yapilanlari cocukca gordum ve ergen dedim gayet dogal bir tepkiydi bu. iki mesajimi silersen haliyle sinirlenirim ki ceza aldigim mesajda su ifade vardi "neyin pesindesin?"

ben halen neye ceza verdigini anlamadim.

İnsanlara ergen diyorsun siliyorum mesajını; mesajını silmesem orası karışacak, mesajını siliyorum anlamamış gibi bana neyin peşindesin yazıp uzatıyorsun.

valaha helal olsun burada herkes iyi niyetli bir biz yöneticiler safız bir şeyden anlamıyoruz.

vaas

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnsanlara ergen diyorsun siliyorum mesajını; mesajını silmesem orası karışacak, mesajını siliyorum anlamamış gibi bana neyin peşindesin yazıp uzatıyorsun.

valaha helal olsun burada herkes iyi niyetli bir biz yöneticiler safız bir şeyden anlamıyoruz.
haklisin patron ne diyelim ceza sebebi buysa bir aya kalmaz atiliriz bu forumdan

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Öncelikle herkese selam olsun ..

Direkt olaya girmek istiyorum biz konu açınca yada yorum yazınca tahrik edici ortam gerici düzen bozucu oluyoruz.Uyarı alıyoruz. ceza alıyoruz vs diğer açılan konulardan haberiniz varmi? Varsa onlarinın kının bizden farkı nedir, merak ediyorum

http://forum.shiftdelete.net/fenerbahce/295309-meirelesin-tukurdugu-kesinlesti.html#post2631820

Bu konun amacı nedir? Tüm FENERBAHÇELİ arkadaslari buraya cekip yorum yazdırıp ortamı germekmi?

Zaten ortam gergin böyle şeylere ne gerek var? Heleki konuyu açan vatandaş mod ise ..

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
sadece ortam germek için açılan konulara müsade edilmemeli.amaçları sadece huzur bozmak olduğu başlıklarından bile belli

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
konu silinmiş sanırım ama başlıktan resmen kışkırtma olduğu anlaşılıyor içeriği mühim değil artık

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Öncelikle herkese selam olsun ..

Direkt olaya girmek istiyorum biz konu açınca yada yorum yazınca tahrik edici ortam gerici düzen bozucu oluyoruz.Uyarı alıyoruz. ceza alıyoruz vs diğer açılan konulardan haberiniz varmi? Varsa onlarinın kının bizden farkı nedir, merak ediyorum

http://forum.shiftdelete.net/fenerbahce/295309-meirelesin-tukurdugu-kesinlesti.html#post2631820

Bu konun amacı nedir? Tüm FENERBAHÇELİ arkadaslari buraya cekip yorum yazdırıp ortamı germekmi?

Zaten ortam gergin böyle şeylere ne gerek var? Heleki konuyu açan vatandaş mod ise ..

Bu kadar kolay tahrik olmayın arkadaşlar. Spor bu.

Konu gayet kurallar dahilinde bence. İçeriğini göremedim ama eğer içerisinde akıl ve mantık çerçevesinde delil ve görüntüler var ise bu gerçekten önemlidir.

Bence bu tür yaklaşım ve çıkışlar konudan daha tahrik edici, diğer taraftar arkadaşlarınızı da örgütleyip ortak tepki verelim gibisinden aslında o gerginliği kendinizin yarattığı düşüncesindeyim :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Konu silinmeden önce görseydin daha farklı yaklasimda bulunabilirdin. kardeşim

Ama bu senin fikrin düşüncen :) saygılar

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Sayın Süper ve Süper olmayan moderatörler

Bu çoğu zaman dile getirilmiştir ama ben burda konu dışına çıkarak örnek vericem.Neticesinde ne demek istediğimi size anlatacağım İnşallah.

Geçenlerde Deplasman yasağı ile ilgili gündemde bir haber vardı.TFF nin bu kararına karşı çıkan Moderatör arkadaşlarımızda oldu.

Ama bu deplasman yasağının örneğini ben burdaki "Konu dışına çıkınca Konunun kapatılması" gibi bir yaptırıma benzetiyorum.Teknik olarak benzer bir yaptırım.Hem TFF nin bu yaptığına karşı çıkan var Hemde aynısını burda uygulayan var.

Sorunu çözmek yerine Sorunu ortadan kaldırıyorsunuz sizce bu bir çözüm mü?

Neden böyle bir şey söyledim.Çünkü Sorunu çözen Moderatörleri gördüm ama Sorunu direk ortadan kaldıran Moderatörleride gördüm.eğer sadece Sorunu ortadan kaldıran Moderatörleri görseydim Forum un genel bir Yaptırımı diye düşünüp böyle birşey yazmicaktım.

Mesela geçenlerde bir örnek göstereceğim.Ben Allah'ın Eseriyim adlı konu Müslüman - Ateist Tartışmasına dönmüştü.Moderatör arkadaşım konuyu Kilitledi veya Kapattı Tam aklımda değil.Bunun nedenini konuyu kapatan veya kilitleyen moderatör arkadşıma söylediğimde bana "Konu RESİM ler bölümüne açılmış" dedi.

Yine Geçenlerde Spor Bölümüne açılan "20 Yıl daha Kal AZİZ" diye bir konuyu, konu dışına çıkıldı diye kapatıldı.

Saygılarımla