1.5 Yıllık aşk hikayemin, bitişi ! Bu aşk çok can yakacak ! (33 Part..)

Bu konuyu okuyanlar

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
yapraksevenkelebek üzerine tanımam. Facebookta bloğu var eskiden incisözlükte yazmaktaydı. Burda abartısız hayatım boyunca tek kitap okumayan ben , rahat 8-9 kişiyle beraber word'e döktüğümüzde 300 küsür sayfalık hikayesini 1 haftada okuduk. Nokta:)
blogda yazıyor mu ? :D severim böyle hikayeleri ben.

olympuskiller

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
"Tam belimi doğrulttum..........." görsen mübarek 25 tane çocuğa bakıyordu tüm masrafları karşılıyordu da 26. çocuk doğunca hayatı kaydı zannedecek.

Teemo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Emeğe saygı denen bi muhabbet buralara uğramamış, neyse böle adamlar olduğunu bilmiyordum burada.
Düzgün yorum yapan arkadaşları konu dışına bekleriz google a yazın :)

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Benim açımdan ders alınacak bi yazı olmamış ama senin için yaşanmışların arasında yerini almış. Geçmişe takılmadan önüne bakmak, yapacağın en akıllaca şey olur'ki geriye baktığında tebessümle hatırlayasın.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Part 19 linkler ölü admin kardeş.

Teemo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Benim açımdan ders alınacak bi yazı olmamış ama senin için yaşanmışların arasında yerini almış. Geçmişe takılmadan önüne bakmak, yapacağın en akıllaca şey olur'ki geriye baktığında tebessümle hatırlayasın.

Teşekkür ederim kardeşim..

Fubiku

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu aşkın remix versiyonu çıkınca haberim olsun...

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Her kim olursa olsun, bir insana hakkettiğinden fazla değer verirsen hayatta daha çok gönül acısı çekersin veya koyun gibi çekilen her yöne gidersin.
Bu ilk olduğu için kınamıyorum ama asla kendi değerini küçük görme ve kendini ağırdan sat.
Bizim zamanlar ne Facebook vardı ne cep telefonu.
Küçük bir mektup için neler çekerdik.
İlklerde sanki sadece o varmış gibidir.
Ama değişik insanlarla tanıştığında, daha candan, daha saygılı kişiler bulacaksın.
Bu hep böyle olmuştur.
Tek tavsiyem kişiliğinden asla taviz verme ve hiç kimseyi ne olursa olsun kendinden üstün görme.
Kişilere değerinden fazla ilgi gösterirsen sadece kukla olursun.

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
tüh be geyiği sıcağı sıcağına kaçırmışız =) oturupda okuyan var mı merak ettim.. birde bu nedir ağa ya bari worlde koysaydın in in bitmedi sayfa

Teemo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
tüh be geyiği sıcağı sıcağına kaçırmışız =) oturupda okuyan var mı merak ettim.. birde bu nedir ağa ya bari worlde koysaydın in in bitmedi sayfa

Alicankocaoglu.blogspot.com

Buradan daha rahat okuyabilirsiniz.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
[video=youtube;aTMHoXbK-hM]http://www.youtube.com/watch?v=aTMHoXbK-hM[/video]

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bu yazıyı yazanada, okuyanlarada yazık...

Bana yazık olmuş o zaman :). Benim hoşuma gitti bi çırpıda okudum dersem yalan söylemiş olurum bi çırpıda okunamıyor çünki :p
[MENTION=314510]Teemo[/MENTION] ayrıca yaşıtlarına göre akıcı ve anlaşılır yazıyorsun, kısaca kalemin kuvvetli hayata dair yazmaya devam et :)

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Okuyabilene helal olsun. Bana kendi hayatını yaz deseler 3 part da bitirirdim.

Teemo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Bana yazık olmuş o zaman :). Benim hoşuma gitti bi çırpıda okudum dersem yalan söylemiş olurum bi çırpıda okunamıyor çünki :p
@Teemo ayrıca yaşıtlarına göre akıcı ve anlaşılır yazıyorsun, kısaca kalemin kuvvetli hayata dair yazmaya devam et :)

Teşekkür ederim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çocuk daha ilk aşında bu kadar uzun yazıyorsa ileride evlendiğinde cilt cilt kitap çıkarır , açıkcası takdir ettim aşkını değil güzel yazmışsın bir anlamda yaşadıklarını yazarken de tekrardan yaşayarak yazmışsın arkadaşında dediği gibi kalemin kuvvetli güzel bir yeteneğin var tabii bu işin hamurunu yoğurursan : )

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Emeğe saygı diyorum. Valla okumak isterdim ama yazdıklarına eş değer cümleye karşılık gelen ders kitaplarımdan o kadar cümle okusam sınavdan 90'dan aşağı almam. Ama onu bile yapasım gelmiyor :p

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adam bayağı içini dökmüş bu site teknoloji sitesinden çıktı bunu engelemek lazım

meryem11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İş yerinde 2 saatimi ayırıp okudum da ilk okul 6-7. sınıftaki ergen hallerim geldi aklıma kalemin cidden kuvvetli ama olaylara yaşarken bile çocuksu bakmışsın.

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Senelik iznimi aldığımda okur yorum yaparım..

ernesto_che

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir tek bu cümleyi okudum.Hakikaten güzel yazmışsın:)

Şimdi seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum, beni güzel hatırla, gidiyorum...

Teemo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
İş yerinde 2 saatimi ayırıp okudum da ilk okul 6-7. sınıftaki ergen hallerim geldi aklıma kalemin cidden kuvvetli ama olaylara yaşarken bile çocuksu bakmışsın.

Doğrudur, ben böle biraz çocuksu, biraz da masumane kapılmıştım, ondan olsa gerek olayları gözüm de canlandırırken çocuksu yazmam..

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Hepsini okumuştum da sonuncuda kızın yaptığı bayağı şaşırttı.