Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
telefonun ana ekranı dönüyor mu ki benim bildiğim kameradan anlaşılır o eğer sen düz tutup kamera yan ise ya otomatik döndürme den olur ama benim bildiğim ana ekran hiç bir zaman dönmez

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
telefonun ana ekranı dönüyor mu ki benim bildiğim kameradan anlaşılır o eğer sen düz tutup kamera yan ise ya otomatik döndürme den olur ama benim bildiğim ana ekran hiç bir zaman dönmez
Adam zaten onu sormuş :) Ve Go Launcher'de ana ekran döner :thumbup1:

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] Ana ekran dışında bir sorun yok. Sadece ana ekranda dönmüyor.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] Çok teşekkürler. Hayırlı geceler.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sizlere bişi sorucam s3 de arjadaşıma bir şarkı atıcaktım fakat cihaz bulunamadı dedi ve bende başka bir telefona atmayı denedim fakat ondada aynı şeti desi kimseye bluetoothdan bişey atamıyorum ne yapmam lazım?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Beyler benimde bir sorum olacak : Ben bilgisayardan telefona bağlanmak istiyorum yalnız Teamviewer gibi olacak ekranını göreceğim telefonun oyun filan oynayabileceğim :D AirDroid'de var yalnız görüntü çok yavaş geliyor çok yavaş kasmasın görüntünün acayip kaliteli olması önemli değil 720p gibi olsa yeter :D

Bu arada telefon Root'lu.

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler benimde bir sorum olacak : Ben bilgisayardan telefona bağlanmak istiyorum yalnız Teamviewer gibi olacak ekranını göreceğim telefonun oyun filan oynayabileceğim :D AirDroid'de var yalnız görüntü çok yavaş geliyor çok yavaş kasmasın görüntünün acayip kaliteli olması önemli değil 720p gibi olsa yeter :D

e zaten söylemişsin teamviewer kullansana

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Malesef oyun oynatıcak derecede bir program yok.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
tamam niye kiziyorsun hemen ya :D telefondan bilgisayara baglaniyormus tersi olmama ihtimali aklima gelmedi
Ondan dedim teamviewer gibi diye yoksa teamviewer kullanıyorum sizde kullanın derdim. En çok koyan Teamviewerin telefondan bilgisayara bağlanıp bilgisayardan telefona bağlanamaması.
T95H.png

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben de aynen senın yaptığın gibi teamviewer dan yazdım az önceki mesajı

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Salonda otururken bilgisayara yürümek çok zor oluyor :D Ondan bende Teamviewer'den yazıyorum :D 15 metrede çok uzun be :D

o ne ki ben bazen shift le diğer harfe basmak için diğer elimi kullanmadan sayfadan aradığım buyuk harfi bulup sadece touchpad kullanarak kopyala yapıştır yapıyorum diğer el kafanın arkasında rahatımı sağlıyor :D

kulman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar s 3 almayı düşünüyorum ama herkes çeşitli sorunlardan bahsediyor. bazılarıda çok memnun. anlamadım ben bu işi almalı mıyım sizce ?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ya arkadaşlar s 3 almayı düşünüyorum ama herkes çeşitli sorunlardan bahsediyor. bazılarıda çok memnun. anlamadım ben bu işi almalı mıyım sizce ?
Kardeşim bazı sorunları elbetteki var. Ama o kadar büyütülecek sorunlar değil. İster bekle Note 2 al ister bekle İphone 5 al senin kararın. Ama ekran büyük olsun özellikleri bol olsun diyorsan S III. Ama almadan önce kılıf ve ekran koruyucu almalısın. Sonra benim gibi pişman olma arkasında bir sürü çizik oldu. Ekranıda çizildi ama mikro çizik göremiyorsun anca güneş ışığı altında görebilirsin.

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Bekleyebileceksen one x+ al, note 2 den daha iyi olucak gibi. Hemen almak istiyorsan al, telefonda yaşadığım tek sorun arada yan tutup yazı yazarken geri tuşuna basıyorum, ama telefondan bayaaaa yazı yazdım sadece 5 kere bastım, alışıyosun zaten sonradan.

BerkcanTaşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orta tuşa 2 kere basınca s voice açılıyor ya onu nasıl iptal edebilirim bi yerde görmüştüm ama tekrar bulamadım malesef yardımıcı olur musunuz?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
orta tuşa 2 kere basınca s voice açılıyor ya onu nasıl iptal edebilirim bi yerde görmüştüm ama tekrar bulamadım malesef yardımıcı olur musunuz?
S Voice'ye gir sol alttaki menü tuşuna bas setting'e tıkla Launch S Voice'deki tiki kaldır tamam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bildirimleri nerden aktif ediliyor arkadaşlar onuda yazarsanız sevinirim. bendede aynısı var ama bildirimleri nereden aktif edicem bulamıyorum.

kulman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgileriniz için teşekkürler. peki bazı kullanıcılar bant sürümünü sonu 'FB' olana güncellediklerinde telefonda bazı takılmalar olduğunu söylediler. rehbere gec girme mesajlarda donukluk gibi. sizde de bunlar oldu mu ?

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bilgileriniz için teşekkürler. peki bazı kullanıcılar bant sürümünü sonu 'FB' olana güncellediklerinde telefonda bazı takılmalar olduğunu söylediler. rehbere gec girme mesajlarda donukluk gibi. sizde de bunlar oldu mu ?

BLFB olanı 4 gün kullandım, çok akıcıydı hiçbir sorun yoktu. Dediğim gibi s3 üzerinde yaşadığım tek sorun yanlışlıkla geri tuşuna basmamdı oda alışınca düzeldi. Alıcaksanız gönül rahatlığı ile alın, hiç bir kullanım problemi yok, ama maalesef htc one x kadar kaliteli hissettirmiyor, ve htc one x daha doğru renkleri veriyor. Ama bence s3 alın hemen alıcaksanız, sd kart olsun, değiştirilebilir batarya vb süper bir telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende s3 var ilk aldığımda msj'larda ses cıkmama sorunu vardı fakat yazılım güncellemesi ile düzeldi. kies ile güncelleme yap ;)

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Beyler ağustosun ortalarindayiz bu jeli bonun ne zaman geleceği konusunda tahmininden ziyade araştırma yapıp bilgisi olanınız varmıdır
Ağustos sonu eylül başı diye biliyorum ama iyiden b.kunu çıkartılar madem hazır werr de insanlar kullansın bekletmenin anlamı nedir