Modern WarFare Rusça Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Zamunda sağ olsun.
Rusça olarak temin etmişim oyunu. :)
Türkçe yama kurdum. ancak oyunu hale rusça altyazı ve rusça menülerle oynayamıyorum.
bir çözümü olan var mı ? :huh:

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
beyler yok mu bir bilen :) ?

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
türkçe yaya yapmadan önce oyunun ingilizce dil dosyasını kurman lazım. modern warfare 3 english language pack diye googleda aratırsan çıkar. sonra tr yamayı kur. düzelir. :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
türkçe yaya yapmadan önce oyunun ingilizce dil dosyasını kurman lazım. modern warfare 3 english language pack diye googleda aratırsan çıkar. sonra tr yamayı kur. düzelir. :)
teşekkürler hocam paketi indiriyorum. :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
evet yardımsever arkadaşlar 1.oyun bittikten sonra bu sefer de Modern Warfare 2 yi yükledim ve yine rusça :D
bu sefer ki sorunum , İngilizce paketi bulup türkçye ye çevirememem.
yada bilgisayarında yüklü olan bi arkadaşımız kaldığım yerden bölüme devam etmeyi gösterecek kadar bilgi (ekran görüntüsü ) verirse de razıyım , :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Zamundadan birşey indirmeden önce info dosyasına bakın ingilizce birşeyler yazıyorsa büyük ihtimal ingilizcedir onuda geçtim destekleyen diller kısmına filan bir bakın derim :) Zamanında bende müzdarip oldum bu konudan :)

barisu22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet yardımsever arkadaşlar 1.oyun bittikten sonra bu sefer de Modern Warfare 2 yi yükledim ve yine rusça :D
bu sefer ki sorunum , İngilizce paketi bulup türkçye ye çevirememem.
yada bilgisayarında yüklü olan bi arkadaşımız kaldığım yerden bölüme devam etmeyi gösterecek kadar bilgi (ekran görüntüsü ) verirse de razıyım , :)
aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum ama ben ingilizce dil paketini bulamıyorum sende varsa bana atabilirmisin bu oyunu rusça oynamak işkence gibi bu oyunu çok seviyorum yıl olmuş 2020 bi yükleyim oynayım tekrardan dedim ingilizce dil paketleri hala sende duruyosa bana atabilirmisin cidden ihtiyacım var bağımlısıyım bu oyunun