Haber Modern Warfare 3, İkinci Oyunun Haritalarıyla Çıkacak

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Katılım
13 Ağustos 2019
Mesajlar
3,411
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
3,627
Puanları
113
soiler_modern_warfare_21-1140x640.jpg


Call of Duty serisiyle ilgili sızıntıları ile tanınan el_bobberto tarafından yapılan paylaşıma göre Modern Warfare 3, 2009 yılında çıkan Modern Warfare 2 haritaları ile çıkacakmış. Oyunun haritalarını seviyorduysanız, yaşadınız.

Modern Warfare 3, Perşembe günü gerçekleştirilecek olan Shadow Siege isimli Warzone etkinliği ile duyurulacak. İlk etapta muhtemelen ana senaryo ile ilgili detaylara kavuşacak iken, ilerleyen zaman zarfında da çok oyunculu ve Outbreak 2.0 adı altındaki Zombies hakkında da merak edilen detaylar ortaya çıkacak.

Modern Warfare 3, Klasik Modern Warfare 2 Haritaları ile Geliyor Olabilir
Hatırlayacağınız üzere bu yılın başlarında, klasik haritaların Modern Warfare 3 oyununda karşımıza çıkabileceğine işaret edilmişti. Call of Duty serisiyle ilgili sızıntıları ile tanınan el_bobberto, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile ilk günden yeni oyunda karşımıza çıkacak olan haritaların tamamının yenilenmiş Modern Warfare 2 (2009) haritaları olduğunu söyledi. Bahsi geçen oyunun haritaları şöyleydi:

Afghan
Derail
Estate
Favela
Highrise
Invasion
Karachi
Quarry
Rundown
Rust
Scrapyard
Skidrow
Sub Base
Terminal
Underpass
Wasteland


Kullanıcı şu an için on altı haritanın ilk günden Modern Warfare 3 oyununda olup olmadığına dair bir bilgi vermiş değil. Bununla birlikte, Bailout veya Carnival gibi Modern Warfare 2 içerik haritalarının eklenip eklenmeyeceği de bilinmiyor. Haliyle küçük bir harita havuzu ile çıkışın gerçekleştirileceğini tahmin edebiliriz. Ne var ki hepimizin de bildiği gibi, sezonlar aracılığıyla harita koleksiyonu epey bir genişleyecek. Ancak şu yayınlanan liste dahi oyuncuları epey heyecanlandırmış oldu.

Bildiğiniz gibi serinin önceki oyunlarında da klasik haritaların modern oyunlara taşındığını görmüştük. Yani gelenek halen devam ediyor ve maziye dönmeyi isteyen oyuncular için de harika fırsatlar oluyor

Turuncu Levye
 
Üst