Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karargaht

Dekan
14 Kasım 2007
9,237
112
1,243
Nete girmek istemiyorum, biraz tv bakayım diyorum ama, kuzey-güneyinden, fatgülün suçu ne'den geçilmiyor ortalık. Hayır bide sezon fianli hepsinin bitmek bilmiyor arkadaş. Herkes twitter'a aynı şeyleri yazıp duruyor. Ali nasıl öldü, fatmagül napacak bilmem ne. Kaçış yok, internette de bi halt yok aynı teraneler dönüp duruyor. İstanbul'dan ve insanlardan kaçasım var.. .

Kurşun Kalem

Profesör
7 Ocak 2011
2,601
58
228
İnan hocam hiç izlemedim. Zaten TRT1'deki birkaç dizi hariç bakmam TV'ye. :)

Ya ben de izlemedim bu yıl doğru düzgün. Bir tek Leyla Mecnun, o da internetten tekrarını. Şimdi yapacak bir şey olmayınca, sürekli evdeki ütüydü, bulaşıktı falan uğraşmaya başlayınca, ev hanımı moduna girdim direk, kendime gelemiyorum :D

10 Ocak 2012
7,862
31
228
Nete girmek istemiyorum, biraz tv bakayım diyorum ama, kuzey-güneyinden, fatgülün suçu ne'den geçilmiyor ortalık. Hayır bide sezon fianli hepsinin bitmek bilmiyor arkadaş. Herkes twitter'a aynı şeyleri yazıp duruyor. Ali nasıl öldü, fatmagül napacak bilmem ne. Kaçış yok, internette de bi halt yok aynı teraneler dönüp duruyor. İstanbul'dan ve insanlardan kaçasım var.. .
Duygularıma tercüman olmuşsun.:dirol:

Alnair Alsad

Profesör
27 Ocak 2011
4,543
29
228
Ya ben de izlemedim bu yıl doğru düzgün. Bir tek Leyla Mecnun, o da internetten tekrarını. Şimdi yapacak bir şey olmayınca, sürekli evdeki ütüydü, bulaşıktı falan uğraşmaya başlayınca, ev hanımı moduna girdim direk, kendime gelemiyorum :D

Dışarı çık hocam varsa iki deniz yoksa dört tane dağ havası al, gel. :D

ReDo

Rektör
8 Kasım 2008
13,389
92
228
Kalp hep yumuşak bir tabiat, düşünceler sert.
İşin aslını bilemessin. Yüzüne gülücükleri çarparken ne de hoştur halin.
Oysa ki, herkes bir miktar zalim.
Aklını başına devşir, dikilmeden ocağına incir ağacı.
Saman alevine benzer hoş hal, ekseriyeti sancı.
Ne diyeyim ? Herkes bir miktar zalim.

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Chealsea'nin amblemi nasıl ortaya çıktı? :D

4472846_700b.jpg

ReDo

Rektör
8 Kasım 2008
13,389
92
228
[MENTION=30571]Sword.q[/MENTION]

Abi sen hiç msn veya telefonda mesaj yazarken kullanmadın heral bunu :p ya da yeni uyandın Dünya'ya alışmaya yeni başlıyorsun hani :p

Yok ya ne rezil olacan sanki :D

Eyvallah sanada hayılı Cumalar.

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
@Sword.q

Abi sen hiç msn veya telefonda mesaj yazarken kullanmadın heral bunu :p ya da yeni uyandın Dünya'ya alışmaya yeni başlıyorsun hani :p

Yok ya ne rezil olacan sanki :D

Eyvallah sanada hayılı Cumalar.

yok redo ben uzun uzun yazmayı sevenlerdenim kullandığım tek kısaltma slm. gerçi ben yazmayıda sevmiyorum ya neyse. mesaj yazmak bana göre değil ben arayıp konuşuyorum. internete gelince genelde kod yazarken unutmamak için derleyicinin otomatik tamamlamasını kullanmıyorum uzun uzun kendim yazıyorum haliyle kısaltma filan pek aram yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...