İnci sözlük

Whisper1907

Profesör
15 Haziran 2009
4,512
24
0
3.şahıslara hakaret etmek mi?
İnci sözlük bu kurala uyulduğunu mu iddia ediyor. Yok artık!....
Bu sitenin savunulacak tek birşeyi yok...

42patriot42

Asistan
5 Mayıs 2012
337
30
28
geçenler de ispanyol bitane klübün sitesini hackleyim bilicayı transfer ettik falan yazmışlardı tuhaf insanlar

ENİGMA-1

Asistan
20 Şubat 2012
167
0
0
2009-2010 onların yılıydı ama artık değil önceden caps sayfasını takip ederdim ama artık iyicene bozdular beğenmekten vazgeçtim.

micozb

Öğrenci
21 Mayıs 2012
34
0
0
Eğlence amaçlı bir siteydi en başında ama ağır küfür,nefret söylemleri dinsizlik ateizmin bol olduğu. Mizah yapma makara yapma amacını kaybetmiş şuan 15-16 ve o yaş sınırındaki arkadaşların kendilerini kanıtlamak zorunda oldukları bir topluluk. Bence gereksiz ilk yazarlar daha iyiydi.

Uğurcan7

Asistan
1 Mart 2012
481
1
0
Hep peçeteleri hazır olan (selpak onlardan geçiniyor muhtemelen),

Kendi anasını (sanal dahi olsa benden en ağır küfürleri yemişlerdir ) başkasına pazarlayan,

Kalıplar halinde yaşayan (@bilmem kaç napmış,nasıl oluyor?,ObehzatÇ,caps ),

Salak taklidi yapıp da gerçekten öyle olduğunu bilmeyen,

"Dini" karıştıma ObehzatÇ diyen,

İdeolojiye sahip olmayan,bir kitap bile okumamış,hayatta ki tek amacı 'şuku' toplamak olan,kendince birilerine kapak yaptığını sanan,andaval ve gerizekalı sürüsüdür.

Ha şöyle bir şey var gerçek inciciler bunları iplememek de,aşağılamakta ve iyi yapmaktadırlar.Örn:Sekan İnci ve arkadaşları.

ayrıca 'liseli' deyince aklıma eskiden Cengiz Baba geliyordu bunlar türedikten sonra andaval gerizekalı sürüsü geliyor gözümün önüne.

Sonumuzun hayrolması dileğiyle.

TheM-CK

Öğrenci
19 Şubat 2012
15
0
0

Kendi anasını (sanal dahi olsa benden en ağır küfürleri yemişlerdir ) başkasına pazarlayan,

İdeolojiye sahip olmayan,bir kitap bile okumamış,hayatta ki tek amacı 'şuku' toplamak olan,kendince birilerine kapak yaptığını sanan,andaval ve gerizekalı sürüsüdür.

Ha şöyle bir şey var gerçek inciciler bunları iplememek de,aşağılamakta ve iyi yapmaktadırlar.Örn:Sekan İnci ve arkadaşları.

ayrıca 'liseli' deyince aklıma eskiden Cengiz Baba geliyordu bunlar türedikten sonra andaval gerizekalı sürüsü geliyor gözümün önüne.

Eline Sağlık.

Korpe

Rektör
2 Ağustos 2009
10,169
16
0
sizinle bir bilgi paylasmak istiyorum bazi arkadaslar inci yi öve öve yukarlara cikariyor bilmeyerek daha öncede mason olduklarını ve deccal icin calıstıklari ortaya cıkmıstı facebook ta bir grub a üyeyim bu grup türkiyede dünyada bu tür olaylari ortaya cıkarip insanlari bilinclendirmeye calisiyorlar daha oncede bir takım bilgiler okumustum gormüstüm dün bir şey ile karsılastim sizinle paylasmak istedim buyrun..

oncelıkle bu ss size herseyi gosteriyor ve bizzat deneyerekte sahit oluyorsunuz..

553608_372535542806779_1593675605_n.jpg

Aşağıdaki linke tıklayın. sonra aşağıda düzenlemiş olduğumuz resimdeki adımları izleyin..
http://www.incisozluk.net/

Karargaht

Dekan
14 Kasım 2007
9,237
112
1,243
Gençliğe küfrü, cinselliği, yasa dışı işleri özendiren bu sitenin savunulacak tek bi tarafı yok. İşleri güçleri saçmalamak, küfretmek, alay etmek, küfretmek, bel altına vurmak, küfretmek. ..Opss çok mu küfretmek kullanmışım ne!

Nihat doğan sözlük kurarsa emin olun onun değer bu siteden daha değerlidir, bu sitede geçirdiğiniz her saniye boşa geçen kıymetli bi zaman.

@korpe'nin dedikleri de cabası.

E32KERNEL

Doçent
12 Eylül 2010
627
0
0
Basit insanların girip, egolarını tatmin ettikleri yer.
Kimse alınmasın.Eğer siz, kendi ananıza, kardeşinize, vb. küfredilmesine razıysanız, girin, ne diyeyim.
NOrmal konuşmalarda bile insanların herşeyine, herkesine küfürler havada uçuşuyor...
[MENTION=74929]korpe[/MENTION];
Bİlgi için sağol kardeş.

conquistador

Asistan
19 Mayıs 2012
271
0
16
sizinle bir bilgi paylasmak istiyorum bazi arkadaslar inci yi öve öve yukarlara cikariyor bilmeyerek daha öncede mason olduklarını ve deccal icin calıstıklari ortaya cıkmıstı facebook ta bir grub a üyeyim bu grup türkiyede dünyada bu tür olaylari ortaya cıkarip insanlari bilinclendirmeye calisiyorlar daha oncede bir takım bilgiler okumustum gormüstüm dün bir şey ile karsılastim sizinle paylasmak istedim buyrun..

oncelıkle bu ss size herseyi gosteriyor ve bizzat deneyerekte sahit oluyorsunuz..

553608_372535542806779_1593675605_n.jpg

Aşağıdaki linke tıklayın. sonra aşağıda düzenlemiş olduğumuz resimdeki adımları izleyin..
http://www.incisozluk.net/
İnci Sözlük'ten benim kadar nefret eden başkası var mıdır orasını bilmem de burada verdiğiniz bilgi yanlış :D Daha doğrusu siz yanlış yorumlamışsınız. Orada yazan metin (kırmızı arkaplan olan kısım) Mozilla Firefox'dan alıntı :D Firefox'da adres çubuğuna about:mozilla yazarsanız gayet benzer bir metin bulursunuz orada yazanlarda Internet Explorer'a mizahi bir gönderme zaten. :D Ha tabi her göz simgesi olan yerde illuminati arayanlardansanız orasını bilemem.

Korpe

Rektör
2 Ağustos 2009
10,169
16
0
peki inci sozlukteki sayfanının en altındakı goz neyin nesi? onuda gectik diyelim 1776 nedir fikrin varmi? müsait olunca sana bir kac ornek daha vericem

@conquistador

newempat

Öğrenci
7 Aralık 2011
31
0
0
edepten , ahlaktan , terbiyeden yoksun insanlar topluluğu .. kapatılması , dağıtılması ve orada yazı yazanların cezalandırılması taraftarıyım .. bu kadar terbiyesizlik olmaz .. sırf eğlenmek için küfür eden , ağza alınmayacak sözler sarfeden bir grup ..

Caqatayy

Asistan
27 Nisan 2011
378
1
18
elimde yetki olsa incisözlüktekileri tek tek tespit edip soykırım yapardım.

incisözlük nedir bilmem ama.İşte Sizin mantığınız bu sizin gibi düşünmeyen insanları asıp kesmek.

hayır benim gibi düşünmeyebilir krempeynire tapabilir hiç önemli değil ama dünyaya zararsa herhangi birşey imha edilmeli her ne olursa olsun.

Uğurcan7

Asistan
1 Mart 2012
481
1
0
Can Yücel doktora gitmiş aralrında konuşma vs.... En son Can Yücel demiş ki doktora;

'Doktor Bey bizim memlekette g*te g*t derler.'

Yani boş boştur,boşlar işte,savunulacak bir tarafı yok.

Korpe

Rektör
2 Ağustos 2009
10,169
16
0
@masterbaba
elimde yetki olsa incisözlüktekileri tek tek tespit edip soykırım yapardım.

incisözlük nedir bilmem ama.İşte Sizin mantığınız bu sizin gibi düşünmeyen insanları asıp kesmek.

senın mıllı degerlerine söylenmedık sey bırakılmasın kıssel haklarına yapılmadık kalmasın senin sevdigin deger verdigin seylerr asaglansın sende üzerine su ıc olurmu?

Korpe

Rektör
2 Ağustos 2009
10,169
16
0
tepkimizi gosteriyoruz onlar nasıl karşısındakını aşağlıyorsa ziya paşanın bir sözü var nush ile uslanmayanu etmeli tekdir tekdir uslanmayanın hakkı kötektir.

MasterFather

Profesör
10 Aralık 2006
4,294
59
228
tamam bizde onu diyoruz.Sende tepkini göster.Sende onları aşşağıla.Ama Soykırım yapmak lazım. filan geçin bu Klavye delikanlılaklarını.

Korpe

Rektör
2 Ağustos 2009
10,169
16
0
yaw kardesim zaten o lafın gelısı arkadas fikren oyle bişe soyledi cektigin yerler farklı delıkanlık konusda farklı herkez görüşünü bildirir

harkk

Asistan
17 Kasım 2011
146
0
0

güzel yazmıssın ...

Korpe

Rektör
2 Ağustos 2009
10,169
16
0
İnci sözlük illuminatiyi dünyanın yararına çalışan bir örgütmüş gibi anlatmış.

İlluminati nin kullandığı semboller ilah olarak gördüğü putları inançları düşünceleri tamami ile şeytanidir.

Ama solda ki yazıda bundan hiç bahsedilmemiş ve tam tersi anlatılmış..

208863_373405129386487_160485844011751_1050288_456007078_n.jpg