İphone 4S Jailbreak sorunu...!!

Bu konuyu okuyanlar

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkdaslar dün kuzenden iphone 4s aldım. ve bu telefonu vodafone kontratlı olarak almış ve en son 5.1.1 güncellemesini yüklemiş. daha önce hiç jailbreak yapmamış. ben şimdi bunu jailbreak yapmak istiyorum. nasıl yapmam lazım cihazda kilitlenme falan olur mu? ve böyle bişey şuan için mümkün mü?

efe24

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şuan için 5.1.1 jb yapamazsın eğer shsh kaydın varsa 5.01 e düşürüp yapabilirsin. ama uğraşmaya değmez bugün 15,30 16,00 gibi yeni jb çıkacak diyorlar. linki atıyorum özelden ordan takip edebilirsin.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
şuan için 5.1.1 jb yapamazsın eğer shsh kaydın varsa 5.01 e düşürüp yapabilirsin. ama uğraşmaya değmez bugün 15,30 16,00 gibi yeni jb çıkacak diyorlar. linki atıyorum özelden ordan takip edebilirsin.
Hocam sagolasın cok teşekkür ederim. :)

efe24

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birşey değil. Yanlız çıkmazsa kusura bakmayın ben de diğer forumlarda okuduklarımı yazdım size :D

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Jailbreak yapma bence :)

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Jailbreak legal, crack ise illegal. Aradaki fark bu. Yalnız jailbreakli cihazlar zaman zaman performans kaybı yaşayabilir.

efe24

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Jb dediğin resmen crack. Telefonu orjinal haliyle kullanmak varken neden daha rahat program yükleyeyim diye jb yapasın ki. Bana saçma geliyor.

Bence siz jb nin mantığını bilmiyorsunuz suanda mobilden yazıyorum bilg. Geçtiğim zaman size bir link atayım orayı bir inceleyin isterseniz jb nin asıl mantığı nedir. Bu arada 5.1.1 için jb yayınlandı .

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bence siz jb nin mantığını bilmiyorsunuz suanda mobilden yazıyorum bilg. Geçtiğim zaman size bir link atayım orayı bir inceleyin isterseniz jb nin asıl mantığı nedir. Bu arada 5.1.1 için jb yayınlandı .

Semi-tethered değil miydi yayınlanan jailbreak? Yani cihaz kapandığında yeniden açarsanız jailbreak çalışmıyor. Telefonu her yeniden açışınızda bilgisayara bağlayıp program yardımı ile açmanız lazım.

efe24

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok.ip 4 3gs için semi tethered çıkmışdı ama untethered çıkmamışdı galiba şimdi untethered tüm apple ürünlerine çıktı ap tv 3 hariç

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
yok.ip 4 3gs için semi tethered çıkmışdı ama untethered çıkmamışdı galiba şimdi untethered tüm apple ürünlerine çıktı ap tv 3 hariç
Sorun cıkar diye yapmak istemiyordum. performans kaybı falan olmaz inşallah bi deneyip görelim :)

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
JB;OLMASSA olmaz gıbıdır..pekçok yenılık getırır telefona..Sadece kopya oyun uygulama dıye dusunmeyın ..Kullandıgım cogu program orjınaldır oyunda oyle..JB amerıka'da garantıyı bozmuyor servıstede sorun cıkmaz..

Butun ıphonelar ıcın 5.1.1 UNTETHEREDE JB yayınlandı bugun..

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
daha çıkmadı ki yapasın :D

edit : bugün yayınlanmış JB haberimiz yok :) googleden ara nasıl yapıldığını hemen anlatmışlar kolay gelsin.