Xperia S kafamı karıştırdı (S2)

Bu konuyu okuyanlar

LeonCavalli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar biliyorum forumda bir çok konu açtım ama yarın gidiyorum yurtdışına gitmeden bi baktım s2 alıcam ama xperia s kafamı karıştırdı. Zira xperia s 449euro Galaxyy s2 479 euro xperia s in ekranı ve kamerası çok iyi diyorlar ne yapacağımı şaşırdım.

runo2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy s 2 daha ince ve hafif donanım olarak bariz bir fark yok xperia işlemcisi mhz olarak bakarsan hızlı ama işlemci türü olarak bakarsam samsung biraz önde kamera sony de daha iyi ikisinide canlı olarak incele dokun beğendiğini al

LeonCavalli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sonynin ekranı ve kamerası cezbediyor gerçi az önce baktım HTC ONE S modelide iyi duruyor soyulma acaba bittimi yeni serileri gönderdilermi

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öncelikle daha 1 hafta falan oldu s2 yi alalı(onun öncesinde ise n79 kullanıyordum)yaklaşık olarak 15-20 gün araştırdım başka telefonlarla falanda kıyasladım ve s2 yi aldım diyebileceğim tek şey var oh bee dünya varmış,muhteşem bi telefon o incelik olsun,donanım olsun,yazılım falan olsun harkulade fakat ''her güzelin bi kusuru vardır'' misali cihazın genel olarak kronikleşmiş olan tek sorunu bataryası oda çok kurcalamazsan eğer(ilk aldığında mecbur kurcalayacaksın)2-3 gün,kurcalarsanda 1 gün falan gidiyo bunuda kullanıcıların bir çoğu daha yüksek kapasiteli bataryalarla çözmüş gibiler.neticesinde sözün özü son karar sana kalmış,bak mesela şurda iki cihazı karşılaştırmışlar;
http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Sony-Xperia-S-vs-Samsung-I9100-Galaxy-S-II

leoh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
xperia s te sarı ekran sorunu var uzak dur derim s2 ise artık eskidi yenisi yolda alacaksan s3 al veya htc one x

LeonCavalli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.7 inç istemiyorum hocam ama 4.3 e ONE S olabilir.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
madem yurtdışına çıkıyorsun 10 gün sonra s3 piyasada avrupada s3 al

--- Mesaj Güncellendi ---

Arkadaşlar biliyorum forumda bir çok konu açtım ama yarın gidiyorum yurtdışına gitmeden bi baktım s2 alıcam ama xperia s kafamı karıştırdı. Zira xperia s 449euro Galaxyy s2 479 euro xperia s in ekranı ve kamerası çok iyi diyorlar ne yapacağımı şaşırdım.

s3 650 Euro piyasaya çıkacak avrupada 10 gün sonra . s3 almayı dene bence

--- Mesaj Güncellendi ---

4.7 inç istemiyorum hocam ama 4.3 e ONE S olabilir.
tamam o zaman