Android telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar herkese,
Bugğnlerde telefonumu değiştirme kararı aldım fakat ne lalacağım konusunda çok kararsız kaldım. Aşşağıda yazdığım şartlara uygun telefon önerilerinizi bekliyorum. Markanın önemi yok!
-Android işletim sistemine sahip olacak
-max. 900 tl bütçem var.
-Kamera en az 3mp olsun.hd kayıt özelliğine falan gerek yok.
-3g destekli olsun.
-Wi-fi olsun.
-Tek hatlı olsun.
-Dokunmatik ekranı iyi olsun(böyle yazdım çünkü birsürü ekran çeşidi var,ben pek anlamam bunlardan)

enesakan96

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lg Optimus Black öneririm bütün şartlarına uyuyo[h=1][/h]

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
optimus black doğru tercih olur istediklerini karşılar.. Android 2.2 froyo OS. var oyun ve uygulama açısından sıkıntı çekmezsin..
Ekranında nova teknolojisini kullanıyor ultra parlak yani.. O fiyata alabilicein en kaliteli cihazlardan birisi.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Merhabalar herkese,
Bugğnlerde telefonumu değiştirme kararı aldım fakat ne lalacağım konusunda çok kararsız kaldım. Aşşağıda yazdığım şartlara uygun telefon önerilerinizi bekliyorum. Markanın önemi yok!
-Android işletim sistemine sahip olacak
-max. 900 tl bütçem var.
-Kamera en az 3mp olsun.hd kayıt özelliğine falan gerek yok.
-3g destekli olsun.
-Wi-fi olsun.
-Tek hatlı olsun.
-Dokunmatik ekranı iyi olsun(böyle yazdım çünkü birsürü ekran çeşidi var,ben pek anlamam bunlardan)

merhaba,
bende sana optimus black tavsiye edeceğim...çünkü kendi telefonum:)ben tasarımına,ağırlığına,kaliteli görünümüne kaptırmıştım kendimi.. ama kullandıkça vazgeçilmezim oldu...
android 2.2 işletim sistemi.. yakında 2.3'e yükseltebileceğiz.
hafta sonları kampaya ile fiyatı 800'e kadar düşüyor
arka kamera5 mp, ön kamera 2mp (dünyada ilk)
3g destekli
wi-fi direct mevcut
tek hat
4" çok iyi dokunmatik ekrana sahip.. iphone4 sahibi kardeşim bile beğendi düşün yani..
şuan bu özelliklere bu fiyata göre en iyi smartphone derim..

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
merhaba,
bende sana optimus black tavsiye edeceğim...çünkü kendi telefonum:)ben tasarımına,ağırlığına,kaliteli görünümüne kaptırmıştım kendimi.. ama kullandıkça vazgeçilmezim oldu...
android 2.2 işletim sistemi.. yakında 2.3'e yükseltebileceğiz.
hafta sonları kampaya ile fiyatı 800'e kadar düşüyor
arka kamera5 mp, ön kamera 2mp (dünyada ilk)
3g destekli
wi-fi direct mevcut
tek hat
4" çok iyi dokunmatik ekrana sahip.. iphone4 sahibi kardeşim bile beğendi düşün yani..
şuan bu özelliklere bu fiyata göre en iyi smartphone derim..

??Galaxy S2 daha önce çıkmadı mı ? O da 2 megapixel kamera.Dünyada ilk değil yani.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
optimus black bütçene uyuyor. tavsiye ederim her açıdan başarılı bir telefon. özellikle ekranı ve inceliği ile çok şık bir görüntü sağlıyor

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Huawei İdeos x5 al.300 liranda cebinde kalsın.Bizlerede dua edersin.:)

dinamikx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla aldın mı bilmem gec oldu cevap ama ben bim marketten lg p350 aldım 299 tl ye inan senin dediğin tüm özellikler var ilk akıllı ilk dokunmatik ilk lg ilk android telefonum:) çok süper lg yi bu kadar kaliteli bilmezdim valla lg güzel marka alıcaksan lg p350 al ama ii isterden arkdasların dediğini optımus black al :) ALLAH'a emanet olun

by_bassist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sektirden biri olarak türkcel t 20 ideos x5 ve lg optimus black önerilerimdir

Son mesajlar