Android telefon tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

exop

Asistan
Merhabalar herkese,
Bugğnlerde telefonumu değiştirme kararı aldım fakat ne lalacağım konusunda çok kararsız kaldım. Aşşağıda yazdığım şartlara uygun telefon önerilerinizi bekliyorum. Markanın önemi yok!
-Android işletim sistemine sahip olacak
-max. 900 tl bütçem var.
-Kamera en az 3mp olsun.hd kayıt özelliğine falan gerek yok.
-3g destekli olsun.
-Wi-fi olsun.
-Tek hatlı olsun.
-Dokunmatik ekranı iyi olsun(böyle yazdım çünkü birsürü ekran çeşidi var,ben pek anlamam bunlardan)

vladislav

Profesör
optimus black doğru tercih olur istediklerini karşılar.. Android 2.2 froyo OS. var oyun ve uygulama açısından sıkıntı çekmezsin..
Ekranında nova teknolojisini kullanıyor ultra parlak yani.. O fiyata alabilicein en kaliteli cihazlardan birisi.

angel75

Dekan
Onursal Üye
Merhabalar herkese,
Bugğnlerde telefonumu değiştirme kararı aldım fakat ne lalacağım konusunda çok kararsız kaldım. Aşşağıda yazdığım şartlara uygun telefon önerilerinizi bekliyorum. Markanın önemi yok!
-Android işletim sistemine sahip olacak
-max. 900 tl bütçem var.
-Kamera en az 3mp olsun.hd kayıt özelliğine falan gerek yok.
-3g destekli olsun.
-Wi-fi olsun.
-Tek hatlı olsun.
-Dokunmatik ekranı iyi olsun(böyle yazdım çünkü birsürü ekran çeşidi var,ben pek anlamam bunlardan)
merhaba,
bende sana optimus black tavsiye edeceğim...çünkü kendi telefonum:)ben tasarımına,ağırlığına,kaliteli görünümüne kaptırmıştım kendimi.. ama kullandıkça vazgeçilmezim oldu...
android 2.2 işletim sistemi.. yakında 2.3'e yükseltebileceğiz.
hafta sonları kampaya ile fiyatı 800'e kadar düşüyor
arka kamera5 mp, ön kamera 2mp (dünyada ilk)
3g destekli
wi-fi direct mevcut
tek hat
4" çok iyi dokunmatik ekrana sahip.. iphone4 sahibi kardeşim bile beğendi düşün yani..
şuan bu özelliklere bu fiyata göre en iyi smartphone derim..

ExCeLLeNT

Dekan
merhaba,
bende sana optimus black tavsiye edeceğim...çünkü kendi telefonum:)ben tasarımına,ağırlığına,kaliteli görünümüne kaptırmıştım kendimi.. ama kullandıkça vazgeçilmezim oldu...
android 2.2 işletim sistemi.. yakında 2.3'e yükseltebileceğiz.
hafta sonları kampaya ile fiyatı 800'e kadar düşüyor
arka kamera5 mp, ön kamera 2mp (dünyada ilk)
3g destekli
wi-fi direct mevcut
tek hat
4" çok iyi dokunmatik ekrana sahip.. iphone4 sahibi kardeşim bile beğendi düşün yani..
şuan bu özelliklere bu fiyata göre en iyi smartphone derim..
??Galaxy S2 daha önce çıkmadı mı ? O da 2 megapixel kamera.Dünyada ilk değil yani.

orcnd

Dekan
optimus black bütçene uyuyor. tavsiye ederim her açıdan başarılı bir telefon. özellikle ekranı ve inceliği ile çok şık bir görüntü sağlıyor

dinamikx

Üyecik
valla aldın mı bilmem gec oldu cevap ama ben bim marketten lg p350 aldım 299 tl ye inan senin dediğin tüm özellikler var ilk akıllı ilk dokunmatik ilk lg ilk android telefonum:) çok süper lg yi bu kadar kaliteli bilmezdim valla lg güzel marka alıcaksan lg p350 al ama ii isterden arkdasların dediğini optımus black al :) ALLAH'a emanet olun

stat counter