Windows 7 ürün anahtarı istiyorum çalışan ve aktivasyon sorunu olmayan

Bu konuyu okuyanlar

erencik

Asistan
Reaksiyon puanı
2
madem yasak değil valla bana lazım orjinal

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
bu forumu bulacak ve böyle bi konuyu acacak kadar internet ve google kullanmasini biliyosunuz ama kırılmasi en kolay isletim sistemi olan windows 7 yi kıramiyosunuz anlamiyorum sizi.

erencik

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bu forumu bulacak ve böyle bi konuyu acacak kadar internet ve google kullanmasini biliyosunuz ama kırılmasi en kolay isletim sistemi olan windows 7 yi kıramiyosunuz anlamiyorum sizi.

arkadasım neden bu kadar orjinal yazılım karşıtısın anlam veremedım hemen bır kavga ortamı yaratmaya calısıyorsun ne kadar heveslıymıssın kavga dovuse

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
erencik orjinal yazılım demek para verdiğin ya da kampanyadan aldığın yazılım demek :D onun için burada kimse sana ürün anahtarı veremez :D çünkü parası malum :) en iyisi google amcaya bir danış bakalım ne diyecek sana :)

erencik

Asistan
Reaksiyon puanı
2
erencik orjinal yazılım demek para verdiğin ya da kampanyadan aldığın yazılım demek :D onun için burada kimse sana ürün anahtarı veremez :D çünkü parası malum :) en iyisi google amcaya bir danış bakalım ne diyecek sana :)
umudumu yitirmedim hiç belli olmaz biri cıkıp yollarsa şaşırmam

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
orjinal ne demek? korsan ne demek? hatta yazılım ne demek? bilgisayar ne demek? önce bi bunlari ögrenelim sonra buralara girip cevap verelim gerekirse tartisalım.

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
(konu dışı)
Gerçekten çok yaygın bir ürünü kırmak için hala forum sitelerine başvuranlar var mı ? Ürün fazla yaygın olmaz anlarım. Ancak söz konusu Windows 7...
Google a "Windows 7 Aktivasyon" yazmak yeterli. Bu kadar zor değildir bunu akla getirip acaba googla bulur muyum demek ! Araştırmadan direk ben bunu yapamadım demek insanların kolayına geliyo. Bunu ben yapayım insanlara sunayım demek yok. Birilerine yardım etme isteği kalmamış, herşeye hazır ulaşmak istiyolar.

erencik

Asistan
Reaksiyon puanı
2
millet ne kadar dolumuş meğer .... dökün içinizi ......

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
off bu ne ya sabahtan beri 3 tane ayri windows 7 serial konusu. windows 7 loader al bunu bul hallet isini abuk subukta konusup insanın canını sıkma. senin gibi adamalr yüzünden ban yicem simdi ona yanarim

erencik

Asistan
Reaksiyon puanı
2
off bu ne ya sabahtan beri 3 tane ayri windows 7 serial konusu. windows 7 loader al bunu bul hallet isini abuk subukta konusup insanın canını sıkma. senin gibi adamalr yüzünden ban yicem simdi ona yanarim

Hocam siz gercektende cok agresifsiniz ... mesela bana bakın ne kadar sakinim oysa size oranla

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
hala burdamisın? sen takıldıgın yeri söylesene ilk defami bilgisayar kullanıyosun?

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bir teknomarkete git istediğin windows ürününü al onun kutusunda var zaten ürün anahtarı :)
Satın al ömürboyu kullan.
Sana başka türlü ürün anahtarı verseler bile çalışmaz.

erencik

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir teknomarkete git istediğin windows ürününü al onun kutusunda var zaten ürün anahtarı :)
Satın al ömürboyu kullan.
Sana başka türlü ürün anahtarı verseler bile çalışmaz.

Yinede beklicem tşkler

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Ürün anahtarı veriyorum: 123456789 :D Bu kesin çalışır. Çalışmazsa bilgisayarı kapat aç tekrar dene. Bu kod çalışana kadar yap. Olursa Microsoft tan sonsuz aktivasyon kazanırsın.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Yani diyorsun ki biri parasını bayılsın bana versin ürün anahtarını.
Sana kim niye yapsın böyle bişey, iyi misin?
Madem alamıyorum diyorsun bul crackını paşa paşa kullan, nedir farkı yani?

Kafa mı buluyosun bizimle?

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
200 dolar verirsen gönderiririm dostum öbür türlü havanı alırsın hiç boşuna uğraşma

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Evet yeşil bi simgesi olan bi program vardı onunla yapmıştım sorun çıkmıyordu sonra yakalandım remove yaptım etkinleştirme bölümü gözükmüyor bile :D

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Yahu bir de benim indirdiğim de yoktur diye ahkam kesiyorsunuz. :D Adam derlerken yanında mıydınız? :devil2: