Windows 7 ürün anahtarı istiyorum çalışan ve aktivasyon sorunu olmayan

Bu konuyu okuyanlar

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5

@kavrak eğer yasaksa moderetörlerin bu konuyu kilitlemesi lazım.Ve de @Troy önceki benzer konulardan birinde "Yasak değil eğer elinde fazla ürün anahtarı olan varsa adam istiyo " işte diye bir mesajı var. ;)

kavrak

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
@kavrak eğer yasaksa moderetörlerin bu konuyu kilitlemesi lazım.Ve de @Troy önceki benzer konulardan birinde "Yasak değil eğer elinde fazla ürün anahtarı olan varsa adam istiyo " işte diye bir mesajı var. ;)

creck paylaşımı yasak bro. herkes neyin ne olduğunu biliyor zaten. kaçımızın bilgisayarındaki windows orjinal? birbirimizi kandırmayalım.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
creck paylaşımı yasak bro. herkes neyin ne olduğunu biliyor zaten. kaçımızın bilgisayarındaki windows orjinal? birbirimizi kandırmayalım.

Benim ki orijinal :D

İşin esprisi bir yana crack tarzı paylaşımlar yasak dostlar bildiğiniz üzere.Troy un elinde fazla anahtarı olan varsa verin arkadaşlar gibisinden sözü :D yaklaşık 85 lira (win 7 starter :D) olduğunu düşünürsek kimsenin vereceğini sanmam. :)

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ben orjinal key veriyorum ama bazı şartlar var tabi, kutu mu istiyorsun, lisansmı, birde hangi sürümü istiyorsun. ücreti ona göre belirleyeceğim. parayı peşin alırım, faturayıda adına mı keseceğiz:):)

şaka bir tarafa, hiç bir key, aktivasyon gerektirmeksizin kullanılamaz. ancak oem bulursan o işine yarabilir. onuda arayıp bulacaksın. benim ne kullandığımı sorarsan, key gerektirmeden kurulumdan sonra oem lisanslayan bir sürümüm var, ayrıca microsoft gold partner olarak istediğim sürümü bana tanınan sınırlar dahilinde kullanabiliyorum..

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Al sana 2 adet genuine key:D:D
Süre doldu...İyi çalışmalar:):)

5 dakika

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Sadece 1 dakika
Süre Doldu:sneaky2::sneaky2:

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
bence burda zaman kaybettin arasan bulurdun işin kolayına kaçmayalım birazcık :)

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Serial istiyosun da, burdan birisi sana kendi orjinal key'ini postalamaz, illaki warez sitelerden bi key bulup yollayacak, o key de zaten kullanılmış olacak, onu geçtik her key Microsoft'un veri tabanında kayıtlı yani girsen de bişey ifade etmeyecek. Merak ediyorum da "orjinal al" diyenler (alınmasınlar ama) bilgisayarında hiç mi lisanssız program kullanmıyolar ya da kullanmadılar. Belli ki yenisin bu işlerde. Google'da aramak senin için bi ezikleme gibi gelmesin. Google'ı gerçek anlamında kullanabilsek emin olun şuan çoğu konuda bilgi sahibiydik. Bana sorarsan yılma. Farklı farklı arat. Saatlerce aradığım bilirim. Hatta kravat bağlamayı bile (espri yapmıyorum) internetten öğrendim. Babam şok olmuştu :) ...

İpucu : Windows 7 nasıl orjinal yapılır , Windows 7 nasıl cracklenir ya da aktivasyon yapılır... diye başlayabilirsin. Hadi kolay gelsin :)

Hatta : http://tinyurl.com/287wceg :)

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Serial istiyosun da, burdan birisi sana kendi orjinal key'ini postalamaz, illaki warez sitelerden bi key bulup yollayacak, o key de zaten kullanılmış olacak, onu geçtik her key Microsoft'un veri tabanında kayıtlı yani girsen de bişey ifade etmeyecek. Merak ediyorum da "orjinal al" diyenler (alınmasınlar ama) bilgisayarında hiç mi lisanssız program kullanmıyolar ya da kullanmadılar. Belli ki yenisin bu işlerde. Google'da aramak senin için bi ezikleme gibi gelmesin. Google'ı gerçek anlamında kullanabilsek emin olun şuan çoğu konuda bilgi sahibiydik. Bana sorarsan yılma. Farklı farklı arat. Saatlerce aradığım bilirim. Hatta kravat bağlamayı bile (espri yapmıyorum) internetten öğrendim. Babam şok olmuştu :) ...

İpucu : Windows 7 nasıl orjinal yapılır , Windows 7 nasıl cracklenir ya da aktivasyon yapılır... diye başlayabilirsin. Hadi kolay gelsin :)

İyi de arkadaşım adam illegal istemiyor başka ne yapacak ki cra*kla diyenler, kendi keyini kimse vermez.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Hocam şu video aramayı nasıl yaptın bana anlatır mısın? Google'ye sor deme sakın sordum

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
bu konunun cok uzadigini düsünüyorum adam bal gibi illagel istiyor iste bunun baska bi alternatifi yok

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
bence konu açmadan önce en az 30 saniye düşünmek zorunlu hale getirilsin

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
yorumlar daha fena gülmekten yarıldım :D:D

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Yeter artık bu hazırcı insanlardan, geçen günde m***n biri AÖF kayıt tarihim ne diye konu açmış, arkadaş bilgisayar programcılığı okuduğu halde kendisine gelen kılavuzu yada AÖF ün sitesini kontrol etmeye kafası basmamış gelmiş forumda sormuş, şimdi bu key isteyen "uyanık" arkadaş a sözüm ise eğer bilgisayarın var ve hala google denen icadı kullanmayı bilmiyorsan lütfen git kendini en yakın köprüden aşağı at....

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Erencik Pardon Sezercik Windows 7'sine kavuşur :D

1703678094.jpg

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
banada şu elive Topaz'ın kurulum modülünden gerek:devil2:
çok hoş bişi:lol:
bu canlı cdler kurulum modülsüz konsoldan nasıl kuruluodu bi araştırayım:devil2:

erencik

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yeter artık bu hazırcı insanlardan, geçen günde m***n biri AÖF kayıt tarihim ne diye konu açmış, arkadaş bilgisayar programcılığı okuduğu halde kendisine gelen kılavuzu yada AÖF ün sitesini kontrol etmeye kafası basmamış gelmiş forumda sormuş, şimdi bu key isteyen "uyanık" arkadaş a sözüm ise eğer bilgisayarın var ve hala google denen icadı kullanmayı bilmiyorsan lütfen git kendini en yakın köprüden aşağı at....

mdkbet Nickli Üyeden Alıntı
aramızda para toplayalım bu arkadaşa win7 hediye edelim
sevaptır

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! içinde sizin isminizde olacaksa istemem korsan kullanırım daha iyi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hocam bıraz daha dıkkatlı okuyalım olur mu ?! Korsan kullanımdan yeterınce bılgım var

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

Erencik Pardon Sezercik Windows 7'sine kavuşur :D

1703678094.jpg

Harika olmuş :D keşke dedıgın gıbı olsa henuz bır gelısme yok olur olmaz bılgı vercem :d

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Görünen o ki hala kafan basmıyor... Eğer cd keyini paylaşacak birini bulsan bile o keyi 2. bir kişi (yani sen) de kullanmış olacağın için artık orjinal olmaktan çıkar. Eğer bu ülkede birinin birden fazla orjinal windows satın alacak durumu olduğuna ve bu keylerden birini seninle paylaşabilecek olduğuna inanıyorsan psikolojik sorunların var derim git bir psikoloğa görün...

erencik

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Görünen o ki hala kafan basmıyor... Eğer cd keyini paylaşacak birini bulsan bile o keyi 2. bir kişi (yani sen) de kullanmış olacağın için artık orjinal olmaktan çıkar. Eğer bu ülkede birinin birden fazla orjinal windows satın alacak durumu olduğuna ve bu keylerden birini seninle paylaşabilecek olduğuna inanıyorsan psikolojik sorunların var derim git bir psikoloğa görün...

hocam boyle konusmayın lutfen !

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşım 291 TL ye pro, 160 TL ye home basic ,440 TL ye ultimate satabilirim.. :) Oyun oynanmam dersen adresini ver bana senin adına bedavaya Ubuntu 10.10 (Orjinal basım) yollatayım :)