Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Allah'm sen bizi winzort'un lanetine gnome'nin dandikliğe esir etme yarabbim AMİN :D
11sgz76.png

realmanager

Profesör
Reaksiyon puanı
99
yani şimdi Ceku olsun da ne yapsın
ben utandım
o kadar da değil :D
gnome iyidir :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ahahahaahaahhahahadfhalsfhafsljasdfjasldfjaısfryqewkjfkjasgfhaşskdfuaewqşoajfjasşfkadskfaşlshfrewohroasjfn! :D

Saflıkmış. :D

screenshot15c.png

screenshot16n.png

Değişik renklerle ve arka plan da seçiliyken yapayım mı daha? :p
Ha sen şunu diyorsun :D
İstediğin rengi değiştirebilirim :rolleyes:
snapshot48.png

thedeli

Asistan
Reaksiyon puanı
8
@jeaquares Ubuntu 10.10 da sanırım yapmak istedikleri şey buna benzer bir şey. Kapatma, küçültme ve büyütme simgelerini sola çekmelerinin sebebi böyle bir şey olabilir. Bunu ben gnome-look da gördüm. Ama sanırım böyle bir şey yapmak istiyor Mark amca :)
1037321.png

thedeli

Asistan
Reaksiyon puanı
8
sağ üstteki bütün uyarı programcıkları pencerenin sağına alacaklar herhalde. bu durumda ya üst panel gidecek yada alt panel :)

muhibbi

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ben görüntüden hiçbir şey anlamadım.

Butonlar nerede?

Maclardaki gibi üst bar ortak kullanılıyor.

---------- saat 12:56 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:49 eklenmişti ----------

@jeaquares Ubuntu 10.10 da sanırım yapmak istedikleri şey buna benzer bir şey. Kapatma, küçültme ve büyütme simgelerini sola çekmelerinin sebebi böyle bir şey olabilir. Bunu ben gnome-look da gördüm. Ama sanırım böyle bir şey yapmak istiyor Mark amca :)

Bildiğim kadarıyla Ubuntu 10.04 Gnome 2 kullanan son sürümü olacak. Ubuntu 10.10'da Gnome Shell ile geliştirilen 3 sürümü kullanılacak olduğunu biliyorum. Gnome 3 ile yeni bir tasarım gelecek. (Hatalıysam uyarınız :D )
Resim 1.1 : Gnome Shell :)
gnome-shell-beta.png

shell-black2.png

thedeli

Asistan
Reaksiyon puanı
8
tam olarak yerini bulamasam da Mark amca gnome shell'i kullanmayacağız demişti 10.10 da. @jeaquares resmin sağ üst tarafına bakarsan üst panelin sağ tarafında bulunan programcıkların pencerenin üstünde olduğunu görürsün. temadan dolayı kapatma düğmesi falan da sağda ama onlar normalde solda 10.04'de...
http://www.markshuttleworth.com/archives/333 bu biraz daha açıklayıcı olur sanırım :)
http://www.h-online.com/open/news/i...fault-GNOME-Shell-in-Ubuntu-10-10-995185.html açıklaması da burada...

thedeli

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Sanırım :) Ama bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi tartışmak lazım :) ama burada deil tabii ki :) dün gece gözüme ZorinOS in rc sürümü çarptı :) dayanamadım indirip kurdum :) bayağı hızlı olmuş. 32bit olmasına rağmen hemde :) birazdan ekran görüntülerini eklerim bu mesaja :)
ekrangrnts.jpg

ekrangrnts1.jpg

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ya finix, sana çok güzel bir kapak videosu hazırladım da :D bu lanet olası Youtube AVI formatını 10 saatte çeviremiyor!

---------- saat 17:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:22 eklenmişti ----------

Buyur finix. :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ya finix, sana çok güzel bir kapak videosu hazırladım da :D bu lanet olası Youtube AVI formatını 10 saatte çeviremiyor!

---------- saat 17:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:22 eklenmişti ----------

Buyur finix. :D
Bana link'ini verir misin? :(
Hala şu host dosyasını halledemedim :p

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Bir de yazabilse... :) Neyse konuyu batırdık gene. Kafeye gel finix. Kozlarımızı orada paylaşalım. :p