Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

ramboberk

Profesör
12 Eylül 2009
4,418
74
0
ben yeni sürüm ubuntu ve kubuntu da özellikle yüklemek için ayrıyeten bi özellik göremedim

hatta bence 9.10 dan daha kötü olmuş

daha live cd ler açılırken sistemi aşırı derecede zorluyor

özelikle ekran kartı fan ı hiç susmadı

bence öncekiler çok daha iyiydi

bu sürümle işi bozmuşlar

muhibbi

Asistan
16 Nisan 2010
438
11
0
ubuntu 10.04'de biraz değişikliğe gideyim dedim :cool:
dnbn78.jpg

karcx

Profesör
26 Şubat 2009
2,391
39
0
@ramboberk:
Sabayon nasıl?Yada
Slackware nasıl?Hangisi ile devam edeceksin?
Uğraştırıyor mu?:):)

ramboberk

Profesör
12 Eylül 2009
4,418
74
0
shakal Alıntı:
karcx´isimli üyeden Alıntı
@ramboberk:
Sabayon nasıl?Yada

yolun sonu mac
hayır bence yolun sonu ya gentoo ya lapis linux 2010 ramboberk edition :mrgreen:

Krazky Alıntı:
karcx´isimli üyeden Alıntı
@ramboberk:
Sabayon nasıl?Yada

O şimdi başka dağıtım deniyordur. :D
yanlış ben bu hafta gece çalıştığım için foruma ancak sabah öğlen arası girebiliyorum :yes:

haftaya gündüz çalışıyorum ve foruma akşamları giriş yapabileceğim :yes:

SmiLey

Profesör
28 Ağustos 2009
2,169
55
228
Pardus'dan bir görüntü. Gnome masaüstünde 2 saat tema için uğraşırdım ama Pardus'ta -yani KDE masaüstünde- sadece bir duvarkağıdı ve bir tema indirmem yetti :)

8963ekran_goruntusu1.png

Bu arada Pardus için solitaire var mı?

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
Ve sonunda istediğim gibi bir sisteme ulaşabildim. Huzurlarınızda Ubuntu 10.04 Lucid Lynx LTS, diğer adıyla beni Jaunty'den koparabilen sistem. :)

screenshot1rvz.png

screenshot2r.png

screenshot5if.png

Resimleri görebilmek için üstlerine sağ tıklayıp "Resmi Göster" demeniz yeterli.

thedeli

Asistan
2 Nisan 2008
406
8
0
Chakra artizlik yaptığından Ubuntuya geri dönüş gerçekleştirdim. Ama dockbarx e öyle bir alışmışım ki ilk kurduğum program o oldu :) geliştirmişler, artık önizleme de verebiliyor....
8544Ekran_Goruntusu.jpg

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
Jeaguares hayırlı olsun. Nasıl buldun? Beğendin mi?

Aşık oldum ya. :) O kadar güzel olmuş ki. Dedikleri gibi tam 15 saniyede açılıyor sistem. Kapanması ise 3 saniye. :)

RecordMyDesktop yazılımı o kadar güzel bir video sonucu veriyor ki bana, anlatamam... Yemin ederim ki Windows'ta SnagIt'te bile böyle bir görüntü alamamıştım. Cam gibi ya... Ve efektlerim de sonuna kadar açık, en küçük takılma bile yok. :)

Mükemmel ya! :)

Krazky

Profesör
5 Mart 2009
1,643
45
0
Çok güzel gerçekten ama ben Windows'a dönüş yapmak zorunda kaldım. Ubuntu 10.04 LTS bilgisayarımı fırına çevirdi. Çok ısınıyor ama Windows'da buz gibi... Hem ısınma hemde sesli görüşme olanağı bulamadığımdan Ubuntu'ya şimdilik uzaktan bakıyorum. Güle güle kullan...

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
Bende de tam tersine fan sustu. Çok şaşırdım ya. :) Eskiden Jaunty'de en küçük şeyde fan coşardı, Windows'ta da öyle. Şimdi öyle bir sorunum yok. Hem hızlı, hem soğuk, hem siyah-kırmızı, hem de asil. :)