Anket - Uydu kategorisi açalım mı?

tenedos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
zamanında epey kovaladımdı... hele o cine5 için...:) evet aslında ii olur...

MaviAteş

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Eğer yasa dışı içerik paylaşırsanız, aynı magazin bölümü gibi ilgi göreceği için boş kalmayacaktır.

Yasal içerikle "3 konu bile olsa bence açılmalı" ama siz daha önce Linux bölümü açılsın dediğimizde boş kalmasından endişe ediyoruz dediğiniz için, buradan uydu bölümünün açılmaması gerektiği sonucunu çıkarıyorum.

Çünkü sadece yasal içerik olduğunda orayı Linux bölümünün 10'da biri kadar bile DOLDURAMAZSINIZ.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
programlamayı da istiyoruz bunu da :)

girnelix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bu konunun burda tartışılması sevindirici bir haber bırakın aksi yorumları gelişim çağında geriye gitmek değil durmak bile hata,uydu işinin hemen açılması lazım bence çok geç
bile kaldınız çok iyi olur destekliyorum.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Eğer yasa dışı içerik paylaşırsanız, aynı magazin bölümü gibi ilgi göreceği için boş kalmayacaktır.

Yasal içerikle "3 konu bile olsa bence açılmalı" ama siz daha önce Linux bölümü açılsın dediğimizde boş kalmasından endişe ediyoruz dediğiniz için, buradan uydu bölümünün açılmaması gerektiği sonucunu çıkarıyorum.

Çünkü sadece yasal içerik olduğunda orayı Linux bölümünün 10'da biri kadar bile DOLDURAMAZSINIZ.
Linux bölümü ile karşılaştırmak yersiz ve anlamsız

MaviAteş

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Linux bölümü ile karşılaştırmak yersiz ve anlamsız

Benim dikkat çekmek istediğim nokta, biz Linux bölümü açılsın dediğimizde orasının boş kalmasından endişe ettiklerini söyleyenler.

Kendi istedikleri bölüm olunca bu durumu önemsemiyorlar.

Dikkat ettiyseniz sadece ileti sayısını kıyasladım. Çünkü eminim, "ilk günden 7 sayfa dolusu konuya" sahip olan Linux bölümü kadar konu ve ileti sayısına yasal içerikle ulaşamayacak bir bölüm.

Bende bir teknoloji sitesinde sorulmasına gerek bile olmadan açılması gerektiğini düşünüyorum ama bize yapılan haksızlığı duyurmanın yeri olduğunu düşündüğüm için bunları yazdım.

İsterse içinde 2 tane konu olsun teknoloji sitesinde Linux bölümü de, Uydu bölümü de, Programlama bölümü de, açılmalı hatta photoshop eklentileri bölümü bile açılmalı.

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Açılsın açılsın fazla bölümden zarar gelmez

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
ya uydu bölümü açsanız zaten konular belli şifre kırma güncel şifre istekleri falan olacak ee bu site illegal paylaşım yok nasıl olcak o iş :D sonra demezler mi sdn de uydu bölümü var toplasan 10 konu yok diye :D

evet demek için girdim ancak oy kulanmaktan vazgeçtim.Arkadaşın dedikleri konusunda cevap verilmiş mi bakayım.

Mesajları inceledim.Bence de yasal içerik paylaşma zorunluluğu oldugu için konu içerik olarak fakir kalacaktır.

Hayır.

soyluakif

Asistan
Reaksiyon puanı
4
evet demek için girdim ancak oy kulanmaktan vazgeçtim.Arkadaşın dedikleri konusunda cevap verilmiş mi bakayım.

Mesajları inceledim.Bence de yasal içerik paylaşma zorunluluğu oldugu için konu içerik olarak fakir kalacaktır.

Hayır.
site ismi vermek istemiyorum ama 422,563 üyesi var sadece bi tanesi ve bu sitelerde illegal olaya bulaşmıyorlar (forum içerisinde (özel mesajlar dahil) "Digiturk, D-Smart, NTV, NTV Spor, NBA, e2, Kanal 24, Star TV, Discovery" gibi yerli platformları ve kanalları kapsayan, bunlarla ilgili "kart paylaşım (card sharing), k e y, şifre" içerikli her türlü yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır) yabancı yayın içerikleriyle ilgili ülkemizde hiç bir yaptırım yoktur bir çok forum veya bloglarda acık ve net olarak yazışılıyor bir çok yayın ve seyretme veya teknik olarak konular acılıp yazılıyor

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Açılması insanların bu konuda bilinçlenmesine yardımcı olacaktır...

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
o zaman ilk soru benden.

ss2 de biss girmek için plug in diye bir program varmış ben bu programı bulamıyorum.Siz de sakın özel mesaj yoluyla da olsa bana bu programın linkini atmayın emi.

Şikayet ederim valla:)

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
o zaman ilk soru benden.

ss2 de biss girmek için plug in diye bir program varmış ben bu programı bulamıyorum.Siz de sakın özel mesaj yoluyla da olsa bana bu programın linkini atmayın emi.

ZorhaK, bizim ne işimiz olur bunlarla ?
Türksat yetmiyor mu bize ?

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
açılsın herşeyde güncel olduğumuz gibi uyduda güncel olalım :))

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Uydu Bölümü gerekli Bencede Kullandığım Ama En Çok Yetersiz Olduğum Tek Teknolojik Alet :(

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
uydudan ben de hiç anlamam direk türksat frekanslarını girer otomatik tarattırırırım bissmiş missmiş hiç anlamam açılırsa yararlı olur bölüm modlarımız da belli gibi zaten.

10u®

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benimde bilinçsiz olduğum konulardan biri, yararlı olacağı kesin

soyluakif

Asistan
Reaksiyon puanı
4
o zaman ilk soru benden.

http://www.truydu.com/ burdan tv kartları hakkında hem öretici bilgi hemde eklentiler bulabilirsin üyelik gerekmiyor plug olmuyor sadece keys dosyası eklemen lazım vsss