Arama sonuçlarınız

1. SiberWorm

Aşağı Doğru İndikçe Sayfası Değişen Web Siteleri ?

Merhaba arkadaşlar iyi çalışmalar; Özellikle kurumsal siteler tarafından kullanılan ve hoşuma giden bir web sitesi yaptıracağım fakat tam olarak ismini bilmediğim için kimseye anlatamıyorum. İstediğim web sitesi şöyledir; Aşağı doğru indikçe hem fotoğrafı hemde sayfası değişen web sitelerine...
  2. SiberWorm

Wireless bağlantı sorunu

Arkadaşlar sorunum şu wireless bağlantıma tıklıyorum bu aşağıdaki resim çıkıyor. Tam parola giricem bir kaç tuşa basıyorum 2.resimdeki gibi "Tamam" butonuna tıklanmıyor.Nedeni ne olabilir.
  3. SiberWorm

Hard diskden bilgilerimi almam gerek ?

Eyvallah sağol denicem
  4. SiberWorm

Hard diskden bilgilerimi almam gerek ?

Arkadaşlar merhaba; Masaüstü bilgisayarımı çalıştırıyorum kendi kendine reset atıp duruyor.Asıl sorunu hard diske elektrik gittiğinde bilgisayar kapanıyor. Amacım hard diskimdeki şirket ile ilgili birkaç program ve bilgiler var onları almak nasıl halledebilirim yardımcı olabilir misiniz ?
  5. SiberWorm

Lenovo' yu nasıl bilirsiniz?

Tavsiye ederim 1,5 senede beri kullanıyorum. Kısaca tavsiye ederim :)
  6. SiberWorm

ShiftDelete.Net satılıyor mu?

Helal Olsun diyorum başkada birşey demiyorum.
  7. SiberWorm

Acil Destek Lütfen

Yok ya modemi bulmuyo
  8. SiberWorm

Acil Destek Lütfen

çalışıyor ---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:57 ---------- tamam deniycem
  9. SiberWorm

Acil Destek Lütfen

Arkadaşlar merhaba Modemim çalışıyor fakat wireless olarak bağlanamıyorum.Sizce bilgisayar ile ilgili bir sorun mu ? Yoksa modem ile ilgili bir sorun mudur ?
  10. SiberWorm

Teknoloji Fakulteleri ?

Yazılım veya bilgisayar mühendisliği istiyorum işte.Benim en önemli olan kısmı puan şuanlık :)
  11. SiberWorm

[Anket] sdn.com.tr mi yoksa shiftdelete.net mi?

Shiftdelete.net olarak kalsın bence :)
  12. SiberWorm

Teknoloji Fakulteleri ?

En son kaç puanla aldı mesela ders sistemleri nelerdir gibi :)
  13. SiberWorm

PHP Kitabı Hediye

Ooo tamda php'ye başlamışken süper olur valla :)
  14. SiberWorm

Teknoloji Fakulteleri ?

Teknoloji fakülteleri hakkında bilgisi olanlar ve teknoloji fakültesinde okuyanlar yorum atarsa süper olur :)
  15. SiberWorm

Üniversitem 2+2 mi yoksa direk 4'mü olsun?

Kararımı verdim :) Bu sene kendimi iyice kasıp hazırlanacağım.Teknoloji fakültesi düşünüyorum inşallah olur :)
  16. SiberWorm

Boşa gitmiş gibi olur değil boşa gider hocam :D ---------- Post added at 00:27 ---------- Previous post was at 00:18 ---------- Teknik meslek çıkışlıyım.Ama teknoloji fakulteleri için kapı açık.Kafa iyice karıştı işte ne yapıcağımı bilmiyorum :)
  17. SiberWorm

Arkadaşlar merhaba; Üniversite sınavına girdim bu sene barajı geçmekle kaldım başka bişi yapamadım :) Fakat kimine sorsam 2 yıllık hakkını kullan sonra 2 yıl daha okursun diyo.Kimi dersaneye git direk 4 yıllık kazan diyo.Ne yapıcağımı şaşırdım. Ama eğer dersaneye gidersem 4 yıllık kazanma hırsı...
  18. SiberWorm

C#'a başlama

Benim işime çok yaramıştır indir ve sadece izle. Not:Console Uygulamalarından başlamayı unutma.Okulda ilk olarak ondan başlanıyo. http://forum.shiftdelete.net/programlama/173380-c-gorsel-dersler-turkce-anlatim.html
  19. SiberWorm

Google+ Davetiye Paylaşımı

fenerli-et-1907@hotmail.com gönderirseniz sevinirim.Kolay gelsin.
  20. SiberWorm

[PHP] Hızlı ve Kolay Php Dersleri

Direk dalış yapıyorum.Sağolun :)
  21. SiberWorm

TTNet'i bırakmak istiyorum

@harun.arslan:Buyur hocam tam senlik site :) http://ttnetesov.com @davut:Sağolasın hocam
  22. SiberWorm

Allah kurtarsın hocam.Bildiğin şerefliler(!)
  23. SiberWorm

Bu sorunu nasıl ortadan kaldırırım ?

Eyvallah sağolun
  24. SiberWorm

Peki superonline kullanmam için telefon hattı gereklimi acaba ?
  25. SiberWorm

Amatörce bi cevap :)
  26. SiberWorm

Sağolun çözümleri deniyorum şuan
  27. SiberWorm

Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola. Sorunum aşağıdaki resimdeki sorun.Kapatıyorum 5 dk sonra yine çıkıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Kolay gelsin.
  28. SiberWorm

Eyvallah hocam :)
  29. SiberWorm

Superonline düşünüyorum tavsiyen iç sağol hocam.
  30. SiberWorm

Ya hocam 8 seneye yakın TTNET .Ama kalleşler ya. Bedava 1 aylık Tivibu kullanımınız var dediler geldiler kurdular.1 ay sonunda beğenirseniz uzatacağız beğenmezseniz gelip alacağız dediler.1 ay geçti ne aradılar nede sordular.Biz aradık böyle böyle diye bu seferde siz kabloları ve modemi...
  31. SiberWorm

Arkadaşlar merhaba; TTNET Adsl başvurumu iptal edip yeni bir internet servisine başvuru yapmak istiyorum.Şuan aklımda olanlar BİRİ ve SuperOnline sizinde bildiğiniz başka servisler var ise yardımcı olursanız sevinirim. Not:Arkadaşlar Sakına TİVİBU falan kullanıyım demeyin.İptal etmemin nedeni...
  32. SiberWorm

VB.NET'te DataGridView1 sütunlarını kod yazarak nasıl ayarlarım

frm_sonuc.dgv_sonuclar frm_sonuc sayfasındaki datagridviewimin adıydı.Neyse çözdüğüne sevindim kolay gelsin.
  33. SiberWorm

SQL Server Sorunu Değişik Bir Sorun :)

Konu kilit sorun çözüldü. Çözüm: Tools=>Option=>DataBase Tools=>Table and Database Designers'daki Prevent Saving.. kısmının işareti kalkacak.
  34. SiberWorm

SQL Server Sorunu Değişik Bir Sorun :)

Visual Studioda Server Explorer Kısmından veritabanıma geliyorum. Tables kısmından tablomu düzenlemek için açıyorum.Örneğin veri türünü bu veriyor bana neden olabilir acaba?
  35. SiberWorm

VB.NET'te DataGridView1 sütunlarını kod yazarak nasıl ayarlarım

DataGridView1.Columns(1).Visible = False => [Gizleme olayı Numarayı kendine göre ayarla] With frm_sonuc.dgv_sonuclar.Columns(1) .Width = (40) End With Buda genişlik ayarı hocam. 1 ve 40 numarasını kendine göre ayarla. Kolay gelsin.
  36. SiberWorm

20Mbit'e geçmiş durumdayım =)

Aboww naptın abi sen ya :D
  37. SiberWorm

SQL Server Sorunu Acil

Management studio yüklü hocam.Yüklemeyle alakası yokki amacım Visual Studioda Server exploerer kısmına veritabanımın gelmesi
  38. SiberWorm

SQL Server Sorunu Acil

Arkadaşlar Server Explorer Kısmından veritabanımı eklediğimde bu hatayla karşılaşıyorum çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevnirim.
  39. SiberWorm

CodeCopy - C# ve VB.NET Kodlarınızı Birbirlerine dönüştürün

Süper bir eklenti (Y) Teşekkürler
  40. SiberWorm

Dell mi Lenovo mı Alayım?

Lenovo kullanıyorum ısınma sorunu yaşıyorum(Tüm bilgisayarlarda olduğu gibi) 1 kere gönderdim servise 2.ciyi gönderebilirim 5 aylık bilgisayar falan.Ama sadece bu sorunu yaşıyorum başka hiçbir sorunu yok.Dell'de süper bir marka desem yeridir.
  41. SiberWorm

Wordpress sorunu acil?

yine aynı dosya iniyo hocam boşverin ya başlıcam boyle şeye valla :)
  42. SiberWorm

Wordpress sorunu acil?

Yok hocam ya valla yok :)
  43. SiberWorm

Wordpress sorunu acil?

linux hocam Ya aynı hostta başka domainlerde var onlarda çalışıyo ama bazı domainlerde çalışmıyo
  44. SiberWorm

Wordpress sorunu acil?

yok hocam olmuyo yine aynı dosyayo indiriyo :)
  45. SiberWorm

Çeşit Çeşit İconlar Yetişen Alıyor (:

iconfider.com findicon.com sağolsun :)
  46. SiberWorm

Wordpress sorunu acil?

yaptım hocam dediğinizi oldu.siteadi.com/index.html diyince normal boş sayfayı açıyor. fakat www.siteadi.com yazınca yine aynı dosya iniyor
  47. SiberWorm

Wordpress sorunu acil?

yok hocam onlardada aynı dosya iniyo otomatik olarak
  48. SiberWorm

Wordpress sorunu acil?

Eminim aynı makinede birkaç tane daha sitem var onlarda herhangi bir sorun yok. ---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 12:18 ---------- .htaccess dosyasını daha ftp'ye atmadım.
  49. SiberWorm

Wordpress sorunu acil?

site adresini verme imkanım yok üzgünüm, hangi sorundan kaynaklanmış olabilir sizce?
  50. SiberWorm

Wordpress sorunu acil?

Merhabalar; Wordpress dosyalarını internetten indirdiğim gibi değişiklik yapmadan ftp'ye attım.Siteye girdiğim zaman index dosyasını indiriyor ve dosyanın içindeki kodlarda aşağıdaki şekilde; <?php /** * Front to the WordPress application. This file doesn't do anything, but loads *...
  51. SiberWorm

DevExpress Kullanan Kaç Kişiyiz?

Program yapanlar için ayrı bir companentdir.Görsellik açısında süper görüntüler sunmaktadır.Örnek Yapılan Bir Proje Resmi; http://www.hizliupload.com/img/70335865875512499920.jpg http://www.hizliupload.com/img/48557903482958938744.jpg http://www.hizliupload.com/img/12416690970325899595.jpg...
  52. SiberWorm

IQ Testi Programı ?

yok hocam ya :D okuldaki kızlar istiyo 10.sınıftalar hoca qbasic görüyolar hocalar vb.net ödevi vermiş :@
  53. SiberWorm

IQ Testi Programı ?

Hocam okuldan ödev verildi öylesineyapılıyor yani arkadaşlara yapıyorum.
  54. SiberWorm

IQ Testi Programı ?

Merhabalar IQ Testi programı yapacağımda örnek program bulamadım nasıl birşey yapabilirim bilgilerinizi alabilirmiyim ? Veritabanı ile bağlantılı olacak İçinde örneğin 10 soru olacak ona göre Değerlendirme olacak.
  55. SiberWorm

Teknolojinin Yeni Adresi

Teknoloji ile ilgili güzel işler yapacak ve özellikle DevExpress İle İlgili Videoları Yakında İlgi Çekecek Bir Site ."DevExpress" Kullanananlar ve "Programlama" İle İlgilenenler İçin İyi Bir Site..! www.teknotezgah.net
  56. SiberWorm

Facebook Uygulaması Mı Yapmak İstiyorsunuz ?

Vawww Süper paylaşım +rep..!
  57. SiberWorm

Facebook / Microsoft ...

Daron Yöndem'e ulaşıp onun iş arkadaşlarınada ulaşıp bir yerlere gelebilirsin diye düşüyorum.Bu kişiler microsofla alakası olan kişiler çünkü.
  58. SiberWorm

Ferrari FF Görücüye Çıktı

Fenna (:
  59. SiberWorm

İki bilgisayar arasında ağ kurmak ?

Arkadaşlar ofisde 1 tane yazıcım var 2 tanede bilgisayarım var.Örneğin yazıcı "A" bilgisayarına bağlı "A" bilgisayarından çıktı alabiliyorum ama ben "B" bilgisayarından da çıktı almak istiyorum.Buna nasıl yöntem kurabilirim?Şimdiden teşekkürler.
  60. SiberWorm

Developer Express v2010 vol 2'indirip bilgisayarıma kurdum bilgisi olan

Hayır hocam diğer bilgisayarda devexpress'in yüklü olması lazım değil.O dll dosyalarını ekledikten sonra tüm bilgisayarda çalışır.
  61. SiberWorm

Hazır Wordpress'i paralı domaine taşımak ?

Arkadaşlar erdinctandogan.wordpress.com adresimin yedeğini alıp paralı domaine taşımak istiyorum.Yardım ederseniz sevinirim ?
  62. SiberWorm

Mekkenin Feth-i yaklaşırken size bir önerim var ilgilenirmisiniz.

Allah razı olsun hocam.Bilgi için çok sağol.
  63. SiberWorm

Hangi kitabı okudun ve tavsiye edersin ?

Düzceli Mehmet Kendini Arayan Adam Okurken en çok etkilendiğim kitaplardır.
  64. SiberWorm

Günümüzün Gençliği...

Aynen katılıyorum.Lise balosu bile değil gelin liseleri görün.İçip okula gelen kızlarmı dersiniz ? Okulda ismini duyurmak için her gün başka birisiyle takılan kızmı dersiniz.Bir erkek olarak benim bilmediğim küfürleri bilen bir kız mı dersiniz ? Kavga etmek için yer arayan kızlarmı dersiniz...
  65. SiberWorm

Eroin bağımlısı gencin şiiri..![Okuyun]

Allah bizleri böyle duruma düşürmeyi nasip etmesin.(Amin) Düştüm bir batağa çıkamıyorum ana Öldürüyor beyaz zehir diyorlar adına Biliyorum yandığımı ama sönmüyorum ana Bir tadan bir daha bırakamıyor ana Beyaz zehir derlerdi aldırmazdım Rüya görürsün derlerdi...
  66. SiberWorm

Programın Kodlarını Öğrenme

İşte bu bilişimin daha tam algılanmadığı anlamına geliyor.Adam bilgisayarda sadece bilgisayar oynuyor ama kendisini bilgisayar dahisi yapıyor ne yazıkki :(
  67. SiberWorm

Aksiyon Film Tavsiyesi ?

Bugün güzel bir film izlemek istiyorum arkadaşlar türü aksiyon bir film söylerseniz sevinirim :)
  68. SiberWorm

Windows 7'de Hangi Tarayıcı

Chrome
  69. SiberWorm

Vb.Net Soru Bankası

http://www.gorselprogramlama.com/mini-test-soru-bankasi-vbnet buyur belki işine yarayabilir.
  70. SiberWorm

VB.Net 'den C#'a Çevirirken Hata?

Sorun Çözülmüştür.
  71. SiberWorm

Bu ekran nedir arkadaşlar?

Arkadaşlar laptopu açtığımda şifre girme kısmı gelmeden bu ekran geliyor neden acaba bir bilgisi olan varmı ?
  72. SiberWorm

Yok hocam olmuyo hemde o "(" kısmında köşeli parantez "[" kullanılması lazım onuda denedim ama olmadı.
  73. SiberWorm

For Each row As DataGridViewRow In DataGridView1.Rows If row.Selected = True Then id = DataGridView1.Rows(row.Index).Cells(2).Value.ToString End If Next Yukarıdaki kod vb.net kodu arkadaşlar.Sorunum bu kodu c#'a çevirirken row.Index kısmında row. yazdıktan...
  74. SiberWorm

Kurtlar Vadisi Pusu 106. Bölüm Yorumlarınız

Eyy Allah'ım ya.Yine başka kanalamı geçicek acaba :( :(
  75. SiberWorm

Ekran Kaydedici

Hocam kısayol tuşu ekleyebilirsen daha iyi olur bence.
  76. SiberWorm

Mühendislik Programları

Üniversitenin bilgisayar ile ilgili olan kısmında okuyan abin,ablan veya bunların arkadaşları varsa Dreamspark.com'a belki üye olabilirler.Oradan onlara soyleyerek tek link olarak hemde FULL olarak indirebilrsin.
  77. SiberWorm

C# Consol

Adsoyadı ayrı,numarayı ayrı değişkenlere atıp WriteLine'yle gösterebilirsin.
  78. SiberWorm

TTNET.Şuanki Tarifem ne kadar?

Seni fazla kastıysa cevap vermezsin olur biter ;) Allah'a şükür SDN'de yardımcı olacak çoook arkadaşımız var ;)
  79. SiberWorm

Mühendislik Programları

Buyur C# videoları => http://forum.shiftdelete.net/programlama/173380-c-gorsel-dersler-turkce-anlatim.html Eğer site istiyosanda; *www.kariyervideo.com *www.webteders.com *www.yaztasarla.com (Makaleleri güzeldir) *Sorun olduğu zamanda ilk olarak shiftdelete'ye gel ;) Program olarak...
  80. SiberWorm

Eyvallah teşekkürler.Peki bizde fatura gelirken mail olarak geldiği için 3 ytl eksik geliyordu.Yine öyle olacakmı acaba ?
  81. SiberWorm

Ekran Kaydedici

Güzel olmuş hocam tebrikler.
  82. SiberWorm

Arkadaşlar tarifeler yeni yılda değişti diye duydum.Bu sene ben şimdi ne ödiyeceğim?Limitsiz kullanıyorum.49 Ytl ödüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
  83. SiberWorm

Herkese merhabalar

İyi vakit geçirmen dileğiyle.Hoş geldin.
  84. SiberWorm

Bilgisayar Mühendisliği

http://www.girisimhaber.com/post/2010/12/26/Yazilim-Sektorunde-1-Milyar-Dolarlik-Is-Potansiyeli-Var.aspx Burayı okumanı tavsiye ederim :) ---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:03 ---------- @hackerfurkan : Bende bu sene giriyorum sınava bende orayı tercih edicem...
  85. SiberWorm

SDN Yilin Enleri

En çok takıldığım kısmı => Programlama :)
  86. SiberWorm

SDN, Mutlu Yıllar Diler...

Allah hayırlı bir yıl geçirmemizi nasip etsin.[Amin]
  87. SiberWorm

PHP ve MySQL Öğreten Kitap

Valla almak istiyorum aslında.
  88. SiberWorm

Elveda CHROME Hoşgeldin COMODO DRAGON

Arkadaşlar Chrome'den vazgeçmeyin.....! Comodo falan hikaye.Comodoyu bende çıktığı gün kullandım ama bilgisayarı çok kasıyo..! Tavsitem tekrar tekrar GOOGLE [AMCA :) ] CHROME
  89. SiberWorm

Delphiden C# veya C++ Geçiş

Volkan Aktaş = > "Visual Studio 2010 ile Her Yönüyle C# 4.0" Kendim kullanıyorum.Öneririm.
  90. SiberWorm

Tavuklu Keşkek

haydaaa oldumu şimdi bu (: (:
  91. SiberWorm

Mavi Marmara 7 ay sonra İstanbul'a dönüyor

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=177471 Oku ;)
  92. SiberWorm

Sen OSMANLI Torunusun ey murat kardeş.Bizim ninelerimiz dedelerimiz çanakkalede savaşırken bize ilk yardım bu ülkeden geldi sen neden bahsediyosun.Ecdadını iyi oku iyi bil öyle yorum yap lütfen SDN Üyesine yakışmıyo. Modlar konuyu kapatsın konu uzayacak yoksa.
  93. SiberWorm

2011 BMW 5 serisi test sürüşü !!

Vay arkadaş ya (: Görünüşü yeter (:
  94. SiberWorm

C# datagridview kolonları listelemek?

Renklendirme içinde şu kod işine yarayabilir ;
  95. SiberWorm

TextBox'a girilen Harf ve Rakamları Nasıl obuk subuk karakterlere dönüştürebilirim

http://www.shnegitim.net/MakaleDetay/c--net-ile-md5-sifreleme_249.aspx belki işine yarayabilir
  96. SiberWorm

Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

Seo için özel bir kategoriler oluşturabilir.
  97. SiberWorm

SDN Yazılım Şirketi (SDNSOFT) Kurulsa ?

Uzak derken hocam ?
  98. SiberWorm

C# datagridview kolonları listelemek?

Dim toplam As Integer toplam = 0 For i = 0 To DataGridView1.RowCount - 1 toplam = toplam + Convert.ToInt32(DataGridView1.Rows(i).Cells(6).Value) Next lbl_cek.Text = toplam Vb.net diliyle yazılmış olan...
  99. SiberWorm

Tekrar tekrar katılıyorum hocam size (: (:
  100. SiberWorm

ShiftDelete.Net 1. Şiir yarışması

Bende dün göndermiştim.Saygılar.
  101. SiberWorm

Derken ?
  102. SiberWorm

İşte bir ilki duyurduk burada (: Allah'ın izniyle gerisi gelecektir.
  103. SiberWorm

@kowalskii hocam aynen katılıyorum.
  104. SiberWorm

@keyloger hocam sizde doğru söylüyorsunuz aslında ama SDN gerçekten istese bu işi yapabilir.Çünkü bi kere bilişim sektöründe adı duyulmuş bir isim.Ve kadroyuda üyelerden oluştursa çok süper birşey olur.Gerçekten önemsenmesi gereken bir konu.Troy hocam sizde bu işe önem gösterseniz süper olur...
  105. SiberWorm

Selamların Bittiği Yerde Kelamlar Başlar

Hoşgeldin hocam aramıza.İyi vakit geçirmen dileğiyle.
  106. SiberWorm

İlk yorumun böyle gelmesi süper valla (: Varmı arttıran :)
  107. SiberWorm

Arkadaşlar belki biraz uçuk kaçıcak ama SDN'de çok professional yazılımcılar var. Sizce SDN SOFT kurulsa iyi olmaz mı? Bence Troy [Hakkı Abi ] bu işin üstesinden gelebilecek kapasitede birisi.Görüşlerinizi bekliyorum.Belki olumlu tepkiler gelirse SDN bu işe önem gösterebilir.Yorumlar için...
  108. SiberWorm

Parametrik Formlar arası bilgi transfer etme..

@vatan_tr hocam; Resimli olarak anlatma şansın varmı acaba ?
  109. SiberWorm

Eğitime ihtiyacımız yok!

Vay arkadaş ya (: Google amca sen yapma bari
  110. SiberWorm

Askere gidiyorum..

Hayırlı Teskereler..!
  111. SiberWorm

DataGridView'in comboboxlarını doldurmak ?

Bu resimde DataGridView'in Combobox'larına,Aşağıdaki Resimin "DersAdi" alanındaki Bilgiler ile nasıl doldururum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
  112. SiberWorm

PHotoshop Öğretim Videosu

Link niye kaldırıdı ya :( Ücretsiz yazıyo üstünde :S
  113. SiberWorm

Sigarayı Böyle Bıraktım

Lise son sınıf öğrencisiyim ve sigara dahil bütün ortamlara girdim.Allah'a şükür hayatımda 1 kere sigara içtim.oda ilk okul 4.sınıfa giderken ve ondan sonra beni babana soylicez diye korkuttular o gündür bu gündür sigarayı ağzıma sürmüyorum inşallahda sürmeyeceğim.Sigaraya genelde lisede...
  114. SiberWorm

Okuldan 1 gün uzaklaştırma cezası alınsa ?

Eyw. (:
  115. SiberWorm

@mazruf hocam Allah razı olsun bilgiler için.İçimi rahatlattın.Valla artık tenefüslere bile çıkmamaya karar verdim (: En ufak hatanda taasdiknameni vericem dedi kansız :@ Neyse sağlık olsun tekrar teşekkürler. ---------- Post added at 04:04 ---------- Previous post was at 03:59 ----------...
  116. SiberWorm

Eyy Erkek Milleti

:d :d :d
  117. SiberWorm

Elinde Sinema takip programı olan ? (vb.net veya c#.net )

Arkadaşlar elinde sinema takip programı olan varmı ? Ornek olarak ?
  118. SiberWorm

TextBox'a girilen Harf ve Rakamları Nasıl obuk subuk karakterlere dönüştürebilirim

Tanıdığım bi abide vardı bu program.Soylerim eğer paylaşırsa paylaşır
  119. SiberWorm

Eyw.sağol ---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:10 ---------- Olay kısaca şu (: cocuk bana kafa atmaya kalkıştı sonra kaçtı bende yakaladım dudagını patlattım.Keşke olmasaydı ama olan oldu maalesef :(
  120. SiberWorm

Selamun aleykum arkadaşlar; Okuldan diyelimki 1 gün uzaklaştırma cezası aldım,üniversiteye girişlerde sorun olurmu acaba ? Yardım için şimdiden teşekkürler.
  121. SiberWorm

Webmastersitesi.com Davetiyesi

Eyw.hocam sağol Allah razı olsun
  122. SiberWorm

Sağ Tuş Yapınca Ekran Kararıyor

Klavyendeki "Alt Gr" tuşunun yanındaki tuşa basıp bide öyle denesen.O tuşa basıncada aynı sorun ortaya çıkıyosa bilgisayarda sorun var demektir.Bide şöyle deneyebilirsin.O sorunun olmadığı güne alsan bilgisayarı bide öyle denesen.Sistemi geri yükleyerek.
  123. SiberWorm

Arkadaşım onun yeri burası değil.Ayrı bir konu aç onun yerine.
  124. SiberWorm

Sınırsız Usb Bellek Satışta!

Bence alan ne kadar fazla olursa kullanımıda o kadar sorunlu olur diye düşünüyorum.
  125. SiberWorm

Kişisel bir rica

162 Oldu (: İşte Sdn Dayanışması Diye Buna Denir (:
  126. SiberWorm

Arkadaşlar banada gönderebilir misiniz? E-Mail: fenerli-et-1907@hotmail.com
  127. SiberWorm

NFS Hot Pursuit i Sev(e)meyenler

Bende hiç sevmedim.Yükledikten 1 saat sonra kaldırdım.
  128. SiberWorm

3 kızına da tecavüz etmiş !

Sen bittin..! İçeri girersen eğer ilk işin şişlenmek olacaktır bence :@
  129. SiberWorm

Sinan Şamil Sam yoğun bakıma alındı

Allah yardımcısı olsun.Dualarımız Seninle Sinan Şamil Sam..!
  130. SiberWorm

Gerçekten artık abartılmaya başlandı..!

Hayalimdeki araba markası olan bmw'den nefret etmeye başladım arkadaşlar bu ne ya artık sıkmaya başladı gerçekten.Bi çare bulun şu işe..!Tamam bizde SDN'nin para kazanmasını istiyoruz ama üyelerinde sıkılarak para kazanmasını istemiyoruz.Şu işe bi el atarsanız sevinirim.Kolay Gelsin.
  131. SiberWorm

Resimdeki DataGridView'i Nasıl Oluşturabilirim ?

Arkadaşlar sorunu bir programcı abim tarafından çözmüş bulunmaktayım.Çözüm;
  132. SiberWorm

C# Server/Client

@ orcnd hocam böyle bir proje yapmıştı diye hatırlıyorum.
  133. SiberWorm

Resimdeki DataGridView'i Nasıl Oluşturabilirim ?

Arkadaşlar Resimdeki DataGridView'i Nasıl Oluşturabilirim ? Ders Saati Kısmı Sabit olucak.Sadece günler kısmına veriler eklenicek ?
  134. SiberWorm

Atkı tavsiyesi..

http://www.gencfb.org/fenerbahce/haber/atkilarimiz-icin-on-siparis-aliyoruz/3005/ buyur hocam GENÇFB Atkılarıda güzeldir özellikle ortadaki.
  135. SiberWorm

İşlemcim kaç bit nasıl anlarım? 32 (x86), 64 (x64)

9 çıktı (:
  136. SiberWorm

C# textbox'a sadece sayı

Hmm anladım hocam.Müsait oldugumda c#'daki kodu vb.net'e çevirmeye çalışırım.
  137. SiberWorm

Fizik projesi

Şuanki projem bittikten sonra aslında Kapılar için şifreli giriş (parmak izi okuyuculu giriş) ile ilgili bir uygulama yapmak istiyodum bende ama o daha çok var.Senin şuan bence tek yapacagın iş yapıcagın sistem hakkında inciğinden cıncığına kadar bilgi toplamak (: Kolay Gelsin.
  138. SiberWorm

C# textbox'a sadece sayı

@VatanSever Buyur;
  139. SiberWorm

Askeriyenin Bilgi İşlem Sınavları hakkında bilgisi olan ?

Yok mu arkadaşlar bilgisi olan ?
  140. SiberWorm

Askeriyenin Bilgi İşlem Sınavları hakkında bilgisi olan ?

Selamun aleykum arkadaşlar; Ygs sınav puanıyla Askeriyenin bilgi işlem bölümüne girililiyor diye duydum.Tam bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.Teşekkürler.
  141. SiberWorm

SDN 2011 Temamız Yayında

Elinize sağlık ama renkler çok cırtlak olmuş (:
  142. SiberWorm

ÖSYM bilişim uzmanı arıyor

Vay arkadaş adamlara bak ya (:
  143. SiberWorm

Microsoft Silverlight 4.0.51204.0 Final

Aynen katılıyorum ama en yakın zamanda kazanacaktır.Artık yaavaş yavaş msn bile reklamlarını silverligt ile yapmaya başladı.
  144. SiberWorm

Merhaba millet yeni üyeyim de :)

Hoşgeldin iyi vakit geçirmen dileğiyle.
  145. SiberWorm

Şu iğrenç bmw reklamı

Bu kadarda olmaması lazım her sayfa yenilendiğinde çıkıyor ve insanı sıkıyor.
  146. SiberWorm

Yalancıyız !!

Nevizade geceleri bestesinin sözlerinde dediği gibi; Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran..!
  147. SiberWorm

Münir Özkul yoğun bakımda!

Allah yardımcısı olsun.
  148. SiberWorm

SqlServer 2008 Görsel Dersleri

Hocam eyvallah sağol.C# olanınıda koyarsan sevinirim.Teşekkürler.
  149. SiberWorm

WikiLeaks Hacker'ı Tutuklandı

Yoksa 3.Dünya Savaşı İnternet Üzerinde mi Olacak ? (:
  150. SiberWorm

C# textbox'a sadece sayı

Hocam teşekkürler.Benimde İşime Yaradı (:
  151. SiberWorm

C# MaskedTextBox Kullanımı ?

Yinede Teşekkürler (:
  152. SiberWorm

C# MaskedTextBox Kullanımı ?

Arkadaşlar MaskedTextBox'a tel no girdireceğim."212-333-22-11" şklnde girilmesini istiyorum Nasıl yaparım şimdiden teşekkürler. ---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:14 ---------- Tamamdır arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm.
  153. SiberWorm

Chrome'den başkası yalan (:

Amin (: ---------- Post added at 11:11 ---------- Previous post was at 11:09 ---------- Yaw ie nin developerlarının canı sıkılıyomuş o yüzden yapıyolarmış :D
  154. SiberWorm

Chrome'den başkası yalan (:

Maxthon 3 indirmiştim dün akşam SDN Aracılığıyla.Ama sonradan vazgeçtim Google Chrome'den Başkası Yalan (: Ara sıra donuyor.Hani ekran kartı yüklenmezde bilgisayarın ekranını kasar aynı öyle şekilde kasıyor.Size Tavsiyem Chrome'den Şaşmayın. Saygılar (:
  155. SiberWorm

Otomatik backlink ekleme programı

Eğer gerçekten yapıyorsa süper bir program..!
  156. SiberWorm

C# Farklı Kontrol Üzerindeki Değişkene Ulaşma

Anladığım kadarıyla button1_Click'i tanımıyor.Onu bi kontrol etsen.
  157. SiberWorm

Ses Kartımı Öğrenemiyorum !

Everest ilede öğrenebilirsin.
  158. SiberWorm

Aranıza Hoş Geldim

159. SiberWorm

SDN sakinleri nerelisiniz?

57-------> Sinop'luyum aga (:
  160. SiberWorm

C# Farklı Kontrol Üzerindeki Değişkene Ulaşma

Nasıl bir hata verdiğini yazarsan daha iyi olur.
  161. SiberWorm

Windows 7 ürün anahtarı istiyorum çalışan ve aktivasyon sorunu olmayan

@kavrak eğer yasaksa moderetörlerin bu konuyu kilitlemesi lazım.Ve de @Troy önceki benzer konulardan birinde "Yasak değil eğer elinde fazla ürün anahtarı olan varsa adam istiyo " işte diye bir mesajı var. ;)
  162. SiberWorm

Windows 7 de Sağ tarafta Araç Çubuğu Sorunu

Ne varsa SDN'de var bea (:
  163. SiberWorm

Windows 7 ürün anahtarı

***** Buyur kardeş
  164. SiberWorm

Win7 home mu ultimate mi ?

Home kullanıyorum şuanlık bir sorun yok inşallah bundan sonrada olmaz (:
  165. SiberWorm

Haydarpaşa Garı'nda İstanbul - Video Mapping Gösterisi

Süper olmuş vallla :)
  166. SiberWorm

Selam arkadaşlar

167. SiberWorm

Windows 7 ürün anahtarı istiyorum çalışan ve aktivasyon sorunu olmayan

Pesimist Not : YASAK Madem yasak değil bende paylaşayım => %100 çalışıyor.
  168. SiberWorm

Visula Studio ve SQL

Bazende Sql server ile visual studio çakışıyor ama istediğin kadar uğraş yapamıyorsun.Anca format gerekiyo. Şahsen yaşadım (:
  169. SiberWorm

Visula Studio ve SQL

Express Edition yükleyince Sql server Express edition yukleniyor diye biliyorum ama tamda emin değilim.
  170. SiberWorm

Fırat Üniversitesinde Okuyan?

Selamun aleykum arkadaşlar; Fırat Üniversitesinde okuyan varmı acaba?
  171. SiberWorm

Programlamayla Alakalı Tüm Videolarım(Java,Python,Ruby,PHP Vs...)

Teşekkürler.İşimize yarar tabikide neden yaramasın (:
  172. SiberWorm

2010'un en iyi Dizisi hangisi ?

Ezel ve Yahşi Cazibe :)
  173. SiberWorm

C# Okul Devamsızlık Otomasyonu [Form Tasarımı] ?

Vay arkadaş hala cevap yok (:
  174. SiberWorm

Avea'dan Mobil Uygulama Yarışması

Eğer programlamayı iyi derecede bilmiş olsam ilk işim mobil uygulama geliştirmek.Fena şekilde para var bu işte :D
  175. SiberWorm

Haftanın Web Siteleri

yaztasarla.com'u takip ederim.!Süper bir programlama sitesi (Y)
  176. SiberWorm

C# ListBox & Icon-Images

N3CAT1 hocam farkını konuşturdu :)
  177. SiberWorm

C# Okul Devamsızlık Otomasyonu [Form Tasarımı] ?

Evet arkadaşlar konu başlığından da anlaşıldığı üzere "Devamsızlık Otomasyonu" programının Form Tasarımı hakkında sizden fikir istiyorum.Ben kafamda canlandırdım bir şeyler ama sizden de değişik fikirler gelir diye bu konuyu açmış bulunmaktayım. Projenin Gidişhatı; 1-) Yönetici (Müdür...
  178. SiberWorm

Selam arkadaşlar ben geldim

Hoşgeldin.5 ay sonra tekrar hoşgeldin demek dileğiyle.
  179. SiberWorm

Programlamaya başlamak istiyorum

Buyur güle güle C# Ögren :) => http://forum.shiftdelete.net/programlama/173380-c-gorsel-dersler-turkce-anlatim.html
  180. SiberWorm

Eğer hiç yoktan mantık anlamak istiyorsan hocam Vb.net derim.Ama C#'a geçerken biraz zorlanırsın syntax yapısından dolayı.Okullarda bile ilk önce Vb.Net öğretiyorlar sonra C# öğretiyorlar. Tabi tercih senin ama C# biraz daha zor olduğundan çalışmaya ilk onla başladığında sıkılıp...
  181. SiberWorm

http://urun.gittigidiyor.com/Visual-Studio-2010-ile-Her-Yonuyle-C-4-0_W0QQidZZ32536718
  182. SiberWorm

Kasımpaşa 0-3 Galatasaray - Spor Toto Süper Lig 15. Hafta

57.Dakkadan sonra izledim.2 Takımda çok büyük açıklar verdi ama Galatasaray'daki futbolcular gerçekten oynamıyolar.
  183. SiberWorm

Bilgini Paylaş BilgeAdam Kitabı Kazan!!

Katılmayı Denerim :)
  184. SiberWorm

BMW 6 serisi !!

Adın yeter be gülüm :D
  185. SiberWorm

Şu soruna bir bakabilir misiniz arkadaşlar?

Bilgi için teşekkürler.Arkadaşlar.
  186. SiberWorm

Veritabanını Nerden Bulurum?

:d :d
  187. SiberWorm

C# Form Transparent

ama bende Formun Normal gri arka planını kullanmak yerine bunu tercih etmek istedim. Bu kısmı tam anlayamadım hocam :)
  188. SiberWorm

S.aleyküm

Aleykum Selam Hoşgeldin.İyi vakit geçirmen dileğiyle.
  189. SiberWorm

Merhaba Daha Yeni Üye Oldum Ama

Arkadaş yeni herhalde hocam.Resim Şu ;
  190. SiberWorm

Veritabanını Nerden Bulurum?

Hocam sen sitesindeki menülere baksana bide :D
  191. SiberWorm

Merhaba Daha Yeni Üye Oldum Ama

Kablosunu çıkarıp tekrar tak.
  192. SiberWorm

Mail gönderme programı

Visual Studio ile yapıyodur.Ama güvenilir bir programda olmayabilir.(Yanlış anlama hocam bende boyle bir program yapsam emin ol çoğu kişi benimki ile ilgilide böyle şeyler düşünebilir) Çünkü böyle program yapıpta kötüye kullanan çok kişi var.(Kansız "Lamer"ler)
  193. SiberWorm

Türk hacker 'Gaga'ladı!

Aslanım benim be!!! Ama ben olsam fotograflarını yayınlardım.(Rezillik yaratan fotograflarını tabi)
  194. SiberWorm

Şu soruna bir bakabilir misiniz arkadaşlar?

Arkadaşlar şu soruna bir bakabilir misiniz ? Kapatıyorum yine çıkıyor? Yardım için şimdiden teşekkürler.
  195. SiberWorm

Galatasaray A.Ş. Açıklama

Yazıktır arkadaşlar ya :) Düşene bide tekme atmak bize yakışırmı aaa :D (Yakışır yakışır :) )
  196. SiberWorm

Gündemi ShiftDelete.Net Belirledi!

ShiftDelete'ye Helal Olsun :)
  197. SiberWorm

Nick kelimesi yerine "isim" kelimesi kullansak olmaz mı?

Denmiş ama ben göremedim hala :) Bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  198. SiberWorm

C için kitap önerisi

A'dan Z'ye C Kılavuzu kitabını almak daha mantıklı geliyor banada.
  199. SiberWorm

4-5 gündür foruma giremiyorum?

Modemi bi resetle oyle dene bide.
  200. SiberWorm

Kablosuz modem tavsiye eder misiniz

Pirelli Modeminde güzel iyi çekenkeleri var http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birim-modem-pirelli-drg-a226g-wireless-adsl-fiber-voip-modem-29051897/detay
  201. SiberWorm

Smf mi, phpBB mi?

Smf...!
  202. SiberWorm

Türkan Saylana borcumuz

Vay arkadaş ya adamdaki özelliğe bak kimin ne olduğunu görmeden soyleyebiliyor.Şu özelliği soylede bizde edinelim!!!
  203. SiberWorm

Türkan Saylana borcumuz

Allah'ın sopası yokki işte. Başını kapatanlara ŞİDDETLE!!! (gerektiğinde üniversiteye bile aldırmayan) karşı birisine Allah öyle bir tokat attı ki!!! Zorla o başını kapatmak zorunda şuan!!! Neyse zaten bugün sinrliydim bu kadının isminide duyunca daha çok sinirlendim.Ağzımdan küfür çıkmadan...
  204. SiberWorm

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Radyosu Yayına Başladı

Yakışırrr :)
  205. SiberWorm

Wikileaks'te Atatürk fotoğrafı

Bu wikileaks'ın Wikipedia ile alaksı varmı ?
  206. SiberWorm

N3CAT1, Yazılım Kategorisi Moderatörü Olmuştur.

N3CAT1 hocam tebrikler.
  207. SiberWorm

SDN Ofisinde çalışacak yardımcı genç arkadaş arıyoruz

İsterseniz sadece haftasonları gelebilirim.
  208. SiberWorm

Okul Devamsızlık Otomasyonu Veritabanı (Yardım)

@ annttiigs; Kendini hızlı geliştirmeye çalışan bir çaylak desem yeridir :=)
  209. SiberWorm

Bu tablolar denemlikti hocam zaten.Hepsini Full Türkçe Yapıcam.İleriki projelerde İngilizce yapıcam inş. Söz :=)
  210. SiberWorm

@magnet hocamın'da belirttiği tablo şudur.Sizce Eksikleri varmı ? Ders tablosu; *Id *OgretmenId *DrsName *DrsKod DersProgrami Tablosu; *Id *DersId *SinifId *DersSaat *HaftaGun Devamsizlik Tablosu; *Id *DersId *SinifId *OgrenciId *Tarih *DersSaat Ogrenci Tablosu...
  211. SiberWorm

Eyw.orçun abi sağol.
  212. SiberWorm

Cep Numaraniz ile Hotmail Hesabinizin Parolasini Sifirlayin - SDN

Hocam Çok sağol işimize yarayacak.
  213. SiberWorm

SDN Formspring Kullananlar Buraya ! ...

http://www.formspring.me/Erdinc1907 Haydi sor sor :=)
  214. SiberWorm

24 TBlık Sabit Disk Artık Mümkün

Teknoloji Gelişiyor aga :=)
  215. SiberWorm

Sarıkamış Şehitleri'ni halay çekerek andılar!

Millet çığrından çıkmaya başladı..!
  216. SiberWorm

Son Bir Ayda Bu Kadar Mavi Ekran Olur Mu?

Hocam tıpkısını aynısı geçenlerde banada oldu 2-3 defa üst üste oldu sonra sistemi 1 gün önceye geri aldım.Şuanlık sorun yok ---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 13:01 ---------- Laptop markanızz neydi bu arada?Benim Lenovo
  217. SiberWorm

@annttiigs hocam; Hayırlısıyla şu temeli oluşturalım.Gerisi Gelicek İnşallah
  218. SiberWorm

Loto talihlisi çift sır oldu!

O paradan hayır gelmez..!
  219. SiberWorm

S.Aleyküm SDN

Aleykum Selam Hoşgeldin Sefalar Getirdin.
  220. SiberWorm

@annttiigs hocam mezun olayını düşünmüyodum ama dursun bakalım şimdi oda.
  221. SiberWorm

Kurtlar Vadisi Filistin ekibine 'fuhuş' şoku!

Eğer olmuşsa böyle bişi.Ki olmamıştır diye tahmin ediyorum.Kvp Filistin Ekibine yakışmamıştır!!!
  222. SiberWorm

Encapsulation ve Inheritance Örneği?

@keyloger anladım hocam.Ama onu atladı hoca :) Neyse sağlık olsun inşallah Allah izin verirse üniversitede görürüz :)
  223. SiberWorm

Hmm valla ikisinide ilk defa duydum :D
  224. SiberWorm

What ? :)
  225. SiberWorm

Ümit Besen - Bir Gün Dönse Bana

Sözler Fena..!
  226. SiberWorm

@orcnd yok orçun abi o olmaz ya benide yakalarlar falan bide (: kendi kazdığımız kuyuya kendimiz düşmeyelim :=)
  227. SiberWorm

@annttiigs hocam süpersin.Yavaş yavaş oturtmaya başladım fakat "isMezun,isHoca" bunları anlamadım ? Programın güzelcene sıralı şekilde asıl sistemini pm olarak atacağım size.En son bunları bi göz gezdirmesi yaparız.Eklenecek alan varsa ekleriz inş.Ondan sonrada şu tabloyu oluştururuz...
  228. SiberWorm

Kahraman Tazeoğlu - Seni İçimden Terk Ediyorum

Ah bea hocam naptın sen :) Kaptan'a varya bitiyorum bitiyorum.Hele ki "Seni İçimden Terk Ediyorum" Çok Fena!!!
  229. SiberWorm

@mckenzie C#'da
  230. SiberWorm

Sırf bunun için zaten programlamaya başlamadım.
  231. SiberWorm

YapıKredi bankasından başka şubesine havale yapıcam ? (yardım)

Bilgi için teşekkürler.
  232. SiberWorm

YapıKredi bankasından başka şubesine havale yapıcam ? (yardım)

Selamun aleykum arkadaşlar; YapıKredi'nin bir şubesinden başka şubesine havale yapacağım acaba havale ek parası alınır mı ? Alınırsa da ne kadar alınır ? Şimdiden Teşekkürler.
  233. SiberWorm

Sıralı linkleri download etmek için gerekli program ? [Çözüldü]

Jdownloader kurdum indirmeye başladım bile.Herkese yorumları için Teşekkürler.
  234. SiberWorm

@annttiigs eyw.hocam teşekkürler.Çok Sağol
  235. SiberWorm

@N3CATI hocam teşekkürler hemen başlıyorum :)
  236. SiberWorm

idman var fakat nasıl kullanıcağım tam bilmiyorm.Bilgisayarda hiç kullanmadıım çünkü boyle sıralı partları :)
  237. SiberWorm

Arkadaşlar sıralı linkleri indirmek için nasıl bi program kullanmalıyım ? Örneğin şöyle;
  238. SiberWorm

Sağolun hocam teşekkürler.
  239. SiberWorm

Bugün okuldan yeni aldığım proje ile karşınızdayım :) Projenin İsmi: Okul Devamsızlık Otomasyonu Proje Şöyle Olacak; Sınıf listeleri veri tabanına kayıt edilecek, O sınıfa ait tabi birde ders programı olacak Kayıt edildikten sonra sınıf ismine tıklandığında karşıma o sınıfın ders...
  240. SiberWorm

C# Ders

Ne demek hocam :) Bende başladığımda çok işime yaramıştı.Eğer isterseniz başka dosyalarda var elimde.Pm atarak ulaşabilirsin :)
  241. SiberWorm

Hocam sağolasın.Sınavda haftaya ertelendi işime yarayacak çok sağol
  242. SiberWorm

Fireworks'te Baştan Sona Web Site Tasarımı

Necati hocam en yakın zamanda izliyorum.
  243. SiberWorm

Aynen Hönkkk :)
  244. SiberWorm

Hocam var elimde örnekleri açıklamaları fakat iyi bir şekilde anlatan yok :S
  245. SiberWorm

Kapsülleme (Encapsulation) Kalıtım (Inheritance) Güzel bir örnekle kim açıklayabilir acaba ? Yarın sınavım var bunlardanda %100 soru çıkacak..! Şimdiden teşekkürler.
  246. SiberWorm

Canlı Paraya katılmak isteyen bayanlar dikkat!

Vallaha aklıma hiç gelmemişti vay arkadaş ya :D
  247. SiberWorm

C# Ders

Bu konu tam senlik hocam => http://forum.shiftdelete.net/programlama/173380-c-gorsel-dersler-turkce-anlatim.html
  248. SiberWorm

Firefox, Sdn forum sayfasına geldiğimde yavaşlıyor hatta bazen kilitleniyor...

Chrome kullanıyorum hiç sorun yok.
  249. SiberWorm

Visual Studio yapılmış bir proğram hangi dille yazılmış

Evet bu program olması lazım.
  250. SiberWorm

VB.NET'te basit bir hesap yaptırmak istiyorum

Sen peki bu hesaplar sonucunda neyi bulmak istiyorsun? Biraz daha açıklayabilir misin konuyu ?
  251. SiberWorm

Visual Studio yapılmış bir proğram hangi dille yazılmış

Bir program vardı şuan aklıma gelmiyo.Programların açık kodlarını gösteriyordu.Araştır internette bulabilirsin belki.Eğer bende bulursam yazarım oradan bakarsın.
  252. SiberWorm

Foruma Noluyo?

Siteyi tasarlayan ve düzenleyen kişi ShiftDelete'yi yarı yolda bırakdığı için böyle şeyler oluyor.Ama en yakın zamanda sorun düzelecektir diye biliyorum.Troy bir yazısında "Bayramdan sonra yeni birisi gelicek" demişti.
  253. SiberWorm

Bilgisayar Eğitim Kitapları Kazanın

El Cezeri..!
  254. SiberWorm

Kilisede Facebook yasaklandı

Bir papaz, kilisesinde görevli 50 evli çiftten Facebook'taki hesaplarını kapatmalarını istedi. Sitenin çiftler arasında evlilik problemlerine yol açtığı için bu kararın verildiği belirtildi. CBS'de yer alan habere göre, Amerika'nın New Jersey eyaletinde bulunan bin 100 üyeli kilise cemaatinde...
  255. SiberWorm

Google'dan ''yeni başlayanlar için İnternet'' rehberi

Google hazırladığı interaktif kitap ile kullanıcılara internetin alfabesini öğretmeyi planlıyor. İnternet her geçen gün hayatımıza daha fazla yerleşiyor. Buna rağmen bu konuda yeterli bilgiye sahip olmayan kullanıcıların sayısı hiç de az değil. Bu alandaki eksikliği aşmak için Google, online...
  256. SiberWorm

MEB'den devrim gibi proje! Artık her snıfta bilgisayar olacak!

Aslında programcılarda bu işten yararlanabilir :) Güzel bi program yapılıp Meb'e sunulabilir :)
  257. SiberWorm

Ev hanımlarına mobil kursta bilgisayar eğitimi

İSMEK'in mobil bilgisayar kurslarına kadınlar büyük ilgi gösteriyor. En çok çocuklarının bilinçli internet kullanmasını sağlamak ve akrabalarıyla görüntülü konuşmak için eğitim alan hanımlar, ayaklarına kadar gelen bilgisayar kursunun tadını çıkarıyor. Ev hanımları, çocuklarının bilinçli...
  258. SiberWorm

Zaman Gazetesi İnternet Sitesi

Siteside süper fakat Su Geçirmeyen tek gazete diye biliyorum :)
  259. SiberWorm

Live Messenger 2011 Kaldirma / Eski surume donme - SDN

Eyw. hocam teşekkürler Sağol.
  260. SiberWorm

Selamün Aleyküm

Aleykum Selam Hoşgeldin İyi Vakit Geçirmen Dileğiyle..! :)
  261. SiberWorm

İnternette yapacak bir şey bulamıyorum!?

En doğrusunu qKTe Hocam soylemiş
  262. SiberWorm

İnternette yapacak bir şey bulamıyorum!?

Web Programlama(Tercihim : Php) veya Masaüstü Programlama Öğren (Vb.Net,C#) Eğer gerçekten internette çok vakit geçirme imkanın varsa bundan yararlanmalısın.Belki ileride bu işten para kazanırsın.
  263. SiberWorm

Kabe'ye İnen Melek!

Süper bir yorum yapmışsın hocam Tebrikler..! Bende Allah-u Ekber diyerek bitiriyorum.
  264. SiberWorm

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

fenerli-et-1907@hotmail.com banada gönderebilirmisiniz?
  265. SiberWorm

R10.net Davetiye Dağıtımı

fenerli-et-1907@hotmail.com davetiye alabilirmiyim? Çok acil olarak
  266. SiberWorm

Selamlar, SDN Bir İstek...

Aynen aynen aynen.
  267. SiberWorm

Evet :) işin şakası tabi o
  268. SiberWorm

[Yardım]Word dosyasını açmada sorun

Valla ne biliyim hocam çaresiz kaldım şuan.Şu open office programınıda indiriyimde o zaman olur inş.
  269. SiberWorm

O hiç olmuyo be hocam. @turklerklani hocam ya değmez hiç biri için değmez..! Sen yeri gelir canını verirsin ona ama o seni yarı yolda bırakır gider.He devran dönmez mi oda olur Allah'ın İzniyle ama sabır :) Sabret :) Sana şuan gidicek en iyi ilaç Ömer Baba :)
  270. SiberWorm

Bankalardaki Bilgisayar Mühendisleri?

Valla bilmiyorumda var dediler :) Asıl burada noktayı bankada çalışmış mühendisin koyması lazım :) Gerçek ağızdan duymamız lazım.
  271. SiberWorm

Tamam hocam deniyorum.
  272. SiberWorm

Alex F.Bahçeliler'in yüreğine indiriyordu!

Güzel olmuş ama :) Alex ne olursa bir başkadır yaw.
  273. SiberWorm

Çok şeye mi değersin, yoksa hiçbir şeye değmez misin, bilmiyorum. Doğrusunu hep sen bilirdin, Bense artık hiçbir şeyi bilmek istemiyorum. Yine de hayatı yaşayan sendin. Bitsin artık, ister kalırsın, ister gidersin! Bilirsin, bir yere kadardır ezilmelerim. Bir sana git diyememiştim, Şimdi...
  274. SiberWorm

yok hocam olmuyor.
  275. SiberWorm

Aslında asıl yapılacak olan hiç kafaya takmamak çünkü değmiyo arkadaşlar o kızlar için yapılan hiç birşey değmiyo..! En iyisi hiç öle kendini rezil edip bagırmak falan veya ağlamak hayatta değmez..!
  276. SiberWorm

Algoritma Öğrenmek?

Bence hiç bu kadar sıkıntı yapma :)
  277. SiberWorm

Sana bir film vereyim harbiden izle ama "Asla pes etme" hem romantik hem aksiyon hem duygulu süper bir film..!
  278. SiberWorm

Asp.Net mi? Php mi?

Php diyorum çünkü ilk web programlama olarak dili onu görüyorum vede önceden sormuştum herkes php demişti birçok avantajları var.İstersen buradan bak => http://forum.shiftdelete.net/programlama/174603-php-nasildir-iyi-midir-arkadaslar.html
  279. SiberWorm

Algoritma Öğrenmek?

Hocam bende lisede teknik bilgisayar bölümü okuyorum algoritma tarzında dersi lise2 de görmüştük Algoritmasını kurabiliyodum fakat programlamasını yapamıyodum acemilikten dolayı :) Önemli olan algoritmada o mantığı kurmak.Eğer algoritmanla programlama bilgini birleştirirsen bu iş tamam demektir...
  280. SiberWorm

New York'ta Beş Minare 1,5 milyonu buldu!

Film'de tek konuya değişnmiş bence o Cahillik.Filmin sonunda anlaşıyor buda.Çünkü dedesine o kadar anlattığı halde yine bildiğini yapıyor.
  281. SiberWorm

Fenerbahçe'de Berbatov sesleri

Ya bize forvet lazım değilki baroninin ve santosun yerine birer futbolcu lazım..!
  282. SiberWorm

Laptop için mouse önerileriniz ?

Logitech m505 tavsiye ederim
  283. SiberWorm

Beni bu sitede uyarıcak tek kişi moderatörler adminlerdir..! ---------- Post added at 11:33 ---------- Previous post was at 11:27 ---------- attım mail adresimi hocam pm olarak.
  284. SiberWorm

Vay arkadaş yaw :D
  285. SiberWorm

.doc hocam.
  286. SiberWorm

Yılın golü seçiliyor, HAMİT'E OY VERİN

Vay arkadaş ne kadar adil insanlar varmış bizim bu Türkiye'de yaw....!
  287. SiberWorm

Arkadaşlar dosyayı açarken bu ekran çıkıyor karşıma ne yapacağım ?
  288. SiberWorm

Sadece gülüyorum :D
  289. SiberWorm

Hocam teşekkür bilgi için bakıyorum.Daha da fazla bilgisi olan varsa yazsın lütfen :)
  290. SiberWorm

New York'ta Beş Minare 1,5 milyonu buldu!

2010'un en güzel Türk Filmi Diyorum..!
  291. SiberWorm

Aynen benimde anlatmak istediğim asıl soru buydu :)
  292. SiberWorm

Bilsek ki gerçekten herkes öyle adilce oy kullanıyor.Bende (bizde) adilce kullanırım.Ama Türk'ün olduğu yerde her zaman sonuç ne olursa olsun Türk daha ağır basar ve basacaktır..! ---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:37 ---------- He bana diğer golleri izledinmi...
  293. SiberWorm

Haydi TÜRK Halkı Haydi Başaracağız :D :D
  294. SiberWorm

FIFA, en iyi 10 golden biri olarak Hamit'in Kazakistan'a attığı nefis golü de gösterdi. Hamit, 2010 Puskas'a aday! FIFA, en iyi 10 golden biri olarak Hamit'in Kazakistan'a attığı nefis golü de gösterdi. FIFA'dan yapılan açıklamada 10 golün, FIFA Futbol Komitesi tarafından estetik, maçın...
  295. SiberWorm

[Yardım] Microsoft Office 2010 [Çözüldü]

Evet eski sürümlere ait bütün dosyalaru sil kaldır.