Arama sonuçlarınız

1. refikilhan

Öneri E-Pin Satış Scripti Tavsiye ve Öneri

Arkadaşlar ek gelir olarak e-pin satışı işine girmekte niyetlendim. Son haftalarda derinlemesine araştırma, görüşmeler vb durumlar ile zamanımı kullanarak artık devreleri yakma moduna girdim eh bu durumda da dışardan öneriler almanın bir sakıncası olacağını sanmıyorum. Araştırmalarımda e-pin...
  2. refikilhan

Rehber Çanaksız Televizyon | Televizyonun Yeniden Tanımı

Her şeyde sonuç aramaya gerek yok. Bu güncel bilgi paylaşım amacıyla bir makale dir!
  3. refikilhan

Rehber Çanaksız Televizyon | Televizyonun Yeniden Tanımı

Teknolojik ilerlemeler, televizyon izleme alışkanlıklarını kökünden değiştiriyor. Artık geleneksel televizyon yayınlarına olan bağlılık yerini, daha kişiselleştirilmiş ve erişilebilir bir deneyime bırakıyor. İnternetin yaygınlaşması, televizyon deneyimini daha esnek ve çeşitlendirilmiş hale...
  4. refikilhan

İnternetsiz kaldım çekim gücü yüksek modem almak istiyorum

TP-Link VR2100 modemi iade ettim arkadaşlar, hala modem arayışı içindeyim, önerileriniz benim için çok önemli
  5. refikilhan

Arkadaşlar sonunda karar verdim, TP-Link VR2100 modem aldım, önceden Airties 5760 Modem kullanıyordum, onu da Access Point olarak bağlamaya çalışacağım, ama tpLink ile uyum sağlar mı bilmiyorum. Bakalım göreceğim, olmazsa mecburen bir de menzil genişletici almam gerekebilecek.
  6. refikilhan

Nasıl yani açıklarmısın access point gibi mi ?
  7. refikilhan

Merhaba 50 Megabit TTNET internetim var ancak 135 metre kare dairede bir uçta bilgisayarım diğer uçta oturma odamız var, bu nedene bilgisayarın yanına kuracağım ama her odada rahat çekecek. Keenetic markası dışında bir modem arıyorum, bütçem 750 - 800 TL civarında.
  8. refikilhan

Wds/mesh kullanmadan 2 modemi birbirine bağlayarak kablosuz ağı genişletmek mümkün mü?

Merhaba, AirTies Air 5760 modemim var, fakat bu modem evin her tarafında kablosuz çekmiyor, ama bir üst katımdaki komşumun da benim internetime girdiğini fark ettim, o kadar şifre değiştirdim ama her nasılsa bunlarıda çözüyor, son günlerde televizyonuma kadar da girdi, kendisini uyardım ama...
  9. refikilhan

Nox Player ile pc de Call of duty mobile oynayamadım

Çok teşekkürler Allah senden razı olsun dostum, Oyuna girdim, mouse imlecini kapatamadığım için oyuna devam edemedim ve banlandım, bu nedenle başta oyun tuşu olmak üzere klavye tuşları hakkında bilgi verirsen çok sevineceğim. Benim sistemim: Windows 10 Pro 64 Bit Asus Z170 pro gaming 1151 Soket...
  10. refikilhan

Nox Player ile pc de Call of duty mobile oynayamadım

Arkadaşlar, Nox da pc de Call of duty mobile oynamak istedim ancak bu emulator ile ilgili klavye tuşlarında sorun yaşadım, mouse imlecini kapatamadığım için oyuna devam edemedim ve banlandım, şimdi ayni şey olacağı için oyuna giremiyorum, Gameloop ve BlueStacks ı sevemedim, bu emulator ile...
  11. refikilhan

Bir program (C:) diskinden başka bir diske kurulamıyor.

Teşekkürler dostum, (F:) diskine kurmak istediğim program "BlueStacksInstaller_4.230.0.1103_native_6dae2e9ac8cad7449b16849093f46819" bu programın başka diske yönlendirme alternatifi yok, bir alt sürümünü yönlendirebiliyorum ama o sürüm kasmayı önlemiyor. Ayrıca Windows 10 da Goole nin play dan...
  12. refikilhan

Bir program (C:) diskinden başka bir diske kurulamıyor.

Arkadaşlar, oyunlarda kullandığım bir program var, bu programın (C:) diskinden başka bir diske kurulma alternatifi yok, doğrudan /C:) ye kuruyor bunun bir yolu olmalı, bana yardımcı olurmusunuz ?
  13. refikilhan

Bilgisayarım oyun esnasında arada bir kendini kapatıyor

Teşekkürler dostum, güç kaynağı 4 yıl önce kasa ile birlikte gelmişti, 750 W yazıyordu, bu güne kadar onu kullandım, kaç çekiyor bilmiyorum, nasıl ölçülür onuda bilmiyorum, ancak elimde önceki kasam için satın aldığım ancak 500 W dan daha güçlü olduğu düşüncesi ile değiştirmediğim, TAYVAN...
  14. refikilhan

Bigisizliğime ver dostum ama kapasitör nedir anlayamadım ?
  15. refikilhan

kızgınlık falan yok dostum , onu nereden çıkardın, siz bana elinizden gelen yardımı yapıyorsunuz, Allah sizden razı olsun, neden kızayım ki, görüntüye baktım, benimki tertemiz görünüyor. 1588973859 Anlamadım dostum ? format attım şimdi yeni bitti, bakalım sonuç ne olacak ama ben bir şey...
  16. refikilhan

Sağ ol dostum bir de onu denemekte fayda var.
  17. refikilhan

işlemci Ekran kartının aralarını temizledim, inan dostum hiç ama hiç aşırı ısınma yok.
  18. refikilhan

Kasayı açtım elimden geldiğince temizledim, hatta ekran kartının bile sökerek temizledim, termal macunlarını yeniledim yine sorun devam ediyor dostum.
  19. refikilhan

İşlemcim ısınmıyor ki ?
  20. refikilhan

Hayır ben hiç Overclock yapmam. 1588951220 Hayır ben hiç Overclock yapmam.
  21. refikilhan

Merhaba, benim bilgisayarım son günlerde oyun esnasında arada bir kendisini kapatıyor, masaüstü ne dönüyor, gerek işlemci gerekse ekran kartı ısısı hiç 60 ın üstüne çıkmıyor, Acaba Msi Afterburner yanlış ölçüm yapabilir mi diyorum ama bilgisayar kasası buz gibi, kasanın bütün kapaklarını...
  22. refikilhan

Full Hd kaliteli bir uydu cihazı tavsiye edermisiniz

Arkadaşlar, ıp tv olması şart değil ama görüntü kalitesi ve kanal geçişlerini çok beğendiğiniz , usb belleğe görüntü aktarabilen (Dizi veya filmleri) mini uydu alıcısı tavsiye edermisiniz.? Teşekkürler.
  23. refikilhan

En kaliteli full hd uydu alıcısı tavsiye edermisiniz ?

Malesef oturduğum semtte kablolu yok
  24. refikilhan

En kaliteli full hd uydu alıcısı tavsiye edermisiniz ?

Arkadaşlar, yıllardır kullandığım, Ye-5000 HDcx Full hd uydu cihazım arızalandı, yenisini almak istiyorum, bana sorunsuz kullanabileceğim kaliteli bir uydu cihazı önerirmisiniz ?
  25. refikilhan

Bilgisayar'dan televizyona ses aktarma sorunu

Zaten HDMI hep bağlı duruyor dostum.
  26. refikilhan

Ses simgesini tıklayınca sadece Hoparlör (Realtek Hing Definition Audio) var dostum, NVIDIA High Definition Audio yok, gönderdiğim resmede bakarsan HDMI karşısında Ses Desteğine sahip Ekran yok yazılı. Peki önceleri nasıl oluyordu bunu anlamak zor.
  27. refikilhan

Hala çözemedim dostum
  28. refikilhan

Bana yardımcı olduğun için çok teşekkür ediyorum dostum ekran kartım "Asus NVIDIA GeForce GTX 960 GDDR5 4 GB. 128 Bit"
  29. refikilhan

Googleden araştırdım "Download Intel® HD Graphics Driver for Windows® 10 64-bit for NUC8i7HNK, NUC8i7HVK" birşeyler yazıyor tereddüt ediyorum
  30. refikilhan

Teşekkürler dostum ama işlemcim"İntel Core İ5 6600K CPU 3500 GHz" bilgisayarımda da internette de intel ekran için uygun ses sürücüsü bulamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim.
  31. refikilhan

Arkadaşlar, uzun zamandır Bilgisayarımdan tv ye görüntü ve ses aktarmıyordum, bu gün denedim ama tv ye ses gelmiyor. Aslına bakarsanız geliyor ama sürekli kayıttan yükleme aygıtlarında hoparlör veya LG tv arasında devre dışı bırak yapılandır gibi işlemler yapmak gerekiyor, oysa önceleri...
  32. refikilhan

Google de senkronizasyon duraklatıldı, çözemiyorum

Kontrol etmiştim dostum öyle bir şey yoktu, ancak dün akşam ayarlardan gelişmişi rastgele kurcalarken sorun düzeldi, nasıl yaptım bende bilmiyorum, inan ki ayni sorunu tekrar yaşasam yine yapamam.
  33. refikilhan

Soruyu anlamadım dostum, telefon ile ilgisi yok sorun sadece googlede. Duraklatıldıya tıklıyorum oturum aç diyor, oturum açıyorum sorun düzeliyor ama bir kaç dakika sonra yine ayni şey oluyor.
  34. refikilhan

Arkadaşlar, ekran görüntüsünden de anlaşıldığı gibi google de senkronizasyon duraklatıldı, bütün gün çabaladım ama olmuyor, lütfen çözüm bulmama yardımcı olun.
  35. refikilhan

Modem Çekim Alanını Nasıl Yükseltirim

Bu sabah saat 09 sıralarında geldi fakat sanırım AirTies ile uyumlu değildi sadece 5.0 Ghz yi alıyordu 2.4 Ghz yi müşteri temsilcisi bile kuramadı oda AirTies ile sorun yaşanabilir deyince iade etmeye karar verdim, kargodan kurye bekliyorum.
  36. refikilhan

Teşekkürler dostum, yarın gelince sanırım içinde kurulum talimatı vardır, okuyup deneyeceğim.
  37. refikilhan

Çok teşekkürler dostum, iyi ki varsınız.
  38. refikilhan

TP Link Re 305 AC 1200 satın aldım yarın teslim edilecek ama hiçbir yerde Türkçe kurulum videosunu bulamadım,
  39. refikilhan

Teşekkürler dostum, Benim modem AirTies 5760 senin verdiğin linkte bir çok var acaba hangisi uygun olur.
  40. refikilhan

Her sorunuma cevap yazıyorsun dostum Allah senden razı olsun, modemi alalı çok oldu, yani garanti süresi doldu o bakımdan bir yanıt alabileceğimi sanmıyorum. tamir ettir diyecekler.
  41. refikilhan

Arkadaşlar, AirTies 5760 modemim var fakat 10 metre ötedeki oturma odasında telefonlar çekmiyor, çekse de en fazla 2 bakla, oda arada bir kayboluyor, kablo çekmeden modemin kapsama alanını nasıl genişletirim, bununla ilgili satılan iyi bir aparat varmıdır, veya ne tavsiye edersiniz ? Teşekkürler
  42. refikilhan

Far cry New daw inside job mission bölümünde neden bıçak kullanamıyorum

Sorunumu çözdüm teşekkürler
  43. refikilhan

Far cry New daw inside job mission bölümünde neden bıçak kullanamıyorum

Arkadaşlar, Far cry new dawn da inside job mission da bıçağım var fakat neden kullanamıyorum, videolarda ayni bölümü izlediğimde herkes sessizce biçak kullanabiliyorlarken bana izin verilmiyor, hatta o öldürülmesi zor renkli kıyafetlileri bile ayni şekilde öldürüyorlan ben yapamadım, günlerdir...
  44. refikilhan

Acronis ile imaj geri yüklerken sorun yaşıyorum

Bir çok usul denedim dostum, olmadı en sonunda format atarken siliniyor veya biçimlendirilebiliyor ya onu denemek istedim oda olmadı, sonunda komut istemi kullanarak yaptım bu defa oldu :)
  45. refikilhan

Sürücü sorunumu çözdüm, teşekkürler
  46. refikilhan

Arkadaşlar, sanırım yine yanlış bir şey yaptım, 500 Gb seagate dahili hdd yi C: sürücüsü olarak sistem yüklemek için biçimlendirdim yani boşalttım, ve bu 500 Gb lık sürücüye sistemi yeniden kurdum, ssd sürücüsünü kasadan çıkardım, Acronis ile tekrar önceki yedeği geri yüklemeyi denedim ve gördüm...
  47. refikilhan

Arkadaşlar, ben bu gün başka bir şey denemek istiyorum, C: sürücüm SSD, ben bunu devre dışı bırakıp, depo olarak kullandığım D: veya E: sürücülerinden birini boşaltıp bunlardan birine sistemi kurmayı deneyeceğim, bakalım yine ayni sorun yaşanacak mı ? Sonucu burada sizlere yazacağım.
  48. refikilhan

Ben bu sabah onuda denemiştim hiç bir şey değişmedi.
  49. refikilhan

Denedim dostum, değişen hiçbir şey olmadı, denemediğim tek şey kaldı, dahili ve harici tüm sürücüleri virüs ihtimali ile taratacağım ama oda olmaz ise artık kaderime razı olup, sanırım bu şekilde devam edeceğim,
  50. refikilhan

Teşekkürler dostum, sözünü ettiğin seagate 500 Gb sıfır disk, 1 ay önce satın almıştım , onda sorun olacağını sanmıyorum, fakat iyi ki hatırlattın, yarın onuda bir denesem iyi olacak.
  51. refikilhan

Teşekkürler dostum, iyi ki varsın, iyi ki seni tanımışım. Saygılarımla...
  52. refikilhan

Değerli dostum, ben senden bir ricada bulunsam. TeamViewer ile senin boş bir gününde (benim acelem yok ) ne yapılabilir nasıl yapılır bir bakıvermen mümkün mü ? 1562676226 C: sürücüsünü güncellemek istedim "Cihazınız için zaten en iyi sürücüler zaten yüklü" dedi ara dedim kapattığım...
  53. refikilhan

Değerli dostum, bana verdiğin cevabın erken veya geç olması hiç önemli değil, senin iyi niyetinden en ufak bir şüphem yok. Sorularına gelince: Yedeklerin alındığı sürücülerde boş alan fazlası ile var, harici yedek 2 Tb. D: sürücüsü 500 Gb ve şu anda 299 Gb boş alan var. Samsung Magician...
  54. refikilhan

Nazik yanıtınız için teşekkürler, inanın sizi tanıdığıma çok seviniyorum, siz süper bir insansınız, Ben yedekleri, ne olur ne olmaz diye hem Harici diskte hemde D: sürücüsünde depoluyorum, ama yedek geri yüklerken ikisindeki birden görünüyor, bu durum bir günde başladı, önceleri böyle bir şey...
  55. refikilhan

Arkadaşlar, yıllardır yedek alırken acronis true image kullanırım, normal yedek almaktan daha pratik bir program ama bir süredir bu aldığım imajı geri yüklerken bir günde bazı sorunlar yaşamaya başladım. Örneğin geri yüklerken uzun süre beklemeye başladı, aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi geri...
  56. refikilhan

Rufus ile önyüklenebilir USB Flash sürücü nasıl oluşturulur? [Rehber]

Usb belleğe aktarma işi idi ama tekrar denedim uzun sürse de sonuçta güzel Windows 10 bootable bellek sahibi oldum, hepinize teşekkür ediyorum. ama yine acronis ile aldığım yedeği geri yüklerken anlayamadığım şeyler oluyor, bunun içinde resimler yükleyerek yeni bir konu açmak istiyorum, 2 gündür...
  57. refikilhan

Rufus ile önyüklenebilir USB Flash sürücü nasıl oluşturulur? [Rehber]

Harika bir anlatım olmuş, arkadaşıma teşekkür etmek istiyorum, ancak bende kurulum çok üzün sürdü, sorun olmasın diye yarım kestim, bu kadar uzun sürmesi normal mi ? yoksa cidden ben bir sorun mu yaşadım. Teşekkürler.
  58. refikilhan

Rival 110 mouse ayarlarını yapamadım.

Teşekkürler dostum ama sosyal uzun zamandır sosyal medya kullanmıyorum.
  59. refikilhan

Bu site de kimse yardım çağrılarına kulak vermiyor mu ?
  60. refikilhan

Arkadaşlar, Steelseries Rival 110 mouse satın aldım, kargodan bu sabah geldi ama şu anda saat akşam saat 20 yi geçti ve ben hala ayarlarını yapamadım, ingilizce bilmemenin cezası iste, ben çok fazla detay istemiyorum. İstiyorum ki tepkime süresi, hızı, imleç açı yakalaması, ayarlarını nasıl...
  61. refikilhan

Samsung j7 pro 64 Gb telefonumda yanlışlıkla bir hata yaptım

Sanırım ben anlatamadım dostum, telefonum açılırken herhangi bir şifre istemiyor, yani direk açılıyor, ama ana ekrana girerken önce üzerinde saat bulunan siyah bir ekrandan sonra ana ekrana girebiliyordum, şimdi ise o siyah ekrandan sonra yine ikinci mavi ve üstünde sadece saat bulunan bir ekran...
  62. refikilhan

Samsung j7 pro 64 Gb telefonumda yanlışlıkla bir hata yaptım

Arkadaşlar, Samsung j7 pro 64 Gb telefonumda yanlışlıkla bir hata yaptım. 2 adet kilit ekranı oluştu, biri siyah biri mavi birini nasıl kaldırırım ?
  63. refikilhan

Masaüstü bilgisayarımı yeniden başlattığımda ekran en az 2 dakika karanlık kalıyor

Bilgisayarım sorunu kendi kendine uzun bir onarımdan sonra çozdü, Teşekkürler.
  64. refikilhan

Masaüstü bilgisayarımı yeniden başlattığımda ekran en az 2 dakika karanlık kalıyor

Son günlerde bilgisayarımı yeniden başlamak istediğimde ekran en az 2 dakika karanlık kalıyor sonra açılıyor, bu yüzden bu gün format attığım halde sorun yine deva etti, acaba donanımdan kaynaklanan bir sorun olabilr mi ? Teşekkürer Donanımım: Anakart :ASUS Z170-Pro Gaming Intel 1151...
  65. refikilhan

ASUS 23.8" VZ249Q Full HD 5ms 75Hz monitör aldım ayarlayamadım

Monitöre göre ayarladım dostum, biraz daha düzeldi, ayarlarda sizin monitörde de kısa yol tuşu var mı bilmiyorum ama bu monitörde 2 adet kısa yol tuşu görünüyor, bu kısayolların birini oyun modu için diğerini okuma için ayarlayabilsem çok iyi olacaktı ama onu yapamadım.
  66. refikilhan

İlgilendiğin için teşekkürler dostum, ekran kartım "Asus NVIDIA GeForce GTX 960 GDDR5 4GB 128 bit" burada yenileme hızı 60 Hz görünüyor, oysa monitör 75 Hz destekliyor, ayrıca renk ayarlarını nasıl yapayım, biraz daha detay verirsen çok sevinirim.
  67. refikilhan

Bu konuda bilgili hocalarım, lütfen bana yardımcı olun, Bir ay kadar önce "ASUS 23.8" VZ249Q Full HD 5ms 75Hz" monitör satın aldım, oyun modunu ayarlayınca oyunlar o kadar güzel ki ! ancak, oyundan çıkınca çok parlak oluyor, gözlerimi bozuyor, okuma moduna ayarlıyorum çök önemli bir faydası yok...
  68. refikilhan

Windows 10 da ofis güncelleme dışında tutulabilirmi ?

ilgilenen olmadığı için konu kapatılabilir.
  69. refikilhan

Bilgisayarı kapattığım halde monitör azda olsa aydınlık kalıyor.

ilgilenen olmadığı için konu kapatılabilir.
  70. refikilhan

Bilgisayarı kapattığım halde monitör azda olsa aydınlık kalıyor.

Arkadaşlar, bu çok önemli lütfen yardımcı olun, dün gece bilgisayarı kapattım, evin ışıklarınıda kapattım yatacağım. ama karanlıkta karanlıkta monitördeki ışığı farkettim, sebebini çözemedim, lütfen yardım edin.
  71. refikilhan

Windows 10 da ofis güncelleme dışında tutulabilirmi ?

Arkadaşlar microsoft ofis 2016 yı güncelleme dışında tutamadığım için tekrar windows 7 ye dönmüştüm, bu gün yeniden deneyeyim dedim, tekrar windows 10 kurdum. ofis programını kurmadan güncellemelerini de yaptım. ancak Ofissiz olmuyor, yokmu bunun bir çözümü ?
  72. refikilhan

2+1 hoparlor seçiminde tavsiyeniz bana yön verecek

Şimdi Bimeks den geliyorum, ilgili bölüm; cıhazın kontrolunu yaptı, bu cihaz normal çalışıyor dedi, sen evinde kısık sesle dinliyorsan bass sesi fark edememiş olabilirsin dedi.
  73. refikilhan

İstanbulda teknik servise telefon ettim, aldığınız yere götürün denesinler bir sorun varsa bize gönderirler dedi, bu gün ben bunu Bimeks e götüreyim birde onlar denesinler.
  74. refikilhan

Önceden de çalışıyordu ancak kulağını yaklaştırınca duyuluyor.
  75. refikilhan

Fakat sevgili dostum, ben şu andaki sesten memnunum, subwoofer den gelecek ses çok önemli değil,
  76. refikilhan

Montajı söyle basitce anlatayım, Küçük hoparlörlerin soketini senin subwoofer dediğin büyük hoparlörün arkasına taktım. onun arkasından gelen ve üzerinde kulaklık çıkışı bulunan soketi kasaya taktım, hepsi bu tabii elektrik kablosunu da
  77. refikilhan

Küçük hoparlörlerin soketini çıkardım, muhteşem yüzyılın müziğini telefondan çaldım, büyük hoparlörden sadece bass sesler geliyor ve yeterli değil. Ayrıca benim bilgisayarım masa üstü.
  78. refikilhan

Lütfen kızmayın, seninde sorunların hiç bitmeyecekmi demeyin. 1-Hoparlörleri kurdum ancak bass-tiz ayarlarını yapamadım bu yüzdende büyük hoparlörün sesi kulağını dayamadan duyulmuyor. 2- Küçük hoparlörleri monitörün sağına ve soluna koymamın zararı varmı. hoparlörde miknatıs var bu nedenle...
  79. refikilhan

Hoparlörleri kurdum ancak bas-tiz ayarlarını yapamadım bu yüzdende büyük hoparlörün sesi kulağını dayamadan duyulmuyor.
  80. refikilhan

Z313 Eskişehir Bimeks de varmış, bir koşu gittim aldım, şimdi kurmaya çalışacağım, nasıl kurulacağınıda bilmiyorum ama başarmaya çalışacağım. Şunu söylemeden geçemeyeceğim, yakın ve sıcak ilgisi ile beni bu siteye KadıköyRap kankam alıştırdı, sizde bu alışkanlığı perçinlediniz. Çok ama çok...
  81. refikilhan

Tamam dostum senin önerdiğin z313 siparişini hemen şimdi veriyorum, baştan beri bana çok yardımcı oldun , çok destek oldun, bunun için sana ayrıca teşekkür ediyorum.
  82. refikilhan

Arkadaşlarım, sonuç olarak bu iki hoparlör setinden birinin siparişini bu gün vermeyi düşünüyorum sizler hangisini tavsiye edersiniz. Logitech z313 mü yoksa fiyat olarak biraz daha uygun olan Logitech z213 mü zira ikisinde de kulaklık çıkışı var sanıyorum, aralarında bariz fark varsa bu gün...
  83. refikilhan

Evet dostum buda güzele benziyor, acaba kulaklık çıkışı varmı, birde Eskişehir'de Carrefoursa var ama taksit yaptığını sanmıyorum, zira kredi kartıyla taksitle almayı düşünüyorum.
  84. refikilhan

ilgin için çok teşekkürler dostum, sanırım kulaklık çıkışı var görünüyor, sence varmı ? çünkü kulaklık çıkışı benim için çok önemli ayrıca birde şu adrese bakarmısın aynı hoparlör takımı mı ? LOGİTECH Z213 MULTİMEDYA HOPARLÖR
  85. refikilhan

Arkadaşlar, kısıtlı bütçem ile bilgisayarım için en fazla 150 TL yi geçmeyen hoparlör satın almak istiyorum, ancak bitişik komşum gece çalışıp gündüz uyuyor, yattığı odada bilgisayarımın bulunduğu odaya bitişik, ekmek parası için çalışan bu insanı rahatsız etmemek için kulaklık kullanmak...
  86. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Kasayı dışarıya aldım, şimdilik 68-72 arası gelip gidiyor, ben bunada razıyım.
  87. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

88. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Bu kasayı ben 460 TL ye aldım fakat internette biraz daha ucuza bulabilirsin, ben aldım ama önermiyorum. Öndeki ısıklar o kadar parlak değil, zaten fan çalışırken yanıyor, fanları kapatınca sönüyor.
  89. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Bu sabah kasayı bilgisayarcıya götürdüm , fan sorununu halletti, yanı yavaş-stop-ve hızlı ayarları artık çalışıyor. gerisi önemli değil, fakat buna rağmen bu akşam denemek için FarCry 4 kurdum ve çalıştırdım, Ekran kartındaki sıcaklık 78 dereceye kadar çıktı, sen daha iyi bilirsin ama sanırım bu...
  90. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Bu sabah kasayı bilgisayarcıya götürdüm , fan sorununu halletti, yanı yavaş-stop-ve hızlı ayarları artık çalışıyor. gerisi önemli değil, fakat buna rağmen bu akşam denemek için FarCry 4 kurdum ve çalıştırdım, Ekran kartındaki sıcaklık 78 dereceye kadar çıktı, sen daha iyi bilirsin ama sanırım bu...
  91. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Teşekkürler dostum yine söylüyorum sen ister kabul et ister etme seni kankam ilan ediyorum :)
  92. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Artık almış bulundum dostum ama bir şey söyleyeyim mi, o örneklerden ben hiçbir şey anlamadım, fakat karar verdiğim tek şey varki, her türlü sorunum için bundan böyle buradayım, buda özellikle senin sayende ve senin ilgin nedeniyle oldu, bu sorunumu ingilizce bilmediğim için çözemeyeceğim, bu...
  93. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Dostum 2 bilgisayarcı arkadaş 470 W dedi bunlar birbirinden habersiz 2 bilgisayarcı.
  94. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Bir çok yere danıştım dostum, yeterli fakat risk li dediler, önümüzünde yaz olduğunu düşününce değiştirdim, aslında eski power supply "Xigmatek NRP-VC503 500W" de kaliteli sayılabilecek bir marka idi.
  95. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

İlgin için teşekkürler dostum, anakart ingilizce, birde bu anakartı ilk kez kullanıyorum, eski anakartım gigabyte idi onu iyice çözmüştüm ama buna çok yabancıyım o bakımdan sıkıntıdayım, çok aradım anakart kullanımı için türkçe hiçbir şey bulamadım, var ama sadece tanıtım reklamları var. ne...
  96. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Arkadaşlar, yeni bir boş kasa almaya karar vermiştim, nasıl olsa 500 W lık Xigmatek NRP-VC503 Güç kaynağım var diyordum, fakat bu 500 W ın sistemim için yeterli olmayacağını öğrendim ve fikrimi değiştirerek 750 W güçkaynağı olan bir kasa aldım (Kasa aşağıdaki sistemimde yazılı) gerek kasa...
  97. refikilhan

Uydu cıhazım arızalı yardım edermisiniz ?

Çok yardımcı oldunuz, teşekkürler.
  98. refikilhan

Uydu cıhazım arızalı yardım edermisiniz ?

Arkadaşlar geçen yıl Yumatu x200 uydu cıhazımda meydana gelen 4 sıfır sorunu nedeniyle beslemedeki c15 üzerindeki kondansatörü 1000 mf 16 volt ile değiştirmiş ve sorunu çözmüştüm, ancak o günden beri Kanal-D ve CNN Türk logoları ekranın dışında kalmaya başladı, sorun acaba televizyondamı...
  99. refikilhan

Yumatu x200 serisi uydu alıcımda 4 sıfır arızası

Arkadaşlar,ilk çıktığı zamanlar aldığım yumatu x 200 uydu cıhazım sanırım ömrünü yitirdi,cıhazın ekranında 4 tane sıfır hiç değişmiyor cıhaz kilitlendi, bu forumda soyluakif rumuzlu bir arkadaş sanırım benim cıhazımıda kapsayan bir yorumunda "X Serisinde görülen en kronik arızadır. Besleme...
  100. refikilhan

Firefox beni e-devlet sitesine sokmuyor

:( Hepsini denedim dostum olmuyor.
  101. refikilhan

Sanırım kimse ilgilenmiyor, sağlık olsun...Herkese iyi forumlar.
  102. refikilhan

Lütfen yardım edin !!!
  103. refikilhan

"ayrıcalık tanı/onay belgesini al" bu işlem naıl yapılır, anlatmanız mümkünmü ? Haklısınız internet explorer de bir sorun yok, fakat google chrome'de de sorun yok, zaten ben xp kullanırkende firefox ta bir sorun yaşamıyordum.
  104. refikilhan

İlgilendiğiniz için çok teşekkürler, Statik.türkiye.gov.tr :443 geçersiz bir güvenlik onay belgesi kullanıyor. Onay belgesine güvenilmiyor çünkü dağıtıcı zinciri tanımlanmamış Buna benzer uyarılar veriyor,bir çözüm bulamadım,başka forumlardan da yardım istedim, fakat ellerinden geldiğince yardım...
  105. refikilhan

Arkadaşlar,Frefox beni e-devlet sitesine sokmuyor,oysa ayni adrese internet Exlorer ve google chrome ile rahatlıkla girebiliyorum, çok enteresan bir durum ne yapmam gerektiğini bilen bir arkadaş varmı ?
  106. refikilhan

Xp Professional cd sine update entegre etme

Kardeş zaten herşeyi ordan öğrendim ben cd entegre edebiliyorum (Herşeyiyle) sadece Netframework ve messenger hariç bunları hazır almak istemiyorum A dan Z ye benim yaptığım olmalı. tnctr deki ustalar bir dereceye kadar yardım ediyor, ve benim istediğimse en zor olanı , Onlar sanırım en zorun...
  107. refikilhan

Xp Professional cd sine update entegre etme

Linkteki paylaşımınızı inceledim,teşekkür ederim,güzel olmuş,ancak bir sorum olacak: Bu paylaşımı sizmi yaptınız yoksa alıntımı,Eğer siz yaptıysanız sizden öğrenecek çok şeyim var ve inşallah yardım edersiniz. Zira benim sorunum Netframework ve windows jive messenger katılımsız yapmak.aslında...
  108. refikilhan

Senarium. Nlite Addon Program Arişivi

Harika bir paylaşım çok teşekkür ederim,ama buradan balık almaktansa balık tutmayı öğrenmeyi o kadar çok isterdimki... Ama eninde sonunda başaracam,Şu addon yapmayı öğrenebilsem gerisi gelecek...
  109. refikilhan

Dinamo Bükreş-Galatasaray maçını şifresiz izle - 05.11.2009

İnşallah Aydın doğan içtimai tv yi etkileyip şifre değiştirmesine neden olmazda akşamki gibi gönül rahatlığıyla izleriz cimbomu.
  110. refikilhan

Galatasaray-Dinamo Bükreş maçı hangi kanalda? Ictimai TV Biss Key

Arkadaşlar,İçtimai tv den hem fener hemde cimbom maçını sorunsuz izledim,sağ olsun içtimai tv Türkiye onsuz maç izleyemeyecek,TNT bir süre sonra şifre değiştirdi.Aydın Doğan'danda bu beklenirdi zaten...
  111. refikilhan

İnşallah dostum...
  112. refikilhan

Bu foruma şu anda üye oldum. Üyeliğimi etkileyen en büyük etken Alia kardeşimizin sıcakkanlı ve her soruya yanıt verme gayreti oldu. Kendisini tebrik ediyorum,foruma bir üye daha kazandırdı. Saygılarımla...