Arama sonuçlarınız

1. Buraksahin006

Aşağıdaki üyenin hayalindeki mesleği tahmin et!

Evet çook uzun aradan sonra tekrar sizlerleyim. Bugün aklıma konu geldi ve bunu neden forumda paylaşmayayım dedim. Bugünkü oyunumuz aşağıdaki üyenin hayalindeki mesleği tahmin et! İlk olarak ben başlıyorum. Aşağıdaki üyenin hayalindeki meslek doktorluk!
  2. Buraksahin006

Geforce Now kullanacak mısınız?

Benim internetim 12 ile 15 mbps arası olduğu için genellikle hikayeli oyunlar ve ya offline gta 5 oynamayı düşünüyorum ya siz?
  3. Buraksahin006

Pc sıfırlanırken elektrikler gitti klavye ve mause çalışmıyor

Arkadaşlar bilgisayarım da olan otomatik onarım sorununu çözmek için bilgisayarı sıfırlamak istedim tam sıfırlama biterken elektirk ler gitti ve anında geri geldi ama pc kapandı pc tekrar açtım masaüstü geldi fakat klavye ve mause çalışmıyor nasıl çözerim
  4. Buraksahin006

Windows 10 otomatik onarım hatası alıyorum

Arkadaşlar selamlar, Bilgisayarım windows 10 az önce oyuna girmek için açmaya çalıştım fakat otomatik onarım hatası çıktı bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  5. Buraksahin006

Windows 7 den 10 geçerken resimler silinir mi

Arkadaşlar benim kuzenimin pc yi win 7 den 10 a geçerken hangisine tıklarsam resimler silinmez ben ortadaki diye düşünüyorum
  6. Buraksahin006

Biyografi sitesi için telif

Arkadaşlar selamlar, Arkadaşımla yarın gece biyografi sitemizi açıyoruz. Sitede ünlü kişilerin hayatları vs. Olucak. Ama şu şekilde yapacağız biraz Wikipediadan alıntı yapacağız biraz diğer sitelerden sorun olur mu?
  7. Buraksahin006

Bilgisayar fanımdan uçak sesi geliyor

Herkese selamlar işlemci fanımdan bilgisayarı ilk açtığımda uçak sesi gibi acayip bir ses geliyor bilgisayar açıldıktan sonra kasayı sola doğru yatırıyorum ses biraz gidiyor ve ya kasayı açıp fanı yukarı doğru kaldırıyorum ama o da 10 dk sonra yine aynı oluyor ne yapmam lazım
  8. Buraksahin006

Yazıcım driver yüklü olmasına rağmen bilgisayarı tanımıyor

Herkese selamlar. 6-7 yıllık bir yazıcım var eskiden sorunsuz çalışıyordu. fakat yaklaşık 3 4 sene kullanmadık. içerisindeki boyaları kurumuş onları yeniledik geçenlerde. ama yazıcımın driver yani sürücüsü olmasına rağmen yazıcım pc de gözükmüyor. bu arada sürücüyü hp'nin kendi sitesinden değil...
  9. Buraksahin006

Aşağıdaki Üyenin En Çok Gitmek İstediği Ülkeyi Tahmin ET!

Aşağıdaki üyenin en sevdiği oyunu tahmin et! Açtığım bu konu 900 görüntülenmeyi ve 70 cevabı geçtiği için herkese çok teşekkür ederim! :) Bu seferde aşağıdaki üyenin en çok gitmeyi istediği ülkeyi tahmin etmeye çalışıyoruz. O halde başlayalım! Aşağıdaki Üye Amerika'ya Gitmeyi İstiyor!
  10. Buraksahin006

Aşağıdaki üyenin en sevdiği oyunu tahmin et!

Oyunumuz şu şekilde, Herkes alttakinin en sevdiği oyunu ve ya oyun serisini bilmeye çalışıyor! Aşağıdaki üyenin en sevdiği oyun gta serisi!
  11. Buraksahin006

Aşağıdaki Üyenin Telefon Markasını Tahmin Et!

Herkese merhaba, Bu oyunu "aşağıdaki üyenin pc parçasını tahimn et" konusundan gördüm. İlk olarak ben başlıyorum :) Aşağıdaki Üyenin Telefonunun Markası Huawei
  12. Buraksahin006

HTML'de Kendimi Geliştirmek İçin Neler Yapmalıyım?

Herkese merhabalar, Saat 12.00'Dan beri HTML üzerine çalışmalar yapıyorum. Herhangi bir kaynaktan izlemiyorum kendim yapmaya çalışıyorum ve yapıyorumda. HTML'ın en temel kısımlarını öğrendiğimi düşünüyorum. Şu ana kadar 2-3 tane test sitesi yaptım ama devamını getirmedim. Şu anda en temel...
  13. Buraksahin006

İlk HTML Deneyimim

Herkese merhabalar bugün saat 12.00'da kendi kendime html çalışıyordum. Herhangi bir html dersi vs izlemedim. Aşağıdaki siteyi yaptım biliyorum biraz kötü ama 10 dakika gibi kısa bir sürede yaptım. Kesinlikle kopyala yapıştır yaptığım bir site değildir. Kendim html etiketlerini tek tek not ettim...
  14. Buraksahin006

Yeter artık Türk Telekom!

Arkadaşlar merhaba, Türk telekom internetini kullanıyorum. İnternetimizde 5 10 dk da bir kesintiler oluyordu. Bizde Pazartesi günü müşteri hizmetlerini aradık. Ordan baktıklarında sürekli kopmalar var dediler. Modeme güncelleme yapıyoruz dediler. Salı günü pek fazla sıkıntı yoktu sadece 2 3 kere...
  15. Buraksahin006

Yeşil ışık yanıp sönüyor

Az önce tamire verdiğim monitorumu almaya gittim. Abi monitoru fişe taktı yeşil ışık yanıp söndü sizce neden olabilir
  16. Buraksahin006

Türk telekom kesintisi

Az önce çok iyi olan internetim şu anda 5 dk da bir kırmızı yanıp sönüyor. İnternet hızım ise 6.50 lerden 4 lere düştü şu anda herkesde mi öyle internet yoksa bende öyle
  17. Buraksahin006

İnternet hızım

Arkadaşlar türk telekom 12 mbps internet paketini kullanıyorum. İnternete hiç kimse bağlı olmadığında kablosuz olarak 6.14 mbps ile 7.10 mbps arası alıyorum. Pingim ise 9 sizce nasıl
  18. Buraksahin006

Türk telekom internet hız testi

Herkese merhaba, Ben Türk telekom internetini kullanıyorum. Hız testi için girdiğimde kabloneti seçiyor otomatik kablonet te 8 mbps alıyorum turl telekom seçtiğim de 7 mbps alıyorum sizcr hangisi doğru. Bir de ookla internet hıx testi doğru mu
  19. Buraksahin006

Kondansatör fiyatı ne kadar

Herkese merhaba, Bozulan monitörüm için kondansatör alacağım fiyatı ne kadar acaba
  20. Buraksahin006

Monitor tamiri

Herkese merhaba, Çook eskiden beri kullandığım monitorum bozuldu. Youtubedan yaptığım araştırmalara göre kondansatör ve ya gğç kablosunu taktığımız dişli kısmın bozuk olduğunu tahmin ediyorum. Sizce kaç tl isterler monitor baya eski yaptırmaya değer mi
  21. Buraksahin006

Bilgisayar toplamak

Arkadaşlar selamlar, Yaklaşık 1 yıl sonra pc toplama planlarım var. Her ay 200 tl biriktirip alacağım. Ondan ayrıda yaklaşık 600 tl param var. Toplamda 3k ediyor almışken 5k vs. Almak istiyorum sizce 1 sene sonra döviz kurları düşüp pc fiyatlarında düşer mi
  22. Buraksahin006

Monitor tamirine kaç tl isterler

Arkadaşlar selamlar, Monitörümü yaklaşık 5 aydır çalıştırmıyorum. Eskiden de geç açılıyordu monitorum artık hiç açılmıyor tamire görürsem kaç tl ye yaparlar
  23. Buraksahin006

Bozuk monitör

Arkadaşlar selamlar, Dünde bu konu hakkında konu açmıştım. Şimdi olayı anlatıyorum. Ben monitörümü yaklaşık 5 aydır açmıyorum daha doğrusu açamıyorum. Bunun sebebleri internetimiz 2 ay boyunca bağlanmadı. Bu süre zarfından beri hiç açmadım. Şuan açmayalı 5 ay olacak nerdeyse. Bazı arkadaşlar güç...
  24. Buraksahin006

Türk telekom internet hızı

Herkese merhabalar, Dün forumda yine konu açmıştım. İnternet hızıyla alakalı bana herkes türk Telekom internetini 4 Mbps ye sınırlanmış dediler. Sabah saat 12 civarlari türk Telekomda ekipler geldi asagida kutuda bir şeyler yaptılar. İnternet hızım 12 ye sabitlenmis mi bakar mısınız ben pek...
  25. Buraksahin006

Türk telekom internetimi sınırlamış

Selamlar herkese, Yaklaşık 3 aydır türk telekom 12 mbps internetini kullanıyorum. İlk 1.5 ayda sorun olmadı ama sonraki zamanlarda internet hızım 3 mbps bile zor oluyor
  26. Buraksahin006

İnternet Sizde de Yavaş mı?

Herkese merhaba, Foruma katılma nedenim olan internet yavaşlığım hala devam ediyor. Bazı arkadaşlarımda da aynı problem mevcut. Acaba sizlerde de internette sorun var mı yoksa sadece belirli kişilerde mi oluyor
  27. Buraksahin006

Philips monitör açılmıyor

Arkadaşlar merhaba, Philips'in 17.5 inç mönitorüne sahibim. Monitörümü kullanmayalı yaklaşık 5 ay oluyor. Sebebi ise internet yoktu. Eskiden de fişe taktıktan sonra 5 10 ve ya daha geç süreler içerisinde açılıyordu. Sizce sebebi ne olabilir. Bilgisayarda sorun yok. Monitorde güç ışığı hiç...
  28. Buraksahin006

Turktelekom çekmiyor

Herkese merhaba, Ben turktelekom 12 mbps internetini yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Normalde 10 mbps alıyorum hız olarak. Ama bu 2 hafta içerisinde 3 mbps'ye kadar düştü. Türk telekom müşteri hizmetlerini aradık arıza talebi oluşturuyorlar ama hiç bir şekilde internet hızımız yükselmiyor. Evde...
  29. Buraksahin006

Monitorum çalışmıyor..

Arkadaşlar selam, Bilgisayarımı yaklaşık 2 aydır çalıştırıyorum. Bu sabah çalıştırmayı denedim. Üçlüyü taktım ve kasayı açtım. Fakat 30 40 dk beklememe rağöen mönitor açılmıyor. Kasayı başka bir monitorde denedim sorunsuz çalıştı. Sizce sorun nedir monitorumde.