İnternet Sizde de Yavaş mı?

Bu konuyu okuyanlar

Herkese merhaba,
Foruma katılma nedenim olan internet yavaşlığım hala devam ediyor. Bazı arkadaşlarımda da aynı problem mevcut. Acaba sizlerde de internette sorun var mı yoksa sadece belirli kişilerde mi oluyor

Taha4578

Öğrenci
Turk Telekom kullanıyorum acaba sadece Türk telekomda sorun olabilir mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turk Telekom kullanıyorum acaba sadece Türk telekomda sorun olabilir ni
Turknet de türk telekomun altyapısını kullanıyor ama tabi bazı şehirlerde veya semtlerde değişiklik gösterir

Türknet kullanıyorum, bende akşamları sorun yaşıyorum.
Hocam herkes yoğunluktan diyorlar acaba ankara da mı oturuyorsunuz

Hcoam
Turknet de türk telekomun altyapısını kullanıyor ama tabi bazı şehirlerde veya semtlerde değişiklik gösterir
Hocam ben ankara da oturuyorum. Vodafone kullanan arkadaşımda da sorum var acaba siz hangi şehirde yaşıyorsunuz şehire göre değişir mi

TahaReyiz

Öğrenci
Hocam herkes yoğunluktan diyorlar acaba ankara da mı oturuyorsunuz

Hcoam

Hocam ben ankara da oturuyorum. Vodafone kullanan arkadaşımda da sorum var acaba siz hangi şehirde yaşıyorsunuz şehire göre değişir mi
Ben amasyadayım aynı sorunu bende yaşıyorum paket 50 mpds olmasına rağmen.

Hayır. Turknet forumlarına bakıyorum Türkiye'nin çoğu bölgesinden akşamları türknet kullananlar sorun yaşıyor. Yoğunluktan dolayı olabilir ve alt yapılar bunu kaldırmıyor olabilir.
Hocam 12 mbps paket kullanıyorum 3 mbps zor alıyorum böyle saçma bir şey olabilir mi 90 tl veriyoruz İnternete

35 megabit paketini kullanıyorum akşamları 2-3 megabite kadar düşüyor. Alt yapıların kaldırmadığını düşünüyorum.
Aynen hocam şu an düzelmeye başladı sabah saat 8.30 ile 12 arası sıkıntı olmadan canlı derse girebiliyorum. Ama alşam vakitleri 8 den sonra interneti kullanamıyorum

Yasiin

Dekan
Aynen hocam şu an düzelmeye başladı sabah saat 8.30 ile 12 arası sıkıntı olmadan canlı derse girebiliyorum. Ama alşam vakitleri 8 den sonra interneti kullanamıyorum
Aynen şuanda düzelmeye başladı bende de.
Sizinki baya düşüyormuş büyük ihtimal ya altyapı yada iç tesisat
Alt yapı kaynaklı değil, iç tesisat imkansız. Türkiye geneli türknet kullanıcıları şikayetçi.

SDN Son Haberler

Son mesajlar