Arama sonuçlarınız

1. G

Türklerin olmadığı server.

knk oyun oturduğumuz yeri kendisi seçmiyor belli serverler var oradan biz seçiyoruz
  2. G

Türklerin olmadığı server.

Zaten 1 saatlik bir süre valorant oynayan bir insanın anlayacağı üzere tr server içler acısı. Bende 2. en düşük ping veren frankfurt 1 serverinde oynuyor idim. Ta ki türkler o serveri basana kadara :p Şu an hangi serverde oynamalıyım türklerin olmadığı ama düşük ping olsun zaten hell ranktayım...
  3. G

Nasıl iyi VALORANT oynarım?

VALORANT'ta çok kötü oynuyorum iyi oynamak istiyorum ama oynayamıyorum her maç en az 1 kill almak istiyorum ama alamıyorum.
  4. G

MC hypixel sunucusuna girmiyor.

hayır 1609665392 kullanıcı ismim ile kullandığım launcher deki ismim aynı. Craftrise ve sonoyuncuya girebiliyorum.
  5. G

banlanmak ne alaka daha sunucuya girmedim.
  6. G

mc.hypixel.net ve hypixel.net denedim ikiside olmuyor acaba özel bir sürümden mi girmem lazım bilen var mı şu hatayı veriyor.
  7. G

Hiç bir konuda yeteneğim yok

2020'de hayatta kalmayı başardığına göre gayet yetenekli ve zeki biri olmalısın.
  8. G

Fortnite neden sevilmiyor?

*WARNİNG* bu konu oyun önerisi konusu veya karşılaştırma konusu değildir.
  9. G

Sende yap.
  10. G

Büyük ihtimal çoğu kişi bu konuyu açtığım için beni fanboy veya PUBG hateri zannedecek. Not: İki oyunuda çok seviyorum ve düzenli olarak ikisinide oynuyorum, fanboy veya hater değilim. Oyun gayet hoş ve rahatlatıcı, hadi bazıları yapı yapıyor rakipler diyor, o zaman sende yap. Yani oyunu...
  11. G

System32nin içinde ki 1 dosya bile silinse ne olur

Troll olduğu için ban yedi. Kendisi technopat'ın üyesi ve sdn foruma troll için gelmişti.
  12. G

Sizce tiktok kaldırılmalı mı ?

Kaldırılsın.
  13. G

Reklama basmak

Evet.
  14. G

Reklama basmak

Firefox = Çöp
  15. G

Reklama basmak

Troll müsün kardeşim?
  16. G

Süper Kahraman Adınız?

Koşan Karamel.
  17. G

Reklama basmak

Neden olmasın?
  18. G

Steam hesabımdan ban yersem telefon numaram silinir mi?

Yani arkadaşınızdan rica ederseniz silebilirsiniz sonuç olarak sizin numaranızı çalacak değil ya.
  19. G

Bilgisayarım kaç para eder

2600 -3000 $
  20. G

Steam hesabımdan ban yersem telefon numaram silinir mi?

hayr
  21. G

En sevdiğiniz oyun ne?

Rainbow Six Siege en sevdiğim 2. oyun.
  22. G

En sevdiğiniz oyun ne?

Ben en çok Fortnite'ı seviyorum. Yani oyunda silahtan tutun grafiğine kadar her şey hoşuma gidiyor. Siz en çok ne seviyorsunuz oyun olarak?
  23. G

google yedek kodlarımı kayıpettim nasıl alırım?

şifren yanlış.
  24. G

Discord "Değişiklikleri Kaydet" Çalışmıyor, Nasıl Düzeltilir?

Gayet yararlı bir rehber olmuş, elinize sağlık.
  25. G

9 yaşındaki iPhone 4s hala alınır mı?

Asla alınmaz ama zaten Shiftdelete.net'i teknolojiden anlayan kişiler yönetiyor ama neden böyle bir videoya izin vermişler anlamadım.
  26. G

6 Günlük Devamsızlığım var.

Bende üstteki arkadaş( @ThorJ ) ile aynı düşünüyorum.
  27. G

Dizi Dizi önerir misiniz?

Russian Doll Maniac The Sinner Spartacus Cursed Sherlock
  28. G

Telefonum kasıyor

General Mobile(çöp kovası) olduğu için olabilir.
  29. G

En Çok İstediğiniz Şey Nedir?

Manyak kulanıcı
  30. G

Sizce Fortnite'da Turnuvalarda para kazanabilir miyim?

Şimdi eklediğim oynanış videosunu bir inceleyin bu normal bir maçım çok iyi veya kötü bir oyun eklemeyip orta ekledim. Sorum şu; bu oynanış ile oyunda her zaman düzenlenen turnuvalardan herhangi bir miktar para kazanmam mümkün müdür? Oynanış
  31. G

Fortnite takım arkadaşı arıyorum.

Bende olanlar: +3500 saat deneyim. 4.00 kazanma oranı. 3.50 KD. Mikrofon. Kasma-donma yok. Loot paylaşırım. İnfo veririm. Küfür etmem. Sizde olması gerekenler: 500 - ∞ saat. Mikrofon. En az 2.50 KD. En az 3.00 kazanma oranı. Küfür yok. Loot paylaşıcak. İnfo vericek.
  32. G

En sevdiğim oyunlar liste.

"HTML5'in çıkışıyla birlikte tarayıcı yapımcılarının Flash'a bağımlılıklarının ortadan kalkması ve bazı güvenlik endişeleri, Flash Player'ın kullanıma büyük oranda darbe vurmuş, sadece belirli sayıda yapımcı tarafından kullanılır olmuştu. Ve nihayet Adobe, 2020 yılında Flash'a yeni özellik...
  33. G

Fortnite'ı PUBG'den daha üstün yapan bazı şeyler.

PUBG daha çok strateji-düşünce tabanlı bir oyun. Fortnite daha çok bilek ve kola dayalı bir oyun.
  34. G

Flash Player 2021'de kaldırılıyormuş :(
  35. G

Evet online oyunlar. 1605096807 :D
  36. G

Not ları okudun mu?
  37. G

Olmazsa Olmaz Android Uygulamalarınız

Udemy.
  38. G

NOT: Bunlar sadece benim fikirlerimdir ve herhangi birine göre değişebilir. Herkesin zevki aynı olamayabilir. NOT2: Burada offline veya hikaye tabanlı bir oyun bulunmamaktadır. Sadece Online oyunlar için açtığım bir konudur. 10. LoL 9. CS:GO 8. Valorant 7. Rainbow Six Siege 6. Apex Legends 5...
  39. G

O zaman iyi oyunlar
  40. G

O zaman gidip PUBG'de sanhok'a gidip maç boyunca çalıya yatıp 3 kill alabilirsin. 1605095540 Silah tuşlarını 1-2-3-4-5-6 ya alırsan ve yapı tuşlarınıda eline alışık bir şey yaparsan 1 ay sonra gayet rahat solo winler alırsın.
  41. G

@Alper S birde ben Fortnite'ın vuruş hissini çok seviyorum. Yani herkes istediğini düşünebilir bu öznel düşünce ama daha rahatlatıcı geliyor bana
  42. G

Hocam onları umursamayın. Tolunay Ören böyle dedi diye oyunu oynamayan kişiler bile bunu demeye başladı. Ben pek takmıyorum yapıya laf atanları 1605095306 Sende dik??
  43. G

Fortnite zaten çoğu yönden daha iyi ztn. PUBG'nin mobil versiyonu bile PUBG'u geçti. 1605095213 Aradığım yorum.
  44. G

Doğrudur. Ben avukat olmak istiyorum ama müq yapım var.
  45. G

Tek artısı sistem gereksinimleri mi? Buna bruh derim.
  46. G

Ben iki oyun içinde grafikler için bir şey söylemedim ki.
  47. G

YouTube çok yavaş video yüklüyor.

48. G

YouTube çok yavaş video yüklüyor.

22 dakikalık bir oyun videosu toplam 4-5 saatimi alıyor. Bu normal hız mı yoksa (a)normal hız mı?
  49. G

Bu sistem Fortnite kaldırır mı?

1605093771 Kaynak: Epic Games
  50. G

Türkiye'den Çin'e İlk Kez Kanatlı Et İhracatı Başladı.

Bu yoruma neden çok güldüm?
  51. G

SDN Editörü yeni site açtı şok şok şok :)

Zaten "şok şok şok" yazmış. Burada ironi ile karışık olarak yazmış, ilgi çekici bir başlık yapacak olsan sen "şok şok şok" yazmazdın. Hatta sen değil kimse yazmazdı.
  52. G

Dostum sen Clickbait kelimesini çok yanlış anlamışsın. Clickbait, ilgi çekmek için sahte ve gerçek olmayan bir başlık, thumbnail vb. gibi şeyler koymaktır. Ama editör başlıkta dediği gibi site açmış. Clickbait değil yani. Sadece ilgi çekmek için şok şok şok yazmış zaten bu çoğu kişinin izlediği...
  53. G

Hmm. Yani aslında benim gibi nedenleri ile yazarsanız hem herkes bilgilenir ve gayet mantıklı bir fikir alışverişi olur.
  54. G

Fortnite yenilikçi: Fortnite Marshmellow gibi ünlü kişilerle anlaşma yapıp bir sürü güzel etkinlik ve etkinlik yapıyorlar ama PUBG'de bunların 1 tanesi bile yok. Güncellemeler: Fortnite her zaman güncellenen bir oyun. Şu an bazıları PUBG'da güncelleme alıyor, diyecek. Benim dediğim güncelleme...
  55. G

[11 Kasım] Tarihte Bugün

Bende aydınlandım sağol.
  56. G

[11 Kasım] Tarihte Bugün

Herhangi bir yazıyı bir yerden alıntılamak yasak diye biliyorum.
  57. G

TurkNet berbat hız !!!

Bende bir TurkNet mağduruyum. Şu an bu mesajı okuyan insan, sakın ama sakın TurkNet'i aklından bile geçirme.
  58. G

Gayet güzel bir başlangıç. İleride dahada iyi olacağına eminim :)
  59. G

Sistemi PUBG kaldırmayan veya parası PUBG'a yetmeyenler bu konuya!

Çok az fark var.
  60. G

PUBG Lite ile PUBG Steam arasında zorluk farkı var mı?

Çöp gibi. 3000+ saat fortnite deneyimim var ve sakın başlama.
  61. G

Güvenebilir miyim sizce?

Elden alacaksan yani parayı elden vereceksen ve telefonu elden alacaksan güvenebilirsin. Ama diğer türlü %90 dolandırlırsın
  62. G

yeni çıktı demedim.
  63. G

PUBG Steam bildiğiniz gibi paralı. Ve yapımcı ekip daha fazla oyuncu kazanmak için hem bedava hemde daha düşük sistem isteyen ve PUBG'den farksız bir sürüm geliştirmişler. PUBG Lite! Oyun hem bedava, hem düşük sistem, hem düşük alan. Ama oyundan zerre farkı yok. Videolar:
  64. G

Angry birds Rio 2011

Oyun mortal kombat mı?
  65. G

Forum'da yorum okumak tam bi çile!

Sadece sende sorun var bizde yok.
  66. G

Angry birds Rio 2011

en sevmediğim şey kısaltılmış linkler. Saçma sapan reklamlar var midem bulanıyor artık crack indiremez oldum.
  67. G

güzel bir oyun önerir misiniz

yeni duyuyorum ama gameplayine göz attım güzele benziyor. 1604483255 500 tl
  68. G

Bunların arasından tabikide Fifa değil. Geriye: Fifa GTA 5 ve Pubg arasında kalsaydım Pubg seçerdim.
  69. G

Gelmiş Geçmiş En iyi Oyun ?

Banada çok sıkıcı geldi ama yani oyun kötü değil, sıkıcı.
  70. G

Apex Legends, Rainbow Six Siege, PUBG Lite, Asphalt, CoD Warzone.
  71. G

Süt zararlı mıdır yararlı mı

Fazlası zararlı. Tabi yerli yerinde her gün içmezsen fazlaya kaçırmazsan faydalıdır.
  72. G

Gelmiş Geçmiş En iyi Oyun ?

Ben PUBG'ye verdim ama en iyi oyun olduğu için değil. Hatta en iyi oyun bile değil. Sadece uzun süredir sıkılmadan oynuyorum ve sarıyor. Gayet hoş. Ama bence en iyi oyun God Of War.
  73. G

PUBG Lite ile PUBG Steam arasında zorluk farkı var mı?

Ben uzun zamandır PUBG Lite oynuyorum ve standart üstü bir oyuncuyum. Ama hazzı ikiye katlayıp PUBG Steam almayı düşünüyorum. Ama bilirsinizki ben oynayamadığım hiç bir oyunu sevmem. İyi oynamak zorundayım. Acaba param boşa gider mi? Şimdi PUBG Lite ne bilmeyenler için bir kaç video:
  74. G

Instagram alışveriş güvenli mi

Hayır
  75. G

Zincir marketteki saçmalık?

Umarım.
  76. G

Foruma yaş sınırı gelsin.

Bir tane değil. Genelleme yaparak hata ettim ama yani.
  77. G

13 yaşında lise 1 'e mi gidiyorsun?
  78. G

Yani "macbook gta 5 kaldırır mı" konusu bile gördüm. Maleesef tüm 13 yaşlar sizin kadar bilgili değil :(
  79. G

Donald Trump'ın Twitter'ı çalındı!

donaldtrump123456
  80. G

Red Dead Redemption 2 Cracklendi!

Üzdü :(
  81. G

Red Dead Redemption 2 Cracklendi!

Bende artık saldım bu üyeleri. Moderatör benim konumu boş yere kilitliyor. 0 hakaret, 0 illegal link, 0 küfür, 0 reklam. Sanırım nedeni: mod beğenmemiş xhgalfafger
  82. G

Dizi En sevdiğiniz netflix dizileri neler?

En sevdiğiniz netflix yabancı dizisi nedir?
  83. G

Red Dead Redemption 2 sonunda kırıldı!

Sadece haber verdim
  84. G

Evet.
  85. G

Uzun zamandır kırılmaması ile popüler olan oyun Red Dead Redemption 2, 351 günün ardından kırıldı! Kaynak: CrackWatch
  86. G

tamam.
  87. G

Oyun zaten bir efsane insanların %90'ı biliyor ve en çok satan 2. oyun ve ben bu oyunu nerdeyse fanı olacak kadar çok seviyorum ve neredeyse 7 kere bitirdim. Burda velet mi oluyorum ?
  88. G

Yönetim Bilişim Sistemlerinde Kariyer (MIS)

gerçekten MIS gibi.
  89. G

Oyun dünyada en çok satan 2. oyun ve neredeyse tüm dünyanın bildiği bir oyun ve oynayan kesimin %90'ı seviyor. Yapımcı şirket başka efsanelerede imza attı ve sen sanırım oyunu sadece modlarla oynayıp arabaları story modda sürüp etrafa rastgele sıkanları falan biliyorsun heralde o yüzden yorumsuz..
  90. G

GTA 5'in hayranı nicki mi sjaljsgskfhAGF
  91. G

Teknolojiyi belli bir süre kullanan herhangi bir canlının kolayca bulacağı tespit.
  92. G

Sanki yaş sınırını 15-16 istemişim gibi konuştunuz. Sadece 12 yaş çocuklar çok sinir ediyor. Forumda yeni olmama rağmen anladım.
  93. G

Bazı araştırmalarım sonucu yaş tespit aletlerim: Ebada puan kasmak için hile çalışmaları. 10-11 yaş. Ders trollemek. 14-15 yaş. PP'sine brawl stars karakteri koyanlar. 8-9 yaş. Kendisine velet dendiği anda +20 bir yaş söyleyenler. 11-12. Sesli odaya çağıranlar. 11-12. PP'sine kendi resmini...
  94. G

Mesela; "yaş 24: dc sesli gelsene, özel gel." vb. tarzı şeyler yazan çoğunluğu 12 yaşında oluyor.
  95. G

Üzüldüm. Keşke belli eden bir sistem olsa. 1603391704 Mecaz anlamda dedim. Çocuğu olan biri en az 25-30 yaş olabilir.
  96. G

Test yapan alım sorumluları tutulabilir. Mesela ben biriyle 2 mesajlık bir tartışma sonrası yaşını öğrenebiliyorum.
  97. G

+13 bir yaş sınırı gelmesini talep ediyorum. Genelde 11-12 yaşlarındaki daha erişkin olmayan çocuklar foruma gelerek millete boş yere saldırıp sinir ediyor, saçma konularla anasayfayı kirletiyorlar. Hep kendine sinir ettiriyorlar. Eğer moderatörlerde onaylar ise yaş sınırı gelmesini talep ediyorum.
  98. G

Nasıl Beslenmem gerektiğim konusunda en ufak fikrim yok

Bende her gün cips yiyen biriydim, çareyi paketi bitirmekte buldum.
  99. G

SDN Forumdan Haksız Yere Banlandığımı Düşünüyorum.

Sadece "ağacın arkasına saklanırsın" diye uyarı yemeyeceğimi zannediyorum.
  100. G

Tamam kardeşim hadi emülatodeki brawl stars maçına gir ben sana engel olmayayım .
  101. G

Savunduğum kişi şimdi bana gömüyor...
  102. G

Yaşın 24? güldürme beni arkamda kardeşim uyuyor. Klavye delikanlılığı yapıp dcde fake kız pp yapıp insanları sesli odaya çağıran bir 12 yaşsın bari insanlara yalan söyleme. 1603390049 Sadece kendinden 30-40 yaş büyük birine cahil herif dedi diye sinir oldum.
  103. G

Adam senden neredeyse 50 yaş büyük. Senden büyük kişilere "cahil herif" diyebiliyorsan pek beklenmeyen hareket değil. Yolda görsen ağacın arkasına saklanırsın.
  104. G

Bence gayet boş ve forumu darlaştıran bir kural. Konu bilgilenme, başka sitelerden bilgileri alıntılayınca neden ban olsun? Ama kural kuraldır, uymak lazım.
  105. G

The Crew 2 alınır mı?

Katılıyorum.
  106. G

The Crew 2 alınır mı?

bunun gibi çöp kovasına 10 tl bile değmez.
  107. G

The Crew 2 alınır mı?

Oyun çöp gibi ve 225 tl.
  108. G

The Crew 2 alınır mı?

Alınmaz.
  109. G

La casa de papel 5.sezon teori

5. sezon final olacakmış.
  110. G

Instagram silinen resimleri geri getirmenin yolu yok mu?

en son fotoğrafın tarayıcı linkini aldıysan belki internet arşivinin derinliklerinde bulabilirsin ama zor. Bu yöntem dışında yok.
  111. G

Hayat Aşırı Sıkıcı

AB ya, hayat çok zor, dayanmam lazım, hayattan nefret ediyorum, sigaralı foto, herkesle kavga, badboym bne.
  112. G

PUBG Mobile vs CoD Mobile?

Sadece iki oyun arasında sordum ama komikmiş esprin :)
  113. G

O temizlerken siz rahatınıza bakın

O temizlerken siz rahatına bakın başlığında bunu beklemiyorum ama konuyu görünce başlığın normal olduğunu anladım. Konuya girdiğin zaman etki yok oluyor.
  114. G

Oyun kültürü geniş biri olarak Pubg'de botların hat safada olması ve Cod grafiklerinin daha iyi olması dışında sorun yok. + olarak Pubg türk chatinde tavuk ve popülerlik dilenenden bot yorumlara kadar var. Cod ise samimi sohbet.
  115. G

Hangisi sizce?
  116. G

O temizlerken siz rahatınıza bakın

Konuyu çok başka anlamışım.
  117. G

Nerde yaşamak isterdiniz?

Kanada veya İsviçre'de yaşamak isterdim.
  118. G

SDN'e Demokrasi Gelsin

Katılıyorum.
  119. G

SDN'e Demokrasi Gelsin

Beyin (Latince'de cerebrum, Antik Yunanca'da ἐγκέφαλος (enkephalos, “baştaki”), ἐν (en, “içinde”) + κεφαλή (kephalē, “baş”) sinir sisteminin merkezi olarak hizmet eden bir organıdır. Bütün omurgalı hayvanlar ve çoğu omurgasız hayvan -bazı süngerler, knidliler, tulumlular ve derisi dikenliler...
  120. G

SDN'e Demokrasi Gelsin

Olmazsa gidip profilime "bb velet bb" yazan çoğu kişinin 11-12 yaşlarında olduğunu öğrendiğimde gülmekten devrilebilirim. Arkada kardeşim uyuyor çok güldürmeyin beni xafgdjdf
  121. G

SDN'e Demokrasi Gelsin

@Servous bende yaş sınırını destekliyorum. Max 11 yaşında çoğu kişi forumu kirleticek düzeyde saçma ve boş konular açıp insanlara velet diyor. Mesel aban "bb velet bb" yazan kişinin 6. sınıfa gittiğini yeni öğrendim ve gülme krizine tutuldum. 1603285543 Önerin için teşekkürler ama genelde böyle...
  122. G

SDN'e Demokrasi Gelsin

@Craigdiizzeer biraz konu dışı ama hep sormak istemişimdir; siz gerçekten 21 yaşında mısınız? bana hiç öyle gelmiyorda. Sadece sordum.
  123. G

SDN Forum Seçiyor: 2020' nin En iyi Oyunu Hangisi/Hangisi olucak?

assasins creed sjsjs
  124. G

oyun önerisi

önemli değil bu arada oyun çok iyi ve bedava uzun süredir oynuyom
  125. G

oyun önerisi

ne mobili? hem bilgisayar hem mobil var en üstteki official sitesinin linkinden cross platform pcye tıkla.
  126. G

oyun önerisi

İdentity V. https://idv.163.com/ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netease.idv.googleplay&hl=en_US https://apps.apple.com/us/app/identity-v/id1347780764
  127. G

Ölüm değil Uzaktan Eğitim

arkadaşla tek farkımız bizim sınıf teknoloji + oyunu = brawl stars sanıyor, daha beter :(
  128. G

Oyun önerileri; İdentity V.

Öncelikle uzun zamandır severek oynadığım bir oyun olan İdentity V'den bahsedeceğim. Oyun 1 katil ve 5 tanede survivor'u konu alıyor. Masumlar, katilin onları öldürmeden tüm cihazları tamir edip kapıyı açıp kaçmaya çalışıyorlar. Katil, onların cihazları tamir edip kaçmadan önce en az 3 kişiyi...
  129. G

2021 Yılından Beklentileriniz Nelerdir?

Olması.
  130. G

Netflix gücünü kaybeder mi?

Pek öyle durmuyor. Benden öneri; insanların düşüncelerini daha kolay almak için anket yap.
  131. G

Lütfen bilgisi olan yardım etsin çıldırıcam

Kaç yaşındasın? Çok merak ettim.
  132. G

Pc m hangi oyunları kaldırır

Keşke biraz noktalama işareti kullansan, Gözlerim kanadı.
  133. G

Fall Guys takım arkadaşı.

Takım arkadaşı arıyorum, yaşım 14, 24 levelim oyunda, 25 saatim var, DC kullanıyorum. Yapmanız gereken Steam hesap ID'nizi atmak ve isteğimi kabul etmek.
  134. G

Rocket League'in Ücretsiz Olacağı Tarih Belli Oldu!

Hayatında hiç Rocket League oynamadığına eminim, Oyun alt üst bedava olacak. Yani arabalarla futbol oynadığımız bir oyunu nasıl batırsınlar?
  135. G

Rocket League'in Ücretsiz Olacağı Tarih Belli Oldu!

Çoğu firmanın kendine özgü stratejileri var, Steam şu anda liderlikte ama Epic Games üye kazanmak için bedava oyun dağıtıyor. Bence gayet iyi bir stratejik hamle. Üye demişken Epic Games'in kullanıcılarının yarısı GTA 5 için açtığım sahte hesaplardı.
  136. G

Fall Guys takım arkadaşı arıyorum.

20 saatim var, 20 levelim, deneyimliyim, 2 winim var, mapler hakkında bilgiliyim. Şart koşmuyorum. İsteyen Steam profilini atsın, yada ID versin.
  137. G

Donanım Arşivi'nden geldim

Forumları suçlamadım zaten. Genelleme yapmamak üzere bir sürü toxic 1. sınıf öğrencisiyle karşılaştım.
  138. G

Evet, hepsi benim hatamdı. Nereden anladın?
  139. G

Donanım Arşivi'nden 1 ay ban yedim. Genelde burayı Technopat ve Donanım Arşivi'nde üst üste ban yiyince kullanırım.
  140. G

Brawl Stars hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ok. 1599585009 İşte oyun o kitleyi toplayacak kadar kötü olduğu için çöp. CS:GO'da oynuyorum. Hatta 2000 saat CS:GO deneyimim var. R6 böyle değil, küfür yok!, ruslar yok!, mikrofonu bağırsağına sokan yok!. R6 kitlesi gayet elit. Başlamanızı öneririm.?
  141. G

CS:GO'nun da kitlesi berbat. Oyunu berbat yapan şey, net olarak kitledir. CS'yi bırakmamın en baş nedeni de bu. Hayır kitle değildir. Oyunun grafikleri iyi, oynanışı iyi, sistemi iyi ise o oyun iyidir. Kitlesi çöptür. CS:GO'nunda kitlesi çöp.
  142. G

Bende kitlesini sevmiyorum. Çöp ve velet kaynayan bir kitle, bırakma nedenim.
  143. G

P2W'ni çok yanlış anlamışsınız. Buna kısa yoldan kazanmak denir, P2W denmez. Siz oyunu oynayıp kutu kasabilirsiniz. Para vererek daha kolay yoldan kazanabilirsiniz. Mesela hiç para yatırmadım kasarak 19. karakterimi açtım, sonuncusu efsanevi. 1599584708 Dediğim şey bu. Oyunun kitlesi oyunu...
  144. G

Peki, diyelim berbat. Oyunu sevmemenizin nedeni ne?
  145. G

Oyun berbat değil, kitlesi berbat. Bırakma nedenim kitlesi.
  146. G

En sevmediğiniz oyun.

Oyunu alacağımda böyle olacağını nerden bilebilirim?
  147. G

Oyun Pay To Win değil, hakkını yemeyin.
  148. G

Kitlesi velet kaynadığı için bırakmıştım gene başlamayı düşünüyorum.
  149. G

En sevmediğiniz oyun.

Aşırı abartıya sardı. Normalde oynadığım oyunların %99'u kanlı ama bu fazla abartı, kan eklemek için kan eklemişler.
  150. G

Ubisoft Forward Etkinliği 10 Eylül'de Düzenlenecek

R6 ön planda.
  151. G

Fall Guys alternatifi ücretsiz oyun

Uzaktan yakından alakası yok desem?
  152. G

En sevmediğiniz oyun.

Benimki: 13. CUMA. Aşırı saçma sesler, saçma sistemler, mekanikleri çöp, gereksiz kan var her sahnede. İlk 7 gün rahatsız olmadım sonra midem bulandı.
  153. G

Bilgisayar Şifre istiyor

12345'ide dene o zaman.
  154. G

En sevdiğiniz banlanan üyeler.

Evet.
  155. G

Apple App Store için Türkiye’de “dijital hizmet vergisi” geldi!

Nefes alma vergiside bekliyoruz.
  156. G

Kalıcımı?
  157. G

Yöneticilere sövmüş sanırsam. 1598990118 Ne yaptıki?
  158. G

Umarım ironidir.
  159. G

Benimde var ama adını vermek istemiyorum. O toxic üyenin profiline banlanmasına sevindiğimi yazdım.
  160. G

Banı olan ama sevdiğiniz üyeler. Banlananlara selam olsun!
  161. G

volarant açarmı

Tamam kanka dene gör artık yardım edemeyeceğiz çok zor değil 1 saate iner ne üşengeç adammışsın.
  162. G

volarant açarmı

Kötü bir şeymi dedim? Sadece benimde seni desteklediğimi ve indirmesinin en iyi olacağını söyledim. Her şey kötü bir şey aramayın.
  163. G

volarant açarmı

Demiştim.
  164. G

volarant açarmı

Kanka indir dene işte. Bu kadar uğraşmaya inerdi şimdiye kadar. Zaten 4-5 GB.
  165. G

volarant açarmı

Altı üstü Valorant açarmı? konusu bence bu kadar uğraşmadan indirip denesen? Çok değil zaten 5-4 GB.
  166. G

volarant açarmı

@Assad Najjar
  167. G

Yanlış haber.

Hangi haber?
  168. G

volarant açarmı

Sistemden kasttetiğimz bu değildi.
  169. G

volarant açarmı

Bu ne?
  170. G

volarant açarmı

1. YOL : PrtScreen. 2. YOL : Windows Tuşu + Shift + N 1598985331 Kaydet demesine gerek yok. Direk PrintScreen'e basıp mesaj yazma yerine CTRL + V yapsın.
  171. G

volarant açarmı

Tamamda sıkılmak ile bu konunun ne alakası var?
  172. G

volarant açarmı

Tamam o zaman 50 FPS ile onu oyna. Bizede yalan söylüyorsun zaten.
  173. G

volarant açarmı

ETS 2'yi açtığını biliyorsan neden "ETS 2 açarmı?" diye soruyorsun? İnteresting.
  174. G

volarant açarmı

Orda ironi yapmıştım. Zaten MC'de 50 FPS alıyorsa git googleden Flappy Bird oyna. Onu kaldırır. 1598984794 Neyin SS'si?
  175. G

volarant açarmı

Bu arada bunla MC açmaz.
  176. G

volarant açarmı

Kurduğun cümleler Türkçe katili.
  177. G

@grbzz hakkında düşünceleriniz

Bilmem :D
  178. G

Beceriksizim.

Ama cidden beceriksizler hep kazanır.
  179. G

Beceriksizim.

Zaten 1 mesajın var onunda gereksiz bir konuda beceriksiz oldğunu anlatmandan kazanmışsın.
  180. G

Bir kıza onu çok kırmadan nasıl ayrılmak istediğin söylenir?

Demekki kendi banını çağırmışsın. Herkesi rapor etme, ban yemen iyi olmuş.
  181. G

Forumda birşey yazdıktan sonra silmek istiyince her harf silişimde klavye kalkıyor

SDN forumda sorun var. Bende aynı hatayla karşılaşıyorum. Not : başka yerlerde karşılaşmıyorum.
  182. G

Ring of Elysium iyimidir?

30 GB olması biraz gözümü korkuttu. Bu arada indirmeye değermi?
  183. G

Forum sitelerine ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

Kaç yaşındasınız?
  184. G

Forumda birşey yazdıktan sonra silmek istiyince her harf silişimde klavye kalkıyor

Dediklerinden hiç bir şey anlamadım.
  185. G

Korsan kullanımı

TeamViewer ID ve şifren ile PC'ne bakıp virüsü silebiliriz.
  186. G

Bumu o forum?
  187. G

2020'de H1Z1 oynanırmı?

Ring of Elysium güzelmi arkadaşlar? varsa youtubeden bir gameplay atarmısınız?
  188. G

2020'de H1Z1 oynanırmı?

Sistemim gayet iyi. Her oyunu kaldırıyor. Sen öner bir kaçtane açar PC. 1598971758 Ne alaka?
  189. G

2020'de H1Z1 oynanırmı?

1 yıldır fotnite oynuyorum hala soloda winim yok. O oyun çok zor ve çöp. PUBG'de kazanırsan SAT komandosu, Fortnite'da kazanınca mimar sinan oluyorsun.
  190. G

O ne?
  191. G

2020'de H1Z1 oynanırmı?

Peki PUBG dışında başka battle royale önerirmisiniz?
  192. G

Ne dedinde trollükten yedin?
  193. G

Belli oluyorduda ban yiyecek kadar toxic olduğun ama neyden ban yediğin belli olmuyordu. Forum kullanmak forumculuk değildir. Neden ban yedin?
  194. G

2020'de H1Z1 oynanırmı?

?
  195. G

Korsan kullanımı

İşte tek çözüm ya elle silme ya teamviewer.
  196. G

Korsan kullanımı

O kadar oyun, ayarlar boşamı gidicek? Sorunu çözebilir. Formatda her şey sıfırlanacağına daha fazla uğraşır, çözer. Ama çözemezse atar.
  197. G

Korsan kullanımı

Şu an en iyi A-V'ler onlar. Kapsersky anti-virüste ödül aldı. Malwarevytes'te gayet etkili ve yenilikçi bir A-V. En popüler ve iyi onlar. Ama eğer sorununuz çözülmezse(virüs gitmezse). Daha fazla yardım edebiliriz.
  198. G

Korsan kullanımı

Windows Defender etkili bir anti-virüs değil. Virüsü kodlayan kişi kodlarına windows defenderi kapatmasını söyleyebilir. Geri açmanız lazım. Ama pek bir şey değişmez çünkü windows defender kötü bir anti-virüs. MÖ'deki virüsleri siliyor. Yenilikçi ve etkili değil. Kaspersky ile tam tarama...
  199. G

Korsan kullanımı

Geçmiş olsun. Kodlayan kişi içinde "anti-virüs" geçen her uygulamayı devre dışı bırakıyor. Bunu ya elle silmelisiniz. Yada foruma TeamViewer ID'nizi ve şifrenizi yazmanız lazımki bilgisayarınıza bakıp biz silebilelim.
  200. G

Korsan kullanımı

Orada espri yaptım. Çünkü bu dediğim siteler virüssüz ve popüler. O yüzden onların 1000'lerce sahtesi var. Onlarda virüslü. Keşke bana özelden yazsaydınız size orijinal siteyi atardım. Bu arada hata SS'sini atın.
  201. G

Korsan kullanımı

Hatasının SS'sini atarmısın?
  202. G

Korsan kullanımı

Ayn knk. %100 oradan indirmişsindir. Bu arada sahte sitelerinden indirmiş olabilirsin. Çünkü Googleye "FitGirl repack" yazınca 1 milyon sonuç çıkıyor.
  203. G

oyun onerisi

1-Rainbow Six Siege. 2-Cuisine Royale. 3-Fortnite. 4-PUBG lite/mobile. 5-Warface. 6-Brawlhalla. 7-Tom Clancy's division. 8-Remmant : From Ashes. 9-Albion Online. 10-Splitgate 11-Trove. 12-Warframe. 13-Deceit. 14-APB Reloaded. 15-Unturned. 16-Risk. 17-Destiny 2 Not : Oyunların hepsi ücretsizdir...
  204. G

Korsan kullanımı

Neyse artık biraz olsun bilinçlenmişsinizdir. "fullvirussuzgameindirfullgamevirussuzoyun" gibi sitelerdn oyun indirmeyin. FitGirl veya CODEX kullanın virüs yemezsiniz. 4 yıldır FitGirl'Deyim virüs yemedim. 1598966949 1-önce Malwarebytes yükleyin ve tarama yapın. 2-Malwarebytes'i silin...
  205. G

Hack mi yedim ?

Bruh.
  206. G

epic games steam ın yerini yavaş yavaş alırken steam ın yaptığı(bedava olan oyun)

Donanım arşivi yazılımcılar kulübü başkanı @asemih159
  207. G

Forumda neden aktiflik yok

Zaur dediki CS:GO da oynuyormuşsunuz.
  208. G

"Oyun Klanı"
  209. G

"Oyun Klanı"
  210. G

Örgüt değil açık sözlü olak gerekirse oyun klanı.(örgüt kelimesinde iki tane "Ö" koymuşsun
  211. G

Guest ingilizce kelime olup türkçesi Misafir yani anlıycağınız dilde her hangi bir yerde hesap açmadan dolaşanlara verilen ad. Genelde guest diye adlandırılan kişiler bazı yerlerde anonymus yani anonim olarakta adlandırılır. Guest veya anonymus diye adlandırılan kullanıcılar şunlardan...
  212. G

Windows 7 ye geçilirmi ?

Geçilmez.
  213. G

Birisini çok seviyorum fakat o beni seviyormu bilmiyorum.

Başta bir şey yokki utanıyorum soruyimmi diyor.
  214. G

Birisini çok seviyorum fakat o beni seviyormu bilmiyorum.

www.kizlarsoruyor.com
  215. G

GTA 5 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

GTA 5 açık dünya oyunlarının babası olduğunu tarihin en çok satan 3. oyunu olmasıyla gösterdi. GTA 5 görevleriyle, multiplayer moduyla, ve herşeyiyle kendini dünyaya gösterdi. Yaş kısıtlaması +18 olsada 18 yaşından küçük kişilerin oynadığıda düşünülüyor. Bağımlılık haline gelen GTA 5 Epic...
  216. G

Türkçe Yazım Kurallarına Uyan Üyeleri Yazalım

Bu konuya giren herkes yorum yazmış. 62 görüntülenme 61 mesaj
  217. G

Helal sana dünyayı kurtaracaksın.
  218. G

Yada sana şöyle diyim. "60.000 mesaj"
  219. G

Konuyu beğenmediğim zaman konuyu eleştiremezmiyim ? yada konunun sevmediğim yanlarını yazamazmıyım ? Forumun amacı bu değilmi zaten ?
  220. G

"60K mesaj" iyiymiş. kurguya puanım 1/10
  221. G

Adalet?

Duvardaki yazı ismi.(bkz:adalet)
  222. G

D-dostum beynin varmı ?
  223. G

Bana "bu arkadaşın sorunu ne ?" diyen biri şimdi ben ona hiçbirşey yapmama rağmen gelip bana "arkadaş beynimizi kullanmayı unutursak nolur ? deneyi yapıyor. lütfen üstüne gitmeyelim" demesinin ardından onun beyninin olup olmadığından şüphe etmem küfürleşmeye gidicek öylemi ?
  224. G

Senin üstünde mi deniyorum ?
  225. G

"ne" kelimesi sadece konu ile bağlantısı olup olmadığını sormaz.
  226. G

Bu hakaretmi ? Sana IQ'n düşükmü dedim ? belirtiyor dedim. Sizin yaşınıza yada IQ seviyenize laf etmedim.
  227. G

Orada "Ne, ne alaka ?" dedim bir daha okuyun dediniz. Ben zaten anlamadığım için soruyorum.
  228. G

O zaman doğru düzgün söyleyin. 1596477869 Onu anladım. Ama dil dersimi forummu tabiki forum. o zaman dil dersine çevirmeyin.
  229. G

Okudum saklamayın. Böyle bir daha oku diyerek bir yere varamazsınız.
  230. G

Ne, ne alaka şimdi anlamadım 1596477637 Eleştiriye katlanamayan kullanıcılardan bıktım. Sizi eleştiriyorum bana gidebilirsin diyosunuz. Kısaca böyle insanların ağzına ıslak sopayla vurmak istiyorum. Küçük bir eleştiriye verdiğiniz yanıt IQ seviyenizi yada yaşınızı belirtiyor.
  231. G

Sizde iyice abarttınız burası teknoloji ile alakalı bir forum ve türkçe kuralını abartmanın anlamı ne ? Noktalar ve virgüllere dikkat edersek gerek yok. Düzeltmeden okuyamıyorsunuz sorun sizin okumanız kötü. Technopat'ı bu yüzden bıraktım burada technopat'a döner ise yaşasın donanım arşiv.
  232. G

Irak bile başardı. Türkiye yok etmeye devam ediyor..

Ekonomisi ve işsiz sayısı gibi nüfusununda azalıcağını düşündüğüm ülke (bkz:Türkiye) Edit : nüfus azalmasından kastım beyin göçü. Bilmeyenler araştırıp baksın.
  233. G

çünkü genelde insanların "Donanım Arşivi" "Technopat" gibi forumlarda ban yediğinden SDN'ye gelmesi banlarının kalkınca gitmesi ha demeyi unuttum yarın "Donanım Arşiv"deki banım kalkıyor görüşürüz.
  234. G

Epic games hesabımdan oynadığım paladinsten çıkış yapamıyorum

Ben eski hesabımı girmişim yeni bir tane daha açıcam ama çıkış yaptığımda yeniden bağlan var epic games hesabımdan paladinste yeni hesabıma girebilirmiyim ?
  235. G

Mars ta yasam bulunsa ne olur

Yine ergen vakası. Sana bir şey demedim niye kendi kendi hallere giriyorsun. Sana zeki dedim. Aptal mı diyim ?
  236. G

Arkadaş yine zeki.
  237. G

hayatınız boyunca izlediğiniz en iyi anime

Animelerin güzel olduğunu düşünüyorum. Ama hiç anime izleme fırsatım olmadı. İnşallah bu ay ilk animemi izliycem.
  238. G

Burçlara önem veriyor musunuz?

Ben inanmadığım için pekte umrumda değil.
  239. G

Saygılarla JustWatch örgütü.

örgütmü ? yoksa klanmı ?
  240. G

hiçbir b*k olmaz.
  241. G

Saygılarla JustWatch örgütü.

Bahsettiğiniz justwatch klanında fortnite oynayan kişi varmı ve klandaki fortnite oynayan seyit adında biri varmı ? @_Zaur_
  242. G

AMD mi İntel mi ?

Kalıplanmış oyunların alt dalları olan oyuncular intel kullanıyor. Ama dediğim gibi eski alt dal oyuncular. Amd daha yeni modern daha iyi performanslı daha baskın daha çok kullanılır yenilikçi bir işlemci. Genelde oyuncular intelden amdye geçiş yapıyor daha yi performans için kararım amd. Edit...
  243. G

İntel=Çöp

İntel çöp intel eskide kaldı. Amd daha baskın daha kullanılır bir işlemci amd onu git gide yeniyor eskiden inteli seviyordum ama geride akldı amd daha yeni şu an boş ergenler gelip linçlicek ama umrumda değil kızgın atmaya bile değmez intel eskiden oyunda artık ofis oldu amd oyun intel gitgide...
  244. G

Evliliğin Saçma olması

1. yalnız kalmamak 2. neyse siz anladınız 3. üreme nüfusu devam ettirme 4. çocuk sevgisi ama sennblirsin evlenmezsen bu deneyimleri yaşayamadan ölürsün. hatta annenle baban evlenmez ise sen olmazdın doğmazdın yürümezdin. duyguların olmazdı. hatta şu an bunu bile yazamazdın.
  245. G

gta 4 mi gta 5 mi alayım sizce

oyuna girdiğin zaman herkesin yaşını iliyorda yine önyargıcısın insanları hareketine göre yaşını anlayamazsın hemd oyunda hayır doğduğun yerde roket yiyorsundur o zaman roketi atan kişi velet olmuyor sen öldürtüyorsun çözüm sunucu değiştir.
  246. G

ayn knk(!) Büyük ihtimal bedava olunca alamadın ve para vermek istemiyorsun sonrada çöp diyorsun.
  247. G

GTA 5 bedava verildi. Online girdiğin an sivilceli ergenlr senle dalga geçicek. GTA 4se eskidi ama dalgalara dayanamıyorsan başka oyuna yönel ama dayanabilirsen gta 5 al ama almadan önce biraz araştırırsan intte 1 dolara gta 5 olan epic game shesabı alabilirsin bedava olunca insanlar sanki...
  248. G

Sizce 2019-2020'nin En İyi Telefonu Hangisi?

Note 20 Ultra kullanıyorsun ama yazılışınımı bilmiyorsun ? YAZIK KAFANA
  249. G

Sizce 2019-2020'nin En İyi Telefonu Hangisi?

İphone'nun fiyatı havalarda. Samsungda donmaktann bozuldu. Xiaomi öneririm fiyat hem uygun hem kasmıyor. İphone ve Samsung evlenmiş. Çocukları Xiaomi olmuş.
  250. G

Fortnite inceleme

Ücret : Yok Grafikler : Mükemmel Sistem : Orta Ses : iyi Oyuncu Bulma Süresi : 15 saniyeyi geçtiğini görmedim. P2W mi ? : Değil ama oyun içi kozmetik alabilirsiniz. Oynanırmı : Oynanır Alışma : 1 Aydan az Metascore : 81 Benim Puanım 10/10
  251. G

Call of Duty Warzone'de fullde akıcı oynatırmı ?

Call of Duty Warzone'de fullde akıcı oynatırmı ? sistemim : Sistem - Hızlı Resim
  252. G

Technopat

Dediğinizi anlıyorum. Bende technopatı sevemem ama kullanıyorum. nedeni ise : Donanım arşivde 1 aylığına ban yedim 6 ağustosda gidicem her bir şeye ben atıyorlar de bağlacını yanlış yazmışım 5 saat ban attılar bana mega cahil diyen adama Boş yapma dedim uygunsuz üslup yedim ora çöp gibi oraya...
  253. G

Bu sistem Fortnitede fullde kaç fps alır ?

Bu sistem Fortnitede kaç fps alır ? Sistem :Sistem - Hızlı Resim