Arama sonuçlarınız

1. B

Soru Fm 23 Altyapıda oyuncu kalmadı, Nasıl ekleyeceğim?

Yıl 2025 oldu ve altyapıdan artık topcular cıkmamaya başladı. Ben oyun kendi kendine altyapıya regen falan çıkarır diye bekledim ama hiçbişey çıkmıyor. Altyapıda topcu kalmadı resmen. Nasıl regen dediğimiz altyapı topcularını çıkarırım altyapımdan? Gözlemci falan mı alıcam nasıl yapıcam bir...
  2. B

Sınavlar Psikolojimi Bozmaya Başladı

Beler olay basit konu basit: SINAV Ben 8. sınıfım ve 2 ay sonra lgs gircem. Neredeyse hiçbir konuda temelim yok. Annem hala "canlı dersleri dinleyip, ebadaki testleri yapsaydın anlardın" diyo. Bu cümleden öylesine nefret ediyom ki her söylediğinde intihar edesim gelio. Ark lar şu konuya bi...
  3. B

Amd raidxpert2 nedir ???

Arkadaşlar benim pc nin anakartının biosunda "amd raidxpert2" diye bi şey var. Ve açıp kapayabiliorum aşağı fotosunu koydum. Kapalı bırakınca pc açılıyo ama açık yapınca "bi sorunla karşılaştık bilgisayarı yeniden başlatıyorum" diyo ve monitöre hiçbişey gelmiyor. monitörün hdmı nı takıp...
  4. B

Fifa 15 de RS çalışmıyo ????

Öncelikle herkeze S.A. Ben fifa 15 i platton marka ucuz bi gamepad le oynuyorum. Ve RS yani sağ analog tuşunu okumuyo. Nette baktığım çözümlerden biriside; snopy joistik.reg diye bi dosya veriyo ona çift tıkla sonra gelen yazıya evet de bitti diyo. Kayıt defterini dosyası veriyor, çift...
  5. B

Premiere pro çok kasıyor

valla play e tıklıyom 5-6 saniye sonra başlıyo vidyo bazen kasıyo bazen kasmıyo valla değişik 1614963793 vegas pro geçiyim dicektim vegas proda böyle efektler yok baya uğraşıcam premiere de ama kasa kasa ben o editi yapcam 1614963892 maalesef de overclok yaptırmayı düşünüyorum şimdi değilde...
  6. B

Premiere pro çok kasıyor

Amd ryzen 3 pro 4350g apu işlemci 4 gb vram (ekran kartı belleği) 480gb ssd 1 tb harddisk 16 gb ram (kullanılabilir 12gb) 500w güç kaynağı Gameboost kasa
  7. B

Premiere pro çok kasıyor

şuan orginal kullanıyorum eskiden crackli kullanıyodum. Craklide kasıyodu bide eski pcemde kullanmıştım anlamıştım neden kastığını ama şuan orginal kullanoyorum ve iyi bi sistemim var
  8. B

Sizce Bu PC iyi mi?

pc iyi ama depolama sıkıntı olabilir 480 gb ssd alırsanız daha rahat edersiniz şahsen ben 480gb ssd + 1tb harddisk kullanıyorum ssd de 200 gb boş yer kaldı hdd de de 700 gb boş alan var hdd almıcaksanız 2 tane 480gb lık ssd bile almanız gerekebilir
  9. B

Premiere pro çok kasıyor

Arkadaşlar olay basit efekt basmadan önce, bastıkdan sonra her türlü kasıyor. Sistemimde iyi ve bi çok vidyo izledim uğraştım ama kasmasını çözemedim bi edti yapcam burnumdan geldi 2 kere crach verdi yeter dedim bi fotuma yazıyım dedim. Bildiğiniz bir çözüm varsa buyrun söyleyin 1614961580 evet...
  10. B

Game Pass ve Ea üyelik ile ilgili sorular !!!!!!

ayn sadece forza horizon 4 ve forza motorsport 7 için alıcam game pass i ondan 200tl lere iniyorsa game pass almıcam direkt forza horizon 4 ü alcam forza motosport 7 yede ilerde bakarım öncelik f. horizon 4. Bilgi için teşekkürler.
  11. B

işte full + full bişey kuramıcam bi 2. monitörü alcam bi direksiyon seti (g29 veya g27) alcam. button box dı el freniydi fln o kadar açılmıcam şimdilik. Tek düşündüren oyunlar. Normal düşününce 30 tl ve 45 tl arasındaki fark az gelio ama aylık düşününce o aradaki 15 tl biraz fazla gelio. en...
  12. B

forza horizon 4 game pass ultimate üyeliği istiyo bide o da 45 tl biraz pahalı aylık 30 iyide 45 pahalı biraz bana göre
  13. B

peki ea pro sadece origin de mi satılıyor ? originde satılan ea play proyu gördüm çooook pahalı yıllık 880 tl gibi bi para oluyor şuanki kurla. Steamde ea play pro göremedim
  14. B

ilk olarak ben ytye ve twitc e başlamayı düşünüyorum ondan sıkılmam forzadan ayrıca 2 yıldır forza oynamak için dört gözle bekliyorum ikinci olarak ben f1 e sporlarına katılıcam o yüzden 2019 fln çok oynamam. hazirandan sonra f1 2020 turnuvalarına katılcam 2021 oyunu çıkınca 2021 e sporlarına...
  15. B

yani originden üyelikle alırsam fifa 21 ve f1 2021 o üyeliki ödediğim sürece benim mi oluyo ?
  16. B

Şimdi ben haziran gibi sınavlar ve okullar bittiği zaman kendime simulasyon seti kurcam. Direksiyon seti fln alcam herşeyi dizcem. Ama bir sıkıntı var o da oyunlar. Ben f1 ve forza serisi için simulasyon seti diziyorum. F1 i ea aldığı için forza da game pass ultimate e dahil olduğu için...
  17. B

Garage İsim Önerisi !!!!!!!!!!

Baylar, bayanlar merdivenden kayanlar hatta duramayıp kaydırakdan da kayanlar ilk olarak herkeze selam Ben arkadaşımla bi Ets 2 mod Garage' ı açıcaz. Ama bi türlü isim bulamıyoruz. Baş harflerimizden yapalım dedik BY Garage oluyor bence güzel olmuyor. Ben daha uzun olsun isterdim. Aklıma bi...
  18. B

Vram artırmak istiyorum ????!!!!

ramler 8+8 ztn de yakında 16+16 yaparım yada ekran kartı alırım jhdsdasjdsjhd ama saol abi yardımların için bzı oyunlarda 5-6 fps bazı oyunlarda 20-25 fps arttı. Ama çok saol öncekinden daha iyi durumda şuan :)
  19. B

abi oldu 4gb a çıkarttım ama bi fps artışı gözükmedi bende yani max 5 fps fln arttı.
  20. B

Onun içine de baktım orda da uma yazan yada vram artırmak için olan bi yer yok tam konumu neresi onu bilsem yapıcamda hiç bilmiyorum
  21. B

öyle bi yer yok :/ 1611929081 bak fotoda atıyım
  22. B

platform power ın içinden bios un ekranını klasik e mi getiriyoruz yoksa ordan vrami mi artırıyoruz ?
  23. B

İnternette de baktım nasıl kapatılır doğru düzgün vidyosunu bulamadım var mıdır vidyosu veya siz nasıl kapattınız ?????? 1611844673 hayır bulamadım 1611844743 onu nasıl değiştiricez ???
  24. B

Şu fontun ismi nedir ?????

yazı tipinin yattk uaar olduğunu biliyorum ama aradığımda öyle bi yazı tipi yok google a yazınca çıkmıyo ondan başka bi adı mı var diye bu konuyu açtım
  25. B

Şu fontun ismi nedir ?????

Oyun yerine konuyu açtım çünkü bu fontu oyuna mod yaparken kullanıcam Bu fontun ismini aradım taradım bulamadım Fotosunu aşa bırakcam fontun ismini bilen yazarsa çok sevinirm...
  26. B

konuyada yazmıştım bi daha yazıyım gigabyte b550m s2h
  27. B

tmm okudum, yarı anladım (çeviriyede yazdım doru anlamışmıyım diye doru anlamışım) olay ne yani pek bişey anlamadım olur mu olmaz mı bios uda güncelledim ama hala vram yükseltme yeri bulamadım
  28. B

Yani ? Bios uda güncelledim bu arada
  29. B

bencede orda olmalıda oraya girdim örneğin technopat daki vidyodaki gibi initlate Graphic diye başlayan 2 yer yok onlara benzer bişey aradım o da yok
  30. B

f1 sürümünde bios ve daha 3 ay önce aldım pcyi 3 ay önce tüm driverlar yüklendi güncel olması lazım
  31. B

16gb 1611743116 inş öyle değildir benim bios :(
  32. B

evt 1611741995 driverlar güncelde biosdan 2gb a çekemiyom işte öyle bi yer gelmiyor ben bulamadım heryeri kurcaladım
  33. B

Benim amd ryzen 3 pro 4350g APU işlemcim var. Ve şuan 512mb vrami var olarak gözüküyor. Technopat gibi webtekno gibi mecralardan baktım araştırdım biosdan oluyomuş. Ancak ben bios uma girdiğimde bi türlü vram artırma yerini bulamadım. Anakart gigabyte b550m S2H bu arada. Biosuda diğer bioslar...
  34. B

Çekiliş yapcam hangi oyunu verem ?

la iyi tmm al reklam gibi oluyo ama neyse Join the ⚡Ets2Jetcileri.tr Discord Server!
  35. B

önerilerin için teşekkür ederim sayende daha güzel oyunlar vericem çekilişde 1611677262 mantıklı mantıklıda ben hiç bilmiyorum o oyunları ve benim kitlede bu mu veriliyo diyebilir ondan daha bilindik oyunları seçmeyi düşündüm ama bildiğin bağımsız oyun varsa söyleyebilirsin bende 1 tanede olsa...
  36. B

amacım reklam yapmak değilde ondan şuan dc linki vermiyim 1611382932 witcher 3 olabilir indirimde ne kadar oluyodu ? 1611382974 benim sorumla ne alaka?
  37. B

Ben dcemde bi çekiliş yapıcam yakında. Ama kendimce değişik oyun bulamadım. Değişik ama güzel oyunlar vereyim istiyorum. Kendi dcemde ets 2 dcsi olduğundan tır, otobüs, araba veya araba temalı bi çekiliş yapcam. Ama "şöyle bi oyun var arabayla ilgisi yok ama çekilişle verebilirsin" diceniz...
  38. B

hdd gözükmüyor

abi taaa kaç ay önceydi bu yaptım hdd gözüküyo artık ama yine ilgilendiğin için teşekkür ederim
  39. B

0xc000007b hatası alıyorum !!!!

aga format dışında bi çözüm arıyorum ztn pc 4 aylık ve 2 gündür bu sorun var başka hiçmi çözüm yok format uğraştırır bneni bide dersler var
  40. B

64 bit
  41. B

izledim ama o da olmadı
  42. B

selam beyler. olay şu ben birkaç uygulamada ve oyunda 0xc000007 hatası alıyorum. epic games lancher da assetto corsa oyununda city car driving oyununda bunlar sadece bazıları araştırdım baktım ve herkezin yaptığı gibi xinput_ yazılımını system43 ve sysWOW64 klasörüne attım değiştir dedi...
  43. B

Apu sisteme ekran kartı taksam ?

inş arkadaşlarım fln hepsi sene sonu en düşüğü 1.700 olur diyolar şuan en düşüğü 800 tl
  44. B

bende şimdi öyle düşünüyorum bide sene sonu alcam şimdi almıcam yani ozmana kadar piyasada ne olu ne biter bilmiyorum 1604502064 sene sonu rx 580 2. el olarak almayı düşünüyorum peki sene sonu fiyatlar ne olur sizce şuan 900den başlayıp 1.700 e kadar gidiyo 2. el fiyatları peki sene sonu 1.200...
  45. B

simulasyon oyunları (ets 2 gibi fernbus sim gibi) ve yarış oyunları (forza horizon 4 gibi f1 2020 gibi assetto corsa gibi) için kullanıcam ve seneye f1 2020 turnuvalarına katılmayı düşünüyorum rx 560 kurtarmaz mı bu oyunlar için ?????? 1604489021 ayrıca 2. el ekran kartı alınır mı emin değilim ???
  46. B

bütçe max 1300 tl 1604414119 bide rx 560 kurtarmaz mı ????
  47. B

tmm ii güzel rx 560 alıyımda uyumlu mu işlemcimle ben onu düşünüyorum alınca takınca kasaya nası diğer apu ekran kartını devre dışı bırakıcam aslı sorum o
  48. B

şöyle diyim benim bütçe max 1.300 tl. gtx 1050 olabilir ama benim aslı sorum alınca takınca nası aktifleştiricem veya nası diğer işlemcideki ekran kartını devre dışı bırakcam 1604411644 fiyat olarak güzel olabilir 1.300-1.200 bandında bi ekran kartına bakıyodum rx 560 ii olabilir performns...
  49. B

hiç memnun değilim şuanki sistemden yani assetto corsa da f1 2017 fln 30-40 fpslerde oynuyorum ve sene sonu gt 1030 alıyım rahatlasın pc dedim tüm yük işlemcinin üzerinden kalksın dedim ama bütçe olarakda gt 1030 almak istioyrum
  50. B

ilk önce sistemim: amd ryzen 3 pro 4200g apu işlemci (apu sistem olduğundan ekran kartı içinde. harici ekran kartı yok) gigabyte s2h b550m anakart 16gb ddr4 ram 480gb ssd 1tb hdd 500w güç kaynağı win 10 işletim sistemi Ve olayım da şu: bu sisteme yıl sonu gt 1030 alıp takmak istiyorum neler...
  51. B

Arka plan arıyorum ??

ciddi ciddi mi soruyorsunuz yoksa t****k geçmek için mi ? sjsjsjsjjfkdjlghfsjsjsjdfgdfhjsjsjghfhj
  52. B

Arka plan arıyorum ??

aksjdalsjdakldjaldsjsadj yok lan orta dereceli iştede şaka amaçlı arkadaşım yapmış daha neler var 1603872039 evet bu güzel bende bunun gibi komik olsun istiyorum komik olsun ki kıza komik gelsin ordan yürüyüm kıza
  53. B

Arka plan arıyorum ??

biraz geç cevap için özür dilerim bu sırada 2-3 tane yaptım fotolarını atayım mesela bu gibi arkladaşım yapmış bunuda o ayrı mesele
  54. B

Arka plan arıyorum ??

kendi fotomu montajlıcam ama arka plana ne koysam karar veremedim
  55. B

Arka plan arıyorum ??

bu konuyu konu dışı yapmamın sebebi montajla ilgili bi bölüm bulamadım forumda. neyse konu şu; benim arkadaşım instagramdaki bi fotomu montajlamış ve ben bu montajlamayı story de paylaşınca sevdiğim kız çok gülmüş :))))) işte gülme krizine fln girdim dedi bende kendimce montajlayıp bi daha atmak...
  56. B

f1 2019 u bu sistem kaldırır mı ??

ozman önce 2017 yi indiricem sonra 2019 u indiriyim kararsızdım 2019 u kaldırır mı diye şimdi tam olarak kararımı verdim önce 2017 indircem pcmin kaldırdığı garanti bir f1 oyunu olsun sonra 2019 u indirim kaldırırsa çok güzel olur kaldırmassa öyle köşede durur ekran kartı alınca oynarım...
  57. B

ben f1 2017 nin altındaki f1 serilerine bakmıyorum seneye ekran kartı alıp f1 2020 ile espor turnuvalalrına katılacağım o yüzden 2010 fln hiç bakmıyorum
  58. B

f1 2019 steamden satın alınmış halde var indirmek istiyorum ama akılmdaki soru: sistemim kaldırır mı? indir bak diyebilirsiniz ama benim internet kotalı ve kotasını boşa harcamak istemiyorum daha f1 2017 indircem assetto corsa indircem sniper elite 4 indircem yeni aldım pc yi 2 ay olmadı daha...
  59. B

Bu sisteme oyun önerisi.

tmm bende indirime girince 10 tl oluyo indirimde alsın dedim dlcleri de alıcaksa 150 tl olur dedim.
  60. B

Bu sisteme oyun önerisi.

10 tl ye indiğinde satın al ets 2 yi dlclerle birlikde alırsan sana 150 tlye fln patlar bende full dlcler var 300 saat oynadım memnunum oyundan hatta logistik şirketleri var oyunda bende katıldım yeni arkadaşlar edindim
  61. B

City car driving ORGİNAL açılmıyor ????

ben steamden orginal oyunu başlattığımda oyun açılıyor diyor steamde durdur yazıyor ve 5 saniye içerisinde durdur yazan yer oyna yazısına dönüyor. çözüm nedir bilen var mı
  62. B

Steam 60tlye oyun önerisi

her öneri için teşekkür ederim ama assetto var bende dirt rally 2.0 var bende wrc 4 var bende bitek car driving satın almamıştım onada bakcam
  63. B

ben battle royale oyunlarını çok oynuyamıyorum csgo tipi oyunları oynuyorum ama battle royale oyunlarında hemen ölüyom verdiğim paraya yazık olur yani
  64. B

167 tl em var ve ets 2 map dlclerini ve bi tane assetto corsa ferrari pack i sepete ekledim 110tl tuttu daha satın almadım. kalan paramla yani 57 tlyle oyun arıyorum. yarış oyunu adam gibi bulamadım direksiyon setim var direksiyon setiyle oynanabilecek 60tl lik (3tl eklerim) oyunlar var mı...
  65. B

i5 mi ryzen 5 mi

yani nesili modeli çok önemli ama genel olarak amd intelden daha iyi işler yapmaya başladığı için herkez amd diyor
  66. B

i5 mi ryzen 5 mi

benim masaüstü ondan da biraz rahat kaldırıyor
  67. B

i5 mi ryzen 5 mi

aynen bende amd ryzen 3 pro 4200g apu işlemci var ve forza horizon 4 ü orta düşük grafiklerde 60 fps de oynuyorum ve ekran kartım yok apu sistem ...
  68. B

i5 mi ryzen 5 mi

ryzen 5 de modeli ne 3600 mü 3600x mi 1200 mü?? 1200 se i5 daha iyi ama 3600 sa ryzen daha iyidir. ancka i5 kaçıncı nesil onuda öğrenmek lazım son olarak 10. nesil i5 oyunlarda seni rahat götürmeyebilir. ryzen 5 2700 mesela 10. nesil i5den daha iyi. yani nesilden nesile değişiyor.
  69. B

Online oyunla internet biter mi ?

aynı fikirdeyim ve ben demiyorum ki hiç internet kullanmıyorum. diyorum benim kullanmamla bitmez diyorum aynı fiyata 8mb hızda sınırsız var ama babam nie almıyo bilmiyom
  70. B

Online oyunla internet biter mi ?

merhaba öncelikle ben türk telekom 60gb kotalı internetini kullanıyorum ve her ay 10-12 günde kota bitiyor ve babam ile annem sürekli bana 'sen video izliyosun ve sen arkadaşınla oyun oynuyorsun bu yüzden bitiyo derse4 internet kalmıyo' diyor. ve ben bu durumdan gerçekden bıktım ne kadar...
  71. B

Fanların Işığı Kapanır Mı?

bende artık öyle çözmeye çalışırm yinede saolun
  72. B

peki fanları nasıl kapatıcam internetten baktım ama nasıl kapatılıcağıda yazmıyo
  73. B

bi tane başlatma tuşu var bide restart tuşu var küçük olan restart tuşu denedim çünkü pc yi yeniden başlatıyo
  74. B

Ben itopyadan bi powerboost marka hazır sistem kasa aldım ve 4 tane rgb fanı var bu rgb fanların ışığını bi uygulama yada başka bi şekilde kapatamazmıyım? gece oyun indirmek istiyoırum ama anne ve baba BU PC NEDEN GECE GECE AÇIK dedikleri için ışığı kapatsam yeter -. herşeyime karışmasalar bu...
  75. B

bu nfs oyunlarını kaldırır mı pc im ?????

aşağıda sistemimi de verdim oyunlarıda söyledim need for speed serisinden bu oyunları pc im kaldırır mı bide bonus olarak 2 oyun daha sordum bi görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim ... sistem şu: amd ryzen 5 pro 4200g işlemci ve ekran kartı (işlemcinin içinde geliyo ekran kartı apu sistem yani)...
  76. B

hdd gözükmüyor

masaüstü pc min ssd si gözüküyo hdd si gözükmüyor kablolarında sıkıntı olduğunu sanmıyorum sıkıntı nedir bilen var mı????? aşağıda da gösterdim
  77. B

gigabyte anakart a nasıl win10 yüklicem

tmm orsa flash bellek gözukuyo ama windows u nereye kurayim dediginde ssd fln cikmiyo
  78. B

gigabyte anakart a nasıl win10 yüklicem

evt ilk kez masaüstü aldım ve anakart ı gigabyte b550m ve win yükleme ekranın da ssd veya hdd gözükmüyo windows u nereye yuklemek istiyorsun diyo ama ne ssd nede hdd gozukuyo bomboş.biosdan ne yapacam ki ssd hdd görunsün yardinlarinizi bekliyorum
  79. B

İtopya işlemciyi yanlış gönderdi ama bunu kabullenmiyor

hayır biz bu sistemi almadım ve şuan aldığımız sistem itopyada yok tam satın aldım ve satın aldıktan sonra kasa stakda yok yazısı geldi ve sayfayı yenilediğimde gitmişti son kasayı biz almışız yani ryzen 5 pro 4350g vardı bu kasa değildi
  80. B

İtopya işlemciyi yanlış gönderdi ama bunu kabullenmiyor

daha önceki konumla biraz farklı bir konu şuan ki konu. başta olayı söyliyim: ben itopyadan pc aldım masaüstü ve işlemciyi ryzen 5 seçtim aşağıdaki resimde de kanıtı var ve itopya bana kasada ryzen 3 gönderdi ve 4-5 tel konuşmasından sonjra bana ryzen 5 i seçmemişsiniz ryzen 3 ü kodlamışsınız ve...
  81. B

istediğim işlemci gelmedi

gün içinde sizi arıyacak arkadaşlar dediler eğer çözüm bulmazlarsa oraya başvurucam
  82. B

dediler ryzen 3 ü olduğun kanıtını gmail imize gönderin dediler bende biosdaki şeyi gönderdim ve cevap bekliyorum ayrıca şikayetimvar.com ada yazdım şikayetimi
  83. B

diyomya iletişime geçtim ve bana ryzen 5 taktıklarında ısrarccı bir tavırla bize yalancı diyolar bu görsele rağmen
  84. B

abi itopyayı aradım videosu var bizde ryzen 5 taktık biz diyolar ve bize neredeyse yalancı diceklerdi ama işlemcinin fanını söktüm ve bu sonuçla karşılaştım 1600933251 bu arada fanı söktüğümüz için sıkıntı çıkmaz dimi geri taktım aynı yere
  85. B

Döviz bu haldeyken bilgisayar alınır mı?

valla ben daha geçen hafta 4binlik pc aldım itopyadan ama işlemcisi yanlış geldi o başka mesele de alınır yani ben apu sistemli güzel bir pc aldım
  86. B

peki kasanın içinde işlemcinin önünde işlemci fanı var onu tek bir vida tutuyo o vidayı çıkartıp baksam işlemciye işlemcinin üstünde yazar mı 3 veya 5 olduğu ??????? 1600876149 iade edilen bir para da yok 4.157 tl tutmuştu 12 tqakside bölmüştük ve yaklaşık 410 tl fln dı aylık taksit ama 410 tl...
  87. B

bakın e faturada da ryzen 5 yazıyo 1600875474 peki win 10 yüklesem yükledikten sonra sistem özelliklerinde ryzen 3 mü gözükür yine ???
  88. B

elimde irsaliye faturası var ve kocaman ryzen 5 pro 4350g yazıyo biosda da ryzen 3 pro 4200 yazıyo ve çağrı merkezini mi aramalıyım şu numarayı mı 0216 402 18 18
  89. B

öncelikle merhaba ben 1hafta önce itopyadan 4bin tllik bir hazır sistem satın aldım. ve sistem şu: amd ryzen 5 pro 4350g 3.8ghz işlemci 1tb harddisk 480gb ssd 8çarpı 2 ddr4 ram yani 16 gb ram 500w güç kaynağı gigabyte b550m anakart ben bu sistemi istemiştim bu ssabah geldi ve bios a girdiğimde...
  90. B

Dizüstü bilgisayar dururken kapanıyor

hocam batarya 2 yıldır bozuk yani şarj depolamıyo bende bataryayı çıkartıpprize taktım şarj aletini de pcye taktım öyle kullanıyodum şimdide bişeyde sıkıntı var nede bilmiyom ama birden kapanıyo batarya takılı ikende piliniz azaldı diyo ve kapanıyo 1599120783 hocam şunları devre dışı bıraktım...
  91. B

Dizüstü bilgisayar dururken kapanıyor

laptopum dün durduk yere bakın oyuna girerken flan değil durduk yere montaj yapıyodum fotoma birden pat dedi kapandı bataryasını çıkardığım için pat diye kapandı. bataryasını geri takdım tekrar denedim bu seferde pil gücü az diyerek güç ve şarj ışıkları yanıp sönmeye başladı yani sorun şarj...
  92. B

Steami, çevrımdışı modda başlatamıyorum

ben şuan internetsiz bir yerdeyim ve steami cevrımdışı modda çalıştırıp oyunlarımı oynamak istiyorum ama steam in o cevrimdişi modda çalıştır yeniden dene ve çıkış yazan ekranı cevrımdışı çalıştır dememe rağmen tekrar tekrar geliyor bir türlü cevrımdışı modda başlamıyor acil yardım edin lütfen...
  93. B

laptopum kaldırması gereken oyunları kaldırmıyo

100 gb harddisk i vardı ve harddiski ben satın almadım hediye geldi ssd de alcaktım ama bu pcye daha çok para vericeğime biriktiririm yeni pc alırım dedim ve öyle yapıyorum 1595506336 YA BEYLER KİMSE YARDIM EDEMEZ Mİ BARİ F1 2014 DE KASMAMASI İÇİN Bİ ÖNERİDE BULUNUN...
  94. B

laptopum kaldırması gereken oyunları kaldırmıyo

laptopum çok eski yaklaşık 2010 yapımı herhalde ve babam 2015de 2. el olarak satın almış. ben soğutucu aldım 4 gb ram aldım 1tb harddisk aldım tüm hızlandırma videolarındakileri yaptım ama sistem gereksinimleri olarak kaldırması gereken oyunlarda doğru düzgün 40 fps bile göremiyorum oynadığım ve...
  95. B

discord, discorda yazılanları ingilizce söylüyor ????

Ne kadar ayarlara baksamda bulamadım discorddan gelen her mesajı ingilizce bana tekrar söylüyor. bunu nasıl kapatırım veya türkçeye çeviririm... lütfen yardım edin????
  96. B

BANA OYUN ÖNEREBİLİR MİSİNİZ ???

forza horizon serisine sistemim yetseydi bu konuyu açmazdım neyse grid 2 oynadım ama 1. bölümde takıldım bir türlü yarışı kazanamıyorum sinirlendim sildim. need for speed serisinde oynadığım oyunların listesi: 1-nfs most wanted 2005 2-nfs most wanted 2012 3-nfs rivals 4-nfs payback 5-nfs shift...
  97. B

BANA OYUN ÖNEREBİLİR MİSİNİZ ???

bir arkadaş bana dirt rallyi önermişti ve oyunu bilmeme rağmen indirip oynamıyordum. önerisinin üzerine indirdim ve oynadım çok eğlendim. ama yetmedi bana yarış, simulasyon yani içinde araba sürmek olan herhangi bir oyun önerir misiniz? aslında açık dünyada araba ile gezme olan bir oyun...
  98. B

Forza Horizon gibi oyun

güzelmiş ben wrc 4ü oynuyodum ve araçların, maplerin çok az olmasından şikayetçiydim dirt rallyde ise birçok araba ve map varmış şuan need for speed 2015 le dirt rally i almayı düşünüyorum teşekkür ederim. bide need for speed 2015 almak istiyorum da sistemim kaldırır mı bunu merak ediyorum...
  99. B

Forza Horizon gibi oyun

dirt serisine bi girmek istiyorum ama oyunları çok karışık bi dirt rally 2. var bi 4 var benim sistemin kaldırabileceği bir dirt oyunu önerirseniz sevinirim...
  100. B

Forza Horizon gibi oyun

the crew 1 i steamden indirimdeyken satın alcam en düşük grafiklerde 30 fpsde oynasam yeter bide need for speed 2015 steamden şimdi almayı düşünüyorum almalı mıyım kaldırır mı en düşük grafiklerde? 1593695031 düşük sistem dedim :)
  101. B

Forza Horizon gibi oyun

sistemim the crew 1 i kaldır mı diye soruyodum kendime de bide size soriyim 1. nesil i3 6gb ddr3 1333mhz ram nvdia geforge gt420m windows 10 1593694308 yani 2 yi kaldıracağını düşünmüyorum ama 1 olabilir belki
  102. B

Forza Horizon gibi oyun

Valla araştırdım birkaç oyunda indirip denedim ama hiçbiri direksiyon setiyle açık dünyada gezebilecek oyun değil herhalde. bende gözden kaçırdığım oyun var mıdır diye bi sorayım dedim. direksiyon desteklemesi gerekmiyo bir şekilde direksiyonla oynarım tek istediğim açık dünya araba oyunu...
  103. B

PUBG Lite açılmıyor

şimdi fark ettim 5 dk bekledikten sonra başlat yazısı geliyo
  104. B

PUBG Lite açılmıyor

pugb lite lancher ı açtığımda başlat yazısının yazması gereken yerde hata yazıyor 1593109442 bu şekilde
  105. B

PUBG Lite açılmıyor

arkadaşlar pugb lite lancher ı açtığımda başlat yazısının yazması gereken yerde hata yazıyor ve bastığımda da hiç yanıt vermiyor... bi yardım etseniz çok mutlu olurum :))
  106. B

klavyemde bi sorun var ama

klavyemde bi sorun var ama ne olduğunu anlamadım bu şşşkeldde yaazıyor sssorunn kklavyye dee mi yoksaa billgisaayardaki ayarlardannn mıı DETAYLAR 1- yeni aldım bu sabah kargoyla geldi eski veya kullanılmış değildir 2- donanımsal olduğunu pekte düşünmüyorum ama donanımsal olabilirde 3- klavyeye...
  107. B

Klişe sorun: Klavye harflere çift tıklıyor

ben bunu aslında everest sandım ve aceleyle aldım ama sorun klavyede de olmayabilir bence 1592847154 birincide kimse ilgilenmedi bende 2 ciyi açarak açıkça söyliyim gözünüze sokmak istedim
  108. B

dsl ışığı yanmıyoooooo...

SORUN ÇÖZÜLDÜ BEYLER BİNA GİRİŞİNDEKİ KABLO KOPMUŞ ONDAN ÇALIŞMIYORMUŞ kablo eklediler sorun çözüldü bu şekilde
  109. B

Klişe sorun: Klavye harflere çift tıklıyor

herkeze merhaaba şuan yeni alddığım klaayvyemlle yaazzıyorum dizüstü bil.e kllavye aldım ve sonuç bbu buraya kadar aldığım klavyeyle yazdım şimdi ise dizüstünün orjinal klavyesiyle yazıyorum detayları yazayım 1- yeni aldım bu sabah kargoyla geldi eski veya kullanılmış değildir 2- donanımsal...
  110. B

yani aramak dışında yapacak birşey yok...
  111. B

aramadan yapılabilecek başka birşey var mı diye yazdım yoksa bende biliyorum arayıp sorunu öğrenmeyi ama aradığımda şunu yaptınız mı diyipde çözümün aramadan da olabiliceğini öğrendiğimde boşu boşuna meşgul etmiş olurum ondan sordm teşekkürler
  112. B

Değer mi??

eğer iş içinse şuan alacaklarınız biraz fazla gözüküyo ama hem işte kullanıcam hem özel hayatımda kullanıcam hemde oyun oynarım bazen diyorsanız dedikleriniz alınabilir ama apple watch 3 alma nedeninizi anlamayamadım çokta özelliği yoktur yani diğer apple watch 4ve 5le arasında çok bi fark yok...
  113. B

herşeyi yaptım kabloyu kontrol ettim kapatım bıraktım (1saat bekledim)bide spiletterım yok ışığın yanmama nedeni nedir? daha doğrusu çözümü nedir?
  114. B

most wanted2 setup isdone.dll hatası veriyo

youtubedaki çözümleri yaptım zaten ama hala aynı hatayı veriyo youtubedaki çözümleri yaptığımı belitmiştim
  115. B

most wanted2 setup isdone.dll hatası veriyo

arkadaşlar ben nfs most wanted 2 oynamak istiyordum ve setupını tekrar flash belleğimden aldım. daha önce oynayıp kurmuştum ama şimdi isdone.dll hatası veriyo isdone.dll yi indirdim syWOW64 de attım system32 yede attım. ve setupu c diskine atıp ordan çalıştıdım ama isdone.dll hatası veriyor bir...
  116. B

direksiyon setimi geri toplayamıyorum

1588855879 buradada vida kısmına yetişmiyor vida kısa kalıyor 1588855965 ilk resimde kestigim yeri gosteriyorum
  117. B

direksiyon setimi geri toplayamıyorum

snopy v18 direksiyonumun içini açtım ve aşağıdaki fotolar ortaya çıktı lütfen acil yardım edin. geri takamıyorum orada 2 tane çıkıntı vardı birini kestim şimdide geri takamıyorum çünkü vida yetişmiyo lütfen qcil yardim
  118. B

g27 bulamıyorum bende snopy v18i g27 yapmak istiyorum

selam ben şuan snopy v18 kullanıyorum direksiyon olarak. g27 almak istiyorum param az çok var ama g27 hiç bir yerde ikinci el olarak bulamıyorum. bulsamda 2-3 bin liraya oluyor. bende birçok video izledim ve snopy v18 i 900 derece yapmaya karar verdim. potansiyometre ile snopy v5h ı 900 derece...