Çekiliş yapcam hangi oyunu verem ?

Bu konuyu okuyanlar

berkecemcelik7

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Ben dcemde bi çekiliş yapıcam yakında. Ama kendimce değişik oyun bulamadım. Değişik ama güzel oyunlar vereyim istiyorum. Kendi dcemde ets 2 dcsi olduğundan tır, otobüs, araba veya araba temalı bi çekiliş yapcam. Ama "şöyle bi oyun var arabayla ilgisi yok ama çekilişle verebilirsin" diceniz oyunlarda olur. Tek şart var max 40-50 tl arasında olcak. 50 tlye 2-3 oyun vermek isterim ondan ucuz fiyatlı toplamı 50 tl yi geçmicek 2-3 oyun arıyorum.
Yani bende call of duty oynadım assasin creed serisiniden 3-4 oyun oynadımda daha çok araba-tır oyunları oynadığımdan çok fiyat bilmiyomda ondan :)

Yardımcı olursanız çok sevinirm...

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Ben dcemde bi çekiliş yapıcam yakında. Ama kendimce değişik oyun bulamadım. Değişik ama güzel oyunlar vereyim istiyorum. Kendi dcemde ets 2 dcsi olduğundan tır, otobüs, araba veya araba temalı bi çekiliş yapcam. Ama "şöyle bi oyun var arabayla ilgisi yok ama çekilişle verebilirsin" diceniz oyunlarda olur. Tek şart var max 40-50 tl arasında olcak. 50 tlye 2-3 oyun vermek isterim ondan ucuz fiyatlı toplamı 50 tl yi geçmicek 2-3 oyun arıyorum.
Yani bende call of duty oynadım assasin creed serisiniden 3-4 oyun oynadımda daha çok araba-tır oyunları oynadığımdan çok fiyat bilmiyomda ondan :)

Dc grubunun linkini atarmısın bende katılmak istiyorum (!) :D

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Witcher 3 ve Mount and Blade Warband bakabilirsiniz.

berkecemcelik7

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Dc grubunun linkini atarmısın bende katılmak istiyorum (!) :D
amacım reklam yapmak değilde ondan şuan dc linki vermiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Witcher 3 ve Mount and Blade Warband bakabilirsiniz.
witcher 3 olabilir indirimde ne kadar oluyodu ?

İstediğiniz oyunu verin, biz de forum olarak aramızda para toplayıp size bir Türkçe öğretmeni tutalım.
benim sorumla ne alaka?

buraktorlak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

the forest, human fall flat ve terraria verebilirsin ayrıca ucuzlarda

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
witcher 3 olabilir indirimde ne kadar oluyodu ?
18 TL indirimde. Küsüratı olması lazım

Indirimde alınacaksa 0-50 aralığında yüzlerce oyun var ama benim şahsi önerim.
just cause 3, superhot, sniper elite serisinden biri, mount&blade warband, metro 2033 redux

Yarış oyunu olarak the crew2 45 TL ye düşüyor.
Daha uygun fiyatlı olarak f1 2014, assetto corsa, dirt rally

Oyun farketmez çok oyun olsun göz boyasın yeter dersen valve complete pack 25tl ye düşüyor. (Cs Go seçkin dahil değil) İçerisindeki oyunlardan tek tek alıp dağıtabilirsinde. 1 3 tl arası değişiyor

Son düzenleme:

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Bağımsız yapımcıların oyunlarından verip destek olabilirsin bence.

berkecemcelik7

Asistan
Reaksiyon puanı
50
18 TL indirimde. Küsüratı olması lazım

Indirimde alınacaksa 0-50 aralığında yüzlerce oyun var ama benim şahsi önerim.
just cause 3, superhot, sniper elite serisinden biri, mount&blade warband, metro 2033 redux

Yarış oyunu olarak the crew2 45 TL ye düşüyor.
Daha uygun fiyatlı olarak f1 2014, assetto corsa, dirt rally

Oyun farketmez çok oyun olsun göz boyasın yeter dersen valve complete pack 25tl ye düşüyor. (Cs Go seçkin dahil değil) İçerisindeki oyunlardan tek tek alıp dağıtabilirsinde. 1 3 tl arası değişiyor
önerilerin için teşekkür ederim sayende daha güzel oyunlar vericem çekilişde

Bağımsız yapımcıların oyunlarından verip destek olabilirsin bence.
mantıklı mantıklıda ben hiç bilmiyorum o oyunları ve benim kitlede bu mu veriliyo diyebilir ondan daha bilindik oyunları seçmeyi düşündüm ama bildiğin bağımsız oyun varsa söyleyebilirsin bende 1 tanede olsa eklemeye çalışırm

the forest, human fall flat ve terraria verebilirsin ayrıca ucuzlarda
olabilir

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Dc link pls ojsadduasjsaıuj oyuna ihtiyacım var belkide kalıcı durarım seversem.

Son mesajlar