İtopya işlemciyi yanlış gönderdi ama bunu kabullenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

berkecemcelik7

Asistan
Reaksiyon puanı
50
daha önceki konumla biraz farklı bir konu şuan ki konu. başta olayı söyliyim:
ben itopyadan pc aldım masaüstü ve işlemciyi ryzen 5 seçtim aşağıdaki resimde de kanıtı var ve itopya bana kasada ryzen 3 gönderdi ve 4-5 tel konuşmasından sonjra bana ryzen 5 i seçmemişsiniz ryzen 3 ü kodlamışsınız ve ryzen 3 gönderildi şeklinde bana bişeyler salladı ve konuşmanın başında da bize ryzen 5 3600 taktık videosunda ryzen 5 takılmış dendi ve son tel görüşmesinde bize ryzen 3 istemişsiniz ryzen 3 gönderdik diyolar yani bi öyle bi böyle kıvırıyolar. ben tüketici hakem heyetine başvurcam ama nasıl başvurcam ve ne zamn sonuçlanır benim 1 aylık bir süremn var çabucak resmileşip pc yi kullanmam lazım ama asıl sorum NASIL BAŞVURCAM ?
bandicam 2020-09-24 13-19-42-610.jpg

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
daha önceki konumla biraz farklı bir konu şuan ki konu. başta olayı söyliyim:
ben itopyadan pc aldım masaüstü ve işlemciyi ryzen 5 seçtim aşağıdaki resimde de kanıtı var ve itopya bana kasada ryzen 3 gönderdi ve 4-5 tel konuşmasından sonjra bana ryzen 5 i seçmemişsiniz ryzen 3 ü kodlamışsınız ve ryzen 3 gönderildi şeklinde bana bişeyler salladı ve konuşmanın başında da bize ryzen 5 3600 taktık videosunda ryzen 5 takılmış dendi ve son tel görüşmesinde bize ryzen 3 istemişsiniz ryzen 3 gönderdik diyolar yani bi öyle bi böyle kıvırıyolar. ben tüketici hakem heyetine başvurcam ama nasıl başvurcam ve ne zamn sonuçlanır benim 1 aylık bir süremn var çabucak resmileşip pc yi kullanmam lazım ama asıl sorum NASIL BAŞVURCAM ?Ekli dosyayı görüntüle 117534
e devlet uzerinden cok kolay bir sekilde yapabilirsin

• Beğen
Reactions: bwr

berkecemcelik7

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Siz bu sistemi aldınız değil mi?

hayır biz bu sistemi almadım ve şuan aldığımız sistem itopyada yok tam satın aldım ve satın aldıktan sonra kasa stakda yok yazısı geldi ve sayfayı yenilediğimde gitmişti son kasayı biz almışız yani ryzen 5 pro 4350g vardı bu kasa değildi