Arama sonuçlarınız

1. ARCANDY

Ban yiyenler konuyu okumalı bence

Evet zaten başlıkta yazıyor, ban yiyenler mesaj yazamasın ama konuları okuyabilmeli
  2. ARCANDY

CD Projekt Red hacklendi!

The Witcher serisi ve özellikle son günlerdeki Cyberpunk 2077 isimli oyun ile tanınan Polonya merkezli oyun şirketi CD Projekt Red, siber saldırıya uğradığını açıkladı. CD Projekt Red'in resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya göre şirket bir siber saldırıya uğramış. En azından...
  3. ARCANDY

OnePlus N1 5G duyuruldu

Güvenilir kaynaklara göre OnePlus, Nord serisine bir akıllı telefon modeli daha eklenecek ve bu model de orta segmente hitap edecek. Orta seviye bir Snapdragon yonga seti ile desteklenmesi beklenen modelin yeni adı, OnePlus N1 5G olacak. Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus...
  4. ARCANDY

iPad taktığım zaman direk kapanıyor

Bilgisayara iPad takıyorum 1 saniye sonra hata vermeden kapatıyor internetten baktım ama çözümü yoktu, sorun nedir?
  5. ARCANDY

Nasıl olabilir?

Kaç gündür telefona kod geliyordu Apple kimlik doğrulama art arda en az 5 defa geldi sonra bugün girdim koreye benzeyen bir yerde erişilmek isteniyor diye bende izin verme dedim şifremi değiştim, öncelikle sorularım bunlar 1-Şifreyi değiştirdim, tamamen güvenli mi oldum, yoksa yeni Apple kimliği...
  6. ARCANDY

iPhone 11 bulanık çekme hatası

Daha alalı 1 hafta olmadı ama bulanık çekiyor sanki çizgi dizilerdeki gibi kalitesi var ama ben herhangi bir ayar açıp kapamadım direk kullandım. Sorunu nedir?
  7. ARCANDY

Hangisi Mantıklı?

AliExpress’den ucuzluğu sayesinde iPad 8’e ürünler alacağım, ama 2 şey arasında kaldım. (O kadar zengin değiliz) 1. Seçenek Kılıf ve Apple Pencil 2. Tercih klavye ve fareli kılıf Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Ayrıca 2. Seçenek alırsam oyunları fareli oynayabilir Miyim?
  8. ARCANDY

7000 TL’ye telefon tavsiyesi

Bugün kullandığım S20 telefonumu sattım. Adam 6500 verdi satmamın nedeni ise telefonda sıkıntı vardı, şuanda aklımda bazı modeller var ama sizin tavsiyeleriniz nelerdir?
  9. ARCANDY

iPad 8 şarjı daha hızlı gitmeye başladı

Herkese merhaba, iPad 8 düşürüp kırdığımdan dolayı yenisini aldım ilk başta çok memnundum fakat bugünlerde şarj gerçekten hızlı gidiyor 2 dakikada 1 düşüyor denediğim oyunlarda daha hızlı gidiyor ama pubg mobile gibi değiller sorunun pilde olduğunu düşünmüyorum alalı 1 ay daha yeni oldu eskiden...
  10. ARCANDY

Samsung S21 almak mantıklı mı?

Evet 14 ocakta tanıtılacak ama çıktığı zaman almaya değer mi? Ben almaya değer diye düşünüyorum
  11. ARCANDY

Neden eğitim sistemi kötü?

Gerçekten anlamıyorum finlandiya’nın eğitim sistemini gördüm ağzım açık kaldı, e bizde de 211 milyar TL harcanmış, o zaman neden eğitim sistemi sıralamasında sonlardayız?
  12. ARCANDY

Sınavlar iptal edilmeli

Evet bir üniversiteli olsam bilene hak yendiğini düşünüyorum, dünyada tüm ülkeler sınavlar iptal etmişken bizim yapmamız mantıklı değil, ayrıca avrupada vakada 1. Yiz Twitterda şu ana kadar 135 bin tweet var. Eğer sizde edilmesini istiyorsanız imzalayın...
  13. ARCANDY

iPad 8. Nesil parlaklık sorunu

Ayarlarda otomatik parlaklık kapalı ama ne zaman ışık açılsa otomatik yarım oluyor, bilenler yazabilir mi?
  14. ARCANDY

12 yaşındaki kız intihar etti.

12 yaşına girmiş olan küçük kız doğalgaza asma ip bağlayıp intihar ettiği öğrenildi. Babasına sorulduğu zaman ise küçük kızın intihar etmeden deneme sınavı olup düşük puan getirdiği, ve babasının ona kızdığı için intihar ettiği öğrenildi. Eğitim sisteminde son nokta :(...
  15. ARCANDY

Cyberpunk 2077 alınır mı?

Sistemim rahat kaldırıyor ama izlediğim kadarıyla hikayesinden birşey anlamadım ayrıca combatlar kötü duruyor sizce alınır mı Düşünceleriniz neler?
  16. ARCANDY

Shiftdelete Forum'da neden bu hata var? Sizde de oluyor mu?

Bende hergün oluyor
  17. ARCANDY

Güncelleme hazırlanıyor takıldı

Deneme amaçlı iOS 14.2’ye yükseltiyorum ama 1 saattir güncelleme hazırlanıyor yazıyor ne yapmalıyım??
  18. ARCANDY

İOS 14.2 yapmalı mıyım?

Bugün yeni iPad aldım iOS 14.2 sürüm gelmiş internetten baktım ama pil çok hızlı düşmeye başlıyor demişler sizce yapmalı mıyım güncellemeyi?
  19. ARCANDY

Cellular ne??

İpad 8. Nesil 2. Kattan düştü kırıldı ;_; Bende yeni ipad alıcaktım ama cellular özelliği eklendiğinde zaman fiyat 5000 den 6000'e çıkıyor. Ne bu cellular özelliği?
  20. ARCANDY

Herkes mutlu olmak ister ama Türkiyede öyle değil!

Yabancı ülkelerde bunlar neredeyse ekmek almak gibi birşey. Yabancı ülkelerde Iphone 12 Pro Max görmek havalı sayılmıyor, ama Türkiyede havalı sayılıyor. Herkes oyun oynamak ister ama bu bizlere değil yabancılar için yapılmış!
  21. ARCANDY

Burca göre herşeyin

Herkes çıkanları yazsın. :D (sinir hastası çıktım D: )
  22. ARCANDY

Nasıl oluyor??

Bugün kurstan mesaj geldi 3 gün var diye nasıl olabiliyor kapatılmıştı hepsi?
  23. ARCANDY

Mantıklı mı?

Herkese selam, elimde bir PC var. Satıp 3070'li sistem veya ekleyip 3080 almayı düşünüyorum. Sistemim bu: RTX2080SUPER I7-10700K 4X4 RAM XPG BATTLECRUISER Kasa Samsung 970 Pro 512GB SSD MSI MAG B550 TOMAHAWK High Power 750W Corsair Hydro H100İ Sıvı Soğutucu Sistemi 6-7 ay önce toplamıştım, değer...
  24. ARCANDY

Resident Evil 2 ana hikaye hangisi?

Arkadaşlar bugün Resident Evil 2 aldım, 2 tane hikayesi var 2'sini bitireceğim. Ana hikaye Claire Redfield mı yoksa Leon Scott Kennedy mi? Hangisinden başliyim.
  25. ARCANDY

Lenovo BIOS Advanced Settings yok

Önceden bu özellik gözüküyordu çoğu şeyi ayarlıyabiliyordum ama artık gözükmüyor ne yapsam açamadım yardım edebilecek var mı? @EFI Shell
  26. ARCANDY

PS5 mi aliyim yoks XSX mi?

Arkadaşlar merhaba, fiyatları düşerse inşallah bu 2 konsoldan birisini alıcam. Sizce beni üzmeyecek konsol hangisi? PS5 kol hissiyatı iyi diyorlar. Ama XSX'de çok güçlü diyorlar. 1605283229 Galiba PS5 alıcam bilmiyorum oyunları daha güzel geliyor.
  27. ARCANDY

Ben şok

28. ARCANDY

Bios 4 aydır güncelleme yok.

Arkidişkolar herkese helloğ, laptop çıkalı 1 sene felan oldu ama Temmuzdan beri güncelleme yoh. Sizce normal mi çünkü bu bios sürümü çok sıkıntılı.
  29. ARCANDY

Gartic.Io gelin ayol

Selamün hello canlarım, şuanda gartic oynuyoruz. Girecekler varsa girsin, girenlere muck'larımı iletiyorum. https://gartic.io/25pTFtvC
  30. ARCANDY

Hadi kurtuluyorsunuz

Evet canlarım, benden kurtuluyorsunuz. Bugün gece 12 olduğu zaman hesabımı kapattırmak istiyorum. Modlara duyurulur burdan. (yine iyisiniz banlayacak birisini buldunuz. :D) Neyse, 1 hafta yokum. Bazı kendini bilmişler sayesinde. Diyeceklerim bu kadar, kendinize iyi bakın. (1 hafta artabilir.)
  31. ARCANDY

Bilgisayar özelliklerinizi yazın

Evet ballar, herkes bilgisayar özelliğini yazsın. (İnş herkesin bilgisayarı vardırda bu konuyu açtım diye bana beddua etmezler.) Benimki bunlar cancişkolar. RTX 2080SUPER I5 10400F MSI X470 Gaming Corsair 16 GB RAM COOLER MASTER MASTERBOX MB520 SAMSUNG 860 Evo 1 TB SSD MSI OPTIX G241 Aerocool...
  32. ARCANDY

Korona virüs testim pozitif.

Öncelikle hepinize merhaba, bugün çok mutsuzum. Korona virüs testim pozitif çıktı. 2 hafta boyunca dışarı çıkamayacağım. Grip diye gitmiştim test yapmamı önerdiler ve yaptırdım. 3 saat önce sağlık bakanlığı arayıp pozitif olduğunu söyledi. Tek bir isteğim var kendinize iyi bakın, bu virüs bana...
  33. ARCANDY

Ayrılsa üzüleceğiniz kişiler.

Evet elmalı jelibonlar, herkes ayrılsa üzüleceği kişileri yazsın. Benim aşkolarım bunlar. @morofobik @DOG SANS @Alparslan57 @MacOSKullanıcısı @bunekalabalık @Timurid @EmreAladag32 @EFI Shell @_Zaur_ @grbzz @Usain Evet benim ayrılsalar üzüleceğim aşkolar bunlar, peki siz kimlere üzülürsünüz?
  34. ARCANDY

Tek bendemi yavaş

2 gündür internet çok yavaş tek bendemi yavaş yoksa herkesde mi yavaş ayol.
  35. ARCANDY

En sevdiğiniz müzik

Eveet, 3. en sevdiğiniz serisine hoşgelmişke. Herkes en sevdiği şarkıyı yazsın. Tüm türlerden yazabilirsiniz, benim en sevdiğim şarkı Kentsel dönüşümler tabiki de. (Yabancı müzikte olabilir.)
  36. ARCANDY

Hayalinizdeki okul veya üniversite

Eveet, Hayalinizdeki üniversite veya lise nedir? Oxford Üniversitesinde okumak isterdim ama nerdee.
  37. ARCANDY

Yetkililer bakar mısınız?

Sayın yetkililer, Forum çok yavaş hızlandırın pls.
  38. ARCANDY

Türkiye'de Yaşayan Türkmen Genç, Bulduğu Açık İçin Instagram'dan 10 Bin Dolar Ödül Kazandı Vay bee

Sakarya'da yaşamını sürdüren Türkmenistanlı üniversite öğrencisi Almaz Seidov, Instagram'daki kritik bir güvenlik açığını keşfetti. Bu keşfi yetkililere bildiren Seidov, aldığı bir teşekkür e-postasına ek olarak 10 bin dolarla ödüllendirildi. Üniversite eğitimi nedeniyle bir süredir Sakarya'da...
  39. ARCANDY

Nerde yaşamak isterdiniz?

Eveet herkes nerde yaşamak istediğini yazsın. Ben aşkoların şehri pariste yaşamak isterdim.
  40. ARCANDY

Johnson & Johnson Korona virüs aşısını durdurdu!

Korona virüs aşısını gönüllülerde deneyen Johnson & Johnson, gönüllülerin birinde açıklanamayan bir hastalık nedeniyle aşı çalışmasını durdurdu! https://www.wsj.com/articles/johnson-johnson-pauses-covid-19-vaccine-trials-due-to-sick-subject-11602555101
  41. ARCANDY

Forum çok çöküyor.

Ne zaman SD Formuna girsem güzel açılıyor, ama 30 dakika, 40 dakika sonra hata ile karşılaşıldı, robot olmadığınızı doğrulayın çıkıyor. Ve en önemlisi forum çöküyor, 404 hatası veriyor. Ve çöktüğü zaman 25-30 dakika boyunca aynı kalıyor, bu hataları çözebilir misiniz? sayın yöneticiler.
  42. ARCANDY

Nvidia 456.71 sıkıntılı mı?

2 Gün önce 456.71 sürücüsü Nvidia tarafından yayınlandı, ama baktığım şeylerde çok sıkıntılı olduğunu, hatta çoğu kişide FPS drop ve düşük FPS başlamış. Sizce yükseltmeli miyim? yoksa önceki sürümdemi kalmalıyım?
  43. ARCANDY

Lenovo Vantage Güç Sorunu

Eskiden performans modu, sessiz ve soğuk özelliği gözükürdü ama şimdi hiçbiri gözükmüyor, sadece araç çubuğu gözüküyor.
  44. ARCANDY

8. Ve 12. Sınıf kursları kapanır mı?

8. sınıfa giden kuzenim var, kursa yazdırdılar ama çocuk aşırı korkuyor, gitmek istemiyor. Bu senede LGS'ye girecek, kurslar kapanırsa uzaktan mı yaparlar dersi? bide kursların kapanma ihtimali ne kadar? Kış yaklaşıyor ve çocuk daha korkuyor. 1601471012 Bilen yok mu?
  45. ARCANDY

System_DRV nedir?

Laptobu şimdi açtığım zaman böyle bir şey gözüktü, bu ne demek? ve neden silemiyorum? bu geldikten sonra da yavaş açılmaya ve kasmaya başladı laptop.
  46. ARCANDY

Laptop içini açsam garantisi bozulur mu?

Garantisinin bitmesine 1.5 yıl kalmış laptobum var, acaba içini açıp temizleme yapsam garantisi bozulur mu?
  47. ARCANDY

Xbox Series X mi alırdınız, yoksa PS5 mi alırdınız?

Evet, yakın zamanda çıkacak olan konsollardan hangisini almayı tercih ederdiniz?
  48. ARCANDY

Google Chrome kırmızı benekler

Öncelikle yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın. Hangi siteye girersem giriyim her zaman bu beneklerden çıkıyor ama virüs felan yok. Nasıl çözebilirim?
  49. ARCANDY

Windows 10 İnsider Programından nasıl çıkarım?

Test etmek için İnsider'a üye olup yükledim, ama nasıl geri sürüme döneceğim bilmiyorum. Yardım edebilecek var mı?
  50. ARCANDY

Denetim Masası Güç Seçeneği sistem soğutma ilkesi yok.

Güç seçenekleri ayarlarında hangi planı açarsam açıyım sistem soğutma ilkesi yok, sadece en düşük işlemci durumu ve en yüksek işlemci durumu var. İnternette yoktu.
  51. ARCANDY

Intel XTU Undervolt yapamıyorum.

Intel XTU CPU'ya Undervolt yapmak için indirdim ama yapamıyorum, değiştiremiyorum offset voltage yazan yer 0, hiç değiştiremiyorum. (i5-8265U işlemci.) 1597936310 Yardım edebilecek, oyunlarda FPS Drop yiyorum. 1597938390 ???
  52. ARCANDY

İşletim sistemi değişsem garanti bozulur mu?

Öncelikle herkese merhaba, benim böyle laptobum var. https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-s340-core-i5-8265u-1-6ghz-8gb-256gb-ssd-15-6-mx250-2gb-w10.html Windows 10 ama Windows 8.1 veya 8 geçmek istiyorum. Anlamadığım geçsem garantisi bozulur mu? daha 1.5 yılı var.
  53. ARCANDY

Horizon Zero Dawn berbat optimizasyon.

Dün Horizon Zero Dawn aldım PC'ye, oyun güzel sıkıntı yok ama optimizasyon berbat. RTX 2080'de 100'den 50 FPS'lere düşüyor. Ve oyun ortasında crash veriyor, girerkende veriyor. Stuttering çok fazla, yani kısacası oyun güzel optimizasyonu berbat. Alacaklara tavsiyem oyunun optimizasyonu...
  54. ARCANDY

FPS Drop sorunu ve düşük FPS!

Öncelikle hepinize merhaba, önceden FPS Drop konusu yeniden açmıştım, ama pek işe yaramadığı için sizin dedikleriniz yeniden yazmak istedim. Öncelikle sistemim: MX250 i5-8265U 8 GB RAM Gibi özellikleri var, gerçekte çoğu oyunu sıkıntısız oynayabiliyorum fakat çok FPS Drop yiyorum. Ve herkesin...
  55. ARCANDY

Outlast'ı abartmadık mı?

Daha dün outlast oynadım, hatta bitirdim. Ama gram korkmadım. Çoğu kişi diyor dünyanın en korkunç oyunu falan diye, hiçte korkunç gelmedi. Acaba ben korku oyunlarını sevdiğim için mi korkutucu gelmedi, veya gerçekten korkutucu muydu? çünkü ben 1 de korkmadım, ama 2. oyun korkutucu gelmişti.
  56. ARCANDY

Seviyorum, Sevmiyorum forum oyunu

Forum oyunu başlatıyorum Seviyorum, Sevmiyorum oyunu. Oyun şöyle; Üstteki örneğin Alttaki çay içmeyi seviyor, alttaki ya Seviyorum ya da Sevmiyorum diyecek. Ondan sonra o da Çay içmeyi sevmiyor gibi alttakine örneğin sarı papatyaları seviyor diyecek. Hadi başlayalım. :) Alttaki yüzmeyi seviyor.
  57. ARCANDY

The Outlast Trials tanıtıldı!

Korku oyunlarının baş yapıtı olan Outlast serisi, bir çok kişiyi hayran bırakmadığı şekilde insanları korku oyunlarına bağlayan serilerden olmuştu. 2. oyunu ile olumsuz yorumlar alan Outlast'ın soğuk savaş döneminde geçicek devam oyunu The Outlast Trials Summer Of Gaming 2020'de tanıtıldı...
  58. ARCANDY

Survivor da neler oluyor?

Hatırlarsınız ki bugün survivor da ödül oyunu vardı. Ama aklıma takılan bir çok şey vardı. mesela Nisa neden birden ağlamaya başladı? barış ve berkan hangi lafa bu kadar sinirlendi? Elif neden bil bakalımda kafasını hareket ettirmiyordu? ve bir çok şey.. Acun yoksa bizden bir şeyler mi saklıyor...
  59. ARCANDY

Öneri oyunlar

Herkes önerdiği oyunu buraya yazsın, insanlar gördükçe oynar. Benim önerdiğim oyun Ori And The Will Of Wisps, hikayesi güzel ve atmosferini beğendim, çizim açısından şahane. :)
  60. ARCANDY

Roblox yüksek GPU sıcaklığı

En son 3 yıl önce girmiştim, yeniden girip bakiyim dedim GPU sıcaklığı 80 derece oluyor, ve sadece bu oyunda oluyor yardımcı olabilicek var mı? sistemim gayet yetiyor, grafikler en yüksekte 80 derece oluyor, düşükte 60 derece felan. 1591640582 Yardım edecek yok mu?
  61. ARCANDY

Valorant yüksek GPU sıcaklığı

RTX 2080 ile bilene GPU sıcaklığı 80 oluyor, ve GPU kullanımı sadece %40-50 felan. Oyunun optimizasyonu mu sıkıntılı yoksa benim bilgisayar mı sıkıntılı?
  62. ARCANDY

Red Dead Redemption 2 hala alınır mı?

Epic Games Store da kupon ile 179 TL oluyor. Oyunun açık dünyasını, fiziğini felan çok sevdim videolara bakarak. Oynayanlar varsa hala almaya değer mi? yoksa başka oyunlaramı yönelmeliyim?
  63. ARCANDY

Cansız renkli oyunlarda baş ağrısı

Bilmiyorum ama renkleri böyle siyah,gri,sarı gibi ağır renk basan oyunlarda başım çok ağrıyor, özellikle Dying Light. Sabah uykusuz halimde 10 dakika oynadıktan sonra direk uykum geliyor, başım ağrımaya başlıyor. Ondan dolayı böyle oyunlardan uzaklaşıyorum, ne yapabilirim?
  64. ARCANDY

En büyük korkularınız

Bu konunun ilerleyeceğini düşünerek açıyorum. Herkes en çok korktuğu şeyi buraya yazsın. Ben yalnız kalmaktan korkuyorum. Sadece bir tane değil, bir çok yazabilirsiniz. :)
  65. ARCANDY

Welcome To The Game II mikrofon kullanıyor.

Oyuna başladım ama başladıktan 10 dk sonra sildim. Mikrofonunuzu kullanıyor yazıyordu altta. Acaba bu bizi dinlemek için yapılmış olan bir şey mi? bilgisayara virüs bulaştığından şüpheliyim. Virüs bulaşmış olabilir mi?oyunu oynayanlar yazabilir mi?
  66. ARCANDY

Arkadaş için telefon

Arkadaşım A71 veya Note 10 Lite almayı planlıyor. Kullananlar varsa yazabilir mi? Bu arada arkadaşım önerilere açık kullandığınız telefon veya önerdiğiniz telefon varsa yazabilirsiniz. :) (6000 TL'ye kadar bütçesi var.)
  67. ARCANDY

Steam Epic Games'e dava açmaya hazırlanıyor.

Bildiğiniz gibi Epic Games bir kaç gün önce GTA 5'i tüm kullanıcılara bedava olarak sunmuştu. Steam platformunda satılan GTA 5 dünyanın en gelir eden 2. oyunu ünvanını taşımakta. Steamde GTA 5 alan kişilerin isyan etmesi ve alan çoğu kişinin iade talebinden dolayı Steam, Epic Games'e dava açmaya...
  68. ARCANDY

Steamde 90 liralık oyun bedava! (ayrıca hesabınızdan silinmiyor!)

Steamde 90 TL'lik oyun ücretsiz oldu! oyunun ismi The Lego NINJAGO Movie Video Game. İndirim 22 Mayısta bitiyor. Kaçırmamanızı öneriyorum. (Steam'in Epic Games'e karşı yaptığı bir atak olabilir.)
  69. ARCANDY

Epic Games gizemli oyun The Witcher 3 olucak iddiası doğru mu?

Biliyorsunuz ki bugün herkese bedava GTA 5 verdi Epic Games. Ve 1 hafta sonra yeniden gizemli oyun verilicek. Oyun The Witcher 3 olucak iddiası sizce doğru mu? umarım olmaz zaten kaç defa indirim yaptılar oyunu.
  70. ARCANDY

Epic Games GTA 5'i ücretsiz yapacak iddiası!

Epic Games'te 3 saat sonra gizemli oyun çıkıyor. İddialara göre gizemli oyun GTA 5 olucak! benim tahminim verirler. Oyun eski ayrıca online oynana bilecekmiş. (Oyunu bedavaya aldığınız zaman hep hesabınızda kalıyor Steam gibi süreli değil.)
  71. ARCANDY

Oyunlarda Micro Stutter sorunu

Fare'yi ne zaman döndürsem 1-2 saniyelik takılmalar oluyor mesela bir yerde boş durduğum zamanda oluyor. Sıcaklık değerlerim iyi ondan şüphem yok. Yardım edicekler var mı çok canımı sıkmaya başladı. :( (Oyunun 4-5 dakikalarından sonra olmaya başlıyor.) 1589068763 Yardım edin lütfen internetten...
  72. ARCANDY

Dolar 7,09 TL!

Ya anlamıyorum kendime Xbox One alıyım dedim olmuş 4300 TL! dolar neden bu kadar pahalı hala anlamamışım. Adamların 500 dolara aldığı şeyi biz 4000 TL'ye alıyoruz! böyle saçma şey mi olur? yani doların düşmesini bekliyiyim dedim de ama hiç düşüceğe benzemiyor. Bu doların hali ne olucak?
  73. ARCANDY

Steam oyun önerisi

Az önce Alien Isolation bitirdim. Gerçekten geriltici ve aksiyonlu oyundu. Steam platformunda önereceğiniz oyunlar var mıdır? :)
  74. ARCANDY

3250TL'ye kadar telefon tavsiyesi verebilir misiniz ?

2500-3250 TL arasında telefon arıyorum gerekirse arttırırım bütçeyi sıkıntı değil daha çok iphone, samsung düşünüyorum. (Başka markalarda olabilir.)
  75. ARCANDY

Alien Isolation Türkçe Yama

Öncelikle herkese yeniden merhaba 2. konu açışım. :) Alien Isolation adlı oyunu önceden oynamıştım ama alien yüzünden sinirlenip silmiştim. Şimdi yeniden yüklüyorum aslında ingilizcem iyidir ama uzun hikayeli oyunlarda bir süre sonra başım ağrıyor okuduğumu anlamıyorum. Güvenilir Türkçe Yama...
  76. ARCANDY

Herkese merhaba :)

Herkese öncelikle merhaba ben Gökhan Shift Delete'ye yeni katıldım. Katılmamın nedeni Technopat sosyal adaletsizliği yüzünden. Neyse umarım hepinizle aram iyi olur. Yazanlara şimdiden teşekkürler. :)