Herkese merhaba :)

Bu konuyu okuyanlar

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Herkese öncelikle merhaba ben Gökhan Shift Delete'ye yeni katıldım. Katılmamın nedeni Technopat sosyal adaletsizliği yüzünden. Neyse umarım hepinizle aram iyi olur. Yazanlara şimdiden teşekkürler. :)

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Öncelikle forumumuza kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz , ShiftDelete.Net Ailemize hoşgeldiniz.
Bende Techopattan geldim umarım bir çok şey öğrenir ve uzun zaman geçirirsin burada baya iyi kalpli insanlar ve hızlı ve Adaletli Moderatör'ler var.
Aklında bir soru olduğu zaman utanmadan , sıkılmadan konu açabilirsin. İyi forumlar İyi eğlenceler :)

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Öncelikle forumumuza kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz , ShiftDelete.Net Ailemize hoşgeldiniz.
Bende Techopattan geldim umarım burada baya iyi kalpli insanlar ve hızlı ve Adaletli Moderatör'ler var.
Aklında bir soru olduğu zaman utanmadan , sıkılmadan konu açabilirsin. İyi forumlar İyi eğlenceler :)
Teşekkür ederim önceden ShiftDelete'yi takip ediyordum ama saçma bir hata ile Technopat Forumda hesap açtım. Keşke önceden burada açsaydım. :)

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Olsun burası da orası da insanları bilgilendiren ve yardım eden forum , Teknoloji kanalında ayrım gayrım olmaz. Geç olsun da güç olmasın :)

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
Teşekkür ederim önceden ShiftDelete'yi takip ediyordum ama saçma bir hata ile Technopat Forumda hesap açtım. Keşke önceden burada açsaydım. :)
Bende başta Technopat Forum üyesiydim. Bir nokta veya virgülü yanlış koyarsam uyarı alıyordum. ShiftDelete.Net'in bu kadar katı kuralları yok ve çok sıcak kanlı üyeleri var. ShiftDelete.Net'i seçtiğin için teşekkür ederiz.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Evet aynısını yaşamıştım :)
Bende başta Technopat Forum üyesiydim. Bir nokta veya virgülü yanlış koyarsam uyarı alıyordum. ShiftDelete.Net'in bu kadar katı kuralları yok ve çok sıcak kanlı üyeleri var. ShiftDelete.Net'i seçtiğin için teşekkür ederiz.

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
359
Herkese öncelikle merhaba ben Gökhan Shift Delete'ye yeni katıldım. Katılmamın nedeni Technopat sosyal adaletsizliği yüzünden. Neyse umarım hepinizle aram iyi olur. Yazanlara şimdiden teşekkürler. :)
Merhaba dostum forum dehsetul vahset bisi kullandim birakmiyorum bence beyeneceksin dostum.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Öncelikle teşekkür ederim yorumunuz çok haklı olmuş. Nokta koymadığım zaman 1 gün uzaklaştırma alıyordum.

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
Beyeneceksin değil , Beğeneceksiniz olacaktı (Teknopat olsa şuan çoktan 10 yıl ban yemiştin) :tearsofjoy:
Forum kötülemek gibi bir amacım yok ama gerçekten Technopat Forum'un çok katı kuralları var. Forumda 1-2 defa soru sormuştum. Bazı kullanıcılar bana çok sert tepkiler vermişti. ShiftDelete.Net üyeleri daha öncesinde dediğim gibi çok sıcak kanlıdır ve yadımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni üyemizde burayı çok sevecek

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Forum kötülemek gibi bir amacım yok ama gerçekten Technopat Forum'un çok katı kuralları var. Forumda 1-2 defa soru sormuştum. Bazı kullanıcılar bana çok sert tepkiler vermişti. ShiftDelete.Net üyeleri daha öncesinde dediğim gibi çok sıcak kanlıdır ve yadımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni üyemizde burayı çok sevecek
Yeni üye demiyelim canım yarı yarıya diyelim. :D

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
İlgilisiz ve Katı kuralları var evet onun haricinde iyi insanlar ve egoist insanları var. Herneyse Teknopat ile ilgili konuşmayı bırakalım lütfen prim vermeyelim.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
hoşgeldin :) valla burası katı kuralları olmayan güzel bir forum. Ortamı güzel eğlenceli

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
İlgilisiz ve Katı kuralları var evet onun haricinde iyi insanlar ve egoist insanları var. Herneyse Teknopat ile ilgili konuşmayı bırakalım lütfen prim vermeyelim.
Çok doğru egoist insan sayısı arkadaş sayımdan daha fazladır. :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Öncelikle forumumuza hoş geldiniz diliyorum :) Ancak her forumun kendine göre iyi ve kötü yanları vardır. Eminim diğer forumlarda da burası için kötü şeyler diyen oluyordur. O yüzden bu tarz çekiştirmeleri bırakıp, yola devam etmek daha faydalı.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Öncelikle forumumuza hoş geldiniz diliyorum :) Ancak her forumun kendine göre iyi ve kötü yanları vardır. Eminim diğer forumlarda da burası için kötü şeyler diyen oluyordur. O yüzden bu tarz çekiştirmeleri bırakıp, yola devam etmek daha faydalı.
Mod'um doğru diyor :)

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Doğru demişsiniz en iyisi önümüzdeki yola bakmak. :)

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
150₺ bütçe ile mouse konusu açan üye miydiniz? Technopat Sosyal üzerinde?

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Açan ben değilim mouse'um var zaten. :)
İsim benzerliği o zaman... Hoşgeldiniz foruma, uzun yıllardır Technopat üyesiyim ve moderatörlere laf ettirmem, nasıl çalıştıkları hakkında bilgim var ama üyeler konusunda burnu havada olanlar ne yazık ki mevcut. Onlardan her yerde var ve burada da ne yazık ki varlar. İyi forumla dilerim :)

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
İsim benzerliği o zaman... Hoşgeldiniz foruma, uzun yıllardır Technopat üyesiyim ve moderatörlere laf ettirmem, nasıl çalıştıkları hakkında bilgim var ama üyeler konusunda burnu havada olanlar ne yazık ki mevcut. Onlardan her yerde var ve burada da ne yazık ki varlar. İyi forumla dilerim :)
Öncelikle teşekkür ederim. Bütün moderatörler kötü diye birşey demiyorum sadece gereksiz yere banlayanlar çok var diyorum. Aralarında gerçekten iyileri var.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Aramıza Hoş Geldin Gökhan, İyi Forumlar ...