Arama sonuçlarınız

1. M

Paypal ve Gürcistan

of of neyse sağol dostum.Bakalım artık bir şekilde yapacağız bir şeyler.
  2. M

Paypal ve Gürcistan

Vpn kullanmak sıkıntı değil de dostum.Bunlar doğrulamak için telefon numarası veya adres isterse napacağım.Zaten bu olay bir kereliğine lazım bana.Paradan olmayalım şimdi
  3. M

Paypal ve Gürcistan

Peki bu aracıları nasıl bulabilirim.Daha önemlisi nasıl güvenebilirim.Çünkü 1000 dolardan bahsetmiyorum ben.Ayrıca komisyon oranları hakkında bilgin varsa onları da söylersen sevinirim.
  4. M

Paypal ve Gürcistan

Arkadaşlar 1 haftadır bu Paypal mevzusu ile uğraşıyorum.Açıkçası bulduğum şeyler beni pek tatmin etmedi. En son dedim ki acaba Paypal'ın geçerli olduğu ükelerden birine gidersek bu işi çözebilir miyiz?Düşündüm düşündüm ve aklıma en yakın ve en ucuz iki ülke geldi:Azerbaycan ve Gürcistan.İkisine...
  5. M

Paypal hakkında..

Arkadaşlar paypal'e para yükleyince harcama yaptığımızda veya Türk banklarına parayı geçirmek istediğimizde vergi alınır mı?Alınırsane kadar alınır sabit midir ülkeden ülkeye değişir mi?Ülkeden ülkeye değişiyorsa hangi ülke ne kadar alır?Teşekkürler.
  6. M

Amazon Yardım

Selamlar.Benim amazonda bir kitabım bulunmakta ve bu kitabı başka bir hesaptan girip almaya çalıştığımda alamıyorum.Bunun nedeni ne olabilir?Kitabım Türkiye'de satılmıyor mu acaba?Aldığım hatanın görselini bırakıyorum.Umarım aranızdan yardım eden birisi çıkar.Şimdiden teşekkürler.
  7. M

Çekiliş Yapmak İstiyorum

Yok kanka bizim göz biraz yükseklerde de o yüzden :D
  8. M

Sabahtan beri uğraşıyorum

Daha önce de konu açtım ancak sorunumu çözemedim. Instagram whatsapp gibi uygulamalar için telefonumun galerisini kullanmam gerekiyor.Bunun için ayarlardan gizlilik sekmesine girip fotoğraflar kısmına giriyorum.Ama uygulamaların yüklü olmasına rağmen burada herhangi bir uygulama...
  9. M

İphone Sınırlamalar Şifresini Unuttum

Arkadaşlar iphone sınırlamalar şifresini unuttum.Bunu sıfırlamadan halledebilir miyiz?Veya itunes filan bir şekilde halledebilir miyiz? Teşekkürler
  10. M

İphone Fotoğraf Problemi

Corona sağolsun düzen filan bırakmadı.Dikkatsizliğim aşırı arttı.Bu da onlardan birisi olmuş :D . Onu da denedim olmuyor.Sanırım Sıkıntı sınırlamalar da.Yeni konu açmam gerekecek. 1587657376 up
  11. M

İphone Fotoğraf Problemi

Görünmeyen uygulamalar derken?Sanırım sınırlamalarla alakalı bir şeymiş ancak sınırlama şifresini bilmiyorum. Görülmeyen uygulamaları nasıl kaldırabilirm.Biraz daha açıklar mısınız lütfen?Teşekkür ederim.
  12. M

İphone Fotoğraf Problemi

Selamlar instagram veya fotoğraflarıma erişmek isteyen herhangi bir uygulama yüklediğimde fotoğraflara erişim için izin veriyor.Bende ayarlardan gizlilik sekmesine gidip fotoğraflara giriyorum.Ama orada instagram diye bir uygulama yok.Ama mesela kamerama erişebiliyor yani anlık fotoğraf çekip...
  13. M

Google'ın Kitap Yayınlama Rezaleti

Ooo bak bunu bilmiyordum işte.Makale güzel olmuş bu arada sanırım kendin yazdın.100 görüntülenme almış ya o açıdan Teşekkürler
  14. M

Amazon tamamen ingilizce değil mi?Böyle komplike olmayan yerler yok mu mesela teşekkürler bu arada
  15. M

Ya arkadaşlar bir tane e kitabımız var vakti zamanında yazdığımız.Diyoruz ki bunu yayınlayalım ve satalım.Google Play Books İş Ortağından satalım dedik.Demez olaydık.3 tane hesap açtım üç.Adamlar üçünüde reddetti ve hesabımı devre dışı bıraktı.Ve bunun için 2 hafta bekledim.Gerçekten...
  16. M

Çekiliş Yapmak İstiyorum

17. M

Çekiliş Yapmak İstiyorum

Büyük ihtimalle öyle ama birinin kafasına eser ne bileyim adam sinirlenir niye kazanamadım filan diye şikayet ederse sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum.Ama bence ben izin alması gerekenler kısmına dahil olmuyorum.Çünkü buradan bir kazanç elde etmiyorum yani doğrudan bir kazanç elde etmiyorum...
  18. M

Çekiliş Yapmak İstiyorum

Daha yeni yeni stokladığım yazılarımı ekliyorum ama buyur:D https://www.neslitukenenler.com/ 1587454195 http://mpi.gov.tr/node/69 Bu arada araştırırken burasını buldum resmi bir kaynak olarak.Ancak hala daha sorunumu çözebilmiş değilim.Çünkü orada izin almasına gerek olmayanları listelemiş ama...
  19. M

Çekiliş Yapmak İstiyorum

Öncelikle merhaba.Benim bir sitem var ve bu sitede trafiği arttırmak için çekiliş yapmak istiyorum.Bunun için gerekli izinler nelerdir,nasıl yapmam gerekir veya izin almam gerekir mi çünkü öyle ahım şahım bir ödül yok sonuçta ortada bir 100 lira var sadece. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  20. M

Siteyi Üste Çıkarma

Teşekkür ederim
  21. M

Siteyi Üste Çıkarma

Öncelikle herkese merhaba.Bir sitem var ve bunu arama motorlarında üst sıralara taşımak istiyorum.Önerilerinizi alabilir miyim? Ne biliyim sonuçta bu işlerde yeniyim.Bu arada sitemi GoDaddy'den kurdum.Daha herhangi bir alan adı satın almadım.Açıkçası çok çekiniyorum o kadar para verip hiçbir...
  22. M

Google Play'de kitap yayınlamak istiyorum

Teşekkürler
  23. M

Google Play'de kitap yayınlamak istiyorum

Öncelikle selamlar.Google da bir e kitap yayınlamak istiyorum ama uzun süredir şu yazıyı alıyorum:''Hesabınızda ön politika incelemesi yapılıyor. '' bu konu hakkında ne yapabilirim.Acaba kitabı yayınlarken eksik bir şey mi yaptım?