İphone Fotoğraf Problemi

Bu konuyu okuyanlar

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar instagram veya fotoğraflarıma erişmek isteyen herhangi bir uygulama yüklediğimde fotoğraflara erişim için izin veriyor.Bende ayarlardan gizlilik sekmesine gidip fotoğraflara giriyorum.Ama orada instagram diye bir uygulama yok.Ama mesela kamerama erişebiliyor yani anlık fotoğraf çekip yükleniyor ama galeriye erişemiyorum.Yardım edin lütfen.teşekkürler

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Görünmeyen uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

Görünmeyen uygulamalar derken?Sanırım sınırlamalarla alakalı bir şeymiş ancak sınırlama şifresini bilmiyorum.
Görülmeyen uygulamaları nasıl kaldırabilirm.Biraz daha açıklar mısınız lütfen?Teşekkür ederim.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Görünmeyen uygulamalar derken?Sanırım sınırlamalarla alakalı bir şeymiş ancak sınırlama şifresini bilmiyorum.
Görülmeyen uygulamaları nasıl kaldırabilirm.Biraz daha açıklar mısınız lütfen?Teşekkür ederim.
Görünmeyen uygulamalar değil. İnstagram gizlilik sekmesinde görünmüyormuş ya. İnstagramı silip tekrar yükleyin bu sefer belki görünür diyor.

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Görünmeyen uygulamalar değil. İnstagram gizlilik sekmesinde görünmüyormuş ya. İnstagramı silip tekrar yükleyin bu sefer belki görünür diyor.
Corona sağolsun düzen filan bırakmadı.Dikkatsizliğim aşırı arttı.Bu da onlardan birisi olmuş :D . Onu da denedim olmuyor.Sanırım Sıkıntı sınırlamalar da.Yeni konu açmam gerekecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Son düzenleme: