Çekiliş Yapmak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle merhaba.Benim bir sitem var ve bu sitede trafiği arttırmak için çekiliş yapmak istiyorum.Bunun için gerekli izinler nelerdir,nasıl yapmam gerekir veya izin almam gerekir mi çünkü öyle ahım şahım bir ödül yok sonuçta ortada bir 100 lira var sadece. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
sitenin linkini ver de ziyaret edelim

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Daha yeni yeni stokladığım yazılarımı ekliyorum ama buyur:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada araştırırken burasını buldum resmi bir kaynak olarak.Ancak hala daha sorunumu çözebilmiş değilim.Çünkü orada izin almasına gerek olmayanları listelemiş ama ben oraya giriyor muyum?Hiçbir fikrim yok maalesef

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Öncelikle merhaba.Benim bir sitem var ve bu sitede trafiği arttırmak için çekiliş yapmak istiyorum.Bunun için gerekli izinler nelerdir,nasıl yapmam gerekir veya izin almam gerekir mi çünkü öyle ahım şahım bir ödül yok sonuçta ortada bir 100 lira var sadece. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
MPİ'den izin alınması lazım diye biliyorum.

Kimse izin almıyor çok da kafana takma

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Büyük ihtimalle öyle ama birinin kafasına eser ne bileyim adam sinirlenir niye kazanamadım filan diye şikayet ederse sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum.Ama bence ben izin alması gerekenler kısmına dahil olmuyorum.Çünkü buradan bir kazanç elde etmiyorum yani doğrudan bir kazanç elde etmiyorum

Şöyle bir açıklama var. Ticari Amaçlı Piyangolar İçin Açıklamalar | millipiyango.gov.tr
En az bir yeni Otomobil ortaya koymadan çekiliş olmaz diyor.
Harbiden be.Bana dokunmazlar diye düşünüyorum :D Ne dersiniz

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
[QUOTE
Harbiden be.Bana dokunmazlar diye düşünüyorum :D Ne dersiniz
[/QUOTE]
korkma bir şey olmaz

Korkma bir şey olmaz.

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
çekilişe gerek yok forumlarda link bırakın bir el atın dostlar diyin hayrına tıklayıp gezelim :)