Siteyi Üste Çıkarma

Bu konuyu okuyanlar

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle herkese merhaba.Bir sitem var ve bunu arama motorlarında üst sıralara taşımak istiyorum.Önerilerinizi alabilir miyim?
Ne biliyim sonuçta bu işlerde yeniyim.Bu arada sitemi GoDaddy'den kurdum.Daha herhangi bir alan adı satın almadım.Açıkçası çok çekiniyorum o kadar para verip hiçbir şekilde yükselmezse üzülürüm.

Bu arada site : https://neslituekenenhayvanlar.godaddysites.com/

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Siz şu an alt alan adı almışsınız. Site başkasının.

Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda araştırma yapmalısınız.
Ayrıca kaliteli içerikle, metaverilerle, başka sitelerde sizin sitenize link verilmesiyle vs. daha birçok şeyle alakalı.

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Siz şu an alt alan adı almışsınız. Site başkasının.

Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda araştırma yapmalısınız.
Ayrıca kaliteli içerikle, metaverilerle, başka sitelerde sizin sitenize link verilmesiyle vs. daha birçok şeyle alakalı.

Teşekkür ederim

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Ayrıca arama motorlarının (Google, Yandex, Bing vs.) arama örümcekleri oluyor. Bunlarla ilgili gerekli ayarlamaları yapıp örümceklerin siteden veri toplayıp arama indeksi oluşturmasına izin verilmesi gerekiyor.

Aslında Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) bunların hepsini kapsayan bir uygulamadır. SEO'yu araştırdığınızda konu içerisindeki imla kurallarından, başlık etiketine, arama örümceğine kadar hepsinin organik arama sonuçlarında ne kadar etkili olduğunu ve arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek için nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğreneceksiniz.