Arama sonuçlarınız

1. dtkaandeveci

Diş hekimliği Tel bükme

0.7 milimlik tel bükebilen var mıdır? Ödevim var yapmam gereken malzeme sıkıntım var
  2. dtkaandeveci

Spigen Hızlı Şarj Aleti

Bunun ara kablosu da şart mı ? onu nerden temin edebilirim 1590232128 ara kablosunu nerden temin ettin
  3. dtkaandeveci

CS:GO'da haksız yere ban yedim

Cs go devri benim için bıçaklarımı ve asimovumu sattığım gün bitmişti.. Overwatch sistemine gelecek olursam çok leş bir sistem. Zamanında mevlanalar mı dersin. Aimlocklar mı dersin artık ne dersen de. Valve genelde toplu VAC dalgası atıyor senede 2 3 kere. Sana gelecek olursam güzel kardeşim...
  4. dtkaandeveci

SDN Forum Çekilişi #4

Katılıyorum
  5. dtkaandeveci

Iphone XR

teşekkür ettim inşallah uygun fiyata bulabilirsiniz.
  6. dtkaandeveci

Iphone XR

doğrudur ben mediamarkttan 5700 e aldım işte 3 gün önce felan indirim geldi oraya anında tükettiler o yüzden söyledim sana. vatan da stok hala var ben bi düşün derim onu demeye çalıştım.
  7. dtkaandeveci

Iphone XR

yani açıkcası sipariş ediceksen vatandan etmeni tavsiye etmiyorum. Neden diyeceksin çünkü vatanın kargolama konusuna gelecek olursam sıradan bir kutunun içine random atılan bir telefon kutusuyla geliyor bildiğim kadarıyla. Ek olarak mediamarkt ile vatan üzerinde aynı fiyata satılıyordu bundan 2...
  8. dtkaandeveci

Kol Saati

dayıcım diesel sarmazsa Welder e bak derim :))
  9. dtkaandeveci

Iphone XR

o zaman yok mu bi spigenimiz
  10. dtkaandeveci

Iphone XR

hacı bu bilgi alır götürür.. ios13 ün eksileri artıları neler bilgin var mı
  11. dtkaandeveci

Iphone XR

işte telefon çıktığı zamanki son telefon çıktığı zamanki son sürüm geliyor sanki hocam.sonuç olarak yetkililer kutuyu açamaz
  12. dtkaandeveci

Iphone XR

işletim sistemi olarak ios 12 diyor mediamarkttan sipariş ettim
  13. dtkaandeveci

Iphone XR

cihaz yarın elime ulaşacak,ios 12 ile geliyor. Direkt olarak ios 13e güncelliyim mi yoksa beklemeli miyim Burayı yeşillendirebilirsiniz
  14. dtkaandeveci

Kol Saati

Diesel al geç kardeşim 3 yıldır kullanıyorum sapasağlam ve şık
  15. dtkaandeveci

Kendimi kontrol edemiyorum

öncelikle saygıdeğer dostum, aynı olduğumuzu söyleyim.Yani öfke problemini çözebilmenin tek yolu seni sinirlendirebilecek durumlardan uzak durman. Az çok neyin sana zarar vereceğini anlayabilirsin. Her kendine zarar verdiğinde senden daha değerlisi ve önemlisi olmadığını unutma. Hayatın keyfini...
  16. dtkaandeveci

Spigen Ekran Koruyucu

hepsiburada üzerinden ıphone xr için spigenden ekran koruyucu buldum bu normal jelatini söküp takılan mı yoksa,şu videolardaki gibi üstüne bırakıp 30 saniye bastırıp kaldırılandan mı olayı nedir yoksa hepsi fix aynı mıdır ? bilen varsa yeşillendirebilir mi
  17. dtkaandeveci

Spigen Hızlı Şarj Aleti

emin miyiz dayıcım
  18. dtkaandeveci

Spigen Hızlı Şarj Aleti

hocam cihaza bir zararı olur mu yani sonuçta kutunun içinden gelen bir şarj değil. ayrıca kullanım konusunda bataryaya bir zararı olur mu onu merak ediyorum
  19. dtkaandeveci

Spigen Hızlı Şarj Aleti

vatan tavsiye etmiyorum. getirilen kargodan ne derece güvenilir oldugundan süpheliyim. yine de senin tercihin. kutunun içine random bırakıyorlar telefonu.
  20. dtkaandeveci

Spigen Hızlı Şarj Aleti

henüz almadıysan alma .. bu saatten sonra indirime girmez telefonlara zam geldi. 5700 el almıştım ben şu an piyasadaki fiyatı 6100 ama param var diyorsan amenna
  21. dtkaandeveci

Spigen Hızlı Şarj Aleti

Spigen 18 w lık hızlı şarj aleti almayı düşünüyorum. XR kullanıcısıyım herhangi bir sakatlık sorun olur mu güvenemedim pek.
  22. dtkaandeveci

İphone X Satıp iPhone 11 almak

hocam 3 ü de farklı model ama yine de sen bilirsin
  23. dtkaandeveci

xr ekran koruyucu

kullanımı güzel, dokunmatik hassasiyetini kaybettirmeyecek, fp ürünü bir model varsa söylerseniz çok berhudar olurum
  24. dtkaandeveci

Iphone XR

daha mı iyi dersin siyahı mevcut mu hocam
  25. dtkaandeveci

Iphone XR

n11 de 5930 TL ye APPLE tr garantili mi sipariş etmeliyim? yoksa VATAN Bilgisayardan 5700 APPLE tr garantiliyi mi ?
  26. dtkaandeveci

sahibinden telefon satış

de hocam senin de fikrini alalım
  27. dtkaandeveci

sahibinden telefon satış

tamam hocam adama yazdım zaten gün içerisinde dönüş alamadım bir sorun çıkmaz diye ümid ediyorum işlek bi caddede teslim edicem.Adam 50 yaşında coluk cocuk sahibi bir sorun cıkacağını düşünmüyorum ama işte insan bi tedirgin oluyor açıkcası
  28. dtkaandeveci

sahibinden telefon satış

para işini nasıl halledebilirim yüksek mevla adam çok para işini nasıl halledebilirim yüksek mevla çünkü çok itopik olacak belki ama sahte para felan verirse oturup hepsini tek tek inceleyemem 1589239578 fiyatta anlaştık zaten hocam inşallah sorunsuz teslim edicem
  29. dtkaandeveci

sahibinden telefon satış

sahibinden den telefon satıcam yarın nelere dikkat etmeliyim
  30. dtkaandeveci

vatan ne zaman açılır?

Doğrudur hocam zaten birikimim benim yaklaşık 1 yıldır.6s kullanıyordum bundan önce piyasaya bakınca alabileceğim telefonlarda. iostan androide geçemeyeceğimi biliyorum. denedim alışamadım önceden.bendeki fiyat bandında ise en mağkulu xr gibi duruyor tabiki daha düşük bantta daha uyguna var ama...
  31. dtkaandeveci

vatan ne zaman açılır?

hocam o zaman hiç almayalım :)
  32. dtkaandeveci

vatan ne zaman açılır?

şu anki zamsız fiyatından sonra indirim olur mu sanmıyorum
  33. dtkaandeveci

vatan ne zaman açılır?

vatanın kargo olayına güvenebilir miyim ? herhangi bir sorun çıkar mı sizce
  34. dtkaandeveci

vatan ne zaman açılır?

ayın 15 inde sipariş vereceğim inşallah b bir sorun çıkar mı sizce o zamana kadar
  35. dtkaandeveci

vatan ne zaman açılır?

XR düşünüyorum vatan üzerinden eski telefonumu vs sattım uzun zamandır almayı düşünüyordum.Bu aralar indirimde diye karar verdim
  36. dtkaandeveci

vatan ne zaman açılır?

1 hafta içerisinde gelir mi dersiniz ıphone almayı düşünüyordum
  37. dtkaandeveci

vatan ne zaman açılır?

yarın avmler vs açılacak. Telefon alıcaktım bende yoksa netten sipariş edicem bilgisi olan var mı acaba ne zaman açılacağına dair Hayırlı Ramazanlar
  38. dtkaandeveci

Vatan Bilgisayar Garanti

vatan online sipariş verdiniz mi hocam kargo sağlam mı ulaşıyor telefon sipariş edicem çünkü
  39. dtkaandeveci

Vatan Bilgisayar Garanti

ithalatçı tercih etmiyorum hocam .
  40. dtkaandeveci

Vatan Bilgisayar Garanti

Şu an piyasada en ucuza telefon nerden sipariş edebilirim
  41. dtkaandeveci

Vatan Bilgisayar Garanti

yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır diyor. Ne demek bu özet olarak 1588872229 tamamdır hocam. Online sipariş düşünüyorum sorun yaşar mıyım sizce
  42. dtkaandeveci

Vatan Bilgisayar Garanti

Telefon alacağım. Garantili midir? Güvenilir midir? Vatan internet üzerinden sipariş edeceğim
  43. dtkaandeveci

iPhone 7 Plus mı, Xiaomi Mi 9T ?

Sosyal medyayla çok ilgileniyorum . Netflix ve youtuble haşır neşirim hangisi daha mantıklı
  44. dtkaandeveci

iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

instagramda takılırım, watsapta gezinirim. netflix, youtube. Oyun oynamam hiç
  45. dtkaandeveci

iPhone 7 Plus mı, Mi 9T mi ?

iPhone 7 Plus mı, Mi 9T mi ?
  46. dtkaandeveci

iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

mi 9t hakkında ne düşünüyorsun
  47. dtkaandeveci

iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

o kadar paraya değer mi
  48. dtkaandeveci

iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

yani verilip alınacak bir telefon mu değer mi xr için
  49. dtkaandeveci

iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

mi 9t
  50. dtkaandeveci

iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

Alıcaktım sizce değer mi ?
  51. dtkaandeveci

Nano liquid koruyucu ekran

tamamdır benim telefon xiaomi mi 9t tam ekran taktırıcam inşallah ne tavsiye edersin 1586905268 temperli mi siyah olan mı hangisi daha iyidir sence 1586905283 bir koruyucu ekran olarak
  52. dtkaandeveci

ekranda bişey yok gibi ya artık ne döktüyse telefona zarar verir mi şimdilik ekranda çizik kırık bişey yok
  53. dtkaandeveci

15 liraya takdırdım ben :( ne kadar güvenilir bilmiyorum
  54. dtkaandeveci

nerde takdırdın? birde koruyucu ekranı hissedebiliyor musun ben göremiyorum herhangi bir katman.. onun dısında eğer şu an üzerinde var ise normal koruyucu ekran takarsam bir sorun olur mu ? 1586901723 adam ekrana bi tüpün içinden damlattı bişeyler makinenin içine koydu kapağı kapadı bekledik az...
  55. dtkaandeveci

Bugün itibariyle şu an ekranda var olup olmadıgını bilmediğim bir şey yaptım bir telefon bayisinde.. hissiyat yok gibi duruyor ekranda sanki hiçbir koruyucu yok gibi duruyor çok pişmanım... sizce ne yapmalıyım. yarın gidip normal koruyucu ekran alıcam. Eğer varsa üstüne takmam uyar mı yoksa...
  56. dtkaandeveci

animasyon .5x yapma

herhangi bir zararı var mıdır ? pile yada telefona arayüz hızlandırma için ne yapabilirim
  57. dtkaandeveci

Xiaomi Mi 9T/9T Pro Kullanıcıları Kulübü

sorum olacaktı
  58. dtkaandeveci

Mİ 9T ARAYÜZ YAVAŞLAMASI

1 hafta olmadı aldıgım telefonda arayüzünde yavaşlama hissettim bariz olarak. miu 11 güncellemesinden sonra format atmama rağmen . parmak izi sensörünün de sorunlu oldugunu düşünüyorum takılıp açılıyor .... bunun dısında uygulama açılış hızları bariz derecede yavaşladı neler yapabilirim bunlar...
  59. dtkaandeveci

Mİ 9T ARAYÜZ HIZLANDIRMA

1 hafta olmadı aldıgım telefonda arayüzünde yavaşlama hissettim bariz olarak. miu 11 güncellemesinden sonra format atmama rağmen . parmak izi sensörünün de sorunlu oldugunu düşünüyorum takılıp açılıyor .... bunun dısında uygulama açılış hızları bariz derecede yavaşladı neler yapabilirim bunlar...
  60. dtkaandeveci

Xiaomi 9T Arayüz Yavaşlaması

Telefonu alalı bir hafta olmadı yavaşlama oldu uygulama açışlarında... Animasyonları kapatırsam çekirdek üzerinden telefona herhangi bir zararı olur mu ya da başka ne yapabilirim ?
  61. dtkaandeveci

Mi band 5 ne zaman çıkacak ?

4 le 5 arasında büyük farklılıklar olur mu sence ?
  62. dtkaandeveci

Mi band 5 ne zaman çıkacak ?

Ne zaman çıkacak? ona göre 4 ünü almayı düşünüyorum sizce alayım mı yoksa 5i mi bekleyelim ?
  63. dtkaandeveci

Mi 9T uzun kullanımda nasıl ?

tamamdır teşekkür ettim :) apple kullanıcısıydım xiaomi baya iyi geldi bana 6s ten geçtim memnunum
  64. dtkaandeveci

kendi cihazım için ne yapabilirim :)
  65. dtkaandeveci

MIUI 11 güncellesini yaptıktan sonra format attım. Performas artışı yaşadım. Dün de bir format daha attım anlamadığım bi şekilde cihaz çok bariz olmamakla birlikte yavaşladı. Parmak izi okuyucusu yavaş algılamaya başladı.Ve animosyonu sıkıntı cıkarıyor su an. Açılırken kasıyor. Nasıl...
  66. dtkaandeveci

Mi 9t modeli uzun kullanımda nasıl ? Herhangi bir donma yada yavaşlama oluyor mu ileriki zamanlarda? Telefon elime ulaşalı 5 gün oldu açıkçası memnunum sorumu cevaplarsanız sevinirim.Konu hakkında bilgisi olanlar dönerse sevinirim cihazdan soğumak istemem :)