Spigen Hızlı Şarj Aleti

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Spigen 18 w lık hızlı şarj aleti almayı düşünüyorum. XR kullanıcısıyım herhangi bir sakatlık sorun olur mu güvenemedim pek.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhaba.. konuyla biraz alakasız ama.. yakın zamanda XR almayı planlıyorum acaba bana kullanıcı yorumunu aktarabilir misin? Teşekkürler...

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba.. konuyla biraz alakasız ama.. yakın zamanda XR almayı planlıyorum acaba bana kullanıcı yorumunu aktarabilir misin? Teşekkürler...
henüz almadıysan alma ..
bu saatten sonra indirime girmez telefonlara zam geldi. 5700 el almıştım ben şu an piyasadaki fiyatı 6100
ama param var diyorsan amenna

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
henüz almadıysan alma ..
bu saatten sonra indirime girmez telefonlara zam geldi. 5700 el almıştım ben şu an piyasadaki fiyatı 6100
ama param var diyorsan amenna
Vatanda sıfırı 5700 tl şuan alacağım tarih mayıs sonu haziran başı.. Umarım vatandaki fiyat değişmez..??

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Vatanda sıfırı 5700 tl şuan alacağım tarih mayıs sonu haziran başı.. Umarım vatandaki fiyat değişmez..??
vatan tavsiye etmiyorum. getirilen kargodan ne derece güvenilir oldugundan süpheliyim. yine de senin tercihin. kutunun içine random bırakıyorlar telefonu.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
vatan tavsiye etmiyorum. getirilen kargodan ne derece güvenilir oldugundan süpheliyim. yine de senin tercihin. kutunun içine random bırakıyorlar telefonu.
O yüzden gidip mağazadan almak en iyisi.. Teşekkürler öneri ve yardımlarınız için.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Spigen 18 w lık hızlı şarj aleti almayı düşünüyorum. XR kullanıcısıyım herhangi bir sakatlık sorun olur mu güvenemedim pek.
18w lık olanı alma. 27w lık olanı almanı tavsiye ediyorum. Çünkü bende kullanıyorum ve 18w lık olanın hızlı şarj etmediğini duydum

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
18w lık olanı alma. 27w lık olanı almanı tavsiye ediyorum. Çünkü bende kullanıyorum ve 18w lık olanın hızlı şarj etmediğini duydum
hocam cihaza bir zararı olur mu yani sonuçta kutunun içinden gelen bir şarj değil.
ayrıca kullanım konusunda bataryaya bir zararı olur mu onu merak ediyorum

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
hocam cihaza bir zararı olur mu yani sonuçta kutunun içinden gelen bir şarj değil.
ayrıca kullanım konusunda bataryaya bir zararı olur mu onu merak ediyorum
ben bi xs kullanıcısıyım ve batarya konusunda zararı olduğunu hiç hissetmedim. zaten bu tekefonlar 30w a kadar şarjı destekliyor. Ve spigenin bu şarj aleti apple tarafında sertifikalı olduğundan sıkıntı yaşamazsın

Aykovsky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
Alacağınız hızlı şarj aleti telefon markasının size belirttiği w'ın üstündeyse tavsiye etmem.
Ayrıca spigen ürün apple lisans içeriyorsa (sanmıyorum) alın.
Eğer lisanslı uygun ürün ararsanız ttec markasının bazı ürünleri gerçekten apple lisanslı.
Şarj aletinden tutunda aksesuar konusunda ios çok akıllı bir işletim sistemi, her hangi bir markayı bir süre orjinal olup olmadığını ayırt edip size kullandırtmıyor. Bilginiz olsun.

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ben bi xs kullanıcısıyım ve batarya konusunda zararı olduğunu hiç hissetmedim. zaten bu tekefonlar 30w a kadar şarjı destekliyor. Ve spigenin bu şarj aleti apple tarafında sertifikalı olduğundan sıkıntı yaşamazsın
emin miyiz dayıcım

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
emin miyiz dayıcım
bak şimdi . bu ürün tsmc lisanslı bir ürün . Apple, Nvidia , Qualcomm gibi şirketlerde bu şirketin müşterisi.Bu firma bu tip kablolar ve adaptörler üretiyor ve bu işi en güvenilir seviyede yapıyor. Yani bu ürünlerde sıkıntı yapacak ürünler değil. Ayrıca ben 5 aydır kullanıyorum ve bir problem olsaydı şimdiye kadar çoktan olurdu.
Yani karar senin ben sadece tavsiye ettim.

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Spigene güvenebilirsiniz.

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
bc480350ba961b84082b387130ed4d8d.jpg

18w 3.0 olsun buna dikkat edin

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bunun ara kablosu da şart mı ? onu nerden temin edebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ara kablosunu nerden temin ettin

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
ea8fdea6093aaab02befdf9c05f51c5f.jpg

Spigen F111 bunu alın is görür. Adaptör ayri kablo ayri gerek yok