vatan ne zaman açılır?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

dtkaandeveci

Üyecik
yarın avmler vs açılacak. Telefon alıcaktım bende yoksa netten sipariş edicem bilgisi olan var mı acaba ne zaman açılacağına dair
Hayırlı Ramazanlar

dtkaandeveci

Üyecik
XR düşünüyorum vatan üzerinden eski telefonumu vs sattım
uzun zamandır almayı düşünüyordum.Bu aralar indirimde diye karar verdim

iMaKaNDi

Asistan
Ayın 6 sında 5500 telefon. 200 lira zam gelmiş. 5700 şimdi. Onun öncesi 5800-5900 bandında geziyormuş. Tabi bu fiyatlar 64 gb için. Elinizde telefon yoksa eğer internet siparişi verebilirsiniz. 3 4 güne gelir zaten. Sonrasında ne olacağı belli değil dolar 7 yi geçti. Yeni fiyatlar gelmeden almak lazım. Virüsten ötürü fazla zam yapamıyorlar satışlar düşük. Kısıtkamalar kalkacak. O zaman doların etkisi ile artma durumu olabilir. Şimdi internetten almanızı tavsiye ederim. Dışarı çıkınca ne olur ne olmaz risk var

panzR33

Profesör
yarın avmler vs açılacak. Telefon alıcaktım bende yoksa netten sipariş edicem bilgisi olan var mı acaba ne zaman açılacağına dair
Hayırlı Ramazanlar
bence bu gidişle 1.5 aya açılır gibime geliyor. Dolar uçtu beklemekte fayda var. Telefon işini erteleyin bence.

Son düzenleme:

dtkaandeveci

Üyecik
Paran varsa al onun dışında önermiyorum para kolay kazanılmıyor :)
Doğrudur hocam zaten birikimim benim yaklaşık 1 yıldır.6s kullanıyordum bundan önce piyasaya bakınca alabileceğim telefonlarda.
iostan androide geçemeyeceğimi biliyorum. denedim alışamadım önceden.bendeki fiyat bandında ise en mağkulu xr gibi duruyor tabiki daha düşük bantta daha uyguna var ama bildiiğinz üzere üstünden baya geçen apple modelleri var düşündüm taşındım xr da karar kıldım bilemedim hocam. tahmini kaç güne zam gelir net bilginiz var mı

Son mesajlar