Arama sonuçlarınız

1. MrGrфn

Bu İnternet Hızıyla 480P Yayının Donması Normal Mi?

Sorun sadece Twitch'de olsa olabilir fakat oyunlarda ve neredeyse her şeyde internet sıkıntısı çekiyorum. 1621371585 Intel Core i5-5200U AMD Radeon (TM) R5 M330 8 GB RAM var laptop'ta. Fakat dediğim gibi bunlarla alakalı gibi gelmedi bana.
  2. MrGrфn

Ağ bağdaştırıcım Realtek RTL8723BE 802.11 bgn Wi-Fi Adapter. Bilgisayar özelliklerimi soruyorsanız geri kalan herhangi bir parçayla ilgili olduğunu düşünmüyorum.
  3. MrGrфn

Cevaplarınız için öncelikle sağolun, evde birkaç cihaz dışı herkes internete bağlı, hem evdeyiz hem artık herkese ait 1-2 cihaz var, bu kaçınılmaz fakat kardeşim aynı yayını aynı internetten 1080p sorunsuz izliyor, yayın Twitch'de bu arada. VPN açık değil, modeme maksimum 5 metre uzaktayım ve...
  4. MrGrфn

Selam arkadaşlar, Aşağıda resmini eklediğim internet hızına sahibim ama 480p'de yayın izlerken sürekli yayın donuyor ve eğlenmek için izlediğim şeyden kanser oluyorum :/ Tahmin edebileceğiniz gibi tatsız bir olay. Bu durum normal midir? Yayının daha az donması için yapabileceğim bir şey var mıdır?
  5. MrGrфn

EGM'den 12 Nisan gönderilerine yasal soruşturma !

Normal insanlar olarak bu konuyla ilgili şaka yapmaya çalışıp yapamayan ve zihniyetini belli eden kitleye geçmiş olsun diliyoruz o zaman.
  6. MrGrфn

Laptop'a bağladığım yeni monitöre yapmam gereken ayarlar

Bunu da denedim fakat aynısı oldu. Yine de teşekkürler.
  7. MrGrфn

Öyleymiş. Az önce farkettim. Ama monitörün çözünürlüğünü düşürmek de iyice bozuyor görüntüyü tabi. Pek oyun oynayan bir insan değilim zaten laptopla devam ederim oyun oynamaya.
  8. MrGrфn

Seviyen Enes Batur'un videolarını izleyenlerin bile altında olduğundandır. Kara mizah diyip iğrenç şeylere gülmeye devam et. Belki biraz olgunlaşınca bu hallerin aklına gelir de utanırsın.
  9. MrGrфn

Bunu mizaha katıp gülünç hale getirmek. Ne kadar komik bir konu öyle değil mi? Tam mizaha katılmalıkmış gerçekten. (!)
  10. MrGrфn

İnsanlara tecavüz edeceğiz diyenlerin bu sözlerine gülüp mizah olarak algılıyorsanız ruh sağlığınızı ve mentalitenizi gözden geçirmenizi öneririm. Bu nasıl bir zihniyet?
  11. MrGrфn

Çok doğru. Bunların gerçeğinin bu denli sık yaşandığı ülkede böyle iğrenç şakalar yapıp kara mizah bu ehueheu denemez.
  12. MrGrфn

Öncelikle herkese iyi günler, bugün ucuz fiyata yakalayıp SAMSUNG CRG50 24" 144Hz Kavisli Full HD Gaming Monitör monitörünü satın aldım. Kendi ekranı 60 hz olan laptopuma HDMI ile bağladım ve gayet güzel şekilde görüntü aldım. Windows ayarlarından monitör seçip yenileme hızını 120 hz'ye aldım...
  13. MrGrфn

Legal yönlü kurulan hacker grubuna başvuru yapmak isteyenler bakabilir mi?

Tebrikler, artık hackersınız. 1616445829 Olabilir ama kişisel bilgi.
  14. MrGrфn

Legal yönlü kurulan hacker grubuna başvuru yapmak isteyenler bakabilir mi?

Daha normal bir kullanıcı bile vermeyecekken böyle bir oluşuma girmek isteyen kimsenin yaşadığı il ilçe gibi bilgileri vereceğini sanmıyorum.
  15. MrGrфn

Üsteki Üyeyi Saçma bir şekilde Banla forum oyunu

Herald of None Thor ona saygı dumadığın için seni God Blast ile forumdan banladı.
  16. MrGrфn

slui.exe dosyasının sebep olduğu tüm hatalardan dolayı ban!
  17. MrGrфn

Kankalarım olan gorilleri aşağılayıcı pp kullandığın için ban!
  18. MrGrфn

Ağır girmek boy uzamasını durdurur mu?

Foruma göre daha sağlıklı bilgi alırsınız her türlü.
  19. MrGrфn

Kuzenime xiaomi al dedim

Nereden alıyor ki? Mahalle telefoncusundan değildir umarım.
  20. MrGrфn

Sınıf Arkadaşlarım TikTok Kullanıyor.

Kendi hallerine bırak. Kullanan kullanıyor sonuçta senin yapabileceğin bir şey yok.
  21. MrGrфn

Kuzenime xiaomi al dedim

Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum 6 aydır falan. Bir sorun görmedim. Telefonculara güvenmek mantıklı değil muhtemelen daha pahalı bir telefon satmak için vazgeçirmiştir.
  22. MrGrфn

Herkes Adını Yazsın

Benim de öyle mesela, yüzümü bile görse insanlar 21. yüzyılda herkes herkesin bilgisine erişebiliyor.
  23. MrGrфn

Herkes Adını Yazsın

Anonim kalma çabanızı anlıyorum arkadaşlar ama isminizden ne olucak :D Eren ben bu arada.
  24. MrGrфn

Vedalaşalım

Birkaç gündür yoktum, geri geldim ve bununla karşılaştım. Forumda en hayran olduğum ve sevdiğim kişilerin başındaydın EFI :( Seni özleyeceğiz.
  25. MrGrфn

gta 5 cd si alsam 2 kişi aynı mapde oynayabilirmiyiz?

Sunucuya gerek yok, ikisi de kendi hesaplarından girecek biri invite only session başlatacak ve oynayacaklar.
  26. MrGrфn

Bu PC Ne Kadar İdare Eder

5.5K'ya 1050ti olmamış.
  27. MrGrфn

Bilgisayarım csgo kaldırırmı

Maalesef kaldırmaz.
  28. MrGrфn

En karanlık sırrıniz nedir?

Tam da en karanlık sırrımı yazacak bir yer arıyordum. SDN'e yazmak neden aklıma gelmedi ki?
  29. MrGrфn

Gençlik nereye gidiyor?

Ben dinlemiyorum ama, bir insana şarkı zevki üzerinden hakaret etmek neden?
  30. MrGrфn

Ban yeme saçmalığım

O mesajda ne demek istediğiniz belli olsa da ban yemenize üzüldüm. Gelip geçen bir olay, geride bırakıp daha dikkatli şekilde devam edin derim. :)
  31. MrGrфn

PC toplicam neler yapmaliyim nasıl toplarim

Monitör, klavye, mause vesaire dahil mi yoksa sadece kasa mı?
  32. MrGrфn

Manicraft

Hangi sürümü oynamaya çalışıyorsunuz?
  33. MrGrфn

Manicraft

Bilgisayarın donanımı yetmiyor. Muhtemelen RAM ya da CPU zorlanıyor ve kendini kapatıyor.
  34. MrGrфn

LGS İçin Endişeliyim Denemelerim Düştü

İlla fen lisesi istiyorum diye sınırlandırma kendini. Sayısalcıyım ama 485 puan %0.15 dilim ile anadolu lisesindeyim ve gayet memnunum. Ankaranın en iyi Anadolu lisesi ve çoğu fen lisesine fark atan bir okul.
  35. MrGrфn

Hiç anime izledinizmi? İzlediyseniz en sevdiğiniz hangisi?

Shingeki no Kyojin ve Death Note'a bayılırım.
  36. MrGrфn

Sistemim Ne Kadar Eder?

Mümkün değil birinin o kadar para vermesi bu bilgisayara.
  37. MrGrфn

kazık mı yedim?

Geçmiş olsun, birkaç yudum soğuk su öneririm. :(
  38. MrGrфn

mouse kendi kendine sağ tık yapıyor

Kusura bakmayın kahin değiliz. Ne yaptınız da oldu, kendi kendine mi oldu, model ne bunları bilmeden nasıl yorum yapalım?
  39. MrGrфn

Bilgisayar Toplamak Zor Mu?

40. MrGrфn

Ben hiç bir mesajımda bu konuda iyi olduğumu iddia etmedim ama sizde hep kendini kanıtlama ve başka fikirleri ezme eğilimi görüyorum, sebebi nedir bunun paylaşmak ister misiniz?
  41. MrGrфn

Yüce üstadın fikirlerinden başka bir şey ortaya koymayın arkadaşlar. Ona sorun, o bilir.
  42. MrGrфn

Ram gpu kullanımını etkiler mi ?

Sizle bu tartışmaya devam ederek zaman kaybetmeyeceğim, konuyu açan arkadaş açtığına pişman oldu bizim tartışmayı izliyor muhtemelen. Elindeki RAM'in aynısını alıp sorun yaşayan kimseyi görmedim bu yüzden bu fikri savundum sizin fikrinize de saygım var. İyi günler.
  43. MrGrфn

Cl ve mhz değeri aynı olan aynı marka model iki RAM'in uyumsuzluk yaptığını ilk sizden duydum. Ama zaten dual kit diye satılan RAM'ler aynı marka model cl ve mhz değeri aynı olan RAM'ler. Şu an sadece forumu kirletiyoruz bu mesajarla. Sadece internete yazarak bile aynı marka model aynı cl ve mhz...
  44. MrGrфn

"saygısız" yorumlarım için kusura bakmayın, aynı model aynı kapasite RAM'in umusuzluk yaptığını ilk sizden duyuyorum. Saygı konusunda sizde biraz özeleştiri yapmayı denemelisiniz. 1610955400 Eldeki RAM gayet iyi bir RAM ve yeni, aynısından bir tane daha almak daha maliyetsiz olur.
  45. MrGrфn

Okuduğunuzu anlamadınız sanırsam. :D Arkadaşın elinde zaten 8 GB 3200 mhz RAM var. Neden onu 2. el satıp aynısını tekrar alsın. :D Direkt aynısından bir tane daha alıp duel channel 16 GB kullanacak işte.
  46. MrGrфn

15 şubatta okullar açılmalımı

Hiçbir zaman olmayacak.
  47. MrGrфn

Düşünüp daha maliyetli ve saçma bir yöntem sunmanız daha da vahim. :)
  48. MrGrфn

En İyi WhatsApp Alternatifi Uygulama Sizce Hangisi ?

Veri gizliliğinden endişeleniyorsanız Bip'e falan değil Signal'e geçeceksiniz.
  49. MrGrфn

Aynı RAM'i alırsa daha maliyetsiz olur hocam.
  50. MrGrфn

Üsttekinin kelimesi aklına ne getiriyor

MuSaLLaT.exe :D Yeni kelime: antivirüs
  51. MrGrфn

Üsttekinin kelimesi aklına ne getiriyor

HackTheBox Yeni kelime: PyCharm
  52. MrGrфn

Siz İstediniz, Biz Yaptık! 2021'in İlk Röportajı Geliyor!

@EFI Shell sana yakışır bu. :)
  53. MrGrфn

Silinemeyen dosya

Hatayı düzeltmeden dosyayı silebileceğinizi sanmıyorum. :)
  54. MrGrфn

Silinemeyen dosya

https://interbilgi.com/0x80070570-hatasi-nedir-ve-nasil-duzeltilir/
  55. MrGrфn

Ne dinliyorsunuz?

56. MrGrфn

Bu sistemle arkada gta 5 açıkken başka oyun oynayabilirmiyim

Oynayabileceğinizi sanmam ama amacı merak ettim.
  57. MrGrфn

Windows 10

Şuan ağır bilgi kirliliği yapıyorsun saçma saçma konuşma Linux'a gayet geçebilir bu onun bilgisine bilgi katar. Sen Windows dışında bir şey kullanmıyorsun diye 4 GB RAM'li bilgisayara Windows 10 kurdurmaya çalışmak nedir?
  58. MrGrфn

Windows 10

Windows 10 fanboyuna çattık resmen. :D
  59. MrGrфn

Windows 10

Arkadaşım sen cidden okumuyorsun. Ne yazmışım ben oraya? Harici depolama birimi.
  60. MrGrфn

Windows 10

Geçmeyin.
  61. MrGrфn

20 Maddede Linux'u neden sevmiyorum

Windows yazılımları açılmıyor diye, kendisi ayarlayamamış ve çözünürlüğü yükseltememiş diye, özgür yazılım ne bilmiyor diye öyle bir sallamış ki. Sesli güldüm bu konuya. Böyle bir konu yazacak kadarsa Linux bilgin kullanma zaten.
  62. MrGrфn

Windows 10

Avast arkaplanda çok güç tüketip hiçbir işe yaramayan bir antivirüs. 1610800710 Arkadaşım okumuyor musun sen? Konu sahibi arkadaş istediği zaman 10'a istediği zaman 7'ye geçer. Yok maksimum 1 gün falan sallayıp durma lütfen.
  63. MrGrфn

Windows 10

Yanlış bilgi vermeyin harici depolamaya kaydedip istediği zaman Windows 10'a istediği zaman Windows 7'ye geçebilir.
  64. MrGrфn

Windows 10

Evet güvenlik duvarı öyle. Ama yine de 10'a geçmesi onun için kötü olur. SSD takviyesi ile belki geçebilir.
  65. MrGrфn

Windows 10

Güncelleme gözüküyor derken ne demek istediniz anlamadım ama güncellemeyin Wİndows 10'a. Ciddi anlamda sıkıntı olur bu donanımla.
  66. MrGrфn

Windows 10

Windows 10 kaldırır ama bilgisayar çok yavaşlar. Bilgisayarcı bunu söylemek istemiş muhtemelen. O donanımlarla Windows 7'de kalmanızı öneririm.
  67. MrGrфn

Dizi WandaVision İlk Bölüm Yayınlanmış

MCU filmlerinin her birini en az 2-3 kez izledim şu diziler gelse onları da dönüp dönüp izleyeceğim.
  68. MrGrфn

Forum uygulaması gelmelimi ?

Tapatalk biraz sıkıntılı değil mi hocam ben kullanmıyorum ama öyle bir şeyler çalınmıştı kulağıma.
  69. MrGrфn

Forum uygulaması gelmelimi ?

Gelir mi bilmem ama gelmesini çok isterim. Mobilden girmek yoruyor insanı.
  70. MrGrфn

Dizi WandaVision İlk Bölüm Yayınlanmış

Disney+ ülkeye gelmediği için resmi bir platformdan izlenmiyor bildiğim kadarıyla. 1610790848 Yok maalesef.
  71. MrGrфn

İçerik Ekibimize yol arkadaşı aranmaktadır

@ThorJ seni tekrar ekipte görsek güzel olur. :)
  72. MrGrфn

Bu donanımlarla Mac OS kullanabilir miyim?

Herkese çok teşekkürler, mevcut Linux dağıtımıma Mac OS teması uygulayacağım önerileriniz doğrultusunda. :)
  73. MrGrфn

Gta 5 Michael Audi A8 kayboldu nasıl geri getiririm

Onlineda kimse olmaması normal değil hocam. En az 7-8 kişi oluyor o da çok nadiren.
  74. MrGrфn

Bu donanımlarla Mac OS kullanabilir miyim?

Selam herkese, kendimi bildim bileli tüm bilgisayar geçmişim Windows ile, son birkaç yıl içinde ise Windows-Linux karışımı geçti. Mac OS deneyimlemek istiyorum ama donanımım ortalama hatta ortalama altı denebilir. Sistemimin detaylı bilgilerini aşağı bıraktım. Bu sistem ile Mac OS kullanabilir...
  75. MrGrфn

İslam'da Çocuk Yaşta Evlilik Var mı?

15 yaşında evlenmeyi normal bulmanın pedofiliden farkı nedir?
  76. MrGrфn

Sen vermişsin, o yanlış olduğunu gösteren kanıtlayan kanıtlar vermiş. Sen doğruluğunu kanıtlamak yerine konuyu kapatıp kaçmaya çalışıyorsun.
  77. MrGrфn

Dostum arkadaş sana argüman sunmuş, senin kanıtlarını çürütmüş. Gerçekten yazacak cevap bulamayıp kitlenip kalınca düşünmek ve mantıklı bir şekilde yorumlamak varken neden yok kalbin kararmış falan gibi şeylerle dediklerini daha da haksız çıkarıyorsun? :)
  78. MrGrфn

İslamda çocuk yaşta evliliğe müsade olması konusu

Sorgulamadan kabullenmek sadece düşüncelerini zincirlemektir.
  79. MrGrфn

Bu bilgisayar basit şeyler için alınır mı?

O da Izoly, aynı şey. İkisi de hurda. Almayın derim. En eski işlemcileri en kötü parçaları doldurup satıyorlar.
  80. MrGrфn

Bu bilgisayar basit şeyler için alınır mı?

Neden kimse Turbox marka PC alınmaz dememiş? Almayın abicim şu hurdayı. Birkaç aya çöp olur haberiniz olsun pişman olmayın sonra.
  81. MrGrфn

Git len naptın abim sen?

Çok komikmiş bir daha olmazsa iyi olur. :)
  82. MrGrфn

Macbok Air M1 16GB Ram mi yoksa Macbook Pro M1 8GB Ram mi

Daha uzun kullanım için 16 GB almanızı tavsiye ederim.
  83. MrGrфn

Whatsapp yerine hangi uygulamaya geçmeyi düşünüyorsunuz?

Yanlış bilgi için özür dilerim ama bu verilerimizi WhatsApp'tan daha çok istediği gerçeğini değiştirmiyor.
  84. MrGrфn

Whatsapp yerine hangi uygulamaya geçmeyi düşünüyorsunuz?

Olsun dostum kesinlikle Bip kullanmalıyız çünkü yerli, sunucuları Hollandada da olsa farketmez (!)
  85. MrGrфn

Kayseri'de bir genç maddi sıkıntılar nedeniyle intihar etti...

Onu bu yola sürükleyen sistem ve yöneticiler değil o mu günahkar şimdi?
  86. MrGrфn

Geceye Bir Şarkı Bırak

87. MrGrфn

#BİPyükle etiketi başlatıyorum.

Ya dostlar, bu Bip denilen şey sizden Whatsapp'a göre daha fazla veri istiyor. Ülkene destek olmak istiyorsan git kendini yetiştir yararlı bir insan ol. Senin Bip yüklemen mi ülkeye kalkındıracak anlamıyorum ya!
  88. MrGrфn

Macbook ömrü ne kadar?

Lütfen abartmayı bırakın, özellikle son yıllarda teknoloji inanılmaz bir hızla ilerliyor. Hiçbir bilgisayarın 15 yıl idare etmesi mümkün değil.
  89. MrGrфn

LGS Mantığı

Her yıl LGS öğrencileri böyle haksızlık falan diyor ama sonuçta o sınava gireceksin. Ağlamak yerine çalışırsan hedefine ulaşırsın.
  90. MrGrфn

Whatsapp geri adımmı attı ?

Mavi WhatsApp.
  91. MrGrфn

Zaten sizin en önemli veriniz "knk pabçi gel"dir muhtemelen. Bip kullanmaya devam edin.
  92. MrGrфn

WhatsApp sözleşmesi nedir? (KORKUNÇ GERÇEKLER)

Devasa bir dünyada sizin veriniz Zuck'ın umurunda mı? Sanki sizin ailenizle konuşmalarınızı çalacak. Ayrıca Bip'e falan akım olmuş, kimse bakmamış araştırmamış. Bir baksanız Bip'in Whatsapp'tan çok veri istediğini görürsünüz zaten. Toplum bir şeye yönlendiğinde hemen peşlerinden koşmayı...
  93. MrGrфn

Macbook önerisi ve kötü yanları

İçerik üreticisi değilse ya da müzikle uğraşmıyorsa alınmaz. Daha ucuza gündelik işleri ve derslerini halledebileceği aynı performansı verecek laptoplar var.
  94. MrGrфn

Bip WhastApp'tan daha fazla veri istiyor ama herkes bilip bilmeden Bip'e geçin falan yapmış sosyal medyada. Gizlilikse derdiniz gidin Signal kullanın. Bip yerli diye güvenli mi sanıyorsunuz?
  95. MrGrфn

Akıncı Süper Kahraman Dizisi [Türk]

Hakan Muhafız dizisinin yabancı süper kahraman filmleriyle harmanlandığı dizi. Maske tasarımı falan çok alakasız geldi bana. İzlenmeyecek bir dizi.
  96. MrGrфn

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Ben sıkıldıkça eskileri okuyorum. :D
  97. MrGrфn

Mouse sessiz click yapımı.

Tam yatacaktım son bir foruma gireyim dedim, şu an mausemi söküyorum. :D
  98. MrGrфn

WhatsApp hesabı nasıl silinir?

Telegram ya da Bip daha güvenilir değil.
  99. MrGrфn

Türk olmaktan gurur duyuyorum ama Türkiye'de yasamaktan gurur duymuyom

ABD ve imparatorluk :D ?
  100. MrGrфn

Sadece Amerikanın bir kurumunun bütçesi bizim dış gelirimizden fazla, ekonomiye iyi diyemezsin.
  101. MrGrфn

12 milyar dolar hiçbir şey. Sadece NASA'nın yıllık bütçesi bunun 5 katı.
  102. MrGrфn

Cebinden almıyorlar mı? Her aldığın şeyin 3 katı vergi ödüyorsun dostum.
  103. MrGrфn

Ben Türkiye'de yaşamaktan gurur duymuyorum. Vatan uğruna şehit olan herkesle gurur duyuyorum ama burada yaşamaktan duymuyorum.
  104. MrGrфn

Aşağıdaki'nin yaşını tahmin etme

Yanlış, alttaki 17 yaşında.
  105. MrGrфn

Aşağıdakinin telefon markasını tahmin etme

Yanlış, aşağıdaki One Plus kullanıyor.
  106. MrGrфn

Maclerde Steam oyunlarının Çoğu Desteklenmiyor Nasıl İndirebilirim.

Bir yolunu bulsa indirse bile olmayacağını söylemek istedim.
  107. MrGrфn

Maclerde Steam oyunlarının Çoğu Desteklenmiyor Nasıl İndirebilirim.

Oyun MAC'te desteklenmiyorsa apk'da indirsen de oynayamazsın.
  108. MrGrфn

Word Alternatifi Uygulama Önerisi

Bu da güzelmiş hocam, bir süre deneyip karar veririm artık. Tavsiyeler için sağolun. :)
  109. MrGrфn

Şu daha kolay sanki hocam :)
  110. MrGrфn

Hocam ben Word tarzı dedim siz derlemeye falan geçmişsiniz :D Bir şey derlemesini beklemiyorum tabiki amacım not tutmak.
  111. MrGrфn

slgobinath/libreoffice-code-highlighter şöyle bir şey buldum buraya bırakayım.
  112. MrGrфn

İyi günler arkadaşlar, bildiğiniz Word alternatifi ve int main() { int sayi1, sayi2, toplam; printf("Ilk sayiyi girin: "); scanf("%d",&sayi1); printf("Ikinci sayiyi girin: "); scanf("%d",&sayi2); toplam=sayi1+sayi2; printf("Toplam...
  113. MrGrфn

Nasıl laptop yorumlarmısınız

Oyun oynatmaz günlük işlerini yaparsın.
  114. MrGrфn

Mantıksız bir şekilde forumdan ayrılın (Oyun)

Geyik konu arkadaşlar sorgulamayın, eğlenin.
  115. MrGrфn

İngilizcem kötü mü?

A2 için biraz zor gibi ama kolaydan zora giderseniz yararı dokunur.
  116. MrGrфn

Öneri Bir konu

Senden tek isteğim çizgiroman falan okuyan bir Marvel instagram sayfasına sor sadece, Vision vs Wanda kim alır diye. Herkes Wanda diyecek ama sen Vision'ı savunmaya devam et dostum. :D
  117. MrGrфn

Öneri Bir konu

Nolan farkı abii...
  118. MrGrфn

Öneri Bir konu

Thanos çok güçlü zaten ama Time Stone'a bir şey yapamazdı, döngüyü başka sonsuzluk taşıyla kıramazsa tabi. Wanda vs Vision konusuna gelirsek biraz Marvel çizgi romanı okuyan veya evrenle ilgisi olan çoğu kişi farkındadır ki, Wanda gücünü Mind Stone'dan alır. Vision'ın yaratılmasını sağlayan taş...
  119. MrGrфn

Öneri Bir konu

Magneto'yu diyorsunuz, evet özellikle bazı karakterlere karşı çok güçlü. Thor, Wolwerine vs.
  120. MrGrфn

Uygulama İndiremiyorum

Ekran görüntüsü 2010'da icat edildi. (Salladım) 2009'da insanlar:
  121. MrGrфn

Öneri Bir konu

Anlamadım hocam. :D
  122. MrGrфn

Öneri Bir konu

Vision Wanda'ya karşı koymak istese bile koyamazdı ama oraya girmeyeyim. 4 taşlı Thanos'u Dr. Strange Dormammu'ya yaptığı gibi döngüye alıp yenebilirdi aslında. Ama tek ihtimal vardı ve onun gerçekleşmesi için kaybetmesi lazımdı.
  123. MrGrфn

Öneri Bir konu

Keşke Netflix'e falan gelse.
  124. MrGrфn

Öneri Bir konu

Vision güçlü bir karakter sayılmaz aslında. Wanda'dan tek yedi, Thans'un bebelerden tek yedi, Thanos'tan da tek yedi. :D Hatta çizgi romanda She-Hulk elleriyle tek hamlede ikiye böldü Vision'ı. Gözünde çok büyütme.
  125. MrGrфn

Öneri Bir konu

Ironman kadar overrated bir karakter olmaması (karakter güzel ama en güçlü Ironman diyen bir kitlesi var. Yanlış anlaşılmasın.) ve sizin Cap'e overrated demen...
  126. MrGrфn

Çocuklar neden ders çalışmıyor?

1 gün 1440 dakikadır. En sağlıklı uyku 8 saat yanı 480 dakika. Günde 8 dersin olsa 40 dakika ders + 10 dakika teneffüs 50 dakika eder bu da 400 dakikadır. Yemek ortalama bir hızla en fazla yarım saat alır yani 30 dakika. 3*30= 90 dakikada buraya gitti. Günde 3 kez tuvalete gitsen ve her birine...
  127. MrGrфn

Öneri Bir konu

Dostum sen çizgi roman okumayan sadece izlediği birkaç filmden yorum yapan bir insansın. O serumu Tony'nin babası bile üretmedi.?
  128. MrGrфn

Forumda Bu 5 Kişi Olmadan Olmaz Dedikleriniz Kimler ?

İsmim yazılamıyor benim değil mi ya. :D
  129. MrGrфn

Öneri Bir konu

Şaka bir yana base formlarında Tony uzaktan tek atar. Bir füzesine bakar adamın. :D
  130. MrGrфn

Öneri Bir konu

Hangisinin güçlü olduğu çok belirsiz. Uzaktan savaşsalar Tony yollar füzeyi tek atar Steve'e ama yumruk yumruğa dövüşte Steve tokatlar gibi geliyor. Birde Tony'nin bir sürü zırhı var. Hangisini giydiğine göre de değişir. Ama Mjolnir'li Cap her halükarda alır bence.
  131. MrGrфn

Bende 2016'da girdim. Ama ben 4'e geçmiştim girdiğimde. Eğer Ankaradaysan karşılaşmış bile olabiliriz.
  132. MrGrфn

Öneri Bir konu

Tony'nin zırh çağırması falan mantıklıydı tabi ama o an mantığıyla değil kinle hareket etti.
  133. MrGrфn

Vay Forumda ilk kez BİLSEM'li buldum. Hangi yıl girmiştin?
  134. MrGrфn

Yazılım için bir yerden sonra belli seviye matematik ve sayısal yatkınlık da önemli hocam, kendinizi alıştırın derim.
  135. MrGrфn

udemy den kurs alıcam sıkıntı yaşarmıyım

Evet, kurs hesabınızın kütüphanesine eklenecek. Ne zaman isterseniz izleyebilirsiniz.
  136. MrGrфn

Yazılıma Nerden Başlamalıyım ?

Haklsınız biraz Python başlayıp C ile devam edebilir.
  137. MrGrфn

Forumda Bu 5 Kişi Olmadan Olmaz Dedikleriniz Kimler ?

@_Zaur_ @EFI Shell @Justinianus I The Great
  138. MrGrфn

Bence C öğrenin. C öğrendikten sonra diğer dillere geçmeniz kolay olur.
  139. MrGrфn

Hayalkırıklığı

Büyüyeceğinin garantisi olmadığı için insanlar teminatsız iş yapmak istememiş olabilirler. :)
  140. MrGrфn

Hayalkırıklığı

Şimdi neden söyleyemezsiniz? Merakımdan soruyorum cidden güvencenizi merak ettim.
  141. MrGrфn

Yaşınız sanırım profildeki değil değil mi? :) Sorunun cevabı aslında ne yapmak istedğinize bağlı. Ama C ya da Python ile başlayabilirsiniz. Sonra C#,JS diye ilerlesiniz. C için Murat Yücedağ'ın kanalına bakabilirsiniz.
  142. MrGrфn

3080 İle csgo da düşük fps

Ondan önce tüm grafikleri en yükseğe çekin.
  143. MrGrфn

Google Chrome Şifre Açığı

Canva'dan şifreler sızdırıldı yazın. Şifreniz hackerların elinde. Değiştirin.
  144. MrGrфn

Gerçek huzuru zenginlik’mi verir fakirlik’mi?

GTA V'ten bile örnek verilir buna, para hilesi yapınca oyunun amacı kalmıyor. Her şeyi alıyorsun. Nerede kaldı zevki?
  145. MrGrфn

Gerçek huzuru zenginlik’mi verir fakirlik’mi?

Bu değerlendirme için çok küçüğüm sanırım ama bence huzuru maddi şeyler değil manevi şeyler veriyor. Sevildiğin sürece malın yokmuş, ne olur ki?
  146. MrGrфn

3080 İle csgo da düşük fps

Hepsini en yükseğe al.
  147. MrGrфn

Doğum Günün Kutlu Olsun Ram_kafasi

Bravo, hemen bana açık adres ve TC Kimlik Kartı fotokopisi ve E-Devlet şifresi atın çatal bıçak takımını yollayayım. :D
  148. MrGrфn

October 26'yı bulana çatal bıçak takımı. :D
  149. MrGrфn

Benim de öyle be EFI... Geçmiş veya gelecek doğum günün kutlu olsun. :)
  150. MrGrфn

Vay adaşmışız. Doğum günün kutlu olsun :)
  151. MrGrфn

Sizce gta v yi ssd ye mi hdd ye mi kurmalıyım?

@İsimyok0808
  152. MrGrфn

Kingston HyperX Fury 3D kullanıyorum hocanm. 240 GB. Şuan 30 GB boş alanım var. Hız testini az sonra atarım.
  153. MrGrфn

Hayalkırıklığı

Sen bilirsin. :D
  154. MrGrфn

Ben SSD kullanıyorum.
  155. MrGrфn

Haklısınız. Fakat Benim 5 GB bile yerim kaldığında bile rahatsızlık veren bir hız düşüşü hissetmedim. GTA'nın açılış hızını göz önüne alınca ben SSD'ye kurmayı tercih ederdim. :)
  156. MrGrфn

FPS için değil giriş hızı için SSD'ye kur derim.
  157. MrGrфn

GTA'ya giriş yapmak HDD ile tam bir işkence olur. SSD'ler doldukça yavaşlar ama bu yavaşlama aşırı değil. SSD'sinin tamamını doldurmuş biri olarak söylüyorum. Tavsiyem SSD'ye kurma yönünde.
  158. MrGrфn

Öneri Bir konu

Ben Tony'nin anlık öfkeyle mantıklı düşünmediğini düşünüyorum. Haberi öğrendikten sonra ilk Steve'e saldırıyor farkederseniz. Onu durdurmaya çalışacağının farkında çünkü. Sonra Bucky'ye yöneliyor. Steve bu olanları değiştirmeyecek dediğinde de umurunda olmadığını söylüyor. Her insan o tepkiyi...
  159. MrGrфn

Öneri Bir konu

Dostum Aykut Elmas falan mısın? Bu ne komiklik böyle.
  160. MrGrфn

Hayalkırıklığı

Konuyla alakam yok, sadece bir şey söyleyip gideceğim. Biri sizi eleştirdiğinde -hakaretvari de olsa- kendinizi sorgulayın. Size niteliksiz dendiğinde "Sensiz niteliksiz" demek size hiçbir şey katmaz.
  161. MrGrфn

Öneri Bir konu

Hocam sizle bunu tartışmayı çok isterim, ben oyunculuk olarak RDJ'i Chirs Evans'tan daha başarılı bulsam da Captain America karakterini daha çok seviyorum. Ama sevme olayı başka, herkesin fikri değişebilir. Sizce Civil War'da anlaşma konusunda ve sondaki dövüşte kim haklıydı?
  162. MrGrфn

Öneri Bir konu

...Fanboy... Marvel yeni Ironman'in daha doğrusu Ironman'in yerini tutacak kişinin siyahi 15 yaşında bir kız olacağını duyurdu, kızı bu kriterlere uyuyor mu? :D
  163. MrGrфn

Öneri Bir konu

Yine Batman kendi dövüşüyor eğitim aldı. Tony abimiz tenekenin içinden savaşıyor. :D Aslında bu sinematik evrende böyle, çizgi romanlarda Captain'dan, Black Panther'dan falan dövüş eğitimi alıyor.
  164. MrGrфn

Söyle Rahatla

Olursunuz umarım. Ben ilk profesör olduğumda sizin doçent falan olduğunuzu hatırlıyorum. :D Tabi sonra benim 3 ay foruma uğramamam falan var.
  165. MrGrфn

35TL nasıl katlanır?

Aynı soruyu 1K için sorabilir miyim? BTC falan alıp satabilirm bu arada. Borsa da olur. Kenarda duracağına biraz hayat tecrübesi olur.
  166. MrGrфn

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Hiç reddedilmedim. Zaten tek ilişkim oldu. Hala da devam ediyor. Onda da kız arkadaşım ilk adımı atmıştı. Reddedilmekten mi korkuyorum bilinmez ama ilk adımı atma konusunda çekingenim. :D
  167. MrGrфn

update sorunu

Hata kodunu Google'da aratır mısınız?
  168. MrGrфn

Hangi Cipsi Tercih Edersiniz?

Pringles. :P
  169. MrGrфn

Bana Ekran Kartı önerisi verebilirmisiniz

Evet komik. Hiçbir bilgi vermeden öneri istiyorsunuz. Sonra GPU elinizde patlayacak. :D
  170. MrGrфn

Yabancı ile evlenip ismini değiştiren Didem Erol hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aslında son bölüm son 5 dakikaya kadar iyiydi...
  171. MrGrфn

Yabancı ile evlenip ismini değiştiren Didem Erol hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam ben sizi Ted Mosby'ye benzetiyorum. Sonunda bulacaksınız doğru olanı.
  172. MrGrфn

[Forum Oyunları] Forum'un En Yaşlı Ve En genç üyesini buluyoruz

Herhalde şu hakkınızdayı kastettiniz hocam. Ben bazı forumlarda olan mesajın altında gözüken olaydan bahsetmiştim. :)
  173. MrGrфn

Foruma imza özelliği gelse de bunu yapıştırsam. :D
  174. MrGrфn

Steam pazarda satış listesindeki bekletme

Sanırım Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcı olunca bekletmiyor.
  175. MrGrфn

İkisi de olamadım... 15
  176. MrGrфn

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Beni sardı hocam, belki size göre değildir güzel gelmez ama bence güzel dizi.
  177. MrGrфn

Herkesin iradesinin eşit olmaması neden insanın suçu

Henüz 15 yaşında bir genç olarak buna hak veriyorum hocam, yaşıtlarım arasında Müslüman olmamak ayrıcalıkmış gibi bir hava var. Sorgulamadan dini reddedenler çok.
  178. MrGrфn

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Vikings
  179. MrGrфn

Haklsınız, maalesef dini öğretmek yerine cemaati başlarından savmanın peşindeler.
  180. MrGrфn

Hangi kodlama dillerini biliyorsunuz

Biraz Python biraz C.
  181. MrGrфn

Genellikle Müslümanlar nedense bu konulardan konuşmayı pek sevmiyorlar. Bir ara çok düşünüyordum bu konular hakkında cami hocasına sorduğum birkaç sorudan sonra sen bunları sorgulama namazını kıl dedi bana. :D
  182. MrGrфn

Ben.
  183. MrGrфn

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Anlamadım dostum, sana sokuyorum ne demek?
  184. MrGrфn

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Normal, bende 15 yaşındayım 40-50 arası.
  185. MrGrфn

Firefox deneyimim [Firefox mu Opera GX mi?]

Evet hocam siz yazınca gördüm. Düzeltmeniz için teşekkürler. :)
  186. MrGrфn

Çok oyun oynayan bir insan değilim, genellikle bilgisayardaki zamanımı dersler, dizi, film, forum, video ve yazılım gibi amaçlarla kullanıyorum. Telefonumu da aktif kullandığım için site yansıtma olayı çok işime yarayacak gibi. Firefox'un tasarımı bana daha çok uyuyor. Şimdilik Fİrefox...
  187. MrGrфn

Dediğim gibi gizlilik güvenlik konularında yazmadım, sadece kullanımına değindim 'kardeş'.
  188. MrGrфn

Herkese selam arkadaşlar, bu konuyu kafasında "Hangi tarayıcıyı kullansam?" sorusu olan arkadaşlar için yazıyorum. Yaklaşık 6 aydır Opera GX tarayıcısını kullanıyorum ve oldukça memnunum. Kendinden gelen ekran alıntılama aracı, başarılı bulduğum AdBlocker'ı ve yine yüklemeyle birlikte gelen...
  189. MrGrфn

4gb ekran kartı yeterli mi

Yayın için Vega 11?
  190. MrGrфn

Opera Gx iyi midir?

Bana denk gelmemiş anladığım kadarıyla çökme olayı, gizlilik konusu biraz rahatsız etti. Edge'e ya da Firefox'a geçebilirim.
  191. MrGrфn

Opera Gx iyi midir?

İki özelliğini de 6 aydır kullanıyorum hiç çökmedi, sizle ilgili olma ihtimali var mı hocam :)
  192. MrGrфn

Cezamı derhal sonlandırın!

Arkadaşım kusura bakma ama, sen kimsin de forum kurallarını çiğnedikten sonra yine multi açıp banımı açın diyebiliyorsun?
  193. MrGrфn

Web sitem nasıl olmuş ?

194. MrGrфn

Web sitem nasıl olmuş ?

Örnek gönderiyi silin hocam. :)
  195. MrGrфn

Ne düşünüyorsunuz?

Çok daha iyi durumdasınız bizden, dokuzuncu sınıfım ve 2 kez ertelendi. 2. dönem olacağız ve aşırı fazla konu birikecek.
  196. MrGrфn

Usb,ssd,sd farkı

Hayır, SSD HDD gibi bazı modeller dışında bilgisayarın içinde, diğerleri taşınabilir depolama birimi. Ayrıca SSD hızına ulaşabilecek SD veya USB çok azdır belki yoktur.
  197. MrGrфn

bilgisayarıma neler almam lazım

Hocam kusura bakmayın konu dışı bir şey soracağım bir aralar forumda sürekli babama nasıl PS4 aldırırım konusu açan bir arkadaş vardı, kullanıcı adı berat y***** idi. Yaşınız, isminiz aynı tabi tesadüf olabilir ama onun multisi falan değilsiniz değil mi?
  198. MrGrфn

Kaç Kişi PC Den Anlar

Çok göreceli bir soru olmuş, aslında bu soruya kendimiz değil başkaları bizim adımıza yanıt vermeli. Bilgisayarda iyi anlayan ama alçakgönüllülükten söylemeyenler de oluyor pek bilgisi olmamasına rağmen ben biliyorum diyen de oluyor aksi takdirde.
  199. MrGrфn

Bu bilgisayar alınırmı

Almayın, klasik Turbox ekran kartı bile belirtilmemiş. Paranız boşa gider.
  200. MrGrфn

İyi bir gelecek için okul(üniversite) şart mı?

Onlar fikirleri sayesinde bu seviyeye geldiler, ayrıca okul haricinde kendi kendilerini inanılmaz geliştirdiler, eğer ben de yaparım diyorsanız okulu bırakıp girişimci olabilirsiniz.
  201. MrGrфn

Beni tanıyormusunuz

Arada görüyorum, ABD'de doğup büyüyen arkadaş mıydınız?
  202. MrGrфn

Forumun Değişimi (Son 4 Ayda)

Evet olacak, çünkü cidden bazen gerek olmayan mesajlarınız oluyor.
  203. MrGrфn

Konusu açılmışken hocam, son günlerde sizin konuyla çok alakasız mesajlarınız gözüme çarpıyor. Saçma konular açmamaya dikkat etseniz ve alakasız mesajlar yazmamaya dikkat etseniz çok güzel olabilir.
  204. MrGrфn

7-8 ay oldu buraya geleli ama ağustos-kasım aralığında aktif değildim. Cidden bir girdim, SDN Forum mu burası oldum. O kadar saçma konu var ki. Daha 1 tane uyarısı olmayan ben geldiğim gibi biriyle tartışıp 10 ceza puanı aldım (Yanlış anlaşılmasın hak ettiğimi düşünüyorum, cezama itiraz...
  205. MrGrфn

Bu sistem kaç yıl götürür?

Temiz kullanırsanız 5 sene çok rahat oynarsınız. Grafiklerden biraz feragat ederek 1-2 sene daha götürür gibi.
  206. MrGrфn

Valorant Kare Monitör sıkıntısı

Fotoğraf atabilir misiniz? İki çözünürlük içinde atarsanız iyi olur.
  207. MrGrфn

Suç işleme oyunu.

Bu tarzda oyunlar var ama sisteminizin kaldıracağı var mı bilmiyorum.
  208. MrGrфn

Bu parça ne işe yarar

Bu kasanın GPU girişlerini kapatıyor olmalı.
  209. MrGrфn

Ben yeni pc aldim bu sorunla karşı karşıya kaldim.

Arkadaşlar bu sistem Free Dos. İçinde işletim sistemi yok nasıl açılmasını bekliyorsunuz. Sebebi bu.
  210. MrGrфn

Erkeklerde kaş ortasını almak

Ya saçmalamasın lütfen o arkadaşınız, merhametiyle ünlü İslam peygamberi biri kaşını aldığı için lanet okuyabilir mi?
  211. MrGrфn

Erkeklerde kaş ortasını almak

Saçma sapan vesveseler, o zaman hepimiz salalım kıllarımızı maymun gibi gezelim.
  212. MrGrфn

Bilgisayarımın alt kapağında ne var?

1. olarak bunlar RAM, kart değil. Fazladan bir RAM slotunuz var ayrıca RAM satın alıp ekleyebilmeniz için.
  213. MrGrфn

Laptop HDD değiştirme

Olur, hepsi 2,5" diye biliyorum.
  214. MrGrфn

Laptop HDD değiştirme

Laptop biraz daha dar alan ama yine de çok kolay, vidaları sök, HDD'yi çıkar, yeni HDD'yi koy, kabloları tak, vidala.
  215. MrGrфn

Gelecek kariyeri. Akılda kalan sorular.

Tıpı sevmeden okursan mesleğini hastalarını cidden memnun ederek yapamazsın ve sen de mutsuz olursun. Mutlaka sevdiğin mesleği yap.
  216. MrGrфn

Linux ve Windows'u karsilastirmayi birakin

Şunu netleştirelim arkadaşlar, Linux çöp falan değil. Günlük işletim sistemi gibi kullanmaya çalışıp terminal kullanamayıp dosya kurmak zor diye kötüleme yapmayın. Evet, Windows'un kullanımı daha kolay, ama pentesting için gidip Windows kullanamazsınız sonuçta, bazı konularda da Linux'a ihtiyaç...
  217. MrGrфn

Dosya sistemi Windows'tan daha komplike, ama bu berbat demek değil.
  218. MrGrфn

Gündelik işletim sistemi olarak kullanayım derseniz öyle, ama amacınıza uygun olarak çok yararlı olabiliyor.
  219. MrGrфn

İroniydi değil mi?
  220. MrGrфn

Laptop'um yavaşladı

Parolamı unuttum diyin değiştirin. Bu kadar basit.
  221. MrGrфn

Everest psu um fazla ses çıkarıyor

Hocam şaka bir yana, cidden patlayabilir haberiniz olsun. PSU'yu değiştirmeye bakın.
  222. MrGrфn

Bu biraz AMD vs Intel yada Fenerbahçe vs Galatasaray gibi, kesin bir yargıya varılamaz. İkisinin de birbirinden üstün yönleri ve birbirinden farklı amaçları var.
  223. MrGrфn

merhaba

Izoly, Turbox falan uzak durulması gereken markalar. O değilde tanışma başlığında konu buraya nasıl geldi. :D
  224. MrGrфn

Laptop'um yavaşladı

Maşallah maşallah, o kadar şeyin üstesinden 10 saniyede kalkıyorsa daha ne olsun. :D
  225. MrGrфn

merhaba

Yapmayın etmeyin. :(
  226. MrGrфn

merhaba

Vay be. Hepsini cevaplamışsınız. :D
  227. MrGrфn

Laptop'um yavaşladı

Bence de sorun değil öyle bir süre, dediğiniz gibi başlangıç uygulamaları çok fark yaratıyor. Bende başlangıçta çalışan her şey kapalı, bunun etkisi büyük. :)
  228. MrGrфn

watsapp ile ilgili bilgi almak istiyorum?

Ne demek. :)
  229. MrGrфn

Laptop'um yavaşladı

SSD varsa fazla bir süre, benim 5 yıllık emektarımın boot süresi 4 saniye.
  230. MrGrфn

Doğrudur hocam, daha önce hiç karşılaşmadım.
  231. MrGrфn

4 gb ram windows 10 home mu pro mu?

Home kullanın.
  232. MrGrфn

Bu WhatsApp'ın mesaj şifrelemesiyle alakalı. Yani sizin uğraşmanızı gerektiren bir durum değil. Belli zaman aralıklarıyla değiştiriliyor olabilir.
  233. MrGrфn

EBA için pc yerine ne alabilirim

Mantıklı şekilde cevaplarsanız hem mesaj kirliliği olmaz, hem de forumda sorunlarının çözümünü arayan insanlar cevaplara daha kolay ulaşırlar. :)
  234. MrGrфn

Laptop'um yavaşladı

Muhtemelen FPS limitini aktive etmişsiniz bir şekilde, ayarlardan dikey eşitlemeyi kapatıp dener misiniz?
  235. MrGrфn

EBA için pc yerine ne alabilirim

Windows IoT kurulabilir.
  236. MrGrфn

Discord oyundayken kasıyor

Geri kalan donanım nedir? RAM, GPU vs.
  237. MrGrфn

Bilgisayar donup düzelmiyor

Vurduğunuzda parçalardan biri darbenin etkisiyle temassızlık yapıyor olmalı.
  238. MrGrфn

Laptop'um yavaşladı

FPS her zaman mı 60?
  239. MrGrфn

Laptop'um yavaşladı

Aynı anda kullanılabilir.
  240. MrGrфn

Covid-20

TWD'deki zombiler yine çok kötü değil hocam, World War Z'deki gibi olursa ne yaparız. :D
  241. MrGrфn

Epic oyunları siyah ekranda kalıyor

Aklıma başka bir şey gelmedi, kusura bakmayın.
  242. MrGrфn

Cyberpunk 2077 Bedava APK Hileli Son Sürüm Virussüz neyse artık

Tam forum kurallarını açıp korsana destek yok maddesiyle raporlayacaktım, başlıktan trol konu sandım. :D
  243. MrGrфn

Eğer oyunların boyutu çok büyük değilse kaldırıp tekrar yükleyerek deneyebilirsiniz.
  244. MrGrфn

Kütüphanede oyunun altındaki 3 noktadan dosyaların bütünlüğünü doğrulayıp tekrar dener misiniz?
  245. MrGrфn

Eski kasaya yeni sistem kurulur mu?

Bir zararı olmaz, eğer donanım içine sığıyorsa kullanabilirsiniz.
  246. MrGrфn

En sevdiğiniz film ?

Inception Interstellar Nolan'ın Batman üçlemesi Captain America: Civil War Avengers: Endgame LOTR serisi The Amazing Spiderman 2
  247. MrGrфn

Letgoda Bir Satıcı Buldum.

Hmm anladım hocam. USB'yi internette birkaç liraya satılan type-C USB dönüştürücüler ile takabilirsiniz.
  248. MrGrфn

Format atacağınız bilgisayardan hazırlayın. Yanlış anlamadıysam elinizde 1 bilgisayar var değil mi?
  249. MrGrфn

Neden o kadar para veresiniz ki, kendiniz hazırlayabilirsiniz. Para varsa bizde girelim o işlere, çocuk oyuncağı nasılsa. :D
  250. MrGrфn

Çok ironik değil mi

Forum Kuralları'na bakarsanız yasak olduğunu görürsünüz.
  251. MrGrфn

Erken Seçim Olursa Hangi Partiye Oy Verirsiniz?

Yaşım tutmuyor, tutsa da cumhurbaşkanlığı seçimlerde oy vermem. Tek oy vereceğim yerel seçimlerde Mansur Yavaş.
  252. MrGrфn

PC için Tavsiye

Bu sistemin bir parçasını değiştirmek için birçok parçasını değiştirmek gerekir. Bir an önce elden çıkarmaya bakın bunu. Bir de işletim sistemini Wİndows 7'ye düşürün. Windows 10 ile boşta bıraksanız bile kilitenebilir 2GB RAM ile.
  253. MrGrфn

Bu Bilgisayar Bu Oyunu Kaldırırmı

Sistem güzel, ama bence başta RAM yerine işlemciyi biraz üst seviye alın. Sonra RAM takviyesi yaparsınız. Ama bu haliyle de sizi üzmez.
  254. MrGrфn

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

Bir çok kişiyi unuttuğumu farkettim onları da ekleyip gidiyorum @_Zaur_ @ThorJ @Justinianus I The Great @Java Ama 16 Gb istiyor @Allah'ın Kulu
  255. MrGrфn

Epic Games Store Ücretsiz Oyun Kampanyası

Cidden arkdaşlar, Cyberpunk, Valhalla gibi oyunlar bekliyorsanız daha çok beklersiniz.
  256. MrGrфn

Bu Bilgisayar Bu Oyunu Kaldırırmı

5000' e CS:GO'da yüksekte 200 FPS alacak PC bile toplanır, ama sakın bunu almayın. Donanımı çok eski.
  257. MrGrфn

Epic Games Store Ücretsiz Oyun Kampanyası

İlk listeye inanan Hulk'a da inanır.
  258. MrGrфn

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

Sanırım insanlara karşı soğuğum, beni yazan olmamış. :) Benim gerekse görüşlerine gerekse konuşma tarzına en ısındığım üyeler @Rchive @EFI Shell @DarkWiThCeM @nixc0r
  259. MrGrфn

Ne dinliyorsunuz?

Dolu Kadehi Ters Tut - Yapma N'olursun
  260. MrGrфn

Ne dinliyorsunuz?

Duman - Yürek
  261. MrGrфn

Ne dinliyorsunuz?

Yaşlı Amca - Yıldızlara Bak
  262. MrGrфn

Profesör oldum

Hayırlı olsun, tavsiyem rütbeniz yükseldiğinde profilinize ekleyebilirsiniz bunu. Benim profilimde örneği var.
  263. MrGrфn

Covid-19'u atlattıktan sonra normal mi?

Üzüldüm hocam geçmiş olsun :( Bunu doktorunuza danışmanız en iyisi olacaktır.
  264. MrGrфn

murad_dördüncü isimli kullanıcının özel mesaj yoluyla tacizi

Sevgili forum arkadaşlarım ve sevgili moderatörlerim, bugün cidden çok sorun çıkardım, gerekse moderatörlerimizden gerekse tüm forum sakinlerinden çok özür diliyorum. Malum arkadaşla alakalı CİMER'e şikayette bulundum, SS'leri aşağıda bulabilirsiniz. Moderatörlerimden ricam bu konuyu...
  265. MrGrфn

Bu arada arkadaşlar, forumda bu akşam verdiğim rahatsızlık için hepinizden çok özür dilerim, forumu meşgul ettim. Bir daha böyle bir durum yaşanmaması için elimden geleni yapacağım. Zaten kural dışına çıktığım yer içinde cezamı aldım. Bu başlık altında çok fazla mesaj yazmazsanız güzel olur...
  266. MrGrфn

Moderatörlerin hepsi 7/24 aktif olsalar bile o kadar kişinin mesajlarını denetleyemezler. Ama konu açıldığı gibi uçuruldu zaten.
  267. MrGrфn

Canlı ders için kamera tavsiyesi.

Canlı ders için çok bir şey gerekmiyor, dandik bir kamera bile işini görür. https://www.trendyol.com/webcam-cover/full-hd-1080p-webcam-bilgisayar-kamera-dahili-mikrofon-eba-uyumlu-p-49972827?boutiqueId=316798&merchantId=118796&gads=true
  268. MrGrфn

Karne hediyesi gereksiz mi

Ben birkaç yıldır almadım, ama alsam motive olurdum diye düşünüyorum. Gereksiz demek yanlış olur.
  269. MrGrфn

Cezasını almasını çok istiyorum ama ailemi bu konu için meşgul etmeye değer mi bilemiyorum. Muhtemelen amaan nolmuş, bak ban yemiş zaten boşver derler. Bu arkadaş gibi insanlara zaman ayırmazlar. Kendim de maalesef ancak CİMER'e şikayet edebiliyorum.
  270. MrGrфn

Hocam ben ona gerektiği gibi konuştuğum görüşündeyim ama haklı olabilirsiniz tabi ki. Ama hakaret ettiğimi hatırlamıyorum. Onun yaptığı direkt yasal suç. Ki bu konuda da gerekeni yapacağım.
  271. MrGrфn

Arkadaşlar bir evlilik konusundan yürüyen tartışma sonucunda murad_dördüncü isimli forum üyesi, konudaki hakaretlerini bir üst boyuta taşımış, bana ve Rchive isimli forum üyesine siber zorbalıkta, hakarette ve tacizde bulunmuştur. https://hizliresim.com/UTVXin Kişi hakkında CİMER'e şikayette...
  272. MrGrфn

Evlendirmeyen anne ve babaya evlat hakkı haram edilebilir mi?

Alakası yok. Bir insan diğerinden önce doğduğu için üstün değildir diyorum.
  273. MrGrфn

Dostum adam resmen benden önce doğduğu için üstün olduğunu sanıyor. :D
  274. MrGrфn

Klasik sorgulamayan, din ne derse doğrudur diyen, aklını kullanmamak üzere yetiştirilmiş ve ölene kadar böyle yaşayacak dar kafalı bir insansın. Böyle devam et.
  275. MrGrфn

Netflix'te Nasıl Kesit Alabilirim?

Bildiğim kadarıyla Netflix o konuda katı, ekran görüntüsü bile aldırtmıyor.
  276. MrGrфn

ÜYELİK YOK | BEKLEME YOK | WWW.EVLİLİKSAYFASİ.COM Buyrun belki forumu yeterince kirlettiğinizi düşünürseniz buradan devam edersiniz. Üslübuma ve büyüklerime olan saygıma gelince, ben bir insana benden önce doğdu diye saygı göstermem. Eğer o kişinin saygı görmeyi hak ettiğine karar verirsem...
  277. MrGrфn

Proje Fikrim

Fikir güzel, ama önce böyle siteler var mı araştırın, eğer varsa o sitelerin üzerine bir şeyler ekleyin ki onlardan öne geçin.
  278. MrGrфn

Yasaklanmam Hakkında Bilgilendirme

Hakaret etmeniz normal mi?
  279. MrGrфn

Sizin gibi insanların sahip olduğu tek strateji budur işte, tartışmadan kaçmak. Karşında 15 yaşında bir 'ergen' var ve onun söylediklerinin aksini bile iddia edemiyorsun.
  280. MrGrфn

Kahkaha attım resmen, daha bir erkek ve kız arkadaş olamaz diyen bir zihniyetin nasıl konu açmasını bekliyordum ki? Benim hatammış.
  281. MrGrфn

Yasaklanmam Hakkında Bilgilendirme

Başkası sizle aynı pp yaptı diye hakaret edip uyarılmamayı mı bekliyordunuz. Moderatör gayet mantıklı bir karar vermiş.
  282. MrGrфn

Amerika vs Türkiye

Dine gerek yok, insanlar azıcık ahlaklı olsa her gün haberlerde cinayet ve tecavüz görmezdik.
  283. MrGrфn

Senden de çok özür dilerim dostum. Senin konularına saçma derdim ama, bu arkadaş olayı bambaşka bir seviyeye taşımış.
  284. MrGrфn

Ne kadar meraklıysanız evlenmeye -önünüze kim çıksa evlenirsiniz konulardan anladığım kadarıyla- forumda sizin konularınız görmeden barınamıyorum maalessef.
  285. MrGrфn

Amerika vs Türkiye

Saçmalamayın cidden, her gün kadın cinayetleri, kardeşin kardeşi öldürmesi, sokakta ölü hayvanlar, evde kal denildikçe artan vakalar, bu mu güzel? Biraz düşünün, kıyaslama yapın. Ülkeye neler oluyor ya? Düşününce ülkenin hali iyi diyorsanız, ben artık bir şey demiyorum.
  286. MrGrфn

Siz cevaplarınızı gidin türbelerde şeyhlerde arayın, cinsel açlığınızı doyurmak için forumlarda dolaşmayın böyle, daha 15 yaşındayım foruma giriyorum amacım teknoloji alanında bilgi edinmek birilerine yardımcı olmak, sizin izdivaç konularınızı görüyorum sürekli. Kurallara aykırı bir şey...
  287. MrGrфn

Sistemim GTA 5'de kaç fps alır

Aynen bu civarda, belki biraz daha yüksek.
  288. MrGrфn

Amerika vs Türkiye

Dostum daha 11-12 yaşında falansın tahminimce daha kim bilir neler yaşayacağız bu ülkede. Çalışıp kendini kurtarmaya bak. Alanında sayılı insanlardan ol. Beyin göçü yap. Bu ülkede yaşanmaz.
  289. MrGrфn

sistemim iyimi (dürüst olun )

PSU patlamaya hazır bomba, onun dışında sistem düşük bütçe için gayet alınabilecek bir sistem.
  290. MrGrфn

21. yüzyıldaydık en son, gidin beğendiğiniz bir insanla arkadaş olun işi ilerletin doğru kişi ise evlenin. Anneniz babanız size eş adayı bulmuyor diye ahirette iki elim yakanda demek gibi bir hadsizlik yapmayı aklınızdan bile geçirmeyin.
  291. MrGrфn

Apple'a dava açmak istiyorum

Ya forumda kirlilik yapmayın lütfen.
  292. MrGrфn

Dışarda güzel kızları görünce kafayı yiyorum

Sorunun çözümünü teknoloji ağırlıklı bir forumda aramak hangi kafa?
  293. MrGrфn

Minumum performansı karşılıyor ne demek

Cidden foruma konu açmadan bir düşünün lütfen. Allah aşkına ne anlama geliyor olabilir?
  294. MrGrфn

Gta V online

Sistem?
  295. MrGrфn

Boot menüsü!?!?

Bu arkadaşa nefes tüketmeye değmez, Kali indirem hekır olam hesap çalam kafasında, daha işletim sistemini kurmak için 3 tane konu açan biri.
  296. MrGrфn

Salatayı Çok Bastırdım?

Bir günde bir şey olmaz.
  297. MrGrфn

Dışarda güzel kızları görünce kafayı yiyorum

Ne diyelim sen kendine güvenmezsen? Her şey orada bitiyor. Çevrem olsun dersin, ama para karizma lazım dersin, çalış diyince Starbucks'ı beğenmezsin, tam bir kısır döngüdesin dostum. Bu böyle olmaz cidden. Artık karart şu gözünü ve ilacını forumda arama. Gir bir işe kazan paranı git sporunu yap...
  298. MrGrфn

3 ay Spotify Premium üyelik

1.'si neye dayanarak forumdaki herkese güveniyorsunuz? 2.'si sipariş kodunu kim ne yapsın?