Arama sonuçlarınız

1. kerojann

Öneri I7 3770 & GTX 1050 Tİ Sistem Toplama

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi böyle bir sistem toplamak istiyorum sizce bu sistemin ederi nedir ikinci elde topladığımda ise 4-5 bin tlye falan denk geliyor benim elimde phenom 2 x4 965 r7 240 sistem var bu sistemi 2.5-3 kya satıp üstüne 1-2 de ben ekleyip bu sistemi almak istiyorum...
  2. kerojann

Öneri 20000TL altı en iyi oyun bilgisayarları

i3 eski işlemci benim tercihim i3 13th gen yerine ryzen 5 5 th gen olur ama arkadaş hangisini tercih ederse
  3. kerojann

kanka attığım sistemden daha kötü bu
  4. kerojann

Yardım Alacağım Ekran Kartı ve İşlemcim Uyumlu mu? Darboğaz vs. Yapar mı?

uyumlu ama bu fiyata 2. el çok daha iyi ekran kartları bulursun örneğin 750 ti belki zorlarsan 1050ti rx serisi
  5. kerojann

Yardım GTA 5 Drop Sorunu

Arkadaşlar sistemim gta5 i kaldırmaya yetiyor ben sorunun harddiskten olduğunu düşünüyorum birkaç ay öncesine kadar böyle bir sorun yoktu takır takır oynuyordum sonradan sadece gta da değil birçok oyunda aynısını yaşadım mesela lol oynarken sesler gidip geliyodu ve drop yiyordum hdtune ile...
  6. kerojann

Şaka mı bu? dün sana attığımda sistemin fiyatı 17.500 tl idi şuan 20ye dayanmış durumda :D
  7. kerojann

Kankam sinerjiden bakmanı öneririm https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-sten-ryzen-5-5600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rtx3060ti-oyun-bilgisayari-p-42507 aynı pc 3-4 ay önce 13kydı :D 1686497622 Bu pcnin açamayacağı oyun yok şuan piyasada 1686497684 Çok fazla oyun oynamıyorum belirli oyunlar diyosan...
  8. kerojann

Öneri Yaz Tatilinde Oynanacak Oyun Önerisi

kankam çok istiyorum o oyunu da sistemim yetmiyor
  9. kerojann

Öneri Yaz Tatilinde Oynanacak Oyun Önerisi

Arkadaşlar ben daha önce Mafia CoD Far Cry serisini bitirdim bu tarz böyle hikayeli aksiyonlu falan oyunlar önerebilir misiniz yaz tatilinde sabahlara kadar oynayacak oyunlar lazım bana Call of Duty MW serisi Black Ops serisi çok güzeldi bir de Mafia 2 favori oyunum bayağıdır aramama rağmen bu...
  10. kerojann

Soru 4 GB Ekran Kartı Uygun mudur?

biraz geç cevap verdim ama uyumludur eski işlemcin 4 çekirdekti arkadaşım o işlemciyi kullanıyor baya iyi performansı var pentiumunda iyi ama ne fark eder bilmiyorum da oyunları lowda oynarsınn rahatca
  11. kerojann

Öneri Rampage Stormy vs. Rampage RM-K3

ona göre mağazaya gidip alayım bide kargo beklemiyim kargo ücreti de alıyorlarmış 1677437508 sağolun fikirleriniz için hayırlı akşamlar
  12. kerojann

bide hocam ben rm k3 e karar verdim de itopya mağazası ve internet mağazası arasında fiyat farkı oluyor mu
  13. kerojann

şekli garip geldi ben dış dizayna önem veren biriyim biraz garip duruyor kulaklık 1677437362 ayrıca 7.1 usb istiyorum jak eskidi artık
  14. kerojann

ekonomi işte coğrafya kaderdir... 1677437008 ayrıca kulaklığa baktım çok garip duruyor
  15. kerojann

Çok kararsız kaldım stormy hakkında kulağa tam oturmuyorlar diyolar doğru mu ayrıca rm k3 kullandım güzeldi sizce hangisini almalıyım bütçe 500 tl. RAMPAGE STORMY: Rampage STORMY Siyah 7,1 Usb Surround Oyuncu Kulaklık+Mic Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL RAMPAGE RM-K3: Rampage RM-K3 CASHE PLUS USB...
  16. kerojann

Yardım Ram MHz yükselttikten sonra bilgisayar açılmıyor

amd soketlerde çok oluyor bu
  17. kerojann

Soru Darbogaz yaparmi

şaka mı bu yapmaz tabiki de
  18. kerojann

Soru Yükseltme

uygundur.
  19. kerojann

Soru Ps4 Asla Harici HDD görmüyor lütfen yardım.edin.

hard diski direkt dahili yapıp kullanman gerek diye biliyorum diğer türlü de exfat olarak biçimlendirdiğine emin ol içinde başka hdd varsa ondan da olabilir
  20. kerojann

Soru 4 GB Ekran Kartı Uygun mudur?

alacağın ekran kartının modeline bağlı knk r7 240 ın da 4 gbsi var 1050 ti ında önemli olan modeli
  21. kerojann

Öneri Snopy SN-XBK33 VS SN-BT41

Hayırlı günler spor salonunda şarkı dinlemek için almak isitiyorum ama karasız kaldım sizce hangisini almalıyım fiyat olarak ikisi de aynı 300TL dışarıya ses vermesin yeter. https://www.trendyol.com/snopy/sn-xbk33-batty-tf-kart-ozellikli-bluetooth-kulaklik-p-319243052...
  22. kerojann

Öneri AMD phenom 2 x4 965 işlemci ile GTX 750Tİ darboğaz yapar mı?

Şuanda bilgisayarımda phenom 2 x4 965be 3.4 GHz işlemcim takılı yanına bi GTX 750 ti almayı düşünüyorum darboğaz yapar mı birde uygun PSU önerir misiniz ben 450 w düşünüyorum
  23. kerojann

Öneri Amd Phenom II x4 965 işlemciye uygun ekran kartı?

bilgisayar özelliklerim; asus m4n68t-m v2 anakart corsair vengeance 2X4 ram amd phenom 2 x4 965 3.4 ghz 4 çekirdek işlemci psu 300 w (değiştirebilirim) şuanki ekran kartım ise HD 8350 şuanki ekran kartımla neredeyse çoğu oyunu 800x600 de oynamam gerekiyor gta5 olsun the forest olsun bazı...
  24. kerojann

Yardım Bu sistemin ederi ne kadardır yardımcı olur musunuz

20-25 i var hocam
  25. kerojann

Öneri 300-400 TL arası 7.1 USB gamer kulaklık tavsiyesi

Bütçem 300-400 TL arası USB 7.1 kulaklık arıyorum James donkey hoşuma gitti ama piyasada çok yok renk çeşitliliği yok ve fiyatı pahalandı bilindik markalar rampage gibi markaların böyle kulaklıklarından hangisi önerirsiniz? 1673044040...
  26. kerojann

Soru 8 GB 1600 MHz RAM ve 2x4 GB 1800 MHz performans farkı nasıl olur?

Anakartım 8 destekliyor ondan böyle yaptım 1672763787 Evet var oc (overclock)
  27. kerojann

Bi ayar vardı maxa çektim onu şuan 1600 MHz oldu 1800 e çekmeyi deneyeceğim birde 1672478735 Dediğiniz ekranda memclok value var en Max 800 oluyor 800 de de 1600 MHz oluyor daha da yükseltemiyorum 1672479130 Dram timing mode ayarı nasıl olucak acaba
  28. kerojann

https://www.hizliresim.com/bb8ahs9 1672476766 Asus M4N68T-M V2 1672476980 bios güncellemesi mi gerek acaba ? 1672477058 mesela biosta sanallaştırma seçeneği de yok
  29. kerojann

ben dün 2x4 1866 mhz ram aldım corsair ama pcde 1333 mhzde çalışıyor araştırdım amdlerde oluyormuş sadece bu olay nasıl düzeltebilirim biosta ram frekans ayarını bulamadım (eski bios) yardım eder misiniz? 1672476624 https://www.hizliresim.com/4cyvr64 1672476667 Anakartım: Asus M4N68T-M V2
  30. kerojann

Başlıkta da dediğim gibi 1600 MHz tek ram 2x4 1800 MHz ram arasında gözle görülür bi fark olur mu yoksa ufak tefek farklar mı olur
  31. kerojann

Yardım Bilgisayar ekran kartını sadece güvenli modda görüyor

Sorun çözüldü reballing işlemi yaptım kendim şuan çalışıyor ekran kartı konu kapanabilir elinize sağlık.
  32. kerojann

Yardım Anakartım 1800 MHz destekliyor 1866 MHz ram alsam sorunsuz sıkıntısız çalışır mı?

Anakartım Asus m4n68t-m v2 am3 DDR3 bir anakart ram almayı düşünüyorum buldum da 4x2 1866 MHz Corsair ram alıcam acaba sorunsuz çalışır mı?
  33. kerojann

Ben kurcalamadım ekran kartını ama sanmıyorum biosta kırmızı noktalar çıkıyor çünki büyük ihtimal kart bozuk
  34. kerojann

Bir videoda adam gpu kısmını çakmakla ısıtıyordu ve düzeliyordu
  35. kerojann

Evet eminim hatta tekrar yüklüyorum şuan ek olarak hata kodu yok dxdiagın fotoğrafını da atıyorum şimdi Driveri yüklendiğimde siyah ekran aldım 2-3 kez siyah ekran araında gidip geldi masaüstü gözükmedi şimdi cable not connected dedi ve biosta da kırmızı noktalar gözüküyor biraz araştırdım...
  36. kerojann

Aygıt yöneticisinde de görmüyor Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor ama güvenli modda görüyor
  37. kerojann

Bilgisayarı açınca dxdiagta Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı diyor VRAM 0 ama güvenli modda açınca herşeyini görüyor ekran kartımın acaba nasıl düzeltebilirim? 1672037846 Modeli HD 8350
  38. kerojann

Yardım Sizce kaç w PSU almam gerek

Üçünü de yaptım zaten aritmatic mk4 termal macun sürdüm temizliğini psuya kadar yaptım formatı da yeni attım ekran kartı gt630 aldım şuan bide ileri zamanda 400-500 w PSU düşünüyorum 1670300506 Durumu çözdüm zaten 3.2 ghzden 2.5 e çektim ama büyük performans kaybı oldu
  39. kerojann

Peki bu ani fps düşüş olayı psudan mı kaynaklı ?
  40. kerojann

Anakartım fx desteklemiyor ve bütçem ona yetiyor
  41. kerojann

Öncelikle merhaba sistemim; 8 GB Kingston 1600mhz DDR3 ram Amd phenom 2 x4 955 3.2 GHz 4 çekirdek Amd Radeon r5 220 1 gb 300w psum var şuan işlemcim sadece 125 w çektiği için aldığım yer powerimin yetmeyeceğini ucu ucuna yeteceğini ve oyunda arada fps düşüklüğü yaşayacağımı belirtti mesela şuan...
  42. kerojann

Öneri Amd athlon 2 X2 250 işlemciye uygun ekran kartı önerisi

sağolun teşekkürler
  43. kerojann

X6 Lara baktım ama çevremde hiç ilan yok İstanbul'da buldum 800-1.300 TL Arasi değişiyor peki x4 modeline uygun darboğaz yapmayacak benim de bütçemin ağlamayacağı anakartımın desteklediği bir ekran kartı önerir misiniz acaba teşekkürler.
  44. kerojann

ben de fx 8350 almayı düşünüyordum sonra anakartımın uymadığını öğrendim şuan phenom 2 X4 955 ve r7 240 yapmayı düşünüyorum sizce nasil olur hocam
  45. kerojann

fx-9 alıcaktım ama desteklemiyor am3+ desteği var ise alıcam
  46. kerojann

bilgisayarimda asus m4n68t-m v2 DDR3 AM3 anakart 2 GB ram ve athlon 2 X2 250 işlemci var ekran kartim bozuldu yeni ekran kartı alıcam Rami de 8 yapıcam acaba hangi ekran kartını alsam bu sistemde 1920x1080 en düşük ayarlar valorant 50-60 fps oynarim ve darboğaz yapmaz (biliyorum valorant ve gibi...
  47. kerojann

Yardım Ram Anakartım İle Uyumlu Mu ?

Zaten elimdeki ram 2 GB önemi yok
  48. kerojann

Yardım Ram Anakartım İle Uyumlu Mu ?

Arkadaşlar abime doğum günü hediyesi olarak ram alacağım bilgisayarı çok kasıyor anakart modeli m4n68t-m v2 acaba ram uyar mı ? https://ty.gl/2w2lnf9sjw https://www.hizliresim.com/fscytku
  49. kerojann

Yardım LoL Perma Yiyen Hesap Açılır mı?

Geçen sene perma yedi ben oynamıyordum abim istedi hesabı kendi pcsinden oynuyordu hesapta büyük ihtimalle küfürden içine rp fln atmıştım çok güzel kostümler vardı o aklıma geldi açılıyorsa açıyım banını dedim ticket fln attım da açılcak gibi değil galiba başka bi internetle oynasaydı abim int...
  50. kerojann

Öneri Bilgisayarım valorant kaldırır mı ?

İşlemci almak istiyorum ama AMD nin orta düzey bir işlemcisi yok yani en kötü oynamak için bi ryzen 3 var oda pahalı
  51. kerojann

Öneri Bilgisayarım valorant kaldırır mı ?

Hepinize iyi günler arkadaşlar benim abim seneye üniversiteye gidicek bende onun bilgisayarına çökücem ama bilgisayar pek iyi değil genelde abim LoL oynuyor orta ayarlar 50-60 fps gibi bi değerde fps alıyor bi ara valo indirmişti ama ram ı yetmediğinden dolayı oyundan atıp durmuştu maça...
  52. kerojann

Yardım General Mobile 8 Martıda SMS almama sorunu

Martı uygulamasına kaydolurken numarama doğrulama kodu SMS gelmiyor ama paparadan getirden yemek sepetinden falan geliyor durumu çözmeme yardımcı olur musunuz ?
  53. kerojann

Yardım Laptop Ekran Çerçevesi Sorunu

Laptopumu sabah açtığımda normaldi biraz kardeşime verdim 5 10 dakika oynadı laptopu açtığımda ekranda çerçeve vardı ben bu laptopu film video dizi ve arada sırada nadiren ETS2 oynamak için kullanıyorum. Rahatsız ediyor. Ekran Kartı: İntel HD Graphics 400 braswell Ekran: 1366x768 60Hz Laptop...
  54. kerojann

Öneri Windows U Etkinleştirme

gerek kalmadı mediatools u tekrar kurdum şuan windows medyası oluşturuluyor %89 da
  55. kerojann

dediğinizi yaptım ama windows medyası oluşturuluyor kısmında %50 kalıyor 1 de yattım gece 4:30 da kalktım hala 50 bende kapattım
  56. kerojann

nasıl yapacağımı detaylı bir şekilde anlatır mısınız ? 1624821320 baktım internetten de fabrika ayarlarına dönersem pc ilk aldığım gibi mi olacak ?
  57. kerojann

Yardım Bilgisayar Piyasası Ne Olur ??

doların düşeceği yok al gitsin
  58. kerojann

Merhaba Kardeşlerim Bilgisayarı ilk aldığımızda içinde orjinal windows 10 kuruluydu sonra bilgisayar bozuldu bilgisayarcıya verdik format attı ama korsan tabi cracksiz bilgisayarımı kişiselleştiremiyorum kmspico benzeri bir etkinleştirme programı var mı kmspico hem arama yerini bozuyor hemde pc...
  59. kerojann

Ps3 gta 5 siyah ekran sorunu

Knkm konuyu neden hortlattınki taa 2 ay önce çözdüm zaten sorunu
  60. kerojann

Öneri Meslek Lisesi Ve Mesleki Ve Teknik Anadolu Liseli Arasındaki Farklar

Gece gece aklıma takıldı hayalim yazılımcı olmak. Meslek Lisesi okumak istiyorum fakat puanımın çokta iyi bir liseye yeteceğini zannetmiyorum. Meslek ve Mesleki Anadolu Liseler'inin hangisinde ders daha yoğun, hangisi benim gibi bilgisayar okumak isteyen biri için yararlı, düşüncelerinizi ve...
  61. kerojann

Bu Yıl Okuldan Hiçbişi Anlamadım

Abi bizim durumumuzdan ne anlarsın sen eşekten düşenin halini eşekten düşen anlar 1621338855 sınav oluyoruz öyle beleşe not yok abi
  62. kerojann

Mobil İçin Antivirüs Önerisi

Avast, Norton ve McAfee kullanabilirsin norton baya iyi bir anti virüs programı ama paralı diye duydum onun dışında avast ücretsiz ve performans arttırıyo eğer telefonun kasıyorsa bi avast indir derim
  63. kerojann

Bu Yıl Okuldan Hiçbişi Anlamadım

bende şuan böyleyim lgs ye 1 aydan az kaldı ama çalışma isteğim yok okullar açıldı okula gitme isteğim yok sınavlarım geçen yıla göre kat kat daha düşük geçen sene ortalamam 80 di bu sene 60 falan baya düştü yani isteğim olsa yapmak istiyorum ama isteğim yok
  64. kerojann

Forza Horizon 4 Oynayabilir Miyim (Standart Edition)

eğer ekran kartın GT 720M değilde GT 720 olsa düşük ayarlarda oynayabilirdin ama ordaki M herşeyi berbat ediyor bide işlemcin biraz kötü forza horizon 3 düşük ayarlar 800x600 belki 30 40 alırsın ama tadı çıkmaz
  65. kerojann

Arkadaşımın Bilgisayarındaki Bellek Hatası Sorunu

Arkadaşım önceden CPU hatası verdiği için format attırmıştı bilgisayarına sonra bilgisayar açılmamaya başladı termal macunu değiştirdik ekran kartını falan temizledik BİOS tan 1 2 ayar yaptım ve çalıştı ama GTA 5 e girince Microsoft bellek kullanımı diye bir uyarı veriyor programı kaydedip...
  66. kerojann

Windows 10'A Windows Live Indirilebilir Mi ?

Önceden girebiliyordum fakat şimdi girdiğimde "Disconnect game sessions" uyarısı alıyorum arkadaşımla çok heveslenmiştik. Önceden Kane And Lynch oyununda da böyle bir uyarı almıştım sebebi ise bu oyunda artık Online oynayan kişi kalmamasıymış 1620402418 Teşekkür ederim sağolun mta gibi oynarım...
  67. kerojann

Windows 10'A Windows Live Indirilebilir Mi ?

Arkadaşla GTA 4 Online gireceğiz fakat Windows Live istiyor Windows Live'de Windows 7 de çalışıyor ikimizin işletim sistemi de Windows 10 acaba Windows 10'da Windows Live indirme şansımız var mı ? Cevaplarsanız teşekkür ederim.
  68. kerojann

Kedim Son 1 Haftadır Çişini Tutamıyor

ama leke büyük bide ayağıyla yastığımı kum kazar gibi kazıyodu baktım yine işemiş
  69. kerojann

Kedim Son 1 Haftadır Çişini Tutamıyor

Kedim çişini tutamıyor tuvalete götürüyorum iyice yapıyor çişini ama odamda oyun oynuyorum 1 saat sonra yasığımın üstünde sarı bi leke var kokluyorum ve kedi çişi buarada sadece yastığıma işiyor son 1 hafta içerisinde oldu 3 4 aydır bizde kedi hiç böyle birşey yapmamıştı Not: Kedim dişi tüm...
  70. kerojann

ps3 varsayılan ayarları geri yüklersek oyunlar gidermi

Varsayılan Ayarları Geri Yükle diyicem demi
  71. kerojann

Ps2 Sorularım var

ps3 al kır gta 5 kur online oyna 1617619544 bende pc oyuncusuyum kontroller çok kolay 1 saatte öğrenirsin 5 yaşındaki kuzenimle co op cod mw3 oynuyoruz okadar kolay yani :D 1617619868 1-ps2 alınır 2-hayır 3-pes 13 god of war gta sa max payne 2 gibi birtakım eski ama güzel oyunları...
  72. kerojann

yani ayarları sıfırlamaya korkuyorum arkadaşım ps3 bilen biri cid oluşturup satıyo falan ona sordum yapma oyunların gider o hem ayarları hemde ps3 ü sıfırlıyor dedi ondan
  73. kerojann

Eminmisiniz bi sayfada gördüm giden oyunlar bidaha gelmez diye bi defasında yanlışlıkla formatlandı ps3 yine başıma gelmez değilmi yani eminmisiniz
  74. kerojann

2. el ps3 aldık ve adam ebeveyn kontrolü şifresi koymuş playstationun sayfasında varsayılan ayarları geri yükleyin yazıyordu acaba yapsam oyunlar silinirmi
  75. kerojann

4GB 1600 mhz ram vs 8GB 1066 mhz ram

arkadaşlar sizce 4gb 1600 mhz ram mi daha iyi performans verir yoksa 2x4 1066 8gb ram mi daha iyi performans verir biliyorum 8gb daha iyi geldi bana ama sizinde önerilerinizi bekliyorum
  76. kerojann

Kızışan dişi kedimi nasıl sakinleştirebilirim

Dişi kedim kızışmış ve sürekli miyavlıyor çok rahatsız oluyorum yüksek sesle miyavlıyor acaba sakinleştirmenin bir yolu varmı ? Kedi 6 aylık
  77. kerojann

Düşük sistemli online korku oyunu önerisi

onlinemi bunlar
  78. kerojann

teşekkür ederim önerileriniz için
  79. kerojann

teşekkür ederim sevdiğim tarz oyunlar önermişsin mini oyunları çok seviyorum teşekkür ederim
  80. kerojann

teşekkür ederim başka oyun önerin varmı illa korku oyunu olmasına gerek yok sistemimin kaldırabileceği eğelenceli online bi oyunda olur
  81. kerojann

Arkadaşlarla 3 5 kişi korku oyunu oynamayı planlıyoruz fakat benim sistemim kötü olduğu için bi türlü oyun seçemedik aklımızda the forest ve 13th friday vardı ama benim sistem kaldırmıyodu sistemimin düşük ayarlarda kasmadan kaldırabileceği online bi korku oyunu varmı sistemim; İntel HD Graphics...
  82. kerojann

Root'u silmeden telefonu sıfırlamak.

rootu silmeden sıfırlama yapamazsın diye biliyorum
  83. kerojann

PS 3 depolama arttırma.

kardeşim lütfen kapat bu konuyu işine bak amacım korsan desteklemek değil gta 5 cd si bulamadım ps3 e ondan böyle yaptım
  84. kerojann

Biostan ram mhz düşürme

Arkadaşlar Benim 4 gb ramım var 4 te arkadaş verdi o 4 gb ram ile benim ramimin mhz leri farklı o yüzden ramı taktığımda siyah ekranda kalıyor bi arkadaşım bana bi öneride bulundu biostan ramin mhz sini diğer ramin mhz si ile aynı ayarla dedi ozaman belki çalışır dedi deniiym dedim biosa girdim...
  85. kerojann

Laptop çözünürlüğünü 1920x1080 yapma

800 tl miş ekran bence değmez bi laptop ekranına okadar verilmez 300 tl falan olsa neyse
  86. kerojann

hayır yerleşik ekranı 1920 yapmak istiyorum 1614085539 yanlış biliyosunuz tv ye takınca 1920 yapabiliyorum
  87. kerojann

o monitör şuan başka bir bilgisayarda kullanılıyor
  88. kerojann

hemde benim şuan kullandığım laptopun hiçbi malzemesi satılmıyor laptop tr de bile yok yasaklanmış galiba bizide kazıkamışlar :( (laptop: casper nirvana c300
  89. kerojann

para vermeden yapabileceğim bişey varmı düşük fiyatlı birşeyde olur 1614085154 şöyle bir program yokmu çözünürlük 1366 da dursun ama ekran 1920 görüntüsü olsun yani 1366 bana çok yakın geliyo
  90. kerojann

Arkadaşlar uzun süredir 1920x1080 ekran kullanıyordum laptopa geçtim ve bunda çözünürlük 1366x768 ekran kartı intel hd 4000 desteklemiyo galiba bi program yardımı ile yapabiliyomuyuz amacım görüntüyü güzelleştirmek değil ekran çok yakın geliyor ve 1920x1080 1366 ya göre biraz daha uzak ve ekran...
  91. kerojann

PS 3 depolama arttırma.

kardeşim bedavayken almıştım ps 3 üme yüklemişim gibi say
  92. kerojann

PS 3 depolama arttırma.

arkadaşlar burda kimse korsanı desteklemiyor 1614080043 gta 5 zaten bedava olmuştu öyle düşünün birde
  93. kerojann

PS 3 depolama arttırma.

kırdırmana gerek yok kendin kır çok para alıyolar kırmaya 1613169910 max 1 tb destekliyo diye biliyorum ama sen nolur nolmaz 500 gb al 1613169970 bende 160 gb var 2012 de almıştık geçen onu buldum içine gta 5 kurdum sabah akşam onlinede akıyorum 1613169985 160 gb bana yetiyo zaten 1613170077...
  94. kerojann

Kırık ps3 psn de ban yermiyim

evet kırdım gta 5 yükledim hatta onlinede girdim 2 gündür onlinedeyim sabah akşam ve ban yemedim ama çok hile var onlinede buarada ps3 ü güncelleyince orjinale dönüyor formata gerek yok 1612973248 bu orjinale çevirme olayını şu yüzden sordum benim bi ps3 üm vardı oyun yüklettirdik ana ekrandaydı...
  95. kerojann

Kırık ps3 psn de ban yermiyim

Arkadaşlar gta 5 yükleyeceğim ve ps3 üm daha kırık değil hen ile kırıp gta 5 yüklesem psn de ban yermiyim ama online girmicem 1612482084 Ve bide şey sorucam gta 5 indirince ps3 ü orjinale çevirsem oyunda hata alırmıyım
  96. kerojann

Ps3 GTA 5 e türkçe yama yapacaklar mutlaka okusun

Cidden
  97. kerojann

Ps3 GTA 5 e türkçe yama yapacaklar mutlaka okusun

özelliklede gta5 e türkçe yama yapmayı düşünen arkadaşlar okusun yazıyı Arkadaşlar ps3 ünüze gta 5 indirirseniz veya indirdiyseniz kesinlikle türkçe yama yapayın yapıcaksanızda oyununuzun bi yedeğini alın çünki siyah ekran ve loading story mode hatası veriyor ben bi kanaldan indirmiştim ve...
  98. kerojann

Ps3 gta 5 siyah ekran sorunu

ps3 üme gta 5 yükledim ingilizce sarmaz dedim türkçe yama yapayım dedim ve ps3 turkey kanalından türkçe yama yaptım ama videoda gösterdiği dosya 4 gb ve farklıydı linkteki 100 mb ve farklı bi dosyaydı ben direk kurdum ve oyun loading story modde kalıyodu bende save ve profile dosyasını sildim...
  99. kerojann

Yıl 2010`muş Gibi Yazıyoruz.

12
  100. kerojann

ps3 gta 5 tr yama sonrası oyun açılmıyor

internetten pkg tr yama indirdim ps3 turkey kanalından ve oyun loading story mode da kalıyor bekliyorum açılmıyor türkçe yamayı geri alabilirmiyim veya bu sorunu düzeltebilirmiyim çünki oyunu silip yüklersem çok uzun sürer yükleme
  101. kerojann

ps3 oyunları görmüyor

oyunlar gider öyle yaparsam 1611400290 özelden falan link atsan olmazmı ya
  102. kerojann

ps3 oyunları görmüyor

yok hayır 1611399442 tekrardan kırıyorum ps3 ü
  103. kerojann

ps3 oyunları görmüyor

geri getirebiliyomuyuz multimanı oyunları falan
  104. kerojann

ps3 oyunları görmüyor

birde şey sorucam sistem güncellemesi yaptıktan sonra multiman hata veriyor başlatma işlemi sırasında hata oluştu diyor
  105. kerojann

ps3 oyunları görmüyor

arkadaşlar dün ps3 aldık 2. el adam 30 tane oyun var dedi ama multimanda 10 tane vardı kurcaladık oyun yardımcı verilerinde birsürü oyun var 30 a yakın ama bunlar multimanda falan gözükmüyo nasıl girebilirim
  106. kerojann

Kane and lynch online ¨No Game Session found!¨ hatası

herkes 2 yi oynuyor ama 2 de benim pc kaldırmıyor neyse hayırlı akşamlar
  107. kerojann

veya şeymi birakç bölüm geçmemmi lazım sadece 1. bölümü oynadım hapisten kaçırılıyoruzya 1610037103 tamam teşekkür ederim
  108. kerojann

koca dünyada birtek benmi kane and lynch oynuyorum saçma değğilmi bu 1610036997 steamdan başka arkadaşımın daha mı alması gerekiyor
  109. kerojann

Öncelikle oyun orjinal 3 gün önce indirimde almıştım fakat onlineye giremiyorum No Game Session found! hatası alıyorum çözümü bilenler yazabilirmi
  110. kerojann

10.000 TL bütçeye sistem

aaa ben monitörü asus sanmıştım k.b. yın yanlış linki atmışım 1609580503 ne bileyim sandiskin ssd si bi garip geldi bana
  111. kerojann

10.000 TL bütçeye sistem

monitörüde daha ucuz bütçeli bişey almanı öneririm 1609541581 https://www.hepsiburada.com/gamepower-gpr27c1ms144-27-144hz-1ms-display-hdmi-freesync-full-hd-curved-monitor-p-HBV00000NBYCC şöyle bi monitör almanı tercih ederim 1609541602 anakartta asus öneririm hereyin çok iyi 1609541716 sandisk...
  112. kerojann

10.000 TL bütçeye sistem

anakart olmamış ve ramı 32 ye yükseltebilirsin öyle yayın açıcaksan falan 32 lazım ama kendi halinde arkadaşlarınla dc den konuşarak oynayacaksan 16 al derim
  113. kerojann

Ps3 kollar şarj olmuyor

Şuan çok şaşırdım 2 senedir şarj olmayan kolların bataryası çürümüştür sanıyodum ama farklı bir usb şarj kablosu ile şarj ettim ve şarj oldu kollar resetlemeye gerek yok 1609541168 nedense orjinal şarj kablosuyla olmadı ama farklı bir kablo ile oldu ona şaşırdım
  114. kerojann

Ekran kartını kendim takabilir miyim?Ekran kartı takması kolay mı ???

çok kolay takması ram takmak gibi ama bunda vidalar var çok kolay ya
  115. kerojann

Bilgisayarımı formatlamam lazım

Bilgisayar açılırken f10 mu ne Bi tuşa basıyorum ve orada kurtarma menüsü vardı oradan sıfırla ama hangi tuş onuda dene dene sen bul
  116. kerojann

Laptop aşırı yavaş

Laptopu prize takılı oyna bataryası ı çıkart
  117. kerojann

Ps3 kollar şarj olmuyor

Soket temizlemeyi bilmiyorum 1609347953 Resetlesem düzelirim kolları
  118. kerojann

Ps3 kollar şarj olmuyor

Çarşıda yaptırayım ozaman maliyeti kaç tl olur sence 2 kola
  119. kerojann

Yavru Kediler Ne Yer

O süt diyen arkadaşlar dalga geçiyor galiba teşekkürler bilgileriniz için
  120. kerojann

Ps3 kollar şarj olmuyor

Ps3 ilk çıktığı zaman almıştık ps3 slim model 2 yıldır yatıyor Bi açayim dedim en son 2018 de açılmış kolları usb ile takıyorum öyle oynanıyor ama şarj olmuyor 10 saniye oluyor yanıp sönüyor sonra sabit yanıyor 2 senedir şarj olmadığı için olabilirmi
  121. kerojann

Yavru Kediler Ne Yer

pet shopçu varda kaalı ya sokağa çıkma yasağı varya şoktan yaş mama aldım onu verdim şuan tok 1609119432 2 3 aylık falan 1609119483 sütte laktoz var ishal yapar 1609119550 haşlanmış yumurtamı
  122. kerojann

Yavru Kediler Ne Yer

kedimin maması bitti ve kedim şuan aç evdeki imkanlarla kediye nasıl bir mama hazırlayabilirim veya ne verebilirim kediye aşıları daha yok yavru
  123. kerojann

4gb ram ddr3 ve intel i5 var arma 3 kaç fps alırım

bence 40 50 fps alırsın ama dur bakayım 1608763928 ekran kartın olmadığı için düşük ayarlarda 40 50 fps alırsın ekran kartın iyi olsa orta ayarlarda 40 fps ile oynardın ama ekran kartın yok 1608763991 çözünürlüğü 1280 720 16 yap ayarların hepsini en düşüğe çek ve vsync yi aç 45 fps ile oynarsın
  124. kerojann

Sistemim Assasins Creed Brotherhood Düşük Ayarlarda Kaç Fps Alır

peki bu oyuna türkçe yama yapsam fps etkilenirmi yani düşermi gta 4 te öyle bi olay vardı sanırım türkçe yama yapınca fps düşüyodu 1608764156 yüksek ayarlarda 20 fps alıyor bu adam ben ayarları ortaya çeker 30 40 fps ile oynarım
  125. kerojann

ben 30 fps sabit alsam yeter
  126. kerojann

Steamda Payday 2 2 TL Oldu

tüm dlclerle 18.50TL
  127. kerojann

Steamda Payday 2 2 TL Oldu

steamda payday 2 1.85 TL şuan 5 ocağa kadar 2 tl bence acele edin hemen alın
  128. kerojann

tamam sağol kanka
  129. kerojann

Assassins's Creed Origins Düşük FPS Sorunu

ozaman oyunda optimizasyon sorunu var 1608762370 benim arkadaşın pc de de assasins creed brotherhood yüksek ayarlarda kasıyo ama pc si çok iyi gtx840 m 2 gb toplam 6 gb 8gb ram 3. nesil i5 işlemci bu pc de gta 5 oynuyor ama bu eski assasin oyunu kasıyor tüm assasins creed oyunlarında var...
  130. kerojann

Assassins's Creed Origins Düşük FPS Sorunu

oyunun içinde vsync yi veya fps sınırını kapat sorun çözülecek ama bence monitörün kaç hertz ise ona sabitle fps yi
  131. kerojann

sistemim windows 10 4 gb ddr3 1600 mhz ram intel celeron n3060 1.6ghz max 2.48 ghz işlemci intel hd graphics 4000 500 gb hdd wd blue bu oyunun sistem gereksinimleri düşük düzeyde bilgisayarım her türlü açar ama işlemcim kötü olduğu için sıkıntı çıkarabilir diye düşünüyorum sizce bu...
  132. kerojann

Bilgisayarıma Yeni Ram Ekledim Siyah Ekranda Kalıp Açılmadı

biliyorum yükseltiliyo ama mhz değitirme bölümü gri renkte yani değiştirtlilemiyor
  133. kerojann

performansta düşüş olmazmı ozaman 1608725260 1608725364 peki olmazsa geri yükseltebilirmiyim mhzyi 1608725781 ramım 1600 mhz imiş pardon ve biosa girdim orası değiştirilmiyodu sadece tarih ve saat değişiyodu güncellememmi gerek biosu
  134. kerojann

ama anakart destekliyor bu mhz yi
  135. kerojann

Desteklenen Bellek Türleri DDR3-1600 SDRAM laptoptaki 1333 mhz arkadaşın verdiği 1066 mhz 1608724977 çalışmasa pc algılamazdı herhalde
  136. kerojann

En Fazla Bellek Miktarı 8 GB 1608724842 yok öyle değil bedavaya verdi
  137. kerojann

hayır baktım destekliyor 1608724511 en fazla bellek miktarı 8 gb diyor
  138. kerojann

ramım 4 gb tı ve bu bana yetmiyodu bende arkadaştan 4 gb ram aldım laptopa taktım taktıktan sonra laptopu açtığımda siyah ekranda kaldı ama ramı çıkarttığımda tekrardan açıldı acaba neden olabilir bu sorun çözümü nedir 2 ramde ddr3 mhzleri farklı laptop casper nirvana c300
  139. kerojann

Yıl 2010`muş Gibi Yazıyoruz.

beyler binada maç yapıcaz 2 gol sonra ben geçicem kaleye kolasına olsun maç bitincede bize gelin gta oynayalım
  140. kerojann

Gta 5 fps arttırma kasma sorunu

zaten öyle kanka öyle 15 fps alıyorum
  141. kerojann

Mta server önerisi

gördüm o serveri
  142. kerojann

Sistemim çok iyi ama csgoda çok düşük fps alıyorum

oyun içinde Vysnc (dikey senkronizsyon) bu açıksa kapatın ve sürücüleri güncelleyin ekran kartının
  143. kerojann

Mta server önerisi

knk peki yarı rp yarı free yani araçlar paralı ama para kasmak kolay öyle bi sunucu biliyomusun ben bulamadım ya freeroam var ondada paranın bi önemi yok sadece rp var ondada para çok zor kazanılıyor
  144. kerojann

Mta server önerisi

criminal falan varmı atm soyma vb
  145. kerojann

Laptop Ekran Kartı Değişir Mi ?

ekran kartı yok sende o işlemcinin chipset desteği
  146. kerojann

Mta server önerisi

önceden mta da dnzy diye bi sunucuda oynuyodum 2 ay önce kapanmış böyle criminal police modlu dnzynin o sistemi gibi olan bi server biliyomusunuz
  147. kerojann

Bilgisayar iyi mi?

al gta 5 ultrada 90 fps falan alırsın pubg de kaldırır al bence tükenmeden
  148. kerojann

ASUS X555LN GTA 5 ve PUBG Mobile Kaldırır Mı?

gta 5 orta ayarlarda kaldırır pubg mobilede yüksekte oynarsın aynı pc arkadaşımdada var 1607184185 sakın cd alma korsan onlardada virüs var onlarda internetten indiriyor epic ten almışsındır
  149. kerojann

Bilgisayar iyi mi?

ekran kartı ? ssd?
  150. kerojann

Sistemim Cyberpunk 2077 ve Gta 5 kaldırır mı?

gta 5 ultrada oynarsın cyberpunk da oynarsın
  151. kerojann

Gta 5 Vsync Ayarı

kankam sisteme gerek yok ben 10 fps alıyorum vsync açsam droplar hafiflermi diyorum daha sistem diyosun ?
  152. kerojann

Ram uyumu

anakartının modeli ne bilmiyosan şu linkteki uygulamayı indir CPU-Z
  153. kerojann

beleş w10

internette var kodlar denedim çalışıyor
  154. kerojann

sistemim iyi ama oyunlar kasıyor

windows 7 ye çevirse düzelirmi
  155. kerojann

LoL 30-50 fps alıyorum ama oyun takıla takıla gidiyor

sistem intel hd 4000 4gb ddr3 ram intel celeron n3060 1.6 ghz çift çekirdekli yeni nesil
  156. kerojann

Gta 5 Vsync Ayarı

Gta 5 te 10 fps ile oynuyorum acaba vsync yi hangi ayarda kullanırsam kasmayı daha az hissederim veya dropları azaltırım fikri olan yazabilirmi
  157. kerojann

hdd var ama daha önceden olmuyordu bu
  158. kerojann

herşey normal daha geçen far cry 2 oynamıştık mp
  159. kerojann

steam 1606825990 hazır 1606826001 laptop 1606826120 arkadaşın şuan işi varmış atamam şuan sistemi ama i5 işlemcisi amd ekran kartı ve 8 gb ramı olduğuna eminim arkadaş sistemini atınca yazarım
  160. kerojann

2014 te oynadığım oyunu bulamıyorum

blur değil 1606825847 2014 te oynadım diyorum 2018 in oyununu gösteriyosun bana ve bu değil biraz benziyor ama
  161. kerojann

sistemim gta 5 i orta ayarlarda kaldırıyor ama among us falan kasıyor daha doğrusu arkadaşın sistemi windows 10 i5 8gb ramı var ekran kartı amd çözümü varmı format gereklimi
  162. kerojann

2014 te oynadığım oyunu bulamıyorum

sene 2013-2014 bi bilgisayarım vardı sistemi bayağı yüksekti gta 5 i ultra grafiklerde kaldırırdı yani bayağı iyi bi sistemim vardı onda bi oyun oynuyodum böyle külüstür arabalar vardı paslı arabalar falan arabalarla savaş yapıyoduk rocket league gibi ama top yoktu araçlarla savaşıyoduk daha...
  163. kerojann

Eski bir oyun arıyorum

civilzation olabilir
  164. kerojann

50 fps almama rağmen kasıyor

oyun korsanmı orjinalmi 1606733494 oyun arkada açıkken görev yöneticisinden gpu na bak ekran kartın darboğaz yapıyor olabilir %100 se ayarları düşür
  165. kerojann

LoL 30-50 fps alıyorum ama oyun takıla takıla gidiyor

lolde 30-50 fps alıyorum ama oyun 10 fps gibi takıla takıla gidiyor VSync yi açsam düzelirmi sorun mönitör 60 hz
  166. kerojann

biraz gitti ama olsun ya yakında allahım inşallah bana iyi bir pc nasip eder hayırlısı olsun
  167. kerojann

alamadım aga :( 1606692317 alamadım 1606692621 oradaki quailty lerin hepsini 0 yaptım kasma gidicekmi bakalım
  168. kerojann

Bu laptop maksimum ne kadar ram eklenir

cpu-z indirin pc ye ordan bakın
  169. kerojann

400 tl klavye önerisi mekanik

gamepower red switch öneririm
  170. kerojann

Bios'da hdd görünmüyor.

hard diski formatlayın büyük ihtimalle windows kurulu olmadığı için görmüyodur
  171. kerojann

İphone se

xr
  172. kerojann

laptopu kapatmadan ekranını kapatma

teşekkürler yaptım
  173. kerojann

uyku moduna alırsam arkada inermi oyun
  174. kerojann

şuan gta5 indiriyorum ve evdekiler uyanınca kapatır pc yi diye korkuyorum neyapabilirim pc açık kalıcak ama laptopun ekranı aşağıda olacak
  175. kerojann

Ben minecraft gibide oynarım yeterli kasmasın
  176. kerojann

Aynen eyvallah 1606342847 video bu bakarsınız
  177. kerojann

Sadece intel hd graphics yazmış o aga bu pc ye geçen sene 3 k verdi dedem ev shoptsn almış gitmişti ev soprano pc mi alınır ya
  178. kerojann

4000
  179. kerojann

Max 6000 TL Telefon Önerisi

7,5 k mış bi ihtimal 6,5 falan olabilir onun dışında oppo reno 4 olabilir oyun performansı iyi
  180. kerojann

Max 6000 TL Telefon Önerisi

iPhone 11 7 bin TL falandı ama trendyolda kara cuma geliyorya belki 6 bin e düşebilir
  181. kerojann

Teşekkür ederim bana fikir verdiğiniz için
  182. kerojann

Ben o grafiklere razıyım 60 fps falan alırmıyım
  183. kerojann

Adamın sistemi benden kötü neredeyse 2gb ram ve intel hd graphicsle başta 10 fps alıyor en düşük ayarlar 800x600 de sonra config ayarıyla oynuyor birkaç dosyayı siliyor biyerlere atıyor sonra grafikler çöp ama oynanır 50 70 fps arası alıyor benim sistemde 4 GB Ram intel hd graphics işlemciler de...
  184. kerojann

Kasayı TV ye bağladım görev çubuğu ve simgeler ekrana sığmıyor

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.arcbayi.com%2FArcelik-TV-82-203-FHD-LCD-TV%2FArcelikOzellik%3FPID%3D553&psig=AOvVaw2GXx4uXjXc2CFrzrjSK9Xx&ust=1606146346183000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCMivzMi_lu0CFQAAAAAdAAAAABAD 1606060008 linki bu tv nin
  185. kerojann

marka arçelik 2011 in tv si modeli üstünde yazmıyor
  186. kerojann

tv biraz eski bu ayarlar yok tv de
  187. kerojann

350 tl ye kadar mekanik klavye tavsiyesi

bence güzel bende var çok memnunum
  188. kerojann

350 tl ye kadar mekanik klavye tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/gamepower-warlock-kirmizi-switch-mekanik-klavye-pm-HB00000BM7D2
  189. kerojann

Ailem silahlı oyun oynamama izin vermiyor.

sistemin iyi bence gta 5 oyna silah kullanmazsın :E:QW:E:QE:Q
  190. kerojann

Işlemciden Gelen Traktor Sesi Ve Kendi Kendine Kapanması

işlemciyi sarsmış olabilirsin
  191. kerojann

en boy oranını özelleştir diye bi seçenek yok işte
  192. kerojann

klavye mause takılı olmadığında ses çıkmıyormu yani anlamadım tam :D
  193. kerojann

Benim profilimde neden üyecik yazıyor

mesaj ile alakalı atıyorum konulara yardımcı olursan bu asistana falan yükselecek mesela farklı konulara yazı yazarak 100 mesajda asiistan olunuyor üye sisteminin linkini bulamadım şuan
  194. kerojann

knk senin ya işlemci bozulmuş yada termal macun lazım 1606003051 sen bi pc ni iyice süpürge ile falan temizle hatta işlemciyi falanda çıkarabiliyosan uzamansan çıkart iyice temizle silgiyle kuru bezle falan sonra termal macun al bitane internette 20 tl falan inan bana belki sorunun çözülür...
  195. kerojann

film izlicektim kasayı tv ye bağladım ama görev çubuğu ve masaüstündeki kısayolların yarısı gözükmüyor ekrana sığmıyor çözünürlük 1920x1080 tv 16:9
  196. kerojann

Anakartımı nasıl yakabilirim?

git ihtiyacı olan birine ver kuzenine falan ver babanada yenisini aldır
  197. kerojann

kane and lynch açılmama siyah ekran sorunu

oyun açılıyor siyah ekran geliyor kenarda kırmızı bir dikdötgen çıkıp 2 saniye sonra kapanıyor çözümünü bilen varmı windows games live falan herşey kurulu oyun korsan zaten tüm dlc leriyle 5.5 tl oyun kasmazsa steamden alıcam kasarsa param boşa gitmesin diye
  198. kerojann

Oyun Önerisi

np kanka şu oyunu buldum güzele benziyor indiriyorum şuan kane lynch dead man
  199. kerojann

Oyun Önerisi

kasmaz dimi 1605793590 peki sniper elite v2 low ayarlarda bu sistemde kasarmı sizce 1605793803 aga bu oyun cs gibi ben şöyle istiyorum hem hikaye modu hemde online modu olcak gta 5 gibi
  200. kerojann

Oyun Önerisi

oynadığım oyunlar artık sıktı, sarmamaya başladı oyunda bulamıyorum bulsamda sistemim yetmiyor veya boyutu çok yüksek oluyor internetim kötü olduğu için indiremiyorum bana düşük boyutlu 5 gb falan indirme boyutu olan oyun önerirmisiniz sistemim 4gb ram intel celeron n3060 intel hd 4000 online...
  201. kerojann

League Of Legends Ping Sorunu Çözüm

çıldırıyorum zaten abim video izliyor telefondan ben 600 ms alıyorum bune arkadaş
  202. kerojann

Redmi s2 ana ekran sorunu

evet yakın zamanda güncellemişseniz olabilir
  203. kerojann

eski pc de de bu olayı yaşıyordum anneannem gilin interneti baya iyi 24 megabit orda bile eski pc de 200 ms ile oynuyorudum bence oyunda sıkıntı var 1605792777 bizimki 4 megabit
  204. kerojann

hayır yok
  205. kerojann

Ps3 bozuk alınırmı

kanka paraya kıyıp 2. el 600 e falan alırsın ancak oda max 16 gb olur yani iyi bi ps3 almak için ya arkadaşından alıcaksın yada paraya kıyıcaksın 500 gb leri 800 900 tl civarı 2. el
  206. kerojann

internete tek ben bağlandığım halde lolde 200 300 ping hatta 500 pingle falan oynuyorum bunun çözümü nedir acaba
  207. kerojann

Ekran kartını devre dışı bıraktım sonra :/

kanka ekran kartının modeli ne
  208. kerojann

discord sesin geç gitmesi ve rtc bağlanılıyor deyip odadan atması

discordda among us oynuyoruz ekiple ve ben konuştuktan 5 saniye sonra ppmin çevresinde yeşil renk yanıyor ve yeşil yanarken arkadaşlarımın sesini duyamıyorum rtc bağlanılıyor hatasını verip sürekli odadan attı ve sesin kesik kesik geliyor dedi, bu olayların çözümü varmı Ram im : 4 gb
  209. kerojann

Pc ilk açılış ekranında uzun süre bekliyor

kankam bu konu hakkında bilgi sahibiyim ve bilgisayardan anlayan biriyim win 7 en az ram harcayan bir işletim sistemi
  210. kerojann

Hangi sistem daha iyi, oyun performansı açısından ?

msi demişim amd :D 1604681053 evet ve ryzen 5 in performansına iyi diyorlar
  211. kerojann

Hangi sistem daha iyi, oyun performansı açısından ?

msi ı almanı tercih ederim 1604681011 amd olanı al derim
  212. kerojann

Pc ilk açılış ekranında uzun süre bekliyor

formatla ve win 7 yap 1604680840 ozaman düzelir
  213. kerojann

Sistemim Yetermi

yeni fark ettim
  214. kerojann

Sistemim Yetermi

işlemcin kaçıncı nesil 1604680595 işlemcin 5. nesilin üstündeyse oynarsın 1604680630 düşük ayarlarda 40 fps alabilirsin bence
  215. kerojann

Sistemim Gta 4 Açarmı ?

oyun orjinalse oynarsın ama 800 600 de ve gta 4 ün optimizasyon sorunu var bence boşa indirme
  216. kerojann

Bilgisayarım Gta V kaldırır mı?

işlemcin 4 çekirdekli ise oynarsın rahat win 10 kullanıyorsan oyun modunu açman lazım
  217. kerojann

Celeron J3060 “GTA V Low-Specs Mod” Kaldırır Mı?

kaldırmaz aynı sistem bendede var kaldırsada 800 600 de max 10 fps alırsın oda çok zor
  218. kerojann

Gta V Açarmı

kaldırır ama 1 tık kasar 800x600 de rahat oynarsın
  219. kerojann

lol fps çok düşük ve kasıyor

ayarlar aynı fakat şöyle düşün oyun başladığında dakka 2 ye kadar 50 60 fps alıyorum ama adam takıla takıla yürüyor ping te 30 yani anlamıyorum ve dakika 2 den sonra 20 ye düşüyor fightlerde donuyor 3 fps oluyor adamlar bana sövüyor :D
  220. kerojann

lol fps çok düşük ve kasıyor

sistemim intel celeron n3060 1.6 ghz turbo 2.48 ghz intel hd graphics 4000 biliyorum kasması normal ama aynı sistemdeki adamlar 50 fps sabit oynuyor ben ise 20 fps ile oynuyorum ayarlarımın hepsi performansta ve oyun modu açık
  221. kerojann

sistemim gta 5 açarmı

casper nirvana c300 dedem almış beraber gidicektik ya 1604679470 3 k vermiş bide ev shoptan almış 1604679495 bide ramı 4 gb ben ekledim 4 gb sini normalde 4 tü
  222. kerojann

sistemim gta 5 açarmı

orjinalde 90 gb ve internetim 4 megabit ondan soruyorum boşa indirmiyim 90 gb
  223. kerojann

sistemim gta 5 açarmı

cidden buarada intel core 2 yazmışlarda yani 12 yıllık işlemci ile gta 5 mi :D buarada bilgim varda bi videoda adam sistemime benzer bi sistemde 45 fps falan alıyodu ondan sorayım dedim 1604588781 neyse ben 20 fps mle lolümü oynamaya gideyim 3 k verdim pc ye dolar 6 lira iken geçen sene lol 20 fps
  224. kerojann

Bilgisayarım assasins creed 2 kaldırırmı

ODA BİTTİ KANKAM
  225. kerojann

mafia 2 bitirdim çok severek oynuyorum var pc de ara sıra oynuyom sıkılınca
  226. kerojann

sistemim gta 5 açarmı

anladım
  227. kerojann

kanka mafia1 in araba mekaniği hoşuma gitmedi far cry 3 te pahalı korsanındada virüs var 1604588135 far cry 3 çok güzel bir oyun ama arkadaşın pc de var mükemmel
  228. kerojann

sistemim gta 5 açarmı

bu durumda intel hd 630 4000 den daha mı iyi ?
  229. kerojann

sistemim gta 5 açarmı

8 gb ddr3 ram intel hd graphics 4000 intel celeron n3060 2 çekirdek 1.6 ghz turbo ile 2.48 ghz bu sistem gta 5 açarmı bi videoda gördüm adam intel hd 630 intel i3 ve 8 gb ram ile gta 5 i 40-50 fps ile oynuyordu
  230. kerojann

İntel hd 4000 ve intel celeron işlemcili bir bilgisayarda rahatlıkla oynayabileceğiniz 10 oyun

ben bu sisteme 3 k verdim geçen sene ve geçen sene dolar 6 tl idi ozamana gta 5 i orta ayarlardda açan pcler vardı dedemle beraber gidicektik dedem tek gitmiş aga
  231. kerojann

İntel hd 4000 ve intel celeron işlemcili bir bilgisayarda rahatlıkla oynayabileceğiniz 10 oyun

benim arkadaştada aynı sorun var nvidia ekran kartı var ama pc onu kullanmıyor nvidia denetim masasından öncelik atıyoruz oyunlar başlamadan hata veriyor
  232. kerojann

anladım 1604587140 peki bilgisayarımın kaldıracağı hikayeli oyunlar önerirmisin düşük boyutlu (İnternetim kötü)
  233. kerojann

zevk alırmıyım sizce yani oyun sarıyormu
  234. kerojann

kaldırırmı kaldırmazmı bana o lazım
  235. kerojann

İntel hd 4000 grafik kartı ve intel celeron işlemci ile oynanabilecek mükemmel oyunlar

1. oyun max payne 2 oyunun hikayesi çok güzel bölümleri biraz zor olsada oyun acayip sarıyor ve ultra grafiklerde kasmadan oynayabilirsiniz 2. mafia 1 hikayesi çok güzel oyun 1900 lerde geçiyor ama oyunun hikayesi çok sarıyor tıpkı film gibi 3. mafia 2 mafia 1 in gelişmiş hali araba...
  236. kerojann

evet doğru diyosun insan max grafiklerde oynamak istiyor
  237. kerojann

benim bilgisayarımda var kasmıyor hiçbiri 1604586421 Konu kapanabilirmi daha düzenli yazıp yeni bir konu açacağım
  238. kerojann

özellikler; 4gb ddr3 ram intel celeron n3060 1.6 ghz turbo ile 2.48 ghz intel hd graphics 4000 500 gb hdd bu sistem assasins creed 2 açarmı açarsada ortalama düşük ayarlarda 1280 720 de kaç fps alırım ?
  239. kerojann

Çevremde dışlanıyorum.

eğer onlar seni dışlıyorsa sende onlara öyle davranıcaksın illaki sana 1 gün işleri düşücek
  240. kerojann

1. oyun max payne 2 oyunun hikayesi çok güzel bölümleri biraz zor olsada oyun acayip sarıyor ve ultra grafiklerde kasmadan oynayabilirsiniz 2. mafia 1 hikayesi çok güzel oyun 1900 lerde geçiyor ama oyunun hikayesi çok sarıyor tıpkı film gibi 3. mafia 2 mafia 1 in gelişmiş hali araba...
  241. kerojann

ets 2 kasarmı

yükledim singleplayerde gayet akıcı ama onlineye girmedim daha çünki online girmek için 2 saat oynamak gerekiyormuş
  242. kerojann

rx 470 veya rx 480 alınır mı

480 alınır
  243. kerojann

3500 max telefon ne alınır

iphone 7 olabilir kamerası güzel görünüşü güzel
  244. kerojann

ets 2 kasarmı

ets 2 önceden korsan oynuyordum ve 1 tık kasıyordu biraz önce steam dan satın aldım acaba kasma gidermi ve onlinede kasarmı sistemim 4gb ddr3 ram intel celeron n3060 1.6 turbo ile ghz 2.48 intel hd graphics 4000
  245. kerojann

1. nesil işlemci alınır mı

10. nesil dahamı iyi yani ben nesilden anlamıyorudma
  246. kerojann

1. nesil işlemci alınır mı

ben yeni pc alacağım ve işlemcisi 1. nesil i5 işlemci arkadaş 1. nesil almadedi 1 yıl sonra bozuluyor dedi doğrumu ve sizce oyunlarda akıcı oynamak için kaçıncı nesil almalıyım
  247. kerojann

Mafia 1 Ultra Grafiklerde Kasarmı

öldü kanka eyvallah dostlar sağolsun 1604046278 casper nirvana c300 1604046440 neyse zaten indirdim mafia 1i araba mekanikleri falan hoşuma gitmedi sildim 1604046499 kardeşim 4000 diyorum anlamıyomusun
  248. kerojann

yok aga satamam başka oynayacak birşeyim yok lol mafia 2 mta cs falan oynuyorm
  249. kerojann

kanka dedemle gidicektik dedem 1 gün önceden gitmiş ya :( 1603547627 şimdi internette 3 k ya ne kasalar var gta 5 kaldıran falan
  250. kerojann

benimki 4000
  251. kerojann

mafia 2 yi bitirdim 2 defa oda çok düşük ayarlarda 800x600 de 1 tık kasıyor haff oda pek hissedilmiyor
  252. kerojann

1
  253. kerojann

şuan arkada mafia 1 iniyor sistemim oldukça kötü ve bu sisteme 3 k verdim ve sistemim şu intel hd graphics 4000 intel celeron n3060 1.6ghz işlemci 4gb ddr3 ram evet dedem geçen sene 2019 da almıştı hediye ev shoptan almış kazıklanmış 3 k vermiş laptopun modelide casper nirvana c300 evet bu...
  254. kerojann

Başka Bilgisayardan Epic Gamese Oyun Atma

öncelikle internetimiz kötü ben rocket leagueyi bilgisyarıma indirdim ve bunu flasha attım şuan bedava epic games ben bu usb ile abimin pc sine atıp online nasıl oynayabilirim internetimiz kötü yoksa oyun bedava zaten steamda yapılabiliyorda epicte yapılabiliyormu yapılabiliyorsa nasıl yapılıyor...
  255. kerojann

Korsan oyun mu orijinal oyun mu?

en iyisi bedava orjinal
  256. kerojann

Laptop İşlemci Değişimi

tamam kanka ben yatıyorum ozaman yarın okul var ben paramı biriktirmeye başlıyım lise 2 ye geçince kasa toplarım veya alırım hangisi daha ucuza gelir sence bence almak daha ucuz
  257. kerojann

Laptop İşlemci Değişimi

bak kanka dedemle ben beraber gidicektik dedem tek başına 1 gün erken gitmiş kazıklandık be ağlıcam şimdi internette 3k ya ne pc ler var 1603062017 bu işlemciyede yeni nesil yazmışlar bide a******* 1603062064 kanka ben laptopa 4 gb daha ram taksam bilgisayarda atıyorum lolde 30 fps alıyosam 40...
  258. kerojann

Laptop İşlemci Değişimi

3 k ya aldım ben satmamki daha taksidini ödüyoruz dedem hediye almıştı ev shoptan almış bide bilsem iade ederdim internette 3k ya nvidia gtx 1050 li i3 8gb ram pc var 1603061874 işlemci benim eski laptopta masaüstü kasalardaki gibiydi ondan çıkarttım
  259. kerojann

Laptop İşlemci Değişimi

bu bilgisayar çöp ozaman
  260. kerojann

Laptop İşlemci Değişimi

1603061527 yani işime yaramazmı intel core 2 1603061589 ya ben bu sisteme 3k para verdim geçen sene pc de 4 gb ram intel hd graphics 4000 intel celeron var bari bi insan nvidia geforce 840m koyar
  261. kerojann

Laptop İşlemci Değişimi

selamun aleyküm öncelikle benim sormak istediğim birşey var bende şuan intel celeron n3060 ı kullanıyorum ve intel hd 4000 graphics card var ben eğer bu laptopa intel core 2 duo işlemci taksam intel hd graphics gidermi ??? 1603061378 ve birde şey soracağım laptoplarda ayrı ekran kartı oluyormu...
  262. kerojann

LoL Can Barı Çok Büyük Hatası

tam olarak nerden 1 saat aradım bulamadım
  263. kerojann

LoL Can Barı Çok Büyük Hatası

Merhaba arkadaşlar benim eski laptopum da lolde rahat güzel istediğim gibi oynayıp 100 fps alıyordum hemde 2008 in laptopu ile şimdi yeni bir laptop aldık bu laptopta eski laptoptaki gibi değildi mini haritadaki adamlar çok büyük şampiyonların üstündeki can barı çok büyük bunları nasıl küçülte...
  264. kerojann

Bazı kanllarda sinyal yok

belkide lnb ayarı bozulmuştur yada sinyal kablosu ezilmiştir ucunu kes yeniden aç sinyal kablosunu
  265. kerojann

kankam uyduyu resetle ama seni bayağı uğraştırır
  266. kerojann

kankacım kaliteli kanallar mesela bein sports falan bunlar para ile açılıyor yani bu normal birşey
  267. kerojann

Iphone 12 mi. Laptop mu

laptop der geçerim
  268. kerojann

Sistemimin kaldırabileceği güzel oyunları yazabilirmisiniz

sistemim ddr3 4 gb 1800 mhz ram intel celeron n3060 1.6 ghz 500 gb hdd intel hd graphics 4000 bu sistemim ve ben bu sisteme 3k para verdim 1 sene önce kazıklanmışız dedem hediye olarak almıştı kazıklamışlar dedemi bu sisteme göre kasmayan güzel oyun söylermisiniz online single player farketmez...
  269. kerojann

5000 TL Bütçeyle Bilgisayar Mühendisi Laptopu

5 bin tl asus oyuncu laptop - Google Alışveriş bu var ama 5.5 k falan istersen aynı özelliler ile 5 k lık hp nin kinin linkini atabilirim 1598733549 5 bin tl asus oyuncu laptop - Google Alışveriş buda 4.5k sadece ssdnin boyutu düşük aynı özellikler seçim sana kalmış
  270. kerojann

Ev interneti önerisi?

Kanka önemli olan internet değil altyapı biz abimin arkadaşı 1 mahalle ötede oturuyor aynı internet aynı paket saniyede 20megabit indiriyor bizimki 0.800 megabit çünki altyaapımız kötü istersen 40 tl lik internet al istersen 200 tl lik ama altyapın kötü ise ikiside aynı gibi olabilir eğer alt...
  271. kerojann

5000 TL Bütçeyle Bilgisayar Mühendisi Laptopu

Kanka hangi pc yi alırsan al ama casperin c serisinden uzak dur 3 k para verdim c300 e mi ne ekran kartı yok oyun açmıyor sakın alma c serisi hatta mümkünse casper alma asus veya hp al ama tavsiyem asus
  272. kerojann

Kedi parmağımı çizdi

:D
  273. kerojann

Kedi parmağımı çizdi

Tamam teşekkür ederim
  274. kerojann

Kedi parmağımı çizdi

Evdeki kedim parmağımı çizdi ve kanadı bende hemen koşup bol sabun ile kanayan yeri yıkadım ve kolonya döktüm ülkemizde hiç kedi tırmalamasından kuduz olan biri yokmuş ama baska bir hastalık bulaşırmı mesela kedi çiziği diye bir hastalık varmış böyle hastalıkların bulaşma ihtimali varmı kedi 2.5...
  275. kerojann

Call Of Duty Modern Warfare 4

bu sene çıkacağını biliyorum ben mw4 ün hem kamarov falan var bence güzel olur yaa
  276. kerojann

Bu Kasada Ekran Kartını Dik Takabilirmiyim?

Ahmet bence bir sıkıntısı yoksa diğer arkadaşın dediği gibi yatay tak hem daha güzel gözükür
  277. kerojann

Call Of Duty Modern Warfare 4

Bildiğiniz üzere cod mw3 ten sonra priceye ne olduğunu bilmiyoruz öldümü, yaşıyormu, tek tabanca mı geziyor bilmiyoruz ve söylentilere göre cod mw2 deki ghost ölmüyor ve mw4 te kötü karakter olcağı söyleniyor ve call of duty şirketi yakın zamanda mw4 çıkacak diyor acaba içinizde bilgisi olan...
  278. kerojann

Steamda Call Of Duty Modern Warfare Ücretsiz !

:D kusura bakmayın bende yeni farkettim
  279. kerojann

Karşılaştırma

benim annemde redmi note 8 var gayette güzel gayet şık bir telefon hemde fiyat performansı açısından iyi oyüzden redmi note 8.
  280. kerojann

Steamda Call Of Duty Modern Warfare Ücretsiz !

Beyler bugün steamda gezerken gördüm ben birkaç sene önce bu seriyi en az 2-3 kere bitirmişimdir korsan oynamıştım ozamanlar steamda gezerken cod mw3 gördüm onlinenin zevkini hiç yaşayamamıştım birazdan yaşayacağım buarada ne zamana kadar ücretsiz bilmiyorum ama gidin direk indirin (ücretsizde...
  281. kerojann

1.000 - 1.500 tl ye gta 5 watch dogs farcry 4 kaldıracak sistem

öncelikle letgodan 2. el ps3 alıyorsunuz en az 1 kol olmalı(modeli size kalmış ama ben super slim i tercih ediyorum) yaklaşık 800 tl civarlarında ps3 ler 1 tanede ucuzundan monitör alın sonra monitörde hdmi girişi yoksa hdmi to vga dönüştürücü + Usb girişi çoğaltıcı alın burası toplam 1400 tl...
  282. kerojann

Adını bilmediğiniz fakat oynayıp beğendiğiniz oyunları buluyoruz

ama sanki grafikleri bu oyundan daha çok gerçekçiydi sağol bu da olabilir teşekkürler
  283. kerojann

Adını bilmediğiniz fakat oynayıp beğendiğiniz oyunları buluyoruz

merhaba bben 3-4 sene önce annemin arkadaşının oğlu bize gelmişti onun laptopunda bir oyun vardı oyun galiba call of duty oyunuydu simgesi black ops 1 inkine çok benziyordu oyunda patlayıcı varillerin yanına gidip e ye bastığımızda varile bıçak sokuyordu be fırlatıyordu varil patlıyordu savaş...
  284. kerojann

Muhabbet Kuşumun Parmakları Yok Oldu(Koptu Galiba)

teşekkür ederim konu kapansın lütfen
  285. kerojann

Crash Report Hatası(Sadece Minecraft İçin Geçerli Değil Her Uygulama İçin Geçerli)

anladım kusura bakmayın çok bilmiş gibi konuştum :D
  286. kerojann

Huawei p30 vs xiaomi mi note 10

BENCE XİAOMİ Mİ NOTE 10 AL fiyatı daha uygun diye biliyorum xiaomi hem daha dayanıklı bence xiaomi
  287. kerojann

Çin'de tüm uyarılara rağmen köpek eti festivali yapılıyor

BİRDE ŞERESİZLER VİDEOYA ÇEKİP SOSYAL MEDYAYA KOYUYORLAR ALLAH BİN BELALARINI VERSİN BU AÇ KÖPEKLERİN.
  288. kerojann

Crash Report Hatası(Sadece Minecraft İçin Geçerli Değil Her Uygulama İçin Geçerli)

Öncelikle selamun aleyküm crash report hatası ekran kartı ile alakalıdır ekran kartınızı güncelleyin nasıl güncelleyeceğinizi bilmiyorsanız denetim masasından veya başlat bölümüne aygıt yöneticisi yazıp enterlayın orda görüntü bağdaştırıcılarının yanındaki tike basın ordan ekran kartınıza sağ...
  289. kerojann

Hattımı taşıdım

birşey olmaz o tarih sim kartının açılma tarihi takabilirsin sorun yok ama o tarihe kadar sim kartı yok olarak gözükür haberin olsun :)