ASUS X555LN GTA 5 ve PUBG Mobile Kaldırır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Derbeder23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar benim ASUS X555LN markalı 60hz 1366 x 768 ekran 8gb ddr3 1600Mhz ram nvidia geforce 840m(2gb ekran kartı) intel core i5-4210U 240gb ssd bulunmakta sizce laptobum gta 5 ve pubg mobile hangi grafik ayarlarında ve kaç fps oynatır (pubg mobile gameloop 90 fps)

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
pubg mobile kasmaz ama gta 5 de ufak takılmalar yaşayabilirsin ama çok fazla olmaz gta4 de oynayabilirsin senin kararın pubg mobile de 90fps oynamak için ayarlarda grafik ayarını UHD ye getirmen lazım benim pc baya eski ama pubg yi kaldırıyor benim pc senin pc de kaldırır ama gta 5 e emin değilim bence indir sıkıntı olursa silersin ama asla internetten indirme bende indirdim virüs kaptı pc im cd al internetten pc ye virüs bulaşır iyi oyunlar

Derbeder23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
pubg mobile kasmaz ama gta 5 de ufak takılmalar yaşayabilirsin ama çok fazla olmaz gta4 de oynayabilirsin senin kararın pubg mobile de 90fps oynamak için ayarlarda grafik ayarını UHD ye getirmen lazım benim pc baya eski ama pubg yi kaldırıyor benim pc senin pc de kaldırır ama gta 5 e emin değilim bence indir sıkıntı olursa silersin ama asla internetten indirme bende indirdim virüs kaptı pc im cd al internetten pc ye virüs bulaşır iyi oyunlar
ben laptoba ram+ssd takmadan önce indirdim gta 5 i hiç virüs bulaşmadı indirdiğim site ise kurulum tv videosu da var youtube istersen bak tek tavsiye ettiğim oyun sitesi kurulum tv den en az 10-15 oyun indirmişimdir hiç bir sorun yaşamadım

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Merhaba arkadaşlar benim ASUS X555LN markalı 60hz 1366 x 768 ekran 8gb ddr3 1600Mhz ram nvidia geforce 840m(2gb ekran kartı) intel core i5-4210U 240gb ssd bulunmakta sizce laptobum gta 5 ve pubg mobile hangi grafik ayarlarında ve kaç fps oynatır (pubg mobile gameloop 90 fps)
gta 5 orta ayarlarda kaldırır pubg mobilede yüksekte oynarsın aynı pc arkadaşımdada var
Mesaj otomatik birleştirildi:

sakın cd alma korsan onlardada virüs var onlarda internetten indiriyor epic ten almışsındır

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Kaldırır ve sakın korsan indirmeyin