Gta 5 fps arttırma kasma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kerojann

Asistan
Adamın sistemi benden kötü neredeyse 2gb ram ve intel hd graphicsle başta 10 fps alıyor en düşük ayarlar 800x600 de sonra config ayarıyla oynuyor birkaç dosyayı siliyor biyerlere atıyor sonra grafikler çöp ama oynanır 50 70 fps arası alıyor benim sistemde 4 GB Ram intel hd graphics işlemciler de de pek bi fark yok acaba adamın verdiği dosyaları indirmem bende 60 fps falan alırmıyım oyun orjinal

Adamın sistemi benden kötü neredeyse 2gb ram ve intel hd graphicsle başta 10 fps alıyor en düşük ayarlar 800x600 de sonra config ayarıyla oynuyor birkaç dosyayı siliyor biyerlere atıyor sonra grafikler çöp ama oynanır 50 70 fps arası alıyor benim sistemde 4 GB Ram intel hd graphics işlemciler de de pek bi fark yok acaba adamın verdiği dosyaları indirmem bende 60 fps falan alırmıyım oyun orjinal
İntel graphich ama hangisi, hangi model - versiyon..? Tam olarak gpu nu yazmalısın.

Onunkisi nedir? Seninki çok ama çok güçsüz bir ekran kartı:

1606341720369.png

kerojann

Asistan
Sadece intel hd graphics yazmış o aga bu pc ye geçen sene 3 k verdi dedem ev shoptsn almış gitmişti ev soprano pc mi alınır ya

Sadece intel hd graphics yazmış o aga bu pc ye geçen sene 3 k verdi dedem ev shoptsn almış gitmişti ev soprano pc mi alınır ya
Olsun dedelere kızılmaz, canı sağolsun :D Bilseydi daha iyisini alırdı...
Sistem kıyaslamada tüm veriler dikkate alınmalı ve güzel bir test programı ile test sonuçlarına bakılmalı.

Bntkbaran

Öğrenci
knk denetim masasından güç seçeneklerini bul önüne dengeli(önerilen) diye bir bölüm gelicek yanda güç planı oluştu yazıyor tıkla önüne dengeli güç tasaruffu ve yüksek performans diye seçenek gelicek yüksek performansı seçip tamam a tıkla sonra gta 5 i aç yüksek ayarlarda bile kasmıycak knk

SDN Son Haberler

Son mesajlar