Arama sonuçlarınız

1. S

Fifa 20 turkce dil destegi hatasi.

Oyun icinde birsey degistirmedim 1592145778 1592145785 ..
  2. S

[2020 Anket] Hangi dijital oyun servisini tercih ediyorsunuz ?

Fifa oldugu icin origin sonra epic
  3. S

Fifa 20 turkce dil destegi hatasi.

Düne kadar oyunu türkçe dil desteğiyle oynayabilirken.bugun sabah oyunu açtığımda dil seceneklerinde türkce dil secenegini göremedim. Türkçe yapmaya çalıstim ama olmadi. neden böyle oldu bilmiyorum. Sorunu nasıl cözebilirim?
  4. S

Fifa 20 turkce dil secenegi kaybolmus

Gece 2-3 gibi turkce dil secenegi varken bugun saat 11.30 civari oyuna girdigimde turkce dilini goremedim niye arkadaslar cozum varmi
  5. S

DSL ve Internet gitti.

ben anlamam ama modemin arayuz sitesini girip ayarlayabilirsiniz belki
  6. S

Pes 2021 Çıkmadan Pes 2020 Almak Şimdiden Mantıklımı

pes 20 serinin en kötü oyunu almamanı siddetle öneririm.oynanıs cok kötü 1591647727 fifa 20 uyguna kovalıyom pc icin bende 50 60 inmesini bekliyom 120 suanda
  7. S

pes2020 pes serisinin en kötü oyunudur ?

fifanın yama paylasacagını zannetmem.cünkü tonla para ödüyorlar lisansı almak için.bende su fifa 20yi almak isterdimde asırı pahalı verilmez o kadar bence 400den baslıyor ilklerde simdi 150 ama kısa bir süre sonra 2021 gelecek almak mantıklı olmaz
  8. S

fifa genel anlamda zaten çok üzerine cıktı pesin.cok fark attılar pahalı olmasına ragmen haala daha cok satılıyor. pes 19 begenmisdim oynanıs gercekten zevk veriyodu güçlü takım gücünü hissedireiliyodu yada iyi oynayan da kendini rahat gösterebiliyodu.ama oyunda güclü zayıf artık hissedilmiyor...
  9. S

bu rezil oyuna gercekten para verip alan varmı. 2019a kadar pesi severdim oynanısı daha basit ve hızlıydı ama 20de fifaya özenecekler diye oynanısı berbat etmişler.grafik olmasa oyun hiç. ilk oynadıgım pes 2006>pes 20 net yani tartısmam.oynarken hic zevk vermiyor gerceklikle alakası sıfır...
  10. S

Oyun oynarken video kaydetebilecegim iyi bir program varmi?

Aleykum selam Obs denedim ayarlarida ayarlamaya calistim ama kayit ettigim video surekli donuyor.
  11. S

Oyun oynarken video kaydetebilecegim iyi bir program varmi?

Ben pes 20 oyun videolari cekmek istiyorum.ama cekebilecegim bir video kayit programi bulamadim.obs studio denedim video kasiyor gostermiyor dogru duzgun yayini.geforce experience goruntu anlaminda sorun yok ama ses anlaminda berbat ve durdurma yok ya baslatcan yada bitircen.onerebilceginiz...
  12. S

fifa 2020 crack nasıl indirebilirim

oyuna malasef 200-300 tl veremem. o yuzden crack sürümü indirmek istemistim ama bekliyecez artık
  13. S

fifa 2020 crack nasıl indirebilirim

arkadaslar fifa 20 indirmek istiyom. fifa 19 vardı sildim pes 20de yuzune bakılcak gibi deil hic begenmedim.fifa 20 crack nerde bulabilrim
  14. S

Hangi internet servisini baglatmaliyim?

Malasef router care olmadi.xiaomi wifi pro sinyal yakinlastiici alip taktim ama yine cs go oynarken ping acayip cikmaya basladi
  15. S

Ben turksatdan baska servise gecmek istiyorum.benim kullandim serviste indirme hizi 50 yukleme 5 diye 100 tlye bir paket var daha uyguna yada bu fiyatlara belki daha iyi bir servis bulurum diye sormustum
  16. S

Suan kullandimiz servis turksat indirme hizi 16 yukleme hizi 2. Odamla modem arasinda mesafe uzak indirme hizi 3.5 lara kadar iniyor dolayisiyla online oyunlara odamda giremiyorum ornegin cs go asiri pink oluyor ama modemin yaninda boyle bir sorun olmuyor. Kullandim tarife aylik 70 lira yine...
  17. S

Online oyunlarda pink nasil dusurulur?

Malasef mobil verim daha kotu google bile girmiyor evde. Merkezde oturuyoz sayilir ama altyapisi yok vadofonun burda anlamadim
  18. S

Malasef oyle yapma sansim yok.
  19. S

Benim odamla modem arasindaki mesafe fazla. soyle soyleyeyim modem üst katta benim oda bir alt katta. Üst katta cs go gibi online oyunlar girdimmi pink gibi bir sıkıntim yada kasma gibi sorunlarim olmuyor. Ama lakin alt katta girdimmi bu tur online oyunlara acayip pink oluyor cs oynarken...
  20. S

İslemcim cok isiniyor

Dengeliye alip planlari ayarlamaya girdim asagida guc secenekleri ayarlam secenegi vardi ona bastim en yuksek islmci durumunu 90 cektim prize takiliykeni yaptim ama 1589893218 Sizin sonucunuz ne olacak sizde yaptiktan sonra yazin bakalim
  21. S

İslemcim cok isiniyor

Gordunuz gibi 1589892620 20 dk felan oldu bu degerlerde gezindi.85 90 dereceler asiri deil ama azda deil yani 1 yilini doldurmamis bir laptop icin benim dusuncem bu sekilde
  22. S

İslemcim cok isiniyor

Arkadasin dedigini yaptim deisik bir sonuc aldim vallah saolun hocam bu kadar etki yapcagini beklemiyodum basta gta actigimda bile hemen 75e cikan sicaklik 10 dkkadir 70 anca cikti
  23. S

İslemcim cok isiniyor

Hocam firmalarin dedigine bakmamak lazim fazla ugrasmamak icin oyle diyorlar bende aramistim herseye normal demislerdi.aslinda oyle deil ama bunlar yuksek dereceler maks 85 derece olmasi lazimken 95 kadar cikmasi normal deil
  24. S

İslemcim cok isiniyor

Yasklasik 6-7 ay once gaming laptop aldim model, msi gf63 thin 9sc 058xtr .donanimi i5 9300h, 1650 maxq, 8gb ram. ozellikleri boyle ama oyunlarda cpu cok isiniyor asagidaki gibi degerler.klavyenin ustune dokunulmuyor asiri sicak ne yapabilirim bu sicakliklari dusurmek icin Gta 5...
  25. S

Boy

İyi uzammisin bile 14 yasina kadar 1.80 kadar yolun var
  26. S

3000 tl altı telefon

Siz hangi telefonu kullaniyorsunuz merak ettim tellefonlarla baya ilgilisiniz belliki
  27. S

Dolar 7.20TL - Bilgisayar Alınır mı?

Yine gelir zam
  28. S

Dolar 7.20TL - Bilgisayar Alınır mı?

Ben 5 ay once 5400 aldim bilgisayar simdi 8600 olmus
  29. S

3000 tl altı telefon

Mi9t al rahatina bak
  30. S

Üniversiteler 15 Haziran'da açılıyor

Hic gerek yoktu universitelerin acilmasjna.sinav haftasi biz otobuse binemiyorjz doluluktan boyle bir durumda acmak mantikli ve akil isi olmaz uzaktan egitime alismitik
  31. S

Telefon önerisi

Suan ama 1500-2500 arasi en iyi telefonlar m30s mi9t meuzi 16th
  32. S

Telefon önerisi

Mi9t
  33. S

Kitap Önerileri

En son stephen king korku agini bitirdim pananormal olaylar diye almistim bir yere kadar guzel gidiuor ama zombi isin isine girince sıkmaya baslamisyti beni ama begenebilirsiniz.simdide stephen hawkingten zamanin kisa tarihini okuyorum ucuza gormuatum aliyim dedim fizik kitabi uzay hakkinda...
  34. S

Cumhurbaşkanı Erdoğan " 3 yılda 1 milyon yazılımcı yetiştirmeyi hedefliyoruz"

Yukardada bir arkadasimiz yazmis ingilizceyi ogretemediler yazilimi nasil ogretcekler cok guzel yazmis gercekten
  35. S

Mi 9T Değişken Duvar Kağıdı

Ne zamandir kullaniyorsunuz
  36. S

CS GO Isı değerleri.

Nromalmi bu degerler
  37. S

Hangi Marka İşlemci Kullanıyorsunuz? [Anket 2020]

Anladim benim laptopum bana cok isiniyor gibi geliyor da o yuzden sorayim dedim
  38. S

Hangi tur oyunlari oynuyorsunuz ve cpu sicakliklari kaci buluyor bende 83e sabitleniyor en son
  39. S

İsinma dediniz nasil bir isinma ben oyun oynarken 83e sabitleniyor cpu sicakligi video film gezinirkende 40larda oluyor normalmi
  40. S

Perfonmans cok etkilemiyor %10 felan daha az ama bunj hisssetmiyorsunuz bile siz
  41. S

Laptopu ince ve daha hafif yapmak icin bir yerlerden kismislar ama perfonmansi cok az etkiliyor
  42. S

İ5 9300h Gtx1650maxq
  43. S

Xiaomi Mi9t Muhteşem Cuma indirimlerine kadar fiyati 2000 tl civarini gorurmu sizce

Evet dedigin gibi oyle ama bazilarinda gercekten indirim olabiliyor dalavere cevirmeyenlerde olabiliyor.mesela ben laptop almistim efsane cuma indirimlerinden daha uyguna geldi ara ara bakarim aldigim laptopun fiyatina hayla efsane cuma gunundeki fiyata indigini gormedim 1588544294 Bu telefon...
  44. S

Xiaomi Mi9t Muhteşem Cuma indirimlerine kadar fiyati 2000 tl civarini gorurmu sizce

Yukaridada dedigim gibi 2000 tl max 2200 tl ye kadar dusmesi halinde almayi planliyorum dusermi fiyat sizce?
  45. S

Teknik servisi iyi olan ilgilenen telefon markalari hangisi

Telefon alirkn benim icin en onemli hususslardan biriside teknik servisi iyi olacak ve ilgilenecek.monster gibi mesela boyl bildiginiz markalar varsa hangisi
  46. S

Hangi telefonu almalıyım

Meizuya bildigim kadariyla guncelleme gelmiyor bide en onemlisi bana gore teknik servisi cok kotiuymus
  47. S

Hangi telefonu almalıyım

Butce onemli mesela ben mi9tyialmak istiyorum ama 2000 civarina gelmesi lazimki alayim 1588497887 2000 alti telefonlardada en iyi m30s ama 1-2 yil sonra perfonmans kaybi oluyor diyorlar
  48. S

M30s

Bende m30syi almayi dusunuyorum fiyata gore en uygunu ama kara cuma gibi indirim gunlerini beklyecem aklimdaki telefon mi9t fiyati suan 2800 indirim olurda 2000 civarina duaserse onu alirim
  49. S

Cristiano Ronaldo satın aldığı adada keşfe çıktı

Zlatani sevmemin nedeni sempatik bir adam ronaldoda onu goremiyorum.
  50. S

Enes Batur 'un tahtını bir Çocuk Kanalı Kaptı!

Enes baturu izliyorum ama cok serefsiz biri oldugu kesin
  51. S

Aldigi paranin cogunu reklamlardan kazaniyor.yardimsevere biri oldugu goruluyor ama nedense ben hic ısınamadim ronaldoya futbolcu olsam yanimda ronaldo gibi birisini istemem on plana cikmayi cok seviyor ve artist.ben zlatani seviyorum adam cok dogal
  52. S

Gök gürültüsünü sever misiniz??

Nerede yasiyorsunki
  53. S

En iyi sirketle adami kesfe cikiyorummu demis yoksa benmi yanlis anladim
  54. S

Bizim eve yakin bir eve yildirim dusmustu ev yanmisti gece saatleriydi allahtan kimse zarar gormemisti ama ev harab olmustu
  55. S

1000-2000tl arasi iyi perfonmans verecek fazla sorun yastamyacak telefon onerisi verebilirmisiniz?

İndirim gunlerini ozellikle bekliyorum en son kara cumaya kadar bekleyecem en fazla indirimler orada oluyor.o zaman kadar bana uygun hangi telefon cikarsa indirimli halini almayi dusunuyom cogu kisi m30s demis baktim iyi telefon gercekten
  56. S

Evdeyken evet ama dısardayken hayir.yagmurda dısardayysam ondan sonraki günlerde kesin hasta olurum
  57. S

1000-2000tl arasi iyi perfonmans verecek fazla sorun yastamyacak telefon onerisi verebilirmisiniz?

Max butce 2000tl bu fiyatlara hangi telefonu almak mantikli olur
  58. S

Tarayıcida video izlerken ekran titriyor ve aşağida yeşil çizgiler cıkıyor

Cogu sitede yine ayni sorunla karsilastim
  59. S

Tarayıcida video izlerken ekran titriyor ve aşağida yeşil çizgiler cıkıyor

Tabletimde chromdan film acip izlemek istiyorum ama ekranda cesitli cesitli seyler oluyor ekran titriyor asagida yesil cizgi surekli gelip gidiyor yani izlenmiyor.cesitli tarayicilardada denedim ama ayni sorun var.youtubda boyle bir sorun yok ama rahatca izleyebiliyorum.sadece tarayicilarda...
  60. S

Trabzonspor şampiyon ilan edilir mi?

Turkiye superligi birileri tarafindan yonetiliyor en acik ornegi galatsarayinn son 10 yildaki birileri tarafindan yukseltilmesi.hic bir macin hakkiyla kazanildagina felan inanmiyorum bu ligde.bir yerde duymustum fetonun en buyuk geliri bu futboldanmis onlar olabilir belki yonetenler.yani sistem...
  61. S

Sizce en iyi Twitch yayıncısı kim?

Elanur bela kafalar fena
  62. S

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Banada davetiye gonderebilirmisiniz srdrsncr07@gmail.com
  63. S

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

Banada gonderebilirmisiniz turktorrent Srdrsncr07@gmail.com
  64. S

proteustan anlayan varsa yardım edebilirmi

bu devreyi isisde cizip calıstırmam gerekiyor.mikro denetleyicinin içine atacagım hex kodu mevcut ama devreyi yapamadım
  65. S

Nasıl programlama dilini öğrenirim?

4. Doneme kadar geldim alttan dersim yok suana kadar.okulda uygulama felan yaparsak yapabiliyorum arkadasim anlatiyor ondan sonra rahtca yapip diger arkadaslarada yardim edebiliyorm.ben meslek liseli cikisli bir ogrnci degilim bunlara daha once gormedim.uygulamali pratiklerde zorlaniyorum.yazin...
  66. S

BENDE ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ÖGRENCİSİYİM BU SENE SONUNDA DGSYLE MÜHENDİSLİGE GECMEYİ PLANLIYORUM.BENDE SENİN GİBİ SUAN DİL ÖGRENMEYE CALISIYOM HATTA UDEMYDEN C++ DERSLERİ ALARAK BASLADIM BİLE.AMA BAZEN YANLIS BÖLÜMÜ SECTİM DİYORUM BEN ELEKTRONİKTEN ELEKTRİKTEN NE ANLARIM DİYORUM BAZENDE...
  67. S

BÖLÜMÜNÜZ NEDİR ACABA
  68. S

CS GO Isı değerleri.

CS GO'da ilk elde sıcaklıklar bu şekilde normal mi? 1586018020 SİSTEM...
  69. S

Ne izliyorsunuz?

Salvation izliyordum 1.sezonnu bitirdim dahada izlemiyecem .sarmadi
  70. S

DGS 2020 Başvuru Tarihleri

Bende bu sene gircem onceki sinavlara baktim acikcasi soylemeyek gerekirse cerez sorular.zor diyenler genelde dogru duzgun calismadan girenler
  71. S

Mühendislik için Monster Abra A5 V15.4.1 15,6" mi tercih etmeliyim?

Benim laptopumun bataryasinda bir sikinti var normalde 4-5 saat gidmesi gerekir.bence bu saatlerde yeterli.
  72. S

Bence uzun sure rahat goturur.matlab ve autocadi biliyorum tam olarak.bunlarda sıkınti cikarmayacaktir.zaten muhndislik icin aliyorsaniz ilk islemciye bakmaniz lazim ve bunun islemciside zaten i7 ekran kartida gtx 1050 oyun oynamayacaksaniz size fazlaasiyla yeterli olacaktir 1585873715 Oda...
  73. S

https://www.hepsiburada.com/msi-gf63-thin-9sc-058xtr-intel-core-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000JP1HU bende 5 ay once bunu 5.500 aldim okul icin 3-4 tane kullanacam Program vardi.suana kadar hic sorun cikarmadi sadece sarji cabuk bitiyor 2 bucuk...
  74. S

Bu bilgisayar size muhendislik icin yeterde artar bile.i7 9.nesil oldugu icin size sorun cikarmayacaktir.
  75. S

TikTok indirmeyen kaldı mı?

Ben indirmedim. cok amacsiz geliyor nedense onyargili degilim uygulamaya ve yapanlara karsi.ama yinede cok bos insanlarin sacma hareketleri hic ilgimi ckmiyor
  76. S

DGS 2020 Başvuru Tarihleri

Zor deilki
  77. S

Matematigim iyi ama belirli bir sure calistiktan sonra srulari yapamiyorum

Arkadaslar benim matematigim acikcasi iyi ama ust uste 25 30 soru cozdummu beynim error veriyor resmen yeter artik diyor.bide sorulari cok agirdan yapiyorum yani yavas cozuyorum.sanirsam odaklanma ve dikkat eksikligim cok var.ben bu sorunu nasil gideririm.25-30 soru yerine 120lere hic...
  78. S

Önceden oyun oynamayı sevenler neden daha sonradan oyun oynamaya saçma diyor ?

Zamanla sıkıcı geldigi icin
  79. S

10bin Bütçe Pc tavsiyesi

10bin tl cok butce dostu deil bence.ayrica macbook almani onermem bence cok abartilan bir laptop turu
  80. S

General mobile telefonum açılmıyor, ne yapmalıyım ?

Bataryanin sikintisi var belliki.tek cozum servis
  81. S

Kapaliyken sarj odugunu gosteriyormuki
  82. S

Sarji yokmus gibi derken tam anlamadim
  83. S

Canlı yayında Türkiye Cumhuriyetine küfür eden kişiler gözaltına alınacak

Ben kimseyi savunmadim .olay sen abdulhamidi savunduna donmesin.ben diyorumki kyk kimseyi dogru duzgun haberdar etmeden cogu kisi apar topar cikardi.esyalarimizi alma zamani vermedi.eger bunu soyleslerdi daha once yurtta zaten cogu kisi esya felan birakmazdi
  84. S

Canlı yayında Türkiye Cumhuriyetine küfür eden kişiler gözaltına alınacak

Burda kykninda sucu var .niye diye sorarsaniz sondakika haber verdiler herkezi apar topar yurtdan gonderdiler.mesela ben benim esyalarim elbislerim ve kol saatim yurtta kaldi son dakika haber verdiklerrinde ben evdeydim.esyalarimi almaya bile zamanim olmadi.
  85. S

Msi gl65 9sc-041xtr aldım.

BENDE 4-5 AY ÖNCE KARA CUMA İNDRİMLERİNDEN MSİ GF63 THİN 9SC 058XTR ALDIM 5400E.SİMDİ 7.000 OLMUS.TEK SIKINTIM SARJI CABUK BİTİYOR 2 -2.5 SAAT ARASI %100Ü BİTİYOR.BENİMKİ TEK FANLI AMA ISINMA SORUNU YOK AYRICA EKRAN MAXQ BENDE ALDIMDA YAZMIYORDU MAXQ OLDUGU AMA SONRADAN PCYİ İNCELİMDE GÖRDÜM...
  86. S

Arkadaşlarla oynanabilecek mobil yada bilgisayar oyunu önerebilir misiniz ?

Arkadaslar biz 5-6 kişiyiz.Mobil yada pc girilebilecek oyunlar söylermisiniz ? Cs go -pubg felan söylemeyin lütfen.Bide oyunlar ücretsiz olursa daha iyi olur.
  87. S

Sıla'nın canlı yayını kapattığını sanınca yaptığı hareketin anlamı ne?

Soyle diyim sesiyle turkiyedeki sayili sanatcilardan. Su ahmet kuralla yasadiklari olaylar olmasaydi hayla cogu kisi tarafindan sevilecek ve saygi gorecekti ama yasadii olaylar onu bitirdi
  88. S

En Sevdiğiniz Youtuber

ali bicim mesutcan tomay
  89. S

the boys izleyen varmı?

evet dogru diyon ama arasında vardır illaki baska yere koydun digerlerine göre izlemekten daha cok zevk aldıgın mesela benim icin bu the boys
  90. S

Netflixle calisan vpn

izlediniz dizileri yazabilirmisiniz *konuyla alakalı bir fikrim yok
  91. S

bir insanı unutmak için ne yapmalı ?

krall yeni konu acmıssın yazmamak olmaz .konuyla alakalı kıza yakın oldukca unutamassın araya uzun bir süre koyman lazım anca
  92. S

the boys izleyen varmı?

aralarında izledigin en iyisi hangiisi ayrıca lost in space 2 sezonuda izledim 1.sezon efsane 2.sezon olmamıs the witcher fazla begenemedim
  93. S

Hepsiburada güvenilir mi ?

güvenilir ama sürekli bir indirim var
  94. S

en yakın kız arkadaşlarımdan birine çaresizce aşığım yardım edin

knk bende bir ara 8.sınıfta aynen böyle bir kızdan hoslanmıstım sırf okula onun icin gidiyodum devamsızlıgım 0 dı :) . ama okul bittikten sonra yüzünü daha görmedim 2-3 ay onu düsündüm onun oturdugu yere felan gittim ama göreemedim . aradan 3-4 ay gecti dahada hatırlamadım. araya süre girince...
  95. S

ShiftDelete Forum Geliştirmeleri Hk.

lütfen actıgım konuyu silme diye birsey gelsin
  96. S

IPS LCD ve AMOLED Arasındaki Fark

eline ve beynine saglık cok güzel bir konu acmıssın benimde bu ıps ekranlarla felan bilgim yok 1585343050 ayrıca li po ve lion pillerle alakalı konuda bekliyorum.
  97. S

actıgım konuyu silme varmı ben göremedimde
  98. S

Sıla'nın canlı yayını kapattığını sanınca yaptığı hareketin anlamı ne?

yorgunluktandır büyük ihtimal.keske eski sıla geri gelse ahmet kuralla yasadıgı ilişkiden sonra cok düstü suradaki sılayı özledim burada sılaya aşık olmamak mümkün deil
  99. S

tamam pardon kusura bakma merak ediyodum bazı seyleri o yuzden sordum.müsait oldun zaman bana mesaj atsan yada ben sana mesaj atıp konussak olurmu?
  100. S

ohh my got benim bölümüm bizim bölümde hic kız yok sizde naasıl var anlamadım.bide bölümden memnunmusunuz hangi bölümde ilerlemeyi düsünüyon elektrikmi elektronikmi.ben elektronikten yürüyecem ayrıca ardunio gibi basit seyleri programlayabiliyormusunuz son olarak hangi programlama dillerini...
  101. S

bölümünüz nedir acaba
  102. S

Geceye Bir Şarkı Bırak

abilere selam catısmaya devam
  103. S

Forza horizon 3 kaldırır mı ?

Requirements Test bu siteye git oyunun adını yaz sonra gösterdigi dosyayı ındir indirilen dosya hepsine tik yaparsa rahat oynarsın demektir
  104. S

çok kötü bir laptopum var

neden calıstırıyormus
  105. S

Monitör ün Hertz i ile FPS doğru orantılı mı olmalı ?

anladım saolun benimde kötüymüs 60 hertzmis
  106. S

Monitör ün Hertz i ile FPS doğru orantılı mı olmalı ?

monitorün hertzine nerden bakabilirim
  107. S

the boys izleyen varmı?

aramızda the boys izleyen varmı arkadaslar.ben ne yazıkkı bu efsane diziyi izleyen fazla kişi göremedim.bana göre 2019 un en iyi fantastik ve bilim kurgu dizisi. ayrıca arkadaslar izlediniz bilim kurgu fantastik diziler varsa söyleyebilirmisiniz en son mandalorian ragnarok legionu felan...
  108. S

Fps düşüklüğü sorunu

1585337776 ayarlara girip izlemeden fps ram cpu derecesi felan göstermek icin osd de göster secenegine basınız sonra oyuna girin 1585337819 ayrıca cok gpunuz asırı sıcak bosta durmasına ragmen
  109. S

Eski HDD yi Yeni Bilgisayara takmak

nasıl bir yavaslama felan bir sorun cıktımı
  110. S

Fps düşüklüğü sorunu

ayarları yapıp oyundayken atmanız lazım yukarda solda gözükecek degerler
  111. S

Netflix, Messiah dizisini iptal etti!

bence izlemisiniz cok iyi bir dizi ama fazla konusuldugunu felan görmedim 2019 un bence en iyi bilim kurgu fantastik dizisi.konusu süper kahramanlar gercek olsaydı ne olurdu diye birsey. bilim kurgu diye sacma diyebilirsiniz ama izledinzde sacma olmadıgını anlayacaksınız cok tatli ve sürükleyici...
  112. S

Eski HDD yi Yeni Bilgisayara takmak

harici disk olarak kullanabilirseniz sorun cıkmaz herhalde zaten ssd mevcut bilgisayarınızda
  113. S

Netflix, Messiah dizisini iptal etti!

the boysu izledizmi amazon prime dizisi
  114. S

Windows 10 lanetliği.

ben tam anlamam ama hdd yi taktıktan sonra birkac ayarlar yapmanız lazım.onları arastırıp bulmanız lazım o ayarları
  115. S

Fps düşüklüğü sorunu

60 fps cok kötü deil büyük ihtimal ısıdan kaynaklı düsme oluyordur.laptopun kac yıllık 1585335817 msi afterburner yükleyip oyundayken gözüken degerleri atabilirmisin
  116. S

Windows 10 lanetliği.

biosunuzu bir güncelleyin belki sorun gidebilir
  117. S

Windows 10 lanetliği.

ben o pciyi 4-5 aydır hic kullanmıyorum hatırlayamadım vallah. ssd alıp takarsan sorunun cözülür hdd kac yıllık bu arada
  118. S

Windows 10 lanetliği.

bana soracak olursan bence senin pc in windows 10 proyla uyumlu deil.bende windows 7olan pcye windows 10a yükselttim bende cok agır ve yavaş oldunu gördüm sonra yeniden 7ye döndüm 1585334645 ama sisteminde cokta kötü deil yani
  119. S

Laptop modeliniz ve ne kadar surede sarji bitiyor?

Arkadaslar laptop modellerinizi ve sarj bitirme surelerinizi soyleyebilirmisniz.benimki msi gf63 thin 9sc ozellilleri gtx 1650 ve i5 9.nesil 2 saate sarji bitiyor 1585124116 Benim batarya sorunlarim var diye dusunuyorum o yuzden sizin sistem ozellikleriniz ve ne kadar surede sarjin bittigini...
  120. S

Windows için en iyi antivirüs programı nedir ?

anladıam peki sonradan windows anahtarıyla etkinlestirip bunları kurabilirmiyim
  121. S

windows 10 etkinlestirme

anladım saolun
  122. S

windows 10 etkinlestirme

arkadaslar windows 10 pro yu etkinlestirmem lazım.internette 1-2 tane buldum windows 10 orjinal sürüm ama pcye format cekmeden etkinlestirmek istiyorum...
  123. S

Windows için en iyi antivirüs programı nedir ?

Arkadaslar laptopuma bir tane antivirus programi yüklemek istiyorum hem güvenilir hemde işe yarar kullandiniz progmlar felan varsa söyleyebilirmisiniz
  124. S

E-tab 5

bende de gm e tab 5 var.hayla kullanıyorum.4-5 yıl olmustur heralde alanı cogu sürüm denedim pes pubg giriyomu ama cogunda girmedi.tablet film dizi video izlemek icin yapılmıs tablet gta sa iyi oynatıyor
  125. S

Gaming Laptop Hangisini Önerirsiniz ?

ayrıca senin attıgın msı benim pcden daha iyi gibi duruyor onun pili 6 hücreli benimki 3 onda kac fan var tam göremedim 2yse cok iyi.bendeki sorunlar onda görünmeyebilir
  126. S

Ne dinliyorsunuz?

hepsi yalaaannn
  127. S

Gaming Laptop Hangisini Önerirsiniz ?

bende senin attıgın msı benzer bir laptop aldım asagı yukarı aynı pek fazla fark yok. https://www.hepsiburada.com/msi-gf63-thin-9sc-058xtr-intel-core-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000JP1HV tek sikayetim batarya biraz dayanıksız gibi geldi. full...
  128. S

udemy kursları nasıl

udemyden sıfırdan c++ ögrenme kursu aldım.bana birsey katarmı ordan ögrendiklerim işe yararmı? bu kurs bittigi zaman ardinuo ve elektronik mühendisligiyle alakalı kurslarıda da almayı düsünüyorum, önerebileceginiz kanal adı felan varmı?
  129. S

FPS Sorunu

sorun deil
  130. S

FPS Sorunu

ne demek istediniz anlamadım
  131. S

elektrik elektronik mühendisligi okuyacagım kendimi gelistrimek için ne önerirsiniz

merhaba öncellikle, bu sene sonu dgs yle insallah 4 yıllık iyi bir üni. gecmeyi planlıyorum.suan okudum bölüm elektronik teknolojisi.dogruyyu söylemek gerekirse okudum bölümde fazla bir sey ögrenemedim.sadece meslek lisesi okumadım için burada cogu seyi ilk defa gördüm ve tanıdım .tek artı taraf...
  132. S

Elektrik Elektronik Müh. Programlama Dili Önerisi

bende bu sene sonunda dgsyle 4 yıllık bir elektrik elektronik mühendisligine gecmeyi planlıyorum.suan okudum 2 yıllıkta pek fazla ögrenemedim açıkcası sadece sadece bazı önemli şeyleri tanıdım gördüm o kadar.meslek lisesinde okumadım icin bölümle fazla alakam yoktu ardunio transistor gibi...
  133. S

Elektrik-Elektronik mühendisliği

suan bu bölümdemisin haala
  134. S

C programlama Ödevi

anladım zordur baya bende elektronik müh. olarak c görüyorum ama suana kadar hic bir sey ögrenemedim daha dogrusu bu dillerle daha tam ugrasamadım.
  135. S

En iyi Laptop markaları hangisi?

buna bende katılıyorum reziller servis anlamında.msı tükiyede bulunmadı icin baskasına devretmişler galiba servisi servispoıint diye bir yer
  136. S

C programlama Ödevi

bölüm nedir acaba
  137. S

suan kullandım laptop msı.3-4 ay önce bunu almasaydım monster abra a5 v15.1 alacaktım.ikisi arasında kaldım ve tercihimi msı dan yana kulandım
  138. S

FPS Sorunu

bilgisayarında ısınma sorunu var.bide bataryanı bir kontrol et ne kadar sürede felan bitiyor. adaptör baglı deilken oynuyosan ısı probleminden bu seviyelere düsebilir.eger adaptöre baglı bu seviyeleri görüyosan bataryanda bir sorun var demektir
  139. S

Laptop mu, masaüstü mü?

artık masüstünün yaptıgını laptopta yapıyor.ama tek sıkıntı ısınma sorunu. yayıncı felan olcaksan tabikide masaüstü ama diger türlü laptop
  140. S

Bu sistem 10.000 eder mi?

ekran kartı cok iyi ama.markasının saglamlıgını bilemiyecem.
  141. S

hem oyun hem okul için laptop arıyorum

https://www.hepsiburada.com/msi-gf63-thin-9sc-058xtr-intel-core-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000JP1HU ben bunu 5.4k ya aldım 3 ay önce indirimden
  142. S

Gaming Notebook Tavsiyesi

hp kronik ısınma sorunu var diyorlar .bence 5-5k ya daha iyi bilgisayar alabilirsin eleki indirim günlerinde kara cuma gibi ben 7klık pcyi 5.4kya aldım kara cumada
  143. S

2 pc arasinda kaldım bilgisi olan aydınlatırsa cok sevinirim

casperin donanımı ne kadar iyi olsada bence ondan uzak durmalısın .kendini kötü bir sirket olarak kanıtlamıs.bende 3 ay önce monster abra a5 v15.1 ve msı gf63 thin 9sc arasında kaldım.fiyatlar aynıydı asagı yukarı ama ben fiyat ve markadan dolayı gittim msi aldım indirim gününden 5.4kya...
  144. S

Leptop tavsiyesi

7-8k cok iyi bir bütce.monstere bence hic girme monster biraz düşük bütceli en iyi perfonmansı veren donanımla hazırlanmıs bir marka .ben senin yerinde olsam indirim günlerine bekler gider bir msi laptop alırıım .suan bende msı gf63 var i5 8kya daha iyisini cok rahat bulursun.benim pc ortalama...
  145. S

monster son yıllarda evet düzeldi hatta cogu kişi servisini övüyor ama bana hayla bir güven vermiyor nedense
  146. S

msi gf63 thin 9sc i5 islemci sarj sorunu

cevremde benim gibi gaming laptopa sahip olan 1-2 arkadasım var.donanım özellikleri aynı deil ama asagı yukarı aynı fiyat aralıgında hatta benim elimdeki daha yüksek fiyat onlara kıyasla.arkadaslarımın sarj süresi felan cok iyi gidiyordu. bide adaptörlerimiz aynı watt degerine sahip onunkini cok...
  147. S

msi gf63 thin 9sc i5 islemci sarj sorunu

merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım.bir sikayetim var yeni gaming laptop aldım 3 ay felan olmadı alalı.model msı gf63 thin 9sc -058xtr.işlemcişi i5 9300h. ilk baslarda sorun yoktu sonra pc nin sarjı cabuk tükenmeye basladı maks 1.5 saatte %100 bitiyodu oyun felan oynamadan.bos dururken bile...