Oyun oynarken video kaydetebilecegim iyi bir program varmi?

Bu konuyu okuyanlar

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ben pes 20 oyun videolari cekmek istiyorum.ama cekebilecegim bir video kayit programi bulamadim.obs studio denedim video kasiyor gostermiyor dogru duzgun yayini.geforce experience goruntu anlaminda sorun yok ama ses anlaminda berbat ve durdurma yok ya baslatcan yada bitircen.onerebilceginiz kayit programlari varmi

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar srdrsncr,

Genel olarak oyun ve video içerik üreticileri ekran kayıt programı olarak OBS kullanırlar fakat yine de ona alternatif olarak Camtasia Studio 8 kullanabilirsin.

Teşekkürler, İyi Forumlar

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Selamlar srdrsncr,

Genel olarak oyun ve video içerik üreticileri ekran kayıt programı olarak OBS kullanırlar fakat yine de ona alternatif olarak Camtasia Studio 8 kullanabilirsin.

Aleykum selam
Obs denedim ayarlarida ayarlamaya calistim ama kayit ettigim video surekli donuyor.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Selamlar srdrsncr,

Lisans olayı olduğu için ekranda camtasia reklamı belirir bence OBS kullanılmalı.

Reaksiyon puanı
30
Valla hortlatmak gibi olacak ama bu sorunun cevabını merak eden diğer arkadaşlara sözüm Bandicam ile videolarını çeksinler Filmora ile editlesinler, yaklaşık 2 yıldır Bandicam kullanıyorum 1 yıldır da Filmora, gayet memnunum.